تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین تراوین

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که تراوین بازی می کنند
خودشون رو در این تاپیک معرفی کنند
ضمناً بنویسید که توی چه سرور و اتحادی بازی می کنید . . .

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هاااااااااا ؟؟

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونتونو دوست داررررررررررررررررید نرید چون شدیدا اعتیاد آوره.....:wallbash::wallbash:
چیکارشون داری !!!!
بذار برن حالشو ببرن
هر کی ادعاش میشه بره بازی کنه اگه معتاد نشه که تعجب آوره . . .

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه می خوای تابلو نشه از سرور3 یه پیام بهم بده

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
من سه تا روستا داشتم الان دو ماهه سر نزدم يكيش توتن دوتاش رومي هركي خواست بياد ادرس بدم بگيره مال خودش ديگه حوصله شو ندارم معتاد ميكنه منم تو تركم :biggrin:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو سرور دو بودم ، موقع امتحاناي ترم پيش گذاشتمش كنار بعدش ديگه حال نكردم دوباره برم!!!! شايد اعتياد آور باشه ولي كنار گذاشتنش زيادم سخت نيست ! من كه كلا" از درگير شدن با بازيهاي كامپيوتري بدم مياد چه آنلاين چه اينلاين ! :razz:

godmaycry

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه مدت ساعت مچیم رو ساعت تراوین تنظیم بود:redface:
البته من تو سرورای خارجی بازی میکردم.الان دیگه گذاشتم کنار

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اواسط سرور اسپید تا چند روز پیش که تموم شد بازی کردم(حدود 3 ماه).. حتی روزهای آخر بازی اتحاد ما تونست عمارت جادو رو تا سطح 94 بسازه! حالا که سرور اسپید تموم شد فهمیدم که 3 ماه وقت خودم رو صرف چه بازی مزخرفی کردم...هیچ کس وقت خودشو در این سایت مسخره و علاف کننده اتلاف نکنه!..در ضمن تنها راه موفق شدن طلا خریدن هست که به نظر من حیف پوله که در این راه خرج بشه

T.bita

عضو جدید
به نظر منم نرید بازی کنید. وقتی معتادش میشید در هر شرایطی باید برید پاش.
ولی کلا باحاله برا یه مدت خودتونو درگیر کنید.:huh:

D@RkLoRd

عضو جدید
من یه مدت ساعت مچیم رو ساعت تراوین تنظیم بود:redface:

آقا اگه از من می شنوین اصلاً بازی نکنین چون به شدت اعتیاد آوره :eek:ترکشم نمیشه کرد چون سرور ریست میشه بعدش می خوای به بقییه نشون بدی که قوی هستی دوباره بازی می کنی :d
اما این رو برای اونایی می گم که بازی می کنن
بچه ها از حق نگزریم بازیه خیلی باحالیه 15 دقیقه بازی کردم عاشقش شدم دیگه نمی تونم ولش کنم
راستی منم ساعت مچیم با ساعت سرور ایرانی یکی حتی ثانیه :d
تو s4 بازی میکنم
با نام D?RkLoRd
راستی لینک نرم افزار پیدا کردن سرزمین 15 گندمی رو ندارین خیلی دارم دنبالش می گردم
هرکی داره بزاره لازم دارم ;)

Javad_ht

عضو جدید
راستی لینک نرم افزار پیدا کردن سرزمین 15 گندمی رو ندارین خیلی دارم دنبالش می گردم
هرکی داره بزاره لازم دارم ;)

برو اینجا;)
کلا اگه نرید سمتش بهتره!
منم بعد از 9 ماه که زندگیم سیاه شد ترکش کردم.
ولی خوب میگن جلو ضرر رو از هر جا بگیری منفعته!:surprised:
بازی فوق العاده جذاب و در عین حال خیلی خیلی اعتیاد آور:(

Artashez

عضو جدید
ا سلام خدمت دوستان عزيز
آيا دوست داريد بازديد سايت شما روزانه بيش از 10 هزار نفر افزايش پيدا كند!؟
آيا مي‌خواهيد در رده‌بندي سايت الكسا به رتبه‌هاي زير 100 دست پيدا كنيد!؟
فرصت را از دست ندهيد! به كمك اين نرم افزار پيام تبليغاتي خود را به بيش از 180 سرور كه هر سرور نزديك به 30 هزار كاربر دارد ارسال كنيد!
شما مي‌توانيد به راحتي روزانه بيش از 100 هزار پيام تبليغاتي ارسال كنيد! نزديك به 150 هزار كاربر فقط در سرورهاي ايران در حال بازي هستند!
از هم اكنون پيام‌هاي تبليغاتي خود را براي كاربران دنياي تراوين ارسال كنيد!

اسپمر تراوين، مؤثرترين، ارزان‌ترين و بهترين راه تبليغ در اينترنت!!!

شما اگر به طور همزمان در تمام 180 سرور جهان پيام تبليغاتي ارسال كنيد، نزديك به 5400000 پيام تبليغاتي شما ارسال كرده‌ايد!
كه در بدترين شرايط اگر تنها 10% اين افراد به پيام شما نظر مثبت داشته و وارد سايت شما شوند نزديك به 54 هزار نفر از سايت شما بازديد خواهند كرد!

كاربران فارسي زبان دنياي تراوين در حدود 200 هزار نفر هستند كه شما مي‌توانيد روزانه به تمام اين افراد نامه تبليغاتي ارسال كنيد!

هم اكنون در بهترين و پر بازديدترين قسمت در اينترنت تبليغات خود را ارسال كنيد!

تراوين - اسپمر

قیمت این نرم افزار تنها 19000 تومان می باشد...

اطلاعات بیشتر 09358383609 سید ارسلان سیدزاده

دموی این نرم افزار رو می تونین از لینک زیر دانلود کنین

Download

توجه داشته باشید برای اجرای این برنامه نسخه 2 نرم افزار دات نت فراموورک رو باید نصب داشته باشید.

که فراموورک رو می تونین از اینجا دانلود کنین.

!Download

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا ما بازی نکردیم میگن معتیاد اوره ولی به شما توصیه میکنم بازی کنید(امضا:شیطون)(هی هی هی هی:smoke::Ph34r:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توی یک و سه بودم مخصوصا توی سه خیلی پیشرفت داشتم ولی زمانی که ارشد قبول شدم انقدر سرم شلوغ شد که حذف اکانت کردم ( خدا رو شکر) دیونه ام کرده بود شبا گاهی تا صبح می نشستم مواظب دهکده ام بودم :surprised: خیلی خوشحالم که اومدم بیرون ;) البته بازی فوق العاده ای بود خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ولی می شد از راههای دیگه خیلی چیزای بیشتری یاد گرفت :redface:

Artashez

عضو جدید
اسپمر تراوين + نسخه ي رايگان

اسپمر تراوين + نسخه ي رايگان

با سلام خدمت دوستان عزيز
آيا دوست داريد بازديد سايت شما روزانه بيش از 10 هزار نفر افزايش پيدا كند!؟
آيا مي‌خواهيد در رده‌بندي سايت الكسا به رتبه‌هاي زير 100 دست پيدا كنيد!؟
فرصت را از دست ندهيد! به كمك اين نرم افزار پيام تبليغاتي خود را به بيش از 180 سرور كه هر سرور نزديك به 30 هزار كاربر دارد ارسال كنيد!
شما مي‌توانيد به راحتي روزانه بيش از 100 هزار پيام تبليغاتي ارسال كنيد! نزديك به 150 هزار كاربر فقط در سرورهاي ايران در حال بازي هستند!
از هم اكنون پيام‌هاي تبليغاتي خود را براي كاربران دنياي تراوين ارسال كنيد!

اسپمر تراوين، مؤثرترين، ارزان‌ترين و بهترين راه تبليغ در اينترنت!!!

شما اگر به طور همزمان در تمام 180 سرور جهان پيام تبليغاتي ارسال كنيد، نزديك به 5400000 پيام تبليغاتي شما ارسال كرده‌ايد!
كه در بدترين شرايط اگر تنها 10% اين افراد به پيام شما نظر مثبت داشته و وارد سايت شما شوند نزديك به 54 هزار نفر از سايت شما بازديد خواهند كرد!

كاربران فارسي زبان دنياي تراوين در حدود 200 هزار نفر هستند كه شما مي‌توانيد روزانه به تمام اين افراد نامه تبليغاتي ارسال كنيد!

هم اكنون در بهترين و پر بازديدترين قسمت در اينترنت تبليغات خود را ارسال كنيد!

تراوين - اسپمر اين هم آدرس سازنده www.parvinpc.com

دموی این نرم افزار رو می تونین از لینک زیر دانلود کنین

http://up.iranblog.com/37261/1268063978.zip

توجه داشته باشید برای اجرای این برنامه نسخه 2 نرم افزار دات نت فراموورک رو باید نصب داشته باشید.

که فراموورک رو می تونین از اینجا دانلود کنین.

http://www.tebyan.net/download/microsoft_.net_framework_2.0.763.html