تا حالا عاشق شدین؟

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:ممنون که برام پیغام گذاشتی دوستم ، امیدوارم همیشه با عشقت شاد باشی و طعم جدایی را هیچوقت نچشی.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
هروقت عاشق شدم نظرمو میگم:gol::smile:
ولی حس میکنم جدایی باید خیلی سخت باشه مثل جون کندن
ولی تنهاکارممکنه اینه که خودتو بقدری خسته کارکنی که وقت قکرکردن به ظرف رانداشته باشی گذشت زمان عمیقترین عشقها رو هم سرد میکنه

آخرین ویرایش:

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله و شکست سختی خوردم طوری که دیگه از زندگی خسته شدم هیچ کس نفهمید بهم چی گذشت فقط مریض شدم و همه بهم گفتن آخه چرا یه مرتبه اینجوری شدی ولی هیچکس نه عاشق شدنم رو فهمید و نه هیچی
خیانت بزرگی بهم کرد
هیچوقت نمیبخشمش چون هنوزم دردش از وجودم نرفته
آنچنان حسرتی که همیشه دلم رو آزار میده ولی سپردم به خدا و کاری به کارش ندارم
مطمئنم خدا جوابشو بهتر از من میده

spow

اخراجی موقت
خوب اينو از كجا نتيجه گرفتي؟
اگر به جملات قبليت نگاه كني بايد بگي كسي كه عاشق نيست آدم نيست...;)

اره اگه تو همون جملات هم دقت کنین میبینین که عاشق هم ادم نیست
به این میگن سفسطه عزیز
بیخیال این ;)

ss_72523

عضو جدید
عشقه ؟؟؟

عشقه ؟؟؟

نمی دونم چه حسی بود عشق بود یا نه
شیرین بود و تلخ
هردوش لذت بخش بود
میشه گفت درد شیرین
وقتی رفت روحم از تنم جدا شد
سخت بود سپری شد
گذروندم
حالا که برگشته
می خوامش با این که توو نبودش شکستم
دارمش چه باشه باهام چه نباشه باهام
چون میدونم توو دل و روحم
توو دل و روحش
هست یه درد شیرین :heart:

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سوز عشقی کشیده ام که نپرس
درد هجری چشیده ام که نپرس

اره عاشق شدم
فقط بگم هیچ زبونی نمتونی از سوز عشق وهجر یار بگه
چون
واقعااااااااااااااااااااااااااغیر قابل تحملی

راستی یادم رفت
همین یه جمله ی حضرت علی ع رو همیشه سرلوحه ی کارتون کنیدتاهیچ وقت ضربه نخورید
ایشون میفر مایند
خوش ترین اسایش.دل نبستن به مردم است...
قشنگ بود
نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها یه کلام

به نظر من بهترین عشق و قشنگ ترین عشق
عشق ورزیدن به امام زمان عج هستش
ولی باخودتون نگید من افراطیه کله داغم ها
این حرفم تجربه ی چند سالم بوده
فعلا
یاعلی

farizin

عضو جدید
من عشق رو با تمام وجودم چشیده ام
عشق یعنی جنون!!!
عاشق مجنون میشه باور کنین:smile:
عاشقی یه درده...جدایی از عشق 100 تا:cry:

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سوز عشقی کشیده ام که نپرس
درد هجری چشیده ام که نپرس

اره عاشق شدم
فقط بگم هیچ زبونی نمتونی از سوز عشق وهجر یار بگه
چون
واقعااااااااااااااااااااااااااغیر قابل تحملی

راستی یادم رفت
همین یه جمله ی حضرت علی ع رو همیشه سرلوحه ی کارتون کنیدتاهیچ وقت ضربه نخورید
ایشون میفر مایند
خوش ترین اسایش.دل نبستن به مردم است...
قشنگ بود
نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها یه کلام

به نظر من بهترین عشق و قشنگ ترین عشق
عشق ورزیدن به امام زمان عج هستش
ولی باخودتون نگید من افراطیه کله داغم ها
این حرفم تجربه ی چند سالم بوده
فعلا
یاعلی
دوست خوبم بهتره معنی مطلب رو بهتر درک کنی. منظور از دل نبستن به مردم عاشق نشدن نیست. عشق احساس مقدسیه که تو همه ادیان و مذاهب توصیه شده. این رو بدون که اگر عشق زمینی نداشته باشی خیلی سخت می تونی عشق به خدا رو تجربه کنی، در واقع عشق زمینی مقدمه ایه برای عشق به خدا. بهتر هم هست اول عشق ورزیدن به خدا رو مدنظر داشته باشی، بعد عشق به امامان و پیامبران و ... .

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست خوبم بهتره معنی مطلب رو بهتر درک کنی. منظور از دل نبستن به مردم عاشق نشدن نیست. عشق احساس مقدسیه که تو همه ادیان و مذاهب توصیه شده. این رو بدون که اگر عشق زمینی نداشته باشی خیلی سخت می تونی عشق به خدا رو تجربه کنی، در واقع عشق زمینی مقدمه ایه برای عشق به خدا. بهتر هم هست اول عشق ورزیدن به خدا رو مدنظر داشته باشی، بعد عشق به امامان و پیامبران و ... .
کاملا موافق این دل بستن به اون دل بستن فاصله اش تا ثریاس

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
2.تاحالا عشقتون ترکتون کرده؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟
5.چطور کنار اومدین با این قضیه؟
**ممنون میشم راحت اینجا تو این تاپیک صحبت کنین، درد دل کنین:gol:

چرا دیگر رقص انگشتانت بر سیمهای ساز طنین انداز نیست؟!

یا گوش های من پر شده از هرگونه آوا

یا سیم ها از غم جدایی سکوت اختیار کرده اند...:cry:
سلام دوست عزیز بله من عاشق شدم و هستم نه ترکم نکرده و هنوز پیشمه تجربه نکردم تجربه نکردم البته فکر نبودنش دیوونه ام میکنه ولی تجربه نکردم و امیدوارم نکنم

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز بله من عاشق شدم و هستم نه ترکم نکرده و هنوز پیشمه تجربه نکردم تجربه نکردم البته فکر نبودنش دیوونه ام میکنه ولی تجربه نکردم و امیدوارم نکنم
سلام دوست خوبم امیدوارم عشقت هیچوقت ترکت نکنه و همیشه پیشت باشه، البته به شادی و با خوشی:gol:
ممنون که جواب دادین و نظرتونو گفتین

silviya

عضو جدید
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

سلام دوست من:smile:
اگر عشق نباشد سخنى نيست
عشق تنها بهانه ى من براى سرودن است

ما پيرو عشق هستيم هر لحظه و پيوسته
آزاد ز هر سوييم آزاد ز هر دسته
ما را غم دنيا نيست چون در غم هجرانيم
تا روز وصال يار سرگشته و نالانيم
بى خانه و كاشانه دلداده و ديوانه
مستيم و پريشانيم بى ساقى و پيمانه
:gol: silviya:gol:

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا عاشق شديد؟
مشاهده مي شود كه تعداد بسيار زيادي از افراد فاقد قابليت هاي لازم به منظور رشد و ارتقاي عزت نفس خود هستند، از اينرو بر آن شديم تا ليستي تهيه نماييم كه به واسطه آن راحت تر بتوانيد عزت نفس و به مثابه آن علاقه به خود را افزايش دهيد.

براي داشتن يك زندگي پربار و مملو از روابط موفق، ابتدا بايد از خودتان شروع كنيد؛ اگر خودتان را دوست نداشته باشيد چگونه مي توانيد ديگران را دوست بداريد؟ زماني كه قادر نيستيد با شخصيت دروني خود ارتباط برقرار كنيد، نبايد انتظار داشته باشيد كه بتوانيد با اطرافيان تان ارتباط موفقي پايه ريزي نماييد. دليل عمده شكست هاي عاطفي عشق ناكافي افراد نسبت به خودشان است.
فراموش نكنيد كه تا وقتي خودتان با اراده ي شخصي تصميم به انجام كاري نگيريد ، نمي توانيد انتظار رخ دادن آن را داشته باشيد. زمانيكه شما خودتان را دوست نداريد به كائنات مي گوييد كه من بي ارزش هستم و لياقت عشق و محبت را ندارم و هيچ نتيجه مثبتي از آن من نخواهد بود. با زبان بي زباني به عالم هستي مي گوييد كه عشق و محبت را به سوي من روانه نساز! زمانيكه به طور ارادي تصميم مي گيريد خودتان را دوست داشته باشيد، آنوقت تبديل به يك فرد شاد و خوشحال مي شويد و به سمت داشتن يك زندگي مفرح و كامل هدايت خواهيد شد. اگر خودتان را دوست نداشته باشيد از عزت نفس پاييني برخوردار خواهيد بود و هيچ گاه نمي توانيد استعدادهاي بالقوه خود را به فعليت برسانيد.
"اگر مي خواهيد همه شرايط زندگي تان درست شود از عشق ورزيدن به خويشتن شروع كنيد"
در واقع هنگاميكه تصميم مي گيريد خودتان را دوست داشته باشيد ، با اين تفكر به خود مي گوييد: "مي خواهم زنده باشم و زندگي كنم". با بكارگيري اين طرز تفكر خود را مسئول اتفاقاتي مي كنيد كه در زندگي براي تان رخ مي دهد و دوست داريد از زندگي خود نهايت استفاده را بكنيد، از لحظه هاي تان لذت برده و بدرخشيد. حال اگر تصميم گرفته ايد كه خودتان را دوست داشته باشيد، اما نمي دانيد كه بايد از كجا شروع كنيد، ما 6 شيوه متفاوت كه به شما كمك مي كند تا بتوانيد بيش از پيش خودتان را دوست داشته باشيد و عزت نفس از دست رفته خود را دو باره باز جوييد، معرفي مي كنيم.

1- عاشق خودتان بشويد. شما بايد روح خود را تغذيه كنيد. خودتان را به خاطر استعدادها و كارهايي كه به درستي انجام مي دهيد تشويق كنيد، اشتباهات و كاستي هاي خود را بپذيريد، و قبول كنيد كه انسان جايز الخطاست. اين بدان معنا نيست كه نبايد از اشتباهات خود درس بگيريد، بلكه فقط بايد برخورد خوبي در زمان بروز اشتباه با خودتان داشته باشيد.
"عاشق خود شدن شروع يك زندگي رمانتيك مادام العمر است."
2-انتقاد فردي را كنار بگذاريد. آيا اغلب خودتان را به خاطر كوچك ترين مسائل سرزنش مي كنيد و قادر نيستيد حتي از بي ارزش ترين اشتباهات خود بگذريد؟ آيا صداي درونيتان همواره به شما مي گويد كه آدم بي فكري هستيد و هيچ كاري را نمي توانيد به خوبي انجام دهيد؟ اگر دائماً در حال سرزنش كردن خودتان هستيد، بايد جلوي اين كار را بگيريد.

"عبارت "من مي توانم" عملكرد شما را خيلي بيشتر از هوش و استعداد ذاتي تقويت مي كند."

3- مهربان و مثبت باشيد. زمانيكه سعي مي كنيد با مهرباني و ديد مثبتي به خود نگاه بيندازيد، عشق ذاتي شما نسبت به خودتان رشد پيدا مي كند. هر روز از خودتان تشكر كنيد تا اين كار تبديل به يك عادت شود. روبروي آينه بايستيد و با ديد مثبت به خود بنگريد، با گذشت زمان به صورت طبيعي افكار نيرو بخشي در وجود شما آشكار مي شوند كه به شما قدرت مي بخشند.

4- براي زحماتي كه مي كشيد ارزش قائل شويد. تمام تلاش هاي شما لزوماً به برنده شدن ختم نمي شود، قرار نيست در هر كاري كه انجام مي ديد به موفقيت دست پيدا كنيد.متوجه باشيد كه هر تلاشي كه از دست تان بر مي آمده را انجام داده ايد، حال حتي اگر ببازيد و يا به نتيجه دلخواه دست پيدا نكنيد.

5- نگراني را رها كنيد. لازمه ي دوست داشتن فردي اين است كه نگراني ها را از وجود خود دور كنيد. تنها واكنش هاي عاقلانه هستند كه شما را به اهدافتان نزديك مي سازند. به همين دليل به جاي اينكه دائما وقت خود را با نگراني تلف كنيد به كاري فكر كنيد كه با انجام آن منبع ايجاد نگراني را از بين ببريد.
"تنها يك راه به سوي خوشبختي وجود دارد و آن هم متوقف كردن نگراني در مورد مسائلي است كه در خارج از حيطه خواست و اراده شخصي شما مي باشند."
6- به توانايي هاي خود اعتماد داشته باشيد. بدانيد كه توانايي آن را داريد كه بزرگترين تغييرات را در زندگي خود ايجاد كنيد و اگر قلباً تصميم بگيريد كه كاري را انجام دهيد مي توانيد.

امیر Amir

عضو جدید
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

1)یکی رو در حد دوست داشتن.

2)خب رابطه ای بود و تمام شد.

3)هیچ حالی,رفت که رفت.

4)چیو باید تحمل میکردم؟

5)این نشد یکی دیگه.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

سلام دوست عزیز
چون لطف کردین و نظر من را پرسیدین منم نظرم و می گم البته من برداشت های شخصی خودم و تجربه خودم را می گم و قصد مسخره کردن یا اهانت به دیگران را ندارم
1. تا حالا عاشق شدین؟
اگر منظورتون عاشق یه پسر یا جنس مخالف هست که باید بگم نه شکر خدا
خوب وقتی نبوده چطوری بخواد ترکم کنه :biggrin:
3.شما چه حالی داشتین؟
اصلا به خاطر همین حس و حالاش بود که نرفتم دنبالش آخه حالش را نداشتم :smile:
4.چطور تحمل کردین؟
:child::w01:

5.چطور کنار اومدین با این قضیه ؟
:w05::neutral::book::whistle:
موفق باشی

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق شدم اشتباه كردم اشتباهشا با اشتباهه خودم بدتر كردم خواستم انتقام بگيرم تركم نكرد و نرفت و حالا كنارم و اين منم كه شرمنده ي عشق شدم با شماره جواب ندادم كلي گفتم

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

من خیلی عاشق شدم
نه دروغ گفتم نشدم
ولی بدم نمیاد بشم یه عاشق واقعی نه تلقینی

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
1ـ دراولین فرصت مناسب ازدواج کنید، چون ازدواج به نیازهای عاطفی شما پاسخ مثبت می دهد.
2ـ یک رشته فعالیت های ذوقی، هنری، فکری و عملی در زندگی قرار دهید تا بتواند فکرتان را از او منصرف نماید.
3ـ به فعالیت های ورزشی اهمیّت دهید، چون این نوع فعالیت ها، دریچه ای برای خروج فشارهای ناشی از تراکم انرژی انباشتة شما محسوب می شود.
4ـ اوقات فراغت را با کارهای متنوع پر کنید تا کم تر به او فکر کنید.
با ایجاد اشتغال فکری و ذهنی یا بدنی و فیزیکی از بیکاری اجتناب کنید. با مشغول ساختن خویش به مطالعه کتابهای درسی و غیر درسی، فکری و استدلالی مانند ریاضیات، فلسفه و منطق، یا مطالعه کتابهای ادبی(شعرو داستان) همچنین با حفظ آیات قرآن یا اشعار مفید، ذهن خود را از آن «سوژه» منحرف سازید. پرداختن به کارهای بدنی و فیزیکی به خصوص ورزشهای پرجنب و جوش و دسته جمعی یا شرکت در مجامع عمومی نظیر کلاسهای علمی و آموزشی، دینی و مذهبی، هنری و ادبی، راهکارهای مفیدی هستند برای فراموشی تدریجی آن سوژه.
.
5- از تنهایی پر هیز کنید.
6- از حق تعالی و اولیای الهی استمداد بطلبید.

یکی از موثرترین راهها یاری جستن از حق تعالی و درخواست فروتنانه و عاجزانه از او و توسل به اولیای الهی علیه السلام به خصوص توسل و ارتباط قلبی با حضرت بقیه ا...(ارواحنا فداه) است که می توانی این مشکل و هر مشکل دیگری را با آن حل کنی.
مردی نزد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) از وسوسه شیطان شکایت کرد که ذهن او را به امری مشغول می‌سازد. حضرت فرمود: مکرر بگو: « توکلت علی الحی الذی لایموت، والحمدلله الذی لم یتخذ ولداً، ولم یکن له شریک فی الملک، و لم یکن له ولیٌ من الذل و کبره تکبیراً» آن مرد پس از مدتی خدمت پیامبر(ص) رسید و عرض کرد: به دستور شما عمل کردم، خداوند وسوسه مرا برطرف کرد.

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذر زمان بهترین تسکین برای جدایی است ولی هرچه عاشق تر باشه دیرتر این درد را درمان می کنی که ازدواج می تواند این زمان را کوتاه تر کند

T.bita

عضو جدید
خوشبختانه (و شایدم بدبختانه!!نمیدونم)من تا حالا عاشق نشدم.
به پسر جماعت اعتماد ندارم.البته الان آقایون نیان دعوا کنند باهام ، دخترا هم مثل پسرا دیگه قابل اعتماد نیستند.(البته درباره همه دخترها و پسرها صدق نمیکنه دوستان.)
یکی دیگه از دلایل اینکه عاشق کسی نشدم چون به نظر من عشق این نیست که یکی رو ببینم و در یک نگاه یک دل نه صد دل عاشق شم(این میشه عاشق قیافه شدن).من عاشق شخصیت طرفم میشم. و چون کلا با پسری دوست نمیشم پس شخصیت خیلیا رو که ممکنه به دلم بشینن رو نمیدونم. پس وقتی شخصیتشون رو نمیدونم عاشقشون نشدم!!!

درباره تحمل باید بگم آدمیم که اصلا تحمل شکست رو ندارم.همیشه هرچی خواستم رو داشتم حالا اگه عاشق بشم و نرسم .....!!!:crying2::w47:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
1ـ دراولین فرصت مناسب ازدواج کنید، چون ازدواج به نیازهای عاطفی شما پاسخ مثبت می دهد.
2ـ یک رشته فعالیت های ذوقی، هنری، فکری و عملی در زندگی قرار دهید تا بتواند فکرتان را از او منصرف نماید.
3ـ به فعالیت های ورزشی اهمیّت دهید، چون این نوع فعالیت ها، دریچه ای برای خروج فشارهای ناشی از تراکم انرژی انباشتة شما محسوب می شود.
4ـ اوقات فراغت را با کارهای متنوع پر کنید تا کم تر به او فکر کنید.
با ایجاد اشتغال فکری و ذهنی یا بدنی و فیزیکی از بیکاری اجتناب کنید. با مشغول ساختن خویش به مطالعه کتابهای درسی و غیر درسی، فکری و استدلالی مانند ریاضیات، فلسفه و منطق، یا مطالعه کتابهای ادبی(شعرو داستان) همچنین با حفظ آیات قرآن یا اشعار مفید، ذهن خود را از آن «سوژه» منحرف سازید. پرداختن به کارهای بدنی و فیزیکی به خصوص ورزشهای پرجنب و جوش و دسته جمعی یا شرکت در مجامع عمومی نظیر کلاسهای علمی و آموزشی، دینی و مذهبی، هنری و ادبی، راهکارهای مفیدی هستند برای فراموشی تدریجی آن سوژه.
.
5- از تنهایی پر هیز کنید.
6- از حق تعالی و اولیای الهی استمداد بطلبید.

یکی از موثرترین راهها یاری جستن از حق تعالی و درخواست فروتنانه و عاجزانه از او و توسل به اولیای الهی علیه السلام به خصوص توسل و ارتباط قلبی با حضرت بقیه ا...(ارواحنا فداه) است که می توانی این مشکل و هر مشکل دیگری را با آن حل کنی.
مردی نزد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) از وسوسه شیطان شکایت کرد که ذهن او را به امری مشغول می‌سازد. حضرت فرمود: مکرر بگو: « توکلت علی الحی الذی لایموت، والحمدلله الذی لم یتخذ ولداً، ولم یکن له شریک فی الملک، و لم یکن له ولیٌ من الذل و کبره تکبیراً» آن مرد پس از مدتی خدمت پیامبر(ص) رسید و عرض کرد: به دستور شما عمل کردم، خداوند وسوسه مرا برطرف کرد.

برو عمو...
نفست از جای گرم بلند میشه ها!
در اولین فرصت مناسب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انوقت کی میان ایشون؟
مگه بستنی هستن ایشون که تو اولین فرصت مناسب بریم بخریم و بخوریم؟
اصلا از من میشنوین!ازدواج نکنین!
تنها به دنیا اومدیم, تنها هم از این دنیا میریم...!
الکی یکی دیگه رو هم با خودمون بدبخت کنیم که چی بشه؟

برین خوش بگذرونین! عشق و حال!مسافرت و گشت و گذار...!برین از طبیعت لذت ببرین! که بهترین کاره!(البته اگه پولش رو دارین!)

ELAHE.R

عضو جدید
وقتي عاشق ميشيم تلاش ميكنيم 4 ديواريه آدمارو بشكنيم بريم تو،يادمون ميره چيزي كه عاشقش شديم 4 تا ديوار بوده نه آدم توش.:(:heart:

rosemehr87

عضو جدید
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
بله
نه
3.شما چه حالی داشتین؟
جوابی ندارم
4.چطور تحمل کردین؟
جوابی ندارم
جوابی ندارم

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم
من معنی حدیث ومطلب رو خوب فهمیدم
ولی گویاشما هنگام پردازش مطالب توی ذهنتون دچار اشتباه شدین
واین جور عجولانه ونابخردانه قضاوت کردید
ببینم من کی گفتم که منظور از دل بستن عاشق شدنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب شنا هم که دارین مثه اقای............بحث میکنید
بله درسته عشق احساس مقدسیه
ولی اون عشقی که سرانجامش به معبود واقعی و لایتاناهی ختم بشه نه بعضی از عشقای...
دوست عزیزم بعضی حرفات شبیه اقای کانت هستش رئیس مکتب انسان گرا وبا او جهان بینیه غیر قابل قبول برای مسلمانان
و کسانیکه جهان بینی متافیزیک دارند
من یه چی باید بگم چون شما بعضی حرفاتئن رو نمدونم از کجای تاپیک من استنباط واستخراج کردید
من هم میگم و تمام ائمه هم میگن توی تما دعا ها و مناجات های خودتون بگید که ما شمارو(یعنی اهلبیت رو) فقط به خاطر خدا واینکه بنده ی خالص و خاص خدا هستید دوست داریم

پس در کل هر عشق پاک وبه دور از دنیا که سرانجامش به اون منبه لایزال ختم بشه مقدسه و قابل ستایشه نه...
یاعلی
موفق باشی

rosemehr87

عضو جدید
:heart:حالا من یه چیزی بگم
اگه یکی رو دوست داشته باشین :heart:بعد مطمئن باشین که به اون هیچ وقت نمی رسین:heart:
اون آدم هم همون کسی باشه که همیشه تو رویاهاتون بوده :heart:چه حسی بهتون دست میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

امیر همافر

اخراجی موقت
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

[

1)بله,خانمی رو دوست داشتم,صبح و شب صدای قشنگش نوازش دهنده گوشم بود.

2)ترکم نکرد,بخاطر شرایط بد جفتمون مجبور شدیم علی رغم خواستمون همدیگرو کنار بزاریم(توافقی)

3)شب ها و روزهای سختی رو گذروندم.وقتی که باید دوستهام کنارم میبودند تنها بودم,و وقتی کنارشون بودم باز هم با بودن با اونها احساس قشنگی نداشتم.

4)سیگاری نشدم,فقط 8 کیلو کم کردم,بالاخره یکجوری خودم رو شاد نگه داشتم!!!تا ساعت 12 شب بیرون بودم و برای خودم از این خیابون به اون خیابون میرفتم.

5)ضررهای زیادی دادم,مجبور شدم از کارم کناره بگیرم.و مدتی به افرادی نزدیک بشم که هیچ وقت باهاشون دوستیم نزدیک نبود,بالاخره برای تغییر جو خوب بود...

بله عاشق شدم اما نتونستم بهش بگم چون اعتمادی به پسرها ندارم تو این سالها دورادور دوستش داشتم و اون هنوزهم خبر نداره .یکی از دلایلی که در این سایت عضو شدم این بود که اون هم تو این سایت عضوه منم خیلی اتفاقی فهمیدم .ولی بعد خوشحال شدم که عضو شدم چون سایت خیلی پرمحتواییه.

بالا