****تبریک به نیما برای منتخب شدنش به عنوان گل پسر باشگاه ****

YuMi

اخراجی موقت
اینم یه دسته گل زیبا از طرف برو بچ قطره ای باشگاه به دوست عزیزمون که سومین قطره ماهستند;)و برای ما افتخار بزرگی هست که گل پسر باشگاه بین ما هستند

:surprised:

این همه تبلیغ میکردید و التماس که بیاید رای بدید جون مادرتون و تو رو خدا بیاید رای بدید واسه این بود که بگی آخرش قطره ای؟
چه ربطی به قطره و غیر قطره داره آخه؟:surprised:

خدا شفا بده:redface:

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز

این همه تبلیغ میکردید و التماس که بیاید رای بدید جون مادرتون و تو رو خدا بیاید رای بدید واسه این بود که بگی آخرش قطره ای؟
سلام
خوب چه ربطی داره
من نمیدونم چرا دوستان به این کلمه میخ شدن
خوب اونا دوستانه قطره ایه من بودن و به من لطف داشتن و همچین تاپیکی واسم زدن
و دلشون میخواد به من افتخار کنن که قطره ای هستم و دلشون میخواد بزرگ بنویسن قطره و من هم ازشون تقدیر و تشکر میکنم.
شماهم اگه نیتت پاکه بیا یه تبریک بگو بعد بزرگ بنویس خس و خاشاک .

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
قوانین تبلیغات تاپیکه گل پسر باشگاه
دوستان عزيز باشگاه مهندسان ايران به نظرتون گل پسر باشگاه كيه؟
البته اين نظر سنجي يكم فرق داره!دو نفر تشكيل يه تيمو ميدن و از دو تيم برگزيده توسط شما يك نفر گل پسر ميشه!كه اينو در مرحله دوم توضيح ميدم!

قوانين نظر سنجي:اين نظر سنجي قانون نداره!تبليغ:w14:تقلب:twisted:كتك كاري:w43:قتل :w08:هر كاري خواستين بكنين فقط به هم توهين نكنين والي از نظر سنجي حذف ميشيد

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیما جون ما که قبلا هم تبریک گفته بودیم . یه بار دیگه هم میگم :D

راستی داستان این همه شطرنج چیه ؟ یه جور اعلام جنگ صلح جویانه است >؟:surprised:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز

:eek: ای وای گیر چه ادمایی افتادیماااااا:surprised:
بابا این تاپیک و من زدم هیچ ربطی به نیما هم نداره که دارین به اون میگین این همه تبلیغ کردین که اخرش بگی قطره ای .....!!!!:surprised:

اصلا نیما از هیچی خبر نداشت .

ببین دوست عزیز قبلا گفتم باز هم
میگم میبینید که قسمت اول تبریکم کلی گفتم

به نیما تبریک میگیم ایشالا همیشه موفق باشه . در اخرم گفتم اینم یه دسته گل زیبا از طرف قطره ها به دوست عزیزمون . و ما هم افتخار میکنیم که نیما با ماست .

خوب حالا این کجاش مورد داره ؟
این کجاش میخواد اینو برسونه که نیما اخرش میخواسته بگه من قطره ام ؟؟
نه خوب بگو دیگه ............

معلومه که ربطی به قطره و غیر قطره نداره .............. چرا شما اصلا اینطوری فکر میکنید .
شما اگه واقعا هدفتون تبریک خوب تبریک بگید و به قول نیما اخرشم بنویسید خس و خاشاک ....................
مثل اقا ارش که اونم خس و خاشاکی بود ولی میبینید که چه باشخصیت و محترم در صفحه اول به نیما تبریک گفتن . شما هم میتونید مثل اون برخورد کنین ;)

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم نیما جان ........البته من اصلا باهات آشنایی ندارم و نمیدانم آنهایی که بهت رای دادن بر چه اساسی انتخاب کردن ....آیا به خاطر طرفداریت از جناحی خاص ....آیا به خاطر سطح علمی بارزت در تالار برق ....آیا اطلاعات عمومی مفیدت برای دیگر کاربرا .......ایا میزان مفید بودنت در تامین نیاز های مادی و معنوی دیگران ......مطمئنم که در این انتخاب همه اینها دخیل بوده و من به این موفقیت احترام میزارو تبریک میگم ......شاد و پیروز باشی
یک دوست