تجمع و تحصن در دانشگاه بيرجند+عکس

farzan001

عضو جدید
به گزارش آتي نيوز به نقل ازايسنا جمعي از دانشجويان دانشگاه بيرجند نسبت به برخي مشکلات صنفي در محوطه دانشگاه تجمع کردند.

منطقه خراسان جنوبي، اين دانشجويان با حضور در برابر سازمان مرکزي دانشگاه، نسبت به وضعيت خوابگاه‌ها، سلف سرويس، قطعي آب خوابگاه‌ها و وضعيت استخدام نيروها اعتراض کردند و خواستار استعفاي برخي مسئولان دانشگاه و رسيدگي به اين مشکلات شدند.
به گزارش آتي نيوز به نقل ازايسنا جمعي از دانشجويان دانشگاه بيرجند نسبت به برخي مشکلات صنفي در محوطه دانشگاه تجمع کردند.

majid321

عضو جدید
سلام

اولا كه ايول به اين بچه هاي دانشگاه بيرجند كه اينقدر با هم هماهنگ هستند

لطفا بگين كه مشكلاتشون چي بوده؟؟؟

farzan001

عضو جدید
سلام

اولا كه ايول به اين بچه هاي دانشگاه بيرجند كه اينقدر با هم هماهنگ هستند

لطفا بگين كه مشكلاتشون چي بوده؟؟؟
اين دانشجويان با حضور در برابر سازمان مرکزي دانشگاه، نسبت به وضعيت خوابگاه‌ها، سلف سرويس، قطعي آب خوابگاه‌ها و وضعيت استخدام نيروها اعتراض کردند و خواستار استعفاي برخي مسئولان دانشگاه و رسيدگي به اين مشکلات شدند.

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين دانشجويان با حضور در برابر سازمان مرکزي دانشگاه، نسبت به وضعيت خوابگاه‌ها، سلف سرويس، قطعي آب خوابگاه‌ها و وضعيت استخدام نيروها اعتراض کردند و خواستار استعفاي برخي مسئولان دانشگاه و رسيدگي به اين مشکلات شدند.
افرین...چقدر هماهنگ و یکدل اند...:gol:
امیدوارم موثر باشه اعتراضشون...

sasa.electronic

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس پیدا نمیشه یه ایول به این بچه ها بگه؟
سلام مهندسین خوبید با عرض معذرت من خودم دانشجوی آزاد واحد بیرجندم اما در تصاویر گذاشته شده شک دارم از اینکه این ساختمان ها کجای دانشگاه هستن اما در کل از حرکت بسیار کوبنده بچه ها بسیا خوشم اومد امید وارم همه چیز با آرامش و مذاکره به سرانجام برسه:smile:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
آره خوب ایول دارند ولی برای من و بقیه ی هم یونی هام اینچیزا عادیه..سالی چندبار ازین بساطها داریم توی یونی!!!

doost4

عضو جدید
انصافا عجب دانشگاهی دارین . خیلی نو و شیک به نظر میات . عجیبه همچین مشکلاتی داره

p.razaghi

عضو جدید
ای بابا!!!!

ای بابا!!!!

سلام من دانشجوی دانشگاه بیرجندم .:sweatdrop::)

این عکسا دقیقا مال دانشگاه ماست.فروردین 89.:whistle:

این ساختمونی که میبینید نو سازه هم ساختمون مرکزی دانشگاهه که همین امسال کار ساختش تموم شده. به همین خاطر شیک به نظر میاد ولی تقریبا میشه گفت وسط بیبابونه!!!!
یعنی کل دانشگاه 5 کیلومتریه شهره !!!!!!!!!!!!! :eek:(5 کیلومتری جاده بیرجند به زاهدان روبه روی شوکت آباد)

این جماعت هم به خاطر این جمع شدن که علاوه بر مشکلات همیشگی و روزمره که دیگه واسه مسولین عادی شده و اهمیت نداره به مدت 4 روز خوابگاه آقایون آب نداشته و با قطعی آب مواجه بودن :cry:که با توجه به گرمی هوا در اون موقع و کیفیت پایین آب در شهر بیرجند دیگه تحمل ملت تموم شد و شب بیرون از خوابگاه خوابیدن(جهت اعلام اعتراض و البته فرار از گرمای داخل خوابگاه) صبح روز بعد مسئولین گرامی بعد از اینکه ملت رفتن سر کلاس با یه کامیون جول و پلاس !!!! همه رو جمع کردن و بردن!!!!!!!!!:surprised::crying: بقیه هم به حمایت از آقایون و بیان مشکلات دیگه از جمله غذایی خیلی خوب سلفو..... تا یکی دو روز بعد سر کلاس نرفتن و جلوی ساختمون مرکزی جمع شدن!!!:wallbash::w26:

خلاصه که بالاخره آب خوابگاه وصل شد و غذای سلف بهتر شد ولی .......!!!!! :question:

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
ایولشون که ایوله
ولی فکر کنم تعلیق در انتظارشونه
علی علی

بالا