تخمین رتبه ارشد هوافضا

tameazadi

عضو جدید
مطمئن باش كه بهترين تصميم زندگيت رو گرفتي.منم همون زمان كنكور كارشناسي مكانيك علم و صنعت رو آوردم ولي رفتم هوافضاي اميركبير كه بعد از 1 سال به شدت پشيمون شدم.

mehr2097

عضو جدید
سلام دوستان،پيامهاي زيادي دريافت كردم.اگه كسي سوالي در مورد چگونگي قبولي،بازار كار گرايشها يا رتبه هاي قبولي يا منابع واسه كنكور سال بعد داره ميتونه با من تماس بگيره،خوشحال ميشم بتونم كمكي كرده باشم..
سلام ميتوني منوکمک کني به نظرت من بارتبه 415 کجاقبول ميشم منظورم تهرانه شب وروزش فرقي نميکنه البته به جزمالک؟

tameazadi

عضو جدید
لب مرز قبولي توي تهران قرار داري،احتمال قبوليت تو شبانه خواجه يا تربيت مدرس بالاي 80 درصده،ولي مالك رو حتما مياري،من جاي تو بودم ميرفتم مالك،استاداي خوبي داره و واسه كار كردن تو ايران از شريف و امير كبير هم بهتره،

sika

عضو جدید
سلام دوستان،پيامهاي زيادي دريافت كردم.اگه كسي سوالي در مورد چگونگي قبولي،بازار كار گرايشها يا رتبه هاي قبولي يا منابع واسه كنكور سال بعد داره ميتونه با من تماس بگيره،خوشحال ميشم بتونم كمكي كرده باشم..
سلام
به نظر شما من با رتبه 470 شانسی برای شبانه خواجه نصیر دارم؟گرایش مهم نیست.
البته مالک قبول میشم.
آخرین قبولی شبانه خواجه نصیر پارسال چند بوده؟

tameazadi

عضو جدید
دوست عزيز امسال به نظر من با پارسال قابل مقايسه نيست،چون ظرفيت ها بيشتر شده و همينطور انتخابها،با 470 خيلي نميتوني رو شبانه خواجه حساب كني،ولي اميدوارم بياري،در ضمن پارسال آخرين شبانه خواجه حدود 340 بوده،دقيقشو يادم نيست.ولي ميشه بپرسم چرا مالك نه؟؟؟

sika

عضو جدید
دوست عزيز امسال به نظر من با پارسال قابل مقايسه نيست،چون ظرفيت ها بيشتر شده و همينطور انتخابها،با 470 خيلي نميتوني رو شبانه خواجه حساب كني،ولي اميدوارم بياري،در ضمن پارسال آخرين شبانه خواجه حدود 340 بوده،دقيقشو يادم نيست.ولي ميشه بپرسم چرا مالك نه؟؟؟
مشکلی با مالک ندارم ولی خوب اگه خواجه نصیر بشه چه بهتر...

plating

عضو جدید
كسي ميدونه مصاحبه سازمان يا فضايي يا مالك چه مضموني داره و از چه چيزايي سوال ميكنن؟؟؟

rego

عضو جدید
كسي ميدونه مصاحبه سازمان يا فضايي يا مالك چه مضموني داره و از چه چيزايي سوال ميكنن؟؟؟

سلام..پارسال که فقط می رفتی جند تا فرم پر میکردی ...همین..امسال نمی دونم..اگه تغییر نکرده باشه ..کمیشه گفت چیزه خاصی نیست...

رتبه شما چند شده؟
چه گرایش مالک رو زدی؟
من 402 شدم و آیرو مالک رو زدم

plating

عضو جدید
سلام..پارسال که فقط می رفتی جند تا فرم پر میکردی ...همین..امسال نمی دونم..اگه تغییر نکرده باشه ..کمیشه گفت چیزه خاصی
نیست...

رتبه شما چند شده؟
چه گرایش مالک رو زدی؟

سلام،من 138 شدم و فضايي اميركبير (بورسيه سازمان فضايي)
موتور موشك مالك رو هم زدم،بيشتر نگران مصاحبه سازمان فضايي ام،

mehr2097

عضو جدید
سلام..پارسال که فقط می رفتی جند تا فرم پر میکردی ...همین..امسال نمی دونم..اگه تغییر نکرده باشه ..کمیشه گفت چیزه خاصی نیست...

رتبه شما چند شده؟
چه گرایش مالک رو زدی؟
سلام .ببخشيدمگه رتبه شما422 نبود؟....

rego

عضو جدید
سلام،من 138 شدم و فضايي اميركبير (بورسيه سازمان فضايي)
موتور موشك مالك رو هم زدم،بيشتر نگران مصاحبه سازمان فضايي ام،
سلام....من به یکی از دوستام تو مالک بود زنگ زدم ..گفتش 89 مصاحبه عقیدتی هم بوده....اون فرم پرکردن واسه سال 88 بوده...
پس باید برای مصاحبه بریم سراغ رساله مراجه عالی قدر....
گفتم اینو بگم تا حرفمو اصلاح کرده باشم..

shonem

عضو جدید
سلام.همگی خسته نباشین.میشه یکی بهم بگه،با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش امسال خیلی زیاد شده،با رتبه 275 آیرو و یا جلوبرندگی دانشگاههای تهران غیر مالک و امام حسین قبول میشم.روزانه یا شبانه.
ممنونتون میشم...

tameazadi

عضو جدید
سلام.همگی خسته نباشین.میشه یکی بهم بگه،با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش امسال خیلی زیاد شده،با رتبه 275 آیرو و یا جلوبرندگی دانشگاههای تهران غیر مالک و امام حسین قبول میشم.روزانه یا شبانه.
ممنونتون میشم...

سلام،احتمال روزانه كمتر از 50 درصده ولي حتما شبانه مياري،خيالت راحت.

shonem

عضو جدید
خیلی ممنون.یعنی احتمال داره شبانه،دانشگاهی بهتر از خواجه قبول شم؟
بازم ممنونم...

Mecpoet

عضو جدید
به نظر من شما 100 روزانه خواجه نصیر و علم و صنعت میاری .. شک نکن . به امید خدا یه شیرینی افتادیم ..

mehr2097

عضو جدید
خیلی ممنون.یعنی احتمال داره شبانه،دانشگاهی بهتر از خواجه قبول شم؟
بازم ممنونم...
سلام .من بهت ميگم به جزشريف واميرکبير البته روزانشونوميگم قطعا دانشگاههاي ديگرو روزانه مياري شک نکن پارسال که دانشگاههاي معتبرتهران 156 نفرروزانه ميگرفتن رتبه 266 روزانه جلوبرندگي خواجه نصيرقبول شده امسال که 102 نفربه روزانه هاي دانشگاههاي تهران اضافه شده حالا خودت محاسبه کن ببين واقعيت چيه ايشالا قبول ميشي اون چيزي که خودت ميخوايي توکل برخدا البته منظورم ازدانشگاههاي معتبردانشگاههاي شريف. اميرکبير. علم وصنعت .تربيت مدرس . شهيدبهشتي .خواجه نصير. تهران .ايشالا موفق ميشي اين اطلاعات رو مشاورپارسه بهم داده.

rego

عضو جدید
سلام .من بهت ميگم به جزشريف واميرکبير البته روزانشونوميگم قطعا دانشگاههاي ديگرو روزانه مياري شک نکن پارسال که دانشگاههاي معتبرتهران 156 نفرروزانه ميگرفتن رتبه 266 روزانه جلوبرندگي خواجه نصيرقبول شده امسال که 102 نفربه روزانه هاي دانشگاههاي تهران اضافه شده حالا خودت محاسبه کن ببين واقعيت چيه ايشالا قبول ميشي اون چيزي که خودت ميخوايي توکل برخدا البته منظورم ازدانشگاههاي معتبردانشگاههاي شريف. اميرکبير. علم وصنعت .تربيت مدرس . شهيدبهشتي .خواجه نصير. تهران .ايشالا موفق ميشي اين اطلاعات رو مشاورپارسه بهم داده.

شانس رو می بینی..:mad:.خوشحال بودم حتما مالک آیرو قبول میشو با 422..حالا که فهمیدم مصاحبه داره هیچی معلوم نیست...چون همش به نظر مصاحبه کننده بستگی داره...اینها که بورسیه نمی کنن باز مصاحبه شون چیه دیگه؟
به نظرشما فردوسی مشهد روزانه با این رتبه میشه آورد؟
کسی از قبولی های فردوسی مشهد روزانه خبر داره؟
کی میخوا 3 ما دیگه صبر کنه تا نتایج بیاد...:cry:

sika

عضو جدید
شانس رو می بینی..:mad:.خوشحال بودم حتما مالک آیرو قبول میشو با 422..حالا که فهمیدم مصاحبه داره هیچی معلوم نیست...چون همش به نظر مصاحبه کننده بستگی داره...اینها که بورسیه نمی کنن باز مصاحبه شون چیه دیگه؟
به نظرشما فردوسی مشهد روزانه با این رتبه میشه آورد؟
کسی از قبولی های فردوسی مشهد روزانه خبر داره؟
کی میخوا 3 ما دیگه صبر کنه تا نتایج بیاد...:cry:
البته من رفتم دانشگاه مالک تحقیق کردم فهمیدم مصاحبش چیز خاصی نیست و بیشتر به رتبه نگاه میکنن....
من از مسئول هوافضاش پرسیدم گفت روزانه بزن به احتمال بالا قبولی...رتبه من 478

rego

عضو جدید
البته من رفتم دانشگاه مالک تحقیق کردم فهمیدم مصاحبش چیز خاصی نیست و بیشتر به رتبه نگاه میکنن....
من از مسئول هوافضاش پرسیدم گفت روزانه بزن به احتمال بالا قبولی...رتبه من 478
سلام....من یکی از دوستام سال 87 با رتبه 380 زده بود ساز مالک .....قبول نشد..خودش میگفت مصاحبه ردم کردن...
الان مشکل مصاحبه است چون با رتبه من وشما راحت روزانه مالک قبولیم...

shonem

عضو جدید

خیلی ممنونم ازت.خیلی زیاد خوشحالم کردی به خدا...انشالا شیرینیشو بهت بدم...

mehr2097

عضو جدید
سلام....من یکی از دوستام سال 87 با رتبه 380 زده بود ساز مالک .....قبول نشد..خودش میگفت مصاحبه ردم کردن...
الان مشکل مصاحبه است چون با رتبه من وشما راحت روزانه مالک قبولیم...
سلام دوست عزيزسال 87 اگه يه کم جستجوکنين مجموع تعدادنفراتي که سازمان سنجش گرفته درحدود280 نفربوده خوب بايه حساب سرانگشتي ميتونيم استنادکنيم به اينکه دوست شما رتبه اش 380 بوده يعني 100 نفربيشترازآخرين فردقبول . خوب،امسال چي ،امسال مجموع پذيرفته شدگان 564 نفرهستن ورتبه شما 422 پس اگه يه کم توجه مهندسيمونو جلب کنيم مي فهميم که اين استنادي که شماکردين زيادنميتونه درست باشه .راستي شماچرااينقدراميدتون کمه خداهميشه بزرگه ،خداروچه ديدين شايد روزانه ياشبانه يه دانشگاه معتبرترازمالک اشترقبول شدين توکلتون به خداباشه اميدوارم موفق باشين به اون دوستتون هم توجه نکنبن .