تحلیل شخصیت mihua

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***mihua*
**

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

آخرین ویرایش:

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انگار کسی فعلا نیومده.. خودم شروع میکنم.:D
با اینکه همشهری نیستیم ولی یه جورایی هم ولایتی محسوب میشیم..
خانم خوبی هستن یه خورده فکر کنم زود جوش میاره ولی زود هم اروم میشه..سر یه پل قدیمی هنوز با هم بحث داریم که برا کدوم قسمته. ولی من همینجا پل رو بخشیدم بره:smile:انشالله که همیشه شاد باشه در کنار خانوده و موفق..

ایشالله که دکترا هم قبول بشن.

آخرین ویرایش:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
الالدرود
همین که بلده لکی صحبت کنه اینده علمیش تضمین شده ولی خیلی از ارزش این داشته ای که داره اگاه نیست !
کنجکاو و پر انرژی
اصلا باهاش دعوا نکردم واسه همین خیلی بهش شناخت ندارم ، چرا دعوا نمی کنی؟!!!

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نمی دونم والا....شخصیت پیچیده ای دارن.....هنوز به چیز خاصی پی نبردم...:cry:

ولی ازین ادمایی هست که اگه یه بار پیام داد....هی دوس داری جواب پیامو یه جوری بدی که بحث ادامه پیدا کنه...خخ لذت بخشه........می فهمی؟؟؟:D

بیا بهم پیام بده ...:D

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که شناختی که دارم خوش اخلاق ودختر خوب ومهربونی هست خیلی هم به فضا هم علاقه داره امیدوارم به ارزوش برسه :) مدافع محیط زیست هم هست;)

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
آروم ، متین ، خاکی ، گِلی ، مهربون ، دیوانه ، روانی ، خوب ، شلوغ و دوستداره علم:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون از دعوتتون خانم میوها

من ی خصوصیتی در ایشون دیدم منم قبلا اینطوری بودم تو موضوعات مذهبی و عقیدتی اینا وقتی بحث میکنه خیلی حرص میخوره :d

منو یاد جوانی هام میندازه این دختر :d

خب نکته ی دیگه که هست ایشون همشهری ماس و بهشون افتخار میکنیم ;)

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار کسی فعلا نیومده.. خودم شروع میکنم.
با اینکه همشهری نیستیم ولی یه جورایی هم ولایتی محسوب میشیم..
خانم خوبی هستن یه خورده فکر کنم زود جوش میاره ولی زود هم اروم میشه..سر یه پل قدیمی هنوز با هم بحث داریم که برا کدوم قسمته. ولی من همینجا پل رو بخشیدم بره:smile:انشالله که همیشه شاد باشه در کنار خانوده و موفق..

ایشالله که دکترا هم قبول بشن.
سلام.ممنون. قضیه پل که فقط یه بار یه بحث کوچولو کردیم.......... اونم با ادلهء روشن.:biggrin:.
الالدرود
همین که بلده لکی صحبت کنه اینده علمیش تضمین شده ولی خیلی از ارزش این داشته ای که داره اگاه نیست !
کنجکاو و پر انرژی
اصلا باهاش دعوا نکردم واسه همین خیلی بهش شناخت ندارم ، چرا دعوا نمی کنی؟!!!
درود.ممنون. آینده علمی تضمینه!؟!.کاری چی؟.پس ببینم یه شغل دولتی خوبی برامون جور میکنی!.خخخ.فقط به لکی مرتبط نباشه:D. مگه باید دعواکنی تابشناسی؟ ولی من که معصومم که!.........:).ازچه لحاظ کنجکاوم؟علمی؟..خخ.
سلاممم.
من فکر میکردم ایشون نهایتا 18 سال داشته باشن:)نمیدونستم ارشد میخونن.ایشالا بسلامتی.
خیلی بازیگوش هستن
:)
سلام. ممنون. واقعاًاینجوری فکرمیکردید؟؟. چه جالب!...:D .
نمی دونم والا....شخصیت پیچیده ای دارن.....هنوز به چیز خاصی پی نبردم...:cry:

ولی ازین ادمایی هست که اگه یه بار پیام داد....هی دوس داری جواب پیامو یه جوری بدی که بحث ادامه پیدا کنه...خخ لذت بخشه........می فهمی؟؟؟

بیا بهم پیام بده ...:D
سلام. ممنون. -خوبخاطر مغز پیچیدمه که پیچیدست:cool:.راستی شما زیاد تو تاپیکا ندیدم شرکت کنید.. یبارم بهتون پیام دادم سوال نرم افزاری بود که یک عدد تنبلک بازی دراوردی ای داداش تنبلک :Dخودم همون Mean رو گذاشتم واسه هرکدوم. خخخ.
سلام
همشهری ماس
کلن واس ماس
خودشو ارشدشو همه چیش واس ماس :biggrin:
همه چی خوبه فقط مشکلش اینه که لری حرف میزنه،ماداکتویی!جماعت باید لک باشه، لک
سلام همشهری...عجب وخیم..برم توبه کنم:D. راستی لری بلدی حرف بزنی یا جریمت کنیم!.خخخ.
تا جایی که شناختی که دارم خوش اخلاق ودختر خوب ومهربونی هست خیلی هم به فضا هم علاقه داره امیدوارم به ارزوش برسه :) مدافع محیط زیست هم هست;)
سلام .... خیلی ممنونم... آره واقعاًآفرین!...نچ نچ کی به آرزوم میرسم برم فضا.. خخخخ.
آروم ، متین ، خاکی ، گِلی ، مهربون ، دیوانه ، روانی ، خوب ، شلوغ و دوستداره علم:D
سلام.ممنون... از بس خاکی ام یه کم بارون میاد گلی میشم. خخخ. این روانی الان دقیقا ینی چی؟!؟.:cool:.خخخ
سلام ممنون از دعوتتون خانم میوها

من ی خصوصیتی در ایشون دیدم منم قبلا اینطوری بودم تو موضوعات مذهبی و عقیدتی اینا وقتی بحث میکنه خیلی حرص میخوره

منو یاد جوانی هام میندازه این دختر :d

خب نکته ی دیگه که هست ایشون همشهری ماس و بهشون افتخار میکنیم ;)
سلام همشهری ممنوون.. .من دیگه حرص نمیخورم آخه دیگه صرف شده

آخرین ویرایش:

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
راستش هر کار کردم نتونستم نیام ببخشید دیگه خلف وعده شد اما باید میومدم دوست عزیزی دعوت کرده بود و اجابتش بر این حقیر واجب.
متاسفانه آشنایی ما چون عمر شقایق کوتاه بود خخخخ و در این مدت کم فقط میتونم بگم انسانی فرهیخته مهربان و در عین حال کمی مغرور هستند و برایشان بهترینها را آرزومندم.:gol::gol::gol:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه اسم کاربریش واسم بی معنیه؛ اصلا نمیتونم تلفظش کنم، خیلی بد هست اسم کاربریش. هنوز خیلی خام و بی تجربه هست، باید ذهنش رو به روی چیزهای جدید، ویو های مختلف باز کنه. شخصیت برونگرایی هست. کمی خودرای و دیکتاتور ولی مهربون هم هست. دوست داره با دیگران سازش کنه ولی به این شکل که دیگران رو متقاعد کنه که با نظراتش همسو بشن. باهمه اینها در کل باهاش حال میکنم، بنظرم از اون دسته از افرادی هست که دنیا با وجودش قشنگتر میشه.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه در حال یاد گیری
پررو (رُک منظورمه)
یک دنده،ولی تمکین میکنه به نظرات پربار تر! چون اعتقاد داره حرفی که راست هست حتی اگر جلوی جمع قبولش نکرده ولی تو ذهن خودش قبولش میکنه و ازش استفاده می کنه.
خسته و کم حوصله،بیش از حد منتظر یک گشت و گذار و ایران گردی درجه 1 هستن!
فکر میکنم طبیعت پرستن و با آدم هایی که خلاف این عمل کنن بشدت برخورد میکنن!
بعد اینکه چون یکم پررو هستن (نه از نوع بدش،سوء تفاهم نشه) راحت و رُک سعی می کنن منظورشون رو برسونن

از درگیری و ناراحتی بدشون میاد ولی از قضا اکثر مواقع یک طرف دعوا هستن!
درسخون ولی در حد نیاز، آرزوهای بسیار بسیار بزرگی دارن ولی میترسن که یوقت بهش دست پیدا نکنن واسه همین هر چند مدت یکبار افسرده میشن که چرا این نشد چرا این نمیشه چرا فلان وووو

زودرنج،این بخاطر اینه که کمی لوس هستن،شاید لوس بار اومدن ( :D ) ولی به محض کوچکترین بی احترامی،واکنش نشون میدن، این هم خوبه که از خودشون و کساییکه دوست دارن بخوبی دفاع میکنن و هم بده که برخی مواقع ممکنه از روی اشتباه این واکنش رو نشون بدن که بهتره این قضیه زودرنجی رو کنترل کنن!

از اینکه نظرات جدید رو بپذیرن کمی ترس دارن.این باعث میشه برخی مواقع پیشرفت سریع نکنن و بخاطر همین مورد با اون حس "یادگیری" در تضاد هستن.بخاطر همین نمیتونن بسرعت پیشرفت کنن چون سد محکمی در برابر برخی تفکراتشون دارن که اون هم نشات میگیره از یک دندگی :D .
مذهبی هستن،بیشتر باطنی تا ظاهری.

ببخشید اینقدر رُک هستم :D و اگر اشتباه داشت باز هم ببخشید. اگر هم ناراحت شدی میهویایوهایی ، میتونی دیگه ناراحت نشی
:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستش هر کار کردم نتونستم نیام ببخشید دیگه خلف وعده شد اما باید میومدم دوست عزیزی دعوت کرده بود و اجابتش بر این حقیر واجب.
متاسفانه آشنایی ما چون عمر شقایق کوتاه بود خخخخ و در این مدت کم فقط میتونم بگم انسانی فرهیخته مهربان و در عین حال کمی مغرور هستند و برایشان بهترینها را آرزومندم.:gol::gol::gol:
سلام داداش نظر لطفتونه...ممنون هم هستم که بخاطر تاپیک من اومدید!. موفق و شاد باشی.....
اول اینکه اسم کاربریش واسم بی معنیه؛ اصلا نمیتونم تلفظش کنم، خیلی بد هست اسم کاربریش. هنوز خیلی خام و بی تجربه هست، باید ذهنش رو به روی چیزهای جدید، ویو های مختلف باز کنه. شخصیت برونگرایی هست. کمی خودرای و دیکتاتور ولی مهربون هم هست. دوست داره با دیگران سازش کنه ولی به این شکل که دیگران رو متقاعد کنه که با نظراتش همسو بشن. باهمه اینها در کل باهاش حال میکنم، بنظرم از اون دسته از افرادی هست که دنیا با وجودش قشنگتر میشه.
سلام. ممنون داداش...اسم کاربریم خودیگه کلا همیشه واسه همه عجیب بوده:D.فقط بهش میوها نگید بقیش عیب نداره.خخ.
همیشه در حال یاد گیری
پررو (رُک منظورمه)
یک دنده،ولی تمکین میکنه به نظرات پربار تر! چون اعتقاد داره حرفی که راست هست حتی اگر جلوی جمع قبولش نکرده ولی تو ذهن خودش قبولش میکنه و ازش استفاده می کنه.
خسته و کم حوصله،بیش از حد منتظر یک گشت و گذار و ایران گردی درجه 1 هستن!
فکر میکنم طبیعت پرستن و با آدم هایی که خلاف این عمل کنن بشدت برخورد میکنن!
بعد اینکه چون یکم پررو هستن (نه از نوع بدش،سوء تفاهم نشه) راحت و رُک سعی می کنن منظورشون رو برسونن

از درگیری و ناراحتی بدشون میاد ولی از قضا اکثر مواقع یک طرف دعوا هستن!
درسخون ولی در حد نیاز، آرزوهای بسیار بسیار بزرگی دارن ولی میترسن که یوقت بهش دست پیدا نکنن واسه همین هر چند مدت یکبار افسرده میشن که چرا این نشد چرا این نمیشه چرا فلان وووو

زودرنج،این بخاطر اینه که کمی لوس هستن،شاید لوس بار اومدن ( :D ) ولی به محض کوچکترین بی احترامی،واکنش نشون میدن، این هم خوبه که از خودشون و کساییکه دوست دارن بخوبی دفاع میکنن و هم بده که برخی مواقع ممکنه از روی اشتباه این واکنش رو نشون بدن که بهتره این قضیه زودرنجی رو کنترل کنن!

از اینکه نظرات جدید رو بپذیرن کمی ترس دارن.این باعث میشه برخی مواقع پیشرفت سریع نکنن و بخاطر همین مورد با اون حس "یادگیری" در تضاد هستن.بخاطر همین نمیتونن بسرعت پیشرفت کنن چون سد محکمی در برابر برخی تفکراتشون دارن که اون هم نشات میگیره از یک دندگی :D .
مذهبی هستن،بیشتر باطنی تا ظاهری.

ببخشید اینقدر رُک هستم :D و اگر اشتباه داشت باز هم ببخشید. اگر هم ناراحت شدی میهویایوهایی ، میتونی دیگه ناراحت نشی
:D

سلام. اتفاقاً داداش خیلی هم خوب بود.کلی ام خندیدم.ممنون...

(آقایون زرنگ تر بودن .. خانما دعوت منو هنوز لبیک! نگفتن). البته منظورم این نیس که اجباریه.

آخرین ویرایش:

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام عزیزم
ممنون بابت دعوت:gol:
راستش از وقتی اسمتو عوض کردی ( میهوا) دوس دارم همون میکی رو بگم:D
خب میریم سراغ تحلیل :
خوشحالم ک اولین خانومم ک دعوتتو لبیک گفتم : دی
میکی ی دختر فعالِ. اهل بحث و ی دنده
مهربون و با وفا
خیلیم تعصب داره روی زبان و قومیت و شهرش
فعلا همینا ب ذهنم رسید:)
شاد و سلامت باشی گلم:redface:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام عزیزم
خب میریم سراغ تحلیل :
مهربون و با وفا
سلااااااام بر آواای خودمون. ممنون که اومدی دختر خوب و بی ریا. شاد وموفق باشی.
رکه و صریحا از اعتقادش دفاع میکنه...
سلام. از شماهم خیلی ممنونم که اومدید
نظری ندارم چون شناختی ازش ندارم:)
سلام. ممنون که اومدید.

آخرین ویرایش:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از دعوتت

خب بریم سراغ کارمون

من با ایشون میهوا یا اسم قبلیت چی بود ؟ میکی موس بود فک کنم اره ؟ زیاد کنتاکت داشتم :D هم خوب هم بد

خلاصه یکی اون یکی من :smile:

دختر شجاعیه و حرفش رو میزنه از این اخلاقش خوشم میاد

اهل بحث و مجادلس
رو یه سری مسائل زیادی چارچوب داره و چشماش رو میبنده و گوش هاش رو میگیره روی هر چی یا هر کس که به غیر از اون فکر میکنه ........حتی پیش خودش یه لحظه هم فکر نمیکنه شاید این طرز فکرم یک هزارم درصد ممکنه اشتباه باشه و این با شخصیتی که داره (اهل جستجو و ... در تضاده )

در کل پست هاش رو میخونم -یه جورایی ملاکه منه (دقیقا برعکسش عمل میکنم البته تو همه مسائل نه)....... تا ببینم راهی که دارم میرم درسته یا نه

البته یه دوست دیگه تو باشگاه هست که اونو تو برعکس عمل کردن تو اولویت قرار دادم و کاملا برعکس عمل میکنم اسم نمیرم تا ریا نشه آقای خوبیه این برادر محمد :D

mahboobeh

عضو جدید
سلام موهو جونم.

خب دختر خیلی خوبیه

خیلی رکه.

همیشه نظرشو میگه.. حالا میخواد موافق باشه یا مخالف.

از یه چیزیش خیلی خوشم میاد.. اونم اینه که خجالتی نیست.. یا چطور بگم اگه مسئله ای مطرح بشه که یه سریا همیشه میگن زشته این حرفا.. گناهه.. ولی موهو جونم خیلی قشنگ و بدون هیچ عکس العملی و بدون خجالت میره نظرش یا راهنماییشو میگه. از اینکه موضع نمیگیره خیلی خوشم میاد.

متدین و با ایمانه.. حد و حدوداشم خیلی خوب رعایت میکنه. ;)

خیلی چاکریم بانووووووو..

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام عزیزم
خب میریم سراغ تحلیل :
مهربون و با وفا
جدی میکی همون می هو هاست گفتم تا گفتم سلام شروع کرد دعوا کنه نگو پس:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دعوتت

خب بریم سراغ کارمون

من با ایشون میهوا یا اسم قبلیت چی بود ؟ میکی موس بود فک کنم اره ؟ زیاد کنتاکت داشتم :D هم خوب هم بد

خلاصه یکی اون یکی من :smile:

دختر شجاعیه و حرفش رو میزنه از این اخلاقش خوشم میاد

اهل بحث و مجادلس
رو یه سری مسائل زیادی چارچوب داره و چشماش رو میبنده و گوش هاش رو میگیره روی هر چی یا هر کس که به غیر از اون فکر میکنه ........حتی پیش خودش یه لحظه هم فکر نمیکنه شاید این طرز فکرم یک هزارم درصد ممکنه اشتباه باشه و این با شخصیتی که داره (اهل جستجو و ... در تضاده )

در کل پست هاش رو میخونم -یه جورایی ملاکه منه (دقیقا برعکسش عمل میکنم البته تو همه مسائل نه)....... تا ببینم راهی که دارم میرم درسته یا نه

البته یه دوست دیگه تو باشگاه هست که اونو تو برعکس عمل کردن تو اولویت قرار دادم و کاملا برعکس عمل میکنم اسم نمیرم تا ریا نشه آقای خوبیه این برادر محمد :D
سلام داداش ممنون. خخخخ. حالا دیگه اینجورم نیس گوشامو بگیرم خخخخخ. اوکی . . .
سلام موهو جونم.

خب دختر خیلی خوبیه

خیلی رکه.

همیشه نظرشو میگه.. حالا میخواد موافق باشه یا مخالف.

از یه چیزیش خیلی خوشم میاد.. اونم اینه که خجالتی نیست.. یا چطور بگم اگه مسئله ای مطرح بشه که یه سریا همیشه میگن زشته این حرفا.. گناهه.. ولی موهو جونم خیلی قشنگ و بدون هیچ عکس العملی و بدون خجالت میره نظرش یا راهنماییشو میگه. از اینکه موضع نمیگیره خیلی خوشم میاد.

متدین و با ایمانه.. حد و حدوداشم خیلی خوب رعایت میکنه. ;)

خیلی چاکریم بانووووووو..
سلااااااام محبوبه جونم.... ممنون از نظرت....لطف داری دخمل خوب. مرسی که اومدی....
جدی میکی همون می هو هاست گفتم تا گفتم سلام شروع کرد دعوا کنه نگو پس:D
خخخخ وا چرا تشویش اذهان میکنی . کی؟؟؟. خخخ

من میکی عَم . خخخ.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیز، ممنون از دعوتت
حقیقتش شناخت زیادی ندارم
اما تا اینجا تو دوسه تا تاپیک برخورد داشتم و نظرات این عزیزو خوندم و تاپیک قضاوتشون ، تاپیک خوبو آموزنده ای بود، ممنون
فک میکنم اعتقاداتت خوبه، خانم خوبو محترمی هستی
فک نمیکردم سنتون در حد ارشد باشه فک میکردم مثل بقیه خانوماهنوز 14 سال دارین ;)
اینو از رو نظرتون تو تاپیک استار میگم و قضیه ی ملخ...
توانایی اینو داری که مدیر بشی عزیز...
.
البته حرف از لک ها به میون اومد بگم که یه رفیق تو دوران خدمت داشتم که لک بود خاطرات خوبوخنده داری باهاش داشتم خیلی خیلی باحال بود
نمیدنم همه ی لک ها اینجوری باحالن یا نه ، حداقل امیدارم شما هم مثه اون باشین خیلی خوبو آقائو باحالو اوه اوه چقد شیکمو بود... خخخخ;)(شوخ)
.
امیدوارم همیشه خوبو سالمو هرجاهستی همواره توزندگی خوشبخت باشی و عاقبت بخیر شی

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی شناخت ندارم...

در همین حد که فکر کنم ساده خاکی و رو راست و مهربون و دیگه نمیدونم!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیز، ممنون از دعوتت
حقیقتش شناخت زیادی ندارم
اما تا اینجا تو دوسه تا تاپیک برخورد داشتم و نظرات این عزیزو خوندم و تاپیک قضاوتشون ، تاپیک خوبو آموزنده ای بود، ممنون
فک میکنم اعتقاداتت خوبه، خانم خوبو محترمی هستی
فک نمیکردم سنتون در حد ارشد باشه فک میکردم مثل بقیه خانوماهنوز 14 سال دارین ;)
اینو از رو نظرتون تو تاپیک استار میگم و قضیه ی ملخ...
توانایی اینو داری که مدیر بشی عزیز...
.
البته حرف از لک ها به میون اومد بگم که یه رفیق تو دوران خدمت داشتم که لک بود خاطرات خوبوخنده داری باهاش داشتم خیلی خیلی باحال بود
نمیدنم همه ی لک ها اینجوری باحالن یا نه ، حداقل امیدارم شما هم مثه اون باشین خیلی خوبو آقائو باحالو اوه اوه چقد شیکمو بود... خخخخ;)(شوخ)
.
امیدوارم همیشه خوبو سالمو هرجاهستی همواره توزندگی خوشبخت باشی و عاقبت بخیر شی
سلاام داداش ممنون که اومدید. ممنون از نظرات خوبت...
من میهوا14 سال دارم.:D. -من خودم لک نیستم. دوستان گفتن زبانم رو. ولی سه زبان لری، کردی و لکی تقریباًمشترکن.
قضیه ملخ:biggrin:. ......شما هم شادباشی.....
سلام
خیلی شناخت ندارم...

در همین حد که فکر کنم ساده خاکی و رو راست و مهربون و دیگه نمیدونم!

سلام.ممنون از اینکه اومدید و نظرتون رو گفتید. متشکر...

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهربون
ساده
علم دوست
دوس داشتنی
همراه با یه غرور دوس داشتنی دخترونه اصا دختر باید مغرور باشه , عالیه
شیطون در عین حال ساکت و آروم:surprised:

خیلی دوسد دارم موهو جونم:redface:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهربون
ساده
علم دوست
دوس داشتنی
همراه با یه غرور دوس داشتنی دخترونه اصا دختر باید مغرور باشه , عالیه
شیطون در عین حال ساکت و آروم:surprised:

خیلی دوسد دارم موهو جونم:redface:

سلااااااااام هلنا جونم.
عزیزمی... ممنون از نظراتت.
لطف داری. منم همچنین

خانم "مدیربانو" چشم بعدا میام سرفرصت جواب میدم. ممنون.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ممنون از "مدیربانوجان".:gol:

طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
خوب بود. نکات منفی و مثبت رو گفتن و لطف هم داشتن دوستان...

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
مجازی خب بنظرم تاحدودی شبیه به واقعی هست ولی نه کامل. خیلی چیزا توی رودررو شدن با افراد بخصوص اگر درمورد همه چیز صحبت بشه (یه نوع میزگرد مثلاً) نشون داده میشه.
شاید زیاد بی ربط نباشه ولی یادمه دوره دبیرستان یک هم کلاسی جدیدداشتم که قبولم داشت یه روز گفت من قبلا تو خیابون (مسیر مدرسه ها) که میدیدمت ازت خوشم نمیومده ولی الان کاملاً برعکس....شاید مثلا استایلم ناخودآگاه اینطوری باشه که مغرور نشون بدم و اتفاقا من سعی میکنم با غرور راه نرم و رفتار نکنم... البته بعضی ها هم هستن که اونطوری فکرنمیکنن و برعکسش رو ازم برداشت میکنن.بهرحال برداشت های مختلف محترمه.
دنیای مجازی و واقعی هم شاید به نوعی همینطوری باشه... و ان شاا...که در رویارویی واقعی، از منفی به مثبت باشه و نه برعکس!.

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
من روراستم معمولا ... و همونطور که دوستان اشاره کردن رک........ حالاشایدبعضی اوقات لازم نیست آدم خیلی هم رک باشه ولی مهم اینه که بهرصورت دورو نباشیم یا نظرات واقعیمون روکتمان نکنیم. در قالب آرامش بیشتری هم مطرح بشن خب بهتره.
بازهم یک مثال میزنم.... یکی از دوستان اخیراً به من میگفت تو سیاست نداری..حالا سیاست از نظر ایشون این بود که با انسان های دورو و بعضاً از بعضی لحاظ بدجنس، خوب برخورد کنیم و ازشون کناره گیری نکنیم،، نه به منظور اصلاح کردنشون، منظورشون این بود شاید در اینده ما به اونها هرچند جزیی نیاز داشته باشیم!. که من حرفشون رو محترمانه رد کردم و گفتم خوشبختانه یا متاسفانه من نمیتونم اینطوری باشم...
یه چیزم اضافه کنم: من اگر ببینم کسی ... یا خودمم... در برخوردهامون رفتار یا گفتاری رو انجام میدیم که بهش اعتقاد نداریم (حالا خوب یا بد)، درصورتی برام قابل قبوله که همراه با تفکر باشه. یعنی ما رو به سمت زاویهء مثبتی سوق بده. یه رفتار بد داری، بعدش ازش درس میگیری... یه رفتار خوب ولی همراه با دورویی داری، بازم باید ازش درجهت اصلاح واقعی خودت و دیگران بهره ببری.یعنی دفعه های بعد با ایمان واقعی به اون کار، اون عمل رو مرتکب بشیم.

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
مثبت گفتن از خودشاید سخت باشه؛
---- دلسوز و دل رحمم...یعنی درعین اینکه گاهی از بعضی رفتارا یکم ناراحت میشم، ولی معمولا سعی میکنم همه جنبه ای از شخصیت یک انسان یا پدیده و...رو بخصوص تو دنیای واقعی، برای خودم تشریح کنم و طبق اون سعـــی کنم دفعه بعد افکارم رو یکم بیشتر سازماندهی کنم...نمیدونم چقد موفق بودم یا موفق خواهم شد.
کلا سعی میکنم زیاد فکرکنم که هم زیاد دلخوش این دنیا نباشم هم از همه لحاظ قدرش رو بدونم.
نسبت به حیوونا هم خیلی دلرحمم حتی مورچه... همیشه عملیات نجات مورچه و این چیزا تو کارمه...
البته راجع به زودرنج بودن یه نکته رو عرض کنم؛ درسته من زودرنجم،ولی باز صددرصد نمیشه گفت تو همه چی زودرنجم...! خخخ. آخه برام اتفاق افتاده از یه چیزهایی که دیگران بیخودی براش خیلی ناراحت میشن، من درعوض اون موقع اصلا غصه نخوردم ...
---- انرژی هام زیاده و بخصوص اگر شرایطش باشه هیچ کاری برام سخت نیست. یه نمونه: خداروشکر برخلاف قدیما
الان کارهای عملی ِ علمی که بهم محول بشه رو بهش از دید مثبت نگاه میکنم. مثلا تابستون قبل توی کوه باید یکسری عملیات سخت انجام میدادیم همراه با وسایل زیاد، بعضی اقوام که همراه با بابام برای کمکم اومده بودن میگفتن تو که دختری و بدنت ضعیف تر حتی یه بار هم یه شکایت نکردی.
---- شنونده خوبی هستم. دوستان واقعیم بهم میگفتن آخه...
. و نه فقط در مورد دوستان بلکه مثلا یه برنامه، یه سخنرانی، یه میزگرد باشه من حتما شرکت میکنم و برخلاف بعضی افراد شرکت کننده تا آخر جلسه خسته نمیشم و سروصدا نمیکنم و بنظرم بی فایده نمیاد... بهرحال هرچیزی میتونه فایده خودش رو داشته باشه... مگر اینکه استثنا باشه. از یه جنبه احترام به بزرگترا و یااساتید مجلس هم هست.

---- به نیازهای اطرافیانم سعی میکنم توجه کنم و خودخواه نباشم. فقط وقتی خودم نیاز دارم، خوب نیستم با دیگران...همیشه سعی میکنم کمک کنم تااونجا که از دستم برمیاد...مگراینکه بدونم طرفم خیلی بدجنسه و کارای خوب من روش اثر مثبتی نداره و کاری براش بکنم از زرنگی خودش میدونه.
---- همیشه با لبخند با دیگران سلام علیک میکنم. کلاً خنده رو هستم. اما قدیما بیشتر خنده رو بودم!خخخ. ان شاا...دوباره بیشترتر بشم!. با نی نی ها هم خیلی خوبم :/
---- تااونجا که بتونم از غیبت دیگران دوری میکنم. حتی یه نفر آدم بدی باشه و خودم ازش ناراحت باشم ولی دور از شماها!! فوت بشه، من درموردش غیبت بشنوم ناراحت میشم و وجدان درد میگیرم. و کلا سعی میکنم در مقابل غیبت واینجور کارا یه موضعی بگیرم بالاخره. معمولاً حوصله غیبت گفتن و شنیدن و کارا وحرفای بیهوده رو ندارم!.

نکات منفی؛

---- یکم زودجوشم همونجور که دوستان گفتن..زودم فرومیشینه که البته فایده نداره!.باید از اساس کنترلش کنم!!
.
---- جدیداً خیــلی دقیقه نودی شدم!. و ازوقتم درست استفاده نمیکنم که باید بشینم یه برنامهء زندگی برای خودم درست کنم.:( خخ.
---- بازم جدیداً نسبت به بعضی چیزا کم حوصله شدم! و همچنین تلقین های منفی نسبت به خودم همش تو مغزم وول میخوره !!!!!... کسی راهکاری داره پیشنهاد بده!....خخ.
---- غرورم بخصوص در مقابل جنس مخالف معمولا بجاست
ولی گاهی هم فکرمیکنم یکم شدت میگیره که باید تعدیلش کنم.
---- گاهی تو افکارم بعضی چیزا رو باهاش خیلی سخت برخورد میکنم! که میخوام باهاش مبارزه کنم. که هم خودم اذیت نشم و هم بعضی اطرافیان رو احیاناً اذیت نکنم؛
البته اگر ببینم کسی منطق من رو بهش اصلاً بهانمیده یکم لجم میگیره!.یا کلا سکوت مرگبار پیشه میکنم.خخخخخ.
---- گاهی زیادی دلرحم واینامیشم و حق خودم رو پایمال میکنم.
دیگه... بعدا اگه یادم اومد و اگه شد اضافه میکنم

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
هر سه رو دارم بخصوص بالغ و کودک ولی فکرکنم غالبش
بالغ باشه.
گاهی ام شیطونیم گل میکنه و کودکم غالب میشه.

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
اهمیت میدم...
. مگر در اون مواردی که توضیحش رو بالا دادم؛ افرادی باشن که وقتی نکات مثبت و منفیشون رو بسنجم (درصورتیکه قضاوت نابجا نباشه!) و جنبه های منفیشون بیشتر باشه و حس کنم سنخیتی نداریم، درموردم غیبت کنن یا داستان سرایی کنن... اونموقع برام اهمیتی نداره.

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
تاحدودی آره. چه خوب و چه بد.
مثلا همون دنیای مجازی رو بخوایم مثال بزنیم اگر بعضی تو دنیای مجازی بخوان نقش بازی کنن...یا مولتی یوزر باشن، بنظرم اگر آدم زیرک باشه براحتی تشخیص میده...من یادمه توی یه انجمنی بودیم قبلا...یه نفر بود که دو تا یوزر داشت که این دو تا رو از هم متمایز کرده بود. یعنی رفتاراش، طرز حرف زدنش، فعالیت هاش، آواتار و عکساش، همه رو متضاد انتخاب کرده بود. و من برداشت کردم که ایشون فردی ِ که میخواد در قالب خود واقعیش آدم جدی و حتی مرموزی به حساب بیاد ولی اون جنبه دیگه از ذاتش رو که دوست نداشت نشون بده و از نظر خودش باعث میشد شخصیتش از اون حالت جدی و (مثلا به قول معروف باکلاس) بیرون بیاد، رو در قالب یه نفر دیگه ای بروز میداد!.
البته بدبینی هم کار خوبی نیست. من اونموقع مطمئن بودم. خخ. که تااونجایی که به کسی ضرر نزنن، خب هرجور میل خودشونه. اینجور چیزا در یه حـد کم یا متوسط میتونه شاخصی برای برداشت از بعضی زوایای شخصیتی افراد باشه.

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
بله خب سعی میکنم زوایای منفی رو که دیگران بهشونن اشاره کردن کم رنگ و یا حذف و زوایای مثبت رو پررنگ کنم. شاید سریع موفق نشیم تواین کار.....ولی همین که بهش توجه کنیم و بخوایم خودسازی کنیم خوبه.

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟
همه خوب بودن دستشون دردنکنه ...
آقای M.A777 جامع تر بود و بخصوص اون قسمتش که گفتن هرچندمدت یک بار ناراحت میشه که چرا فلان نشد و اینا.... برام جالب تر بود. خخخخخ

:gol:

ممنون از دوستان خوبم آبجی های عزیزم و داداشای گرامی ؛

آقایون
rahmati8829

t3teknik
F.A.R.Z.A.D
mavadd
eng_majid
مخی گیان
dondi
*Tik.TAAk*
رجایی اشکان