تحلیل عکس مدیریتی

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب حس میکنم خواسته بهمون بفهمونه که بدونیم باچه زاویه دیدی به مسائل اطرافمون نگاه کنیم

هرکدوم از این اشخاص بسته به زاویه دیدشون1چیزوبه دوصورت متفاوت میبینن...وروی حرف خودشون مصممن.
1جورایی خواسته بگه واقع بین باشیم
فعلا همین بذهنم رسید
:w05:

*zahedan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس شماره 4:

مشاهده پیوست 145411
قبول نداشتن منطق و خود پسندي بدون درك موضوع
سماجت بر روي حرف خود - سماجت به دفاع ازایده های خود
زوربه سري كردن و سو ء استفاده از قدرت
من ميگم .....

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تفسیر شما از این تصویر چیه؟

عکس شماره 4:

سلام بر دوستان عزیزم و دوست گلم،غزل خانم.

ببینید،هرکسی راجع به یه موضوع از زاوبه و جهت خودش نگاه مبکنه.

هر دو شاید درباره موضوع حرفشون حقیقت باشه،که هست،اما خوب با هم فرق داره.

یاد بگیریم به نظر هم احترام بذاریم و پافشاری رو صحت نظر خودمون و نفی نظر طرف مقابلمون نداشته باشیم

majidxxlightxxbo

عضو جدید

عکس شماره 4:

مشاهده پیوست 145411

اینقدر دوستان دیگه خوب جواب دادان که حد نداشت ولی تحیلل من اینه:
انسان همیشه از نظر و جایگاه و شرایط خودش راجب چیزی نظر میده در حالی که هر چیزی باید از لحاظ و شرایط مختلف مورد بررسی قرار بگیره.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بحث بی مورد... مث بحثای من و بابام میمونه... جفتمون منظورمون یکیه ولی نمیتونیم بهم بفهمونیم... والا

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز

بدون اینکه به حرف دیگران گوش کند فقط می خواهد حرف خود را بگوید بسا اینکه دیگران هم دارند همان حرف را می زنند.(خودخواهی)

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
6 یا 9 !
برداشت متفاوت از مسائل که خودخواهی و لجبازی باعث میشه فقط حس کنیم برداشت و درک خودمون درسته.متاسفانه من خودمم بیشتر مواقع این طوریم و فقط خودم و قبول دارم!

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w20:به نظر من یکی اون عددو 6میبینه و اون یکی دیگه از دیدگاه و موقعیتی که ایستاده 9 میبینه واین یعنی برداشت و دیدگاه متفاوتی دارن.

آخرین ویرایش:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
هر کسی از نقطه نظر و دید خودش به مسائل پیش روش نگاه میکنه و اونارو مورد ارزیابی قرار میده
وبه نظر اطرافیانش بی توجهه چون عصبانی هستن نشون دهنده اینه که قدرت پذیرش بالایی ندارن و اهل مشورت و همکاری نیستن . پس بذار درگیر بمونن که اون 9 یا 6 .!
(نوشته پارمهر)

به نظر من اینه ....

lailiya

کاربر فعال

عکس شماره 4:اگه این دو نفر یکطرف ایستاده بودند نشون میداد که هردو با همفکری هم قصد دارن در رابطه با این موضوع بحث کنند و به نتیجه برسند اما چون این دو نفر دو طرف ایستادن تضاد در فکر رو میرسونه که ما در مسائل مدیریت سعی بر این داریم که افراد رو در گروهایی که قرار بدیم که تضاد نداشته باشن
اگه تضاد باشه هرکی فکر میکنه خودش درست میگه و بقیه نادرست.

مشاهده پیوست 145411

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

عکس شماره 4:

مشاهده پیوست 145411
در عین حالی که هر دو درست میگن ولی با نظرات هم مخالف هستن و یگدیگر را تکذیب میکنن چون موقعیتشون فرق داره و درست نقطه مقابل هم قرار دارند و این خلاف موقعیت هم دلیل بر نادرستی حرفاشون نیست............و به جای اینکه بیان یک لحظه خودشون را جای همدیگر قرار بدن و از زاویه طرف مقابل به ماجرا نگاه کنن .......همچنان بر نظرات خود پافشاری می کنند و وقت ارزشمند خود را حدر میدهند:D

آخرین ویرایش:

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
هر کسی فکر میکنه حرف خودش درسته بدون آوردن منطق و برهان

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باتوجه به دیدگاها میتونه هرچیزی صحیحی باشه برای رد چیزی باید تو جایگاه شخصی مقابل باشیم بعدبگیم فقط حرف من صحیح هست

:razz:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mehd0551

عضو جدید
مثبت نگری

مثبت نگری

من میگم این دوتا با هم به توافق رسیدن اون میگه برا من نه باشه اون یکیم میگه برا من شیش باشه اما چون دوتا شون کرن نمیتونن به هم بفهمونن برا همین دارن داد میزنن.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

عکس شماره 5:

سلام بر همه و به خصوص غزل جان....

من اولین چیزی که به ذهنم رسید،ریسک با حاشیه امنه.....

بعضی یا فکر میکنن یا میخوان نشون بدن که دارن ریسک میکنن،ولی خیالشون راحته..

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غزل جان مرسی از دعوتت........
به نظرم.....
حرفای دوستامون محمد و ....درسته ولی من چند نقطه رو اضافه میکنم..........
1- برای ریسک کردن باید نقاط قوت عمل را هم مد نظر گرفت..چنان نباشد که همینطوری و بدون فکر تن به انجام هر کاری داد......
2- با توجه به اینکه شخص و تشک زیرین(حامی شخص) هر دو هم رنگن....یعنی اینکه باید عمل و افکار و مخصوصا حامیان این ریسک باید دارای تشابهات و عقاید مشترک زیاد باشن......
3- به حامی بودن هر کسی نباد اعتماد داشت....باید از جنس خود ادم بود.........

قیاسی

عضو جدید
سلام و درود به شما که یه همچین عکس قشنگو و بامفهومیو گذاشتی
به نظر من یعنی همیشه باید روی نامطمئن ها حرکت کرد ولی اینو بدونی که زیر پایت علی رغم اینکه فکر میکنی نا امنه یه تکیه گاه قوی هست از جنس خودت و تو باید مسیرو طی کنی و حواست به اون مسیر نامطمئنه باشه اگه هی به اون تکیه گاه نگاه کنی حواست پرت میشه و نمیتونی مسیرو طی کنی و به اخرش برسونی به همون راه باریک حواستو بده موفقی اگرم افتادی نمی افتی یه تکیه گاه هست نگهت داره