[ تجربیات ] - بهترین کتاب های کنکور ارشـــد مهندسی شیمی

shabenoel

عضو جدید
ترمو2راهیانش خویه نویسندشم هم دانشجوهای برتز ارشد بودند مثل ترمو1خداکرمی نیست ک افتضاحه-ترمو2راهیان بخون نرمو1پوران هر چند جفتشون اشتباه دارن
ممنون از راهنماييتون.ترمو 1ميخوام كتاب بخرم ميشه بگيد بهترين كتاب تو اين درس چيه؟ترمو 1 بر خلاف ترمو 2 درسش چيز خاصي نداره اما مهم تستاشه كه كدم پاسخنامه تست بهتري دارن؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
ممنون از راهنماييتون.ترمو 1ميخوام كتاب بخرم ميشه بگيد بهترين كتاب تو اين درس چيه؟ترمو 1 بر خلاف ترمو 2 درسش چيز خاصي نداره اما مهم تستاشه كه كدم پاسخنامه تست بهتري دارن؟
ترمو 1 همون پوران بنظرم خوبه 5-4تست بیشتر از ترمو1نمیاد ک همشونم روتین هستند علت اینکه میگم راهیان نخونی اینه ک برای همه رشته هاست و برای هر فصل ترمو1 خیلی سوال داده و ک خیلیاشونم غیراستاندارده-

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
سپاس از دوستانی که راهنمایی میکنند.
در مورد کتاب مکانیک راهیان ارشد سوال داشتم: یه کتاب یک جلدی که جامع و فقط مخصوصه م.شیمی و یه دو جلدی که مربوط به همه رشته های مهندسی داریم
مؤلف هر دو دکتر خدا کرمی و متنشون هم یکی...تنها تفاوتشون اینه که اون دو جلدی تست های بیشتری داره و در واقع تست کنکوری مربوط به همه رشته ها رو داره!
کتاب جامع مکانیک ، در هر فصل فقط تست م. شیمی داره ولی در پایان یه سری تست کلی از همه رشته ها گفته که معلوم نکرده مال چه رشته و چه سالی هستن!!!
دوستان عزیزی که مکانیک رو در کنکور زدن به نظرتون لازمه که تست رشته های دیگه هم زده بشه؟!
سپاس از راهنماییتون:gol:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
سلام.
سپاس از دوستانی که راهنمایی میکنند.
در مورد کتاب مکانیک راهیان ارشد سوال داشتم: یه کتاب یک جلدی که جامع و فقط مخصوصه م.شیمی و یه دو جلدی که مربوط به همه رشته های مهندسی داریم
مؤلف هر دو دکتر خدا کرمی و متنشون هم یکی...تنها تفاوتشون اینه که اون دو جلدی تست های بیشتری داره و در واقع تست کنکوری مربوط به همه رشته ها رو داره!
کتاب جامع مکانیک ، در هر فصل فقط تست م. شیمی داره ولی در پایان یه سری تست کلی از همه رشته ها گفته که معلوم نکرده مال چه رشته و چه سالی هستن!!!
دوستان عزیزی که مکانیک رو در کنکور زدن به نظرتون لازمه که تست رشته های دیگه هم زده بشه؟!
سپاس از راهنماییتون:gol:
سیالات راهیان مخصوص مهندسی شیمی بخون با پارسه یا مدرسان-از تست های سیالات فراوری و بیوتکنولوژی سالهای قبل هم غافل نشو ک خ مهمن

Sasan370

عضو جدید
من ترمو از روی راهیان خوندو خوب توضیح میده اما موقع تست حل کردنا که شد تست های مهندسی شیمی و فقط حل کن و فرآوری گاز
چون بقیش کلا بلا استفادست اما خیلی مفهومیو کامل توضیح داده

کتاب برای کنکور

کتاب برای کنکور

سلام
من فارغ التحصیا دانشگاه تهرانم و در کنکور 93 رتبم 15 شد
کتابای راهیان به صورت فرمول وار گفته و حقا خیلی خوبن
اما پوران به صورت مفهومی تر توضیح داده پس پیشنهاد ما دانشگا تهرانی ها:)
برای حرارت پوران و بقیه راهیان
اگه تو انتقال جرم و عملیات مشکل داری کتاب قرمز مدرسان واقعا عالیه من جرممو 68 درصد زدم و خیلی خوب مشکلاتتو رفع می کنه:smile:

saharmohamadi

عضو جدید
سلام دوستان
کتاب انتقال جرم و عملیات واحد انتشارات هرمزگان ، تالیف مهندس میرزازاده و شفائی ، فرق میکنه با کتاب انتشارات پارسه
منظورم متن کتابه چون ظاهرا جلد فرق میکنه اینم عکسش . تا آخر فصل 15 یعنی قبل شروع آزمون های کلی تقریبا 290 صفحه ست
سپاس از دوستانی که وقت میذارن و پاسخ بنده رو میدن :gol:

سلام یه موضوع عجیب
کتاب جرم پارسه HETP و NtoG را که تو این چند سال همش سوال بوده نداره
کتاب خداکرمی هم که جرمش داغونه
اون جرم هرمزگان چه جوری گفته؟

mohamad 666

عضو جدید
سلام یه موضوع عجیب

بنظر من جرم خداکرمی کارتون رو راه میندازه به کمک جرم بهمنیار بخونیش همه چی حله!!!!!در ضمن جرم امید بابایی تا اخر شهریور چاپ میشه

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه موضوع عجیب

سلام.
من با جرم راهیان مشکلی نداشتم
جرم پارسه امسال منظورتونه؟ همون که رنگ جلدش آبی شده؟ اگه آره که من اونو ندیدم ولی بچه هایی که از جرم پارسه تعریف کردن منظورشون اون جلد مشکیه بوده که میتونید از سایت پارسه بخرید.
جرم هرمزگان هم که خییییلللللی خلاصه گفته متنش اصلا به درد نمیخوره ولی تست تالیفی زیاد و خوبی داره
در مورد جرم من یه پیشنهاد دارم براتون که خودم هم همین کار رو کردم : اول راهیان میخونم بعد جاهایی که متوجه نمیشدم یا به نظرم کمی گنگ بود رو از جزوه دست نویس پارسه زیاد پیش نرفتم ولی تا همین ابتداش هم راضی بودم .جزوه پارسه خیلی کامل و عالیه

saharmohamadi

عضو جدید
بنظر من جرم خداکرمی کارتون رو راه میندازه به کمک جرم بهمنیار بخونیش همه چی حله!!!!!در ضمن جرم امید بابایی تا اخر شهریور چاپ میشه

کتاب خداکرمی به نظرم اصلا خوب نگفته. کتاب میرزازاده بد نگفته ولی ناقصه(کتاب مشکیه پارسه). کتاب بهمنیارم به نظرم خیلی سطح بالا گفته
شما یا کسی از دوستان جزوه های بابایی رو ندارن؟

mohamad 666

عضو جدید
کتاب خداکرمی به نظرم اصلا خوب نگفته. کتاب میرزازاده بد نگفته ولی ناقصه(کتاب مشکیه پارسه). کتاب بهمنیارم به نظرم خیلی سطح بالا گفته

ن متاسفانه ولی خودم به آقای بابایی میل زدم گفت تا آخر شهریور 100درصد چاپ میشه کتابش
منم اول فک میکردم جرم خداکرمی خوب نیست ولی با چندتا از دوستان آشنا شدم که همشون رتبه شون زیر صد بود و جرمواز راهیان خونده بودن و خودمم الان از راهیان میخونم و بد نیست

rotbebartar

عضو جدید
سلام
منم به نظرم کتاب خداکرمی به درد نمی خوره ولی کتاب دکتر بهمنیار و دکتر چالکش امیری خیلی خوبن ولی به نظرم برای جرم تا آخر شهریور وایستید تا کتاب آقای بابایی بیاد بیرون
من فعلا جرم و ترمو رو گذاشتم کنار تا کتابای ایشون بیاد
می تونید فعلا درس های دیگه رو بخونید

REZA1597

عضو جدید
سلام
منم به نظرم کتاب خداکرمی به درد نمی خوره ولی کتاب دکتر بهمنیار و دکتر چالکش امیری خیلی خوبن ولی به نظرم برای جرم تا آخر شهریور وایستید تا کتاب آقای بابایی بیاد بیرون
ترمو قرار نیست بیاد

saharmohamadi

عضو جدید
سلام
سلام
آخه ترموشون که معلوم نیست کی میاد ترمو درس سختیم هست و نمیشه گذاشت اواخر خوند

mohamad 666

عضو جدید
سلام
آخه ترموشون که معلوم نیست کی میاد ترمو درس سختیم هست و نمیشه گذاشت اواخر خوند

اکثر منابع مث هم پس ایقد وسواس به خرج ندین....منم فک میکردم خوب نیست ولی الان که دارم میخونم راضیم از ترمو راهیان
پس از ما نصیحت الکی بابت کتاب پول ندین.نهایتش دوتا منبع داشته باشین که هرکجا گیر افتادین از دیگری کمک بگیرین هرچند خودم دارم از ی منبع استفاده میکنم

saharmohamadi

عضو جدید
اکثر منابع مث هم پس ایقد وسواس به خرج ندین....منم فک میکردم خوب نیست ولی الان که دارم میخونم راضیم از ترمو راهیان
پس از ما نصیحت الکی بابت کتاب پول ندین.نهایتش دوتا منبع داشته باشین که هرکجا گیر افتادین از دیگری کمک بگیرین هرچند خودم دارم از ی منبع استفاده میکنم

سلام خوبید؟
آخه حرارتش با همه کتابا فرق می کنه . انصافا خیلی خوب گفته واقعا کتابای دیگه حرارت این طوری نگفتن

rotbebartar

عضو جدید
سلام
تایپیک های قبل رو که دیدم دوستان گفتن : دکتر طاهری نویسنده هستن که ظاهرا کتاب خوبی هست و از اون تعریف شده

دوست عزیز
کتاب راکتور هرمزگان نوشته دکتر طاهری با جزوه راکتور پارسه فرق می کنه؟
کسی هست که هم کتاب طاهری رو داشته باشه و هم کتاب خداکرمی رو که فرقشونو بتونه بهم بگه

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز
کتاب راکتور هرمزگان نوشته دکتر طاهری با جزوه راکتور پارسه فرق می کنه؟
کسی هست که هم کتاب طاهری رو داشته باشه و هم کتاب خداکرمی رو که فرقشونو بتونه بهم بگه

سلام دوست عزیز.
به خاطر تاخیر در پاسخ دادن عذرخواهی میکنم:gol:
من این تایپیک و تایپیک مطالعه ی گروهی ارشد 94 رو کامل مطالعه کردم، کسی از راکتور پارسه تعریف نکرده بود!
ولی بین دوستان که راکتور هرمزگان خوندن یا راکتور راهیان خداکرمی ، هر دو گروه راضی بودن و درصدهای خوبی هم زدن
در مورد فرق کتاب ها متاسفانه نمیتونم کمکی کنم! من فقط رهیان دارم

mohamad 666

عضو جدید
سلام خوبید؟
آخه حرارتش با همه کتابا فرق می کنه . انصافا خیلی خوب گفته واقعا کتابای دیگه حرارت این طوری نگفتن

اینو قبول دارم و لی دلیلی نمیشه که چون حرارتش قویه بقیه دروسشم قوی باشه.هرچند خودم منتظر جرمش هستم

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب ترمو هنوز نیومده؟؟؟
کی میخواد بیاد آخه؟؟؟؟؟؟:(

بالا