تحلیل شخصیت MaRaL.arch

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***MaRaL.arch

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم ازت مدیربانو جان
و پیشاپیش از همه دوستان خوب شرکت کننده و شرکت نکننده:دی

دوستای خوبم ازتون میخوام با صراحت و البته انصاف:)دی) نظرتونو دربارم بگید. باشد ک برایم پلکانی باشد جهت ارتقای خودشناسی : )

باقی بقایتان:gol:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مااااااااااااااااااااااه! همین :دی

خوش خنده، شیطون و پرانرژی، قوی، احساساتی، خوش قلب، پاک، سرآشپز و کدبانوووووووو ، تلاشگر و رو به جلو ، یه همراه عالی برای همه لحظه های دل خستگی

والبته:
یکم لجباز هست، گاهی یه چیزایی میگه به ادم بعدا هم به روی خودش نمیاره که اون چی بود من گفتم:biggrin:، کمی تا قسمتی حساس

اما باید بگم:
یه
دوست فوق العاده ست

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاالله :|

غرض از مزاحمت اینکه من الان دوتا سوال خیلی فنی برام پیش اومده :|

1.این سحر خانم کی مدیر شد کی بازنشسته ؟! :|:|

2. باقی بقایتان ینی چی؟ :w22:

با تشکر :d

انشالله برای تحلیل هم خدمت میرسیم :gol:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااام:w42:
مارال جون از نظرم من شما مثه خانم مدیرایی. ینی منظم، محترم، باهوش و نمی دونم چرا دست نیافتنی:w34:این ویژگی رو خیلی وقته نسبت به شما احساس میکنما:smile:

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
مااااااااااااااااااااااه! همین :دی

خوش خنده، شیطون و پرانرژی، قوی، احساساتی، خوش قلب، پاک، سرآشپز و کدبانوووووووو ، تلاشگر و رو به جلو ، یه همراه عالی برای همه لحظه های دل خستگی

والبته:
یکم لجباز هست، گاهی یه چیزایی میگه به ادم بعدا هم به روی خودش نمیاره که اون چی بود من گفتم:biggrin:، کمی تا قسمتی حساس

اما باید بگم:
یه
دوست فوق العاده ست
منم همین نظر رو دارم:)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دعوتتون ..............واما بریم سراغ شخصیت مارال ...........
وای نمی دونید چه کیفی داره اذیتش کنید این قدر احساساتی و حساس ادم ار اذیت کردنش ذوق میکنه :biggrin:............
مارال ادم پرشور و پر انرژی هستش و بسیار با اراده و مصصم ...................تقریبا ادم خود ساخته این جوری که شناختم ............جالب از شکست خسته نمیشه دوباره شروع میکنه ...........
تا اینجا که شناختمش دوست خوبی بود ............انشاله همیشه موفق باشه

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممم-به به تحلیله مارالههههههه؟؟؟؟؟؟
مارال دختر خوب-اهل تلاش-مهربان-با صراحت بیان خوب:Dافرین خوشم میاد ادم حرفشو راحت بگه
معماری ام که میخونه دیگه اهل هنره ینی:Dدرکل دخمل خوفیه:redface:
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه!اومد میگم:D
ممنونممم از دعوتت مارال جونممممم:heart::gol:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از دعوتت.
خانم مارال دختر بسیار خوب و مهربانی هستند. دلسوز و تلاشگر. و مشتاق به یادگیری. ;)
و خیلی جدی و پیگر برای کسب علم در معماری.
امیدوارم همیشه و در هر جایی که باشند موفق باشند.
:gol:

سحرصابری2

عضو جدید
سلام

کسی منو دعوت نکرد ولی تا دیدم تحلیل شخصیت مارال خانومه گفتم منم اون چیزایی که همیشه دوست داشتم بهش بگم رو الان تو این موقعیت خوب میتونم بازگو کنم:)

باهوش , پرشور , کنجکاو , فهمیده, پرتلاش برای رسیدن به هدفی که برای خودش مشخص کرده ......... احساس میکنم تو مسیر درستی حرکت میکنه....

زود صمیمی نمیشن اگه هم صمیمی بشن واقعا یه دوست واقعی میشن (اینو از برخوردشون متوجه شدم نه با من اما با دوستان گلشون), اخلاق خاصی دارن که به دل میشینه کلا:D

+اگه هم ازشون سوالی میپرسم چه بلد باشن چه نباشن حتما جواب میدن یا صریح میگن نمیدونن یا کاملا جواب منطقی و درست رو میدن....یعنی واقعا احترام میذارن .....

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.
به نظر من خانوم مارال یه خانوم جدی، با انگیزه، تا حدودس سرسخت، حساس نسبت به وظیفه یا عملی که بهشون واگذار شده هستند که همیشه سعی میکنند پرستیژ خودشون رو حفظ کنند. جایی که فکر میکنن حضورشون ممکنه خدشه ای به تندیس شخصیتیشون وارد کنه اصلا حاضر نمیشن. مبانی فکریشون رو به این راحتی عوض نمیکنن و روی اونا بحث میکنن (البته قبلا خیلی بیشتر و با التهاب و هیجانات احساسی بود اما الان با فکر و منطق و پذیرش بیشتر). خانوم مهربونی هستند و البته از مطالبی که ازشون دیدم فوق العاده بااحساسن اما نمیدونم چرا همیشه سعی در پنهان کردنشون دارن. حساس هم هستن. همیشه دوس داره در اوج باشه. زیاد اهل کوتاه اومدن نیست بویژه وقتی حس کنن که حق با ایشون هست. فک کنم از اونایی هستن که دوس دارند همه چی سر جای خودشون باشه. سکوت رو به هر حرفی ترجیح میدن اما اگه حرفی برا گفتن داشته باشن حتما میزنن حتی اگه مستقیم در بحثی دخالت نداشته باشن.

حالا در آینده اگه چیزی یادم اومد حتما میگم.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاالله :| :دی

مارال خانم دختر خوبیه خدا حفظشون کنه :d

من فک میکنم ی کمی رویایی باشه خانم مودب و بامعرفت

در مقابل توهین هایی که به خانم ها میشه گاها درباشگاه سکوت نخواهد کرد :|

در زمینه ی مبارزه با افکار تندرویانه ( حاج اقا تلخه :biggrin: ) باما تفاهم نامه همکاری دارن :d

ی مدت نسبتا طولانی به صورت یک جانبه قطع روابط داشتن با ما نمیدونم واسه ی چی ... مهم هم نیست

همین مساله باعث شد شناخت زیادی از ایشون نداشته باشم

همینا دیگه با تشکر :دی

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ایشون خیلی خانوم و مودب هستن، روابط اجتماعی خوبی دارن و در عین حال حد و حدود خودشون و بقیه رو حفظ میکنن... منطقی و خوش برخورد هستن، بخش بالغ وجودشون غالب هست... :)

EECi

مدیر بازنشسته
بازم انگار باید تعریف کنیم :D باشه !
شوخی کردم :gol:

خانم مارال تا جایی که من در پست های مختلف دیدم ، آدم آرام و با حوصله ای هستن ، با اخلاق و مودب هستن ، معماری میخونن ، اسمشون هم ترکی هست ! :)

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
والا م دورادور مارال جانو میشناسم
دختر خوب,با مسئولیت بالا و با وجدانی هستن :gol:
امیدوارم همیشه شاد و موفق و سربلند باشه:gol:

f-15c

عضو جدید
خیلی محافظه کاره :D
نمی دونم چرا یهو همه پستاشو پاک می کنه
اهل ریسک نیست :D
نظر دیگران در مورد خودش براش خیلی مهمه دوست داره همیشه تایید بشه
آرزوهای بزرگ داره اما به قدر آرزوهاش تلاش نمی کنه
از 24 ساعت شبانه روز 25 ساعت آنلاینه :D (دیگ به دیگ میگه روت سیاه)

پشت نشاط و شادیش فک کنم یه شکست عشقی نشسته باشه خخخخخخ آره مارال ؟ :D
دختر خوبیه و بی معرفتم هست :D
دوستم نداره من برم تو پروفش برم بهش بگم او.....
این از طرف شادی

ولی از طرف خودم که دیدمش از نزدیک کلیم اذیتش کردم

آدم آرومی بود
تیپا ساده بود قرتی نبود
بر خلاف اینجا که می خواد جدی باشه تو دنیای واقعی شوخ و خوش خنده ست ..خاکی بود
از اون آدماست که تو دنیای واقعی همه دوست دارن باهاشون معاشرت کنن

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا اونقدر تو باشگاه مارال و آرکیتکت داریم که من همش اینا رو با هم قاتی میکنم. البته مارال آرک رو خیلی وقته تو باشگاه میبینم، آدم خوبیه، نظرات من رو اکثر اوقات لایک میکنه و تشکر میکنه و نظراتش با من موافق هست. بنظرم دختر خوبیه، من همش فک میکنم اهل گنبد هست، بعد اینکه شخصیتا متعادل هست، دماغش هم فک میکنم عقابی باشه با یه عینک ظریف روش. همین

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از دعوتت مارال جان :gol:
و اما تحلیل من با شناختی که در این مدت به دست آوردم و واقعا نمی دونم درست هست یا غلط!
یکی از اولین دلایل جاذبه ی مارال برای من آواتارش بود، آواتاری که چهره ی یه خانوم بود که اگه اشتباه نکنم داشت آدامس پف می کرد، خیلی آواتارشو دوست داشتم و دلیل دیگش این بود که در بسیاری از تاپیک ها باهاش هم نظر بودم
فکر می کنم مارال جون شخصیت مستقلی داره و می تونه گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون
شخصیت مهربونی داره، در عین حال رک و مغرور هم هست
به هرکسی اجازه ی ورود به حریمشو نمیده
به روابطی که نتونه توش راحت باشه و در واقع خودش باشه چندان مایل نیست
خیلی حساسه و فکر می کنم در مقابل تخطی از چیزایی که روش حساسه زود هم عصبی میشه
تیپ شخصیتیشون حس می کنم کمال گرا هستش
و به همه ی این ها ذوق شاعری خوب رو هم اضافه می کنم :دی

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
اجازه دارم بگم؟:redface:

احساس می کنم فردی هستن که بیشتر رو پای خودشون هستن،یعنی سعی می کنن طوری زندگی کنن که به کسی نیاز پیدا نکنن (برعکس خیلی از دختر های همسنش)، مقداری مغرورن، نه از نوع منفیش، و این باعث شده کمی وسواسی باشه طوریکه سعی کنه درجه یک باشه تا بهش خُرده نگیرن معمولا بچه های اول و بزرگتر خانواده این شکلی ان فکر میکنم یا تک فرزند هستن یا بچه ی بزرگ اگر اشتباه نکنم،بشدت حس مادر گونه دارن ولی قایمش میکنن چون میترسن یوقت حد و حدود رو بگذرونن و این بخاطر اینه که واقعا قانونی ان.یعنی در عین عاطقه ی محض سعی میکنن آداب رو رعایت کنن و متشخص عمل کنن.
هم آرمان گرا هستن هم واقع گرا یعنی به چیزهایی پایین دل نمیبندن و همیشه آرزو دارن که پله ها رو طی کنن.منظورم اینه ترجیح میدن قناعت الکی نداشته باشن و بیشتر در پیشرفت باشن.معمولا آدم هایی که خوب کار میکنن و تو محل کار هم ازشون تقدیر میشه و بیشتر از جونشون مایه میزارن این شکلی هستن.
دیگه اینکه فکر میکنم برخلاف دیگر دختر ها تو این سن که میزارن خوش بگذره و بره تا ببینن چی میشه،برعکس مارال بیش از حد به این فکر میکنه که آینده قراره چی بشه به چی علاقه داره چه کارایی باید کنه چیکار نکنه و همین باعث میشه اضطراب و استرس روزانه داشته باشه.اگر اشتباه نکنم بخاطر وسواسی بودن این اضطراب رو دارن.

ولی اون چیزیکه من دیدم و احساسی که من بهش دارم،اینه که اینگار یک تکه از بهشت خدا، روی زمینه،اومده نشون بده که هنوزم آدمای بیش از حد خوبی مثل خودش هستن.خودش نمیدونه نعمت هست ولی بقیه خوب اینو مفهمن،شاید برووش نیارن ولی میفهمن.

بنظرم اگر سنش بیشتر شه و ازدواج کنه و بچه دار بشه،بشدت مادر خوب و خاصی میشه بخاطر ویژگی هایی که در بالا گفتم.
:gol:

این تفکر من در مورد شخصیت مارال خانم بود. ببخشید اگر اشتباه داشت خب من آدمم و 2000کیلومتر هم از هم فاصله داریم حس ششم هم داشتم تا این حد فاصله فرکانسش جواب نمیداد :D انتظاراتی دارینا :D

جالبه دقیقا من با چند نفری که تو باشگاه دوست بودم،همشون اینجوری بودن اینگار یا من اینجوری حس میکردم،همشونم خدا شاهده خیلی دوست داشتم و دارم
.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام...مارال جان ممنون از دعوتت...
از نظر من مارال خیلی خانم باشخصیتیه،مهربون و قاطع هست ... در کل میدونه چه حرفی رو کجا بزنه و با هر کسی چطوری برخورد کنه از این اخلاقشون خوشم میاد..
موفق باشی مارال جان

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
سلام.:gol:
من تصویری ک از مارال دارم :همش فک میکنم همه کاراشو یا بهتر بگم همه ی زندگیشو پای هر چیزی ک باهاش میاد باشگاه میگذرونه.:D(لپ تاپ،تبلت ،گوشی ، pc ....)
میدونم اینا تحلیل شخصیت نیست .

ولی اینا هست :
من اینو کاملن حس کردم ک خیلی پر تلاشه ...چون من خودم اهل تلاش کردن نیستم.و این ویژگی رو ستایش میکنم .
دقیقن اون تیکه ی دوم حرف سحر رو قبول دارم .
ی وقت همه تلاشش رو میکنه ک مثلن بیاین اون کارو نکنیم .... و هی هم تشویق میکنه ...
آما :بعد چندین بار دیدم عکس اون عمل کرده .:biggrin:

مارال همه جا پست میزاره و همه جا هست انگار .من چون تو جاهایی ک مارال فعالیت میکنه فعال نیستم نمیتونم شخصیتش رو بیشتر ازین تحلیل کنم .
سلامت باشیم هممون .:gol::gol::gol:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
باشناختی کمی که من از مارال عزیز دارم دختر اروم باجنبه و مهربونی هستن
خیلی به دل میشینن سعادت شناختی بیش ازاین رو نداشتم
و دختر بسیار خون گرمی هست:)

--زهرا

عضو جدید
ممنون از دعوتتون ..............واما بریم سراغ شخصیت مارال ...........
وای نمی دونید چه کیفی داره اذیتش کنید این قدر احساساتی و حساس ادم ار اذیت کردنش ذوق میکنه :biggrin:............
مارال ادم پرشور و پر انرژی هستش و بسیار با اراده و مصصم ...................تقریبا ادم خود ساخته این جوری که شناختم ............جالب از شکست خسته نمیشه دوباره شروع میکنه ...........
تا اینجا که شناختمش دوست خوبی بود ............انشاله همیشه موفق باشه

منم با نظر عذرا جون موافقم - مارال دختر خوب وبسیار با پشت کاریه - خستگی واسش کوتاه و شروعش همیشه پرانرژی تر از قبله
همین;)

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام مارال جان مرسی بابت دعوت:gol:
تا اونجا ک میدونم ی دختر پر تلاش و با سوادیه
اینطور ک دیدم ب هم رشته ای هاش خیلی کمک میکنه
کاربر فعال بودن بهش میاد
احساس میکنم جدیه و کمی مغرور
ی کوچولو هم زود قضاوت میکنه:redface:
کمی هم احساساتیه
اگه از چیزی یا کسی ناراحت بشه دیر ( یا اصلا) فراموش نمیکنه
شاد و سلامت باشی عزیزم:)

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب از من دعوت شده به عنوان مطلع سخنرانی کنم

مالال مهربون
بامرام
بامعرفت
نمک نشناس من اون شب اومدم گفدی شومااااااا؟

مغرور نیس برخلاف خودم و من این صفتشو دوست دارم:*
هنرمند
اشپزی نابلد

شعرم دوست داره

چشمشم دمبال وسایله مردمه...همین من...صد دفه تاحالا بهم گفده کلیپزتو بده من

من دیگه حرفی برای گفدن ندارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.