تخمین رتبه ارشد هوافضا91

aghayaser

عضو جدید
سلام
میشه رتبه منم بگید
زبان 25
ریاضی 23
آیرو 13
مکانیک پرواز 6
سازه -2
طراحی هواپیما 26
ممنون

akhavy

عضو جدید
سلام
رتبه منو هم تخمین بزنید خیلی ممنون میشم
زبان 10
ریاضی60
ایرو25
مکانیک22
سازه20
طراحی سفید
معدلم 15.50

ali.fatemi4

عضو جدید
من آزمایشی شرکت کردم
زبان:70
ریاضی:حدود 40
آئرو: تقریبا20
مکانیک پرواز:0
تحلیل سازه: یه 7 و 8 درصد
طراحی هواپیما:
دوتا از ده سوال فکر میکردم درسته فکر کنمم درستن که میشه 20 درصد
ای بابا
پس من چی؟؟؟

muhamedro

عضو جدید
دوست عزیز 57 شده

57....؟؟؟؟!!!!!:surprised::eek:
چطور ممکنه....؟؟؟!!!:confused:
احتمالا یا ایشون جانباز هستن یا پدر محترمشون....فکر نکنم راه دیگه ای باشه...؟؟؟
اصلا جانباز هم باشن نمیشه....چون امتیاز جانبازی تو انتخاب رشته تاثیرشو میزاره....

hamidftn

عضو جدید
57....؟؟؟؟!!!!!:surprised::eek:
چطور ممکنه....؟؟؟!!!:confused:
احتمالا یا ایشون جانباز هستن یا پدر محترمشون....فکر نکنم راه دیگه ای باشه...؟؟؟
اصلا جانباز هم باشن نمیشه....چون امتیاز جانبازی تو انتخاب رشته تاثیرشو میزاره....
میانگین درصدشو اشتباه حساب کردی

akhavy

عضو جدید
سلام
رتبه منو هم تخمین بزنید خیلی ممنون میشم.من مکانیکی بودم از اینا سردر نمی آرم
زبان 10
ریاضی60
ایرو25
مکانیک22
سازه20
طراحی سفید
معدلم 15.50​

mehrdadam

عضو جدید
ببخشید جواب این سوالمو ندادینا
زبان 36
ریاضی 7
آیرو 18.6
سازه38.6
مکانیک پرواز13
طراحی سفید
چه رتبه ای میاره؟

muhamedro

عضو جدید
سلام
رتبه منو هم تخمین بزنید خیلی ممنون میشم.من مکانیکی بودم از اینا سردر نمی آرم
زبان 10
ریاضی60
ایرو25
مکانیک22
سازه20
طراحی سفید
معدلم 15.50​

میانگین 24 درصد  بالای 200 احتمالا....

Hooladi

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در خرداد ماه

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۱۰
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار حاضرین در جلسه آزمون کارشناسی ارشد، از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۰ به صورت کارنامه، در چهارم خرداد ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ثبت‌نام ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد۹۱، گفت: در این دوره از آزمون کارشناسی ارشد ۵۸ هزار و ۴۰۹ نفر بیش از دوره گذشته ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به تعداد ثبت‌نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ۹۱، اظهارکرد: از این تعداد متقاضیان ۴۷۲ هزار و ۸۹۴ نفر داوطلب زن و ۴۵۷ هزار و ۳۲۱ نفر مرد در آزمون شرکت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ۸۷ هزار و ۳۱۸ داوطلب نسبت به اعلام علاقه‌مندی به یکی از ۶۴ رشته شناور به عنوان کد رشته دوم خود اقدام کردند، افزود: با توجه به برگزاری آزمون جداگانه و دریافت کارت ورود به جلسه توسط هر داوطلب، یک میلیون و ۱۷ هزار و ۵۳۳ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شد که از این تعداد ۵۱۰ هزار و ۳۴۴ کارت مربوط به خواهران و ۵۰۷ هزار و ۱۸۹ کارت مربوط به برادران بود.

توکلی با اشاره به برگزاری آزمون در ۱۳۱ کد رشته در تاریخ ۲۶، ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه، اظهارکرد: از تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب، ۷۸۵ هزار و ۱۳ داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند که از این تعداد ۴۰۷ هزار و ۷۰ داوطلب زن و ۳۷۷ هزار و ۹۴۳ داوطلب مرد بودند.

وی افزود: از میان حاضرین در جلسه آزمون، ‌۷۱۸ هزار و ۹۵۶ نفر داوطلب آزمون یک کد رشته و ۶۶ هزار و ۵۷ داوطلب آزمون دو کد رشته بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه از میان ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب، ۱۴۵ هزار و ۲۰۲ نفر در جلسه آزمون غایب بودند، تصریح کرد: به عبارت دیگر ۶۱/۱۵ درصد داوطلبان در جلسات حضور نداشتند.

وی افزود: از این تعداد داوطلبان غایب، ۷۸ هزار و ۶۷۳ نفر برای گرفتن پرینت کارت اقدام نکردند و ۶۶ هزار و ۵۲۹ داوطلب پرینت کارت ورود به جلسه را دریافت کردند ولی در جلسات حضور نداشتند.

توکلی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در چهارم خرداد ماه، گفت: مجازین به انتخاب رشته می‌توانند از پنجم تا نهم خرداد ماه با دریافت دفترچه راهنما، کد رشته محل‌های مورد علاقه را از میان کد رشته مجاز به انتخاب رشته در فرم مربوطه درج کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در خاتمه افزود: گزینش دانشجویان در هر رشته امتحانی از بین داوطلبانی که حد نصاب نمره‌های لازم را کسب کرده‌اند، با توجه به نمره کل اکتسابی و نتیجه بررسی صلاحیت‌های عمومی انجام می‌شود

aerospace86

عضو جدید
پس من چیییییییییییی ؟؟؟:cry:

زبان 14
ریاضی 35
آیرودینامیک 42
سازه 22
مکانیک پرواز 73
طراحی هواپیما 21

akhavy

عضو جدید
بله!خیلی خیلی ممنون.فقط احتمالش هست زیر400 بشم؟(با توجه به این که میگن امسال آسون بوده)

vahid.1989

عضو جدید
سلام رتبه من چند ميشه؟
زبان10
رياضي20
آيرو25
مكانيك42
سازه12
طراحي37

ali.fatemi4

عضو جدید
هوافضا مگه چند نفر روزانه میگیره؟

دقیق نمیدونم تعدادشو ولی من یکی از دوستام ریاضی 70 زبان 70 و الباقی درساشو میانگین 20 زده بود، روزانه به عنوان نفر یکی مونده به آخر شیراز قبول شد!!!
آقای vahid1989 مگر میانگین درصدشون 25 نیست ؟!چطور قبول نمیشن؟!

راستش با توجه به درصدهایی که دوستم تو کنکور 88 زده بود این حدسو زدم

mgt4546

عضو جدید
درخواست از مهندسان گرامی جهت تخمین رتبه

درخواست از مهندسان گرامی جهت تخمین رتبه

با سلام اینجانب در آزمون ارشد هوافضا 91 با معدل 15.25 فکر می کنم درصدهای زیر را بدست آورده ام
زبان 16%
ریاضی 20%
آیرودینامیک 40%
مکانیک 40%
سازه 3.33%
طراحی 60%
از دوستانی که اطلاع دارند و در سال های پیش آزمون داده اند تقاضا دارم رتبه من را پیش بینی نمایند و با آن می توان کجا قبول شد.

godfly_9

عضو جدید
سلام همه خسته نباشید از کنکور.
کسی که از قبولی های پارسال خبر داره می تونه بگه میانگین درصد 24 چه رتبه ای میاره؟
برای این میگم نسبت به پارسال بسنجین چون کنکور امسال تقریبا شبیه پارسال بود اما قابل مقایسه با 89 نبود.

vezvezi

عضو جدید
سلام بچه ها من درصدام ایناس رتبم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زبان10
ریاضی70
سازه50
آئرو35
دینامیک پرواز56
طراحی55