تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

• تاحالا با به هیچ عنوان با جنس مخالف دوست نبودم

رای: 65 43.9%
  • دوست بودم اما هیچ گونه رابطه جسمی برقرار نکردم

رای: 49 33.1%
  • رابطه جسمی داشتم اما رابطه جنسی نه(رابطه کامل نداشتم)

رای: 18 12.2%
  • دوست بودم و رابطه نسبتا کامل جنسی برقرار کردم

رای: 16 10.8%

• مجموع رای دهندگان
    148
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
انگار خودت شروع كرديا......
حالا هيچي نمي توني بگي مي گي اسپم نكنيد........

Imaginary

عضو جدید
باهات موافقم
دوستی با جنس مخالف چه معنی میده ؟!
(بیا بریم با خودم دوست شو :w07:) :w15:

یه روز با یه بنده خدایی داشتم می رفتم از این مامورین شریف نیرو انتظامی گفتن ایست ما هم ایستا کردیم بعدش گفتن چیکارته گفتم دوستمه:D گفت چه معنی داره ؟ گفتم اقا داریم راه میریم جرمه گفت دو تا نامحرم از کنار هم رد هم بشن جرمه چه برسه به این که وای وای وای خدای نکره زبونش لال همو بشناسن اینجوری شد که ما هر دو به راه راست هدایت شدیمو .............. حالا:D

در ضمن مهندس شیمی پتروشیمی نفت که اصلا حرفشو نزن زیادی هم اصرار نکن که راه نداره:mad:

Imaginary

عضو جدید
مگه مهمه ما چه طوری فک می کنیم اونا باید تشخیص بدن کدوم درسته که می گن 50 سال پیش فهمیده تر بودن دمشان گرم گرم;)

mohammad3947

عضو جدید
مگه مهمه ما چه طوری فک می کنیم اونا باید تشخیص بدن کدوم درسته که می گن 50 سال پیش فهمیده تر بودن دمشان گرم گرم;)

يه نگاه به دوروبرت بنداز ميفهمی
هرچی ميگذره مردم بدبخت تر ميشن
اختلاف طبقاتی رو ديگه نگو...
قيمت خونه ماشين ميوه .....

این نتيجه طرزه فکره باباهامونه

Imaginary

عضو جدید
من چشمامو بستم و رفتم تو رویا منتظره شاهزاده سوار بر اسبم که بیاد از پشت پرده منو عقد کنه و ببره تو قصرش:cool: بابا هامون اصلا فکر هم مگه می کردن:surprised: اما عزیزم همین امثال باباهامون سر کارن و واسه ما تصمیم می گیرن وقتی به هر چیزی بت گیر می دن هر چی بخوای امروزی فک کن می زنن توسرت میگن اون روزیباش البته ببخشیدا اونا می زنن من که چنین جسارتی نمی کنم:surprised:

Haamed_3509

عضو جدید
اطمینان داشته باش که نسل به نسل که هیچی
تا قیام قیامت ادامه داره
حالا چرا ما الکی اعصاب خودمونو خورد کنیم
به نظرت اگر این تاپیک 3قرن طول بکشه درست میشه:que:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میشه به منم توضیح بدید که ما در چه چیزی میتونیم روی نسل های بعدی تا ثیر بزاریم؟؟؟

mansuor

عضو جدید
والا من به یه صد نفری دوست بوده ام و الانم دوست دختر زیاد دارم!ولی همونطور که گفتم دوست!به نظر من دوست دختر و پسر فرقی ندارن با هم اگه آدم یکم درست فکر کنه.:smoke:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
با جنبه ها

با جنبه ها

به به چه هوایی چه بحثی عجب تاپیکی
خب باید بگم رابطه داشتن با جنس مخالف به نظر من هیچ کمکی به کسب تجربه واسه ازدواج نمیکنه ازدواج یه چیزه دوستی یه چیز دیگه
باید بگم محدودیت واقعی تو ذهن ماست نه تو جسم ما

pesare_bawafa

عضو جدید
آقایون و خانومهای گرامی
بابا جون اینقدر اسپم بازی در نیارین دیگه
نیمـــــــــــــــــــا!!!!!!!!! از تو دیگه توقع داشتم هواست به بقیه باشه نا اینکه خودت...

آقایون و خانومهای گرامی
بابا جون اینقدر اسپم بازی در نیارین دیگه
نیمـــــــــــــــــــا!!!!!!!!! از تو دیگه توقع داشتم هواست به بقیه باشه نا اینکه خودت...
کو اسپـــــــــــــم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جون حامد هر چی گفتم حقیقت داشته :cry:

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

سلام

من با جنس مخالف هیچ وقت دوست نبودم.به نظرم درست نیست و معمولا نتیجه خوبی نداره.دوستی با جنس مخالف رو قبول ندارم.مگه هم جنس نداریم!:question::question:

server

عضو جدید
من با جنس مخالف هیچ وقت دوست نبودم.به نظرم درست نیست و معمولا نتیجه خوبی نداره.دوستی با جنس مخالف رو قبول ندارم.مگه هم جنس نداریم!:question::question:
اگه حد و حدود رعایت بشه اشکال نداره منظورتون که همجنس بازی نیست

server

عضو جدید
به به چه هوایی چه بحثی عجب تاپیکی
خب باید بگم رابطه داشتن با جنس مخالف به نظر من هیچ کمکی به کسب تجربه واسه ازدواج نمیکنه ازدواج یه چیزه دوستی یه چیز دیگه
باید بگم محدودیت واقعی تو ذهن ماست نه تو جسم ما
باید هر 2 تا رو تجربه کنی تا بتونی نظر بدی

server

عضو جدید
والا من به یه صد نفری دوست بوده ام و الانم دوست دختر زیاد دارم!ولی همونطور که گفتم دوست!به نظر من دوست دختر و پسر فرقی ندارن با هم اگه آدم یکم درست فکر کنه.:smoke:
اوایل واسه آدم فرق می کنه بعدا عادی میشه

اريايي

عضو جدید
دير اومدن منو نذارين پاي بي دل و جراتيم ...اره با كسي هستم خيلي چيزا ازش ياد گرفتم و واقعا از اينكه با جنس مخالفم دوستي مي كنم خوشحالم:smile::smile::thumbsup2::king::king:..مرسي از تاپيك جالبت...............

tavan

عضو جدید
الان خیلی کم پیدا میشه دختر یا پسری رو که حداقل 1 بار تجربه دوستی با جنس مخالف رو نداشته باشه، من فکر کنم خیلی ها با صداقت توی نظر سنجی شرکت نکردند، در واقع خودشون رو گول زدن.

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم این دوستیا رو قبول ندارم
فکر می کنم بیشتر این معضلات بعد از ازدواج هم ماله اینه که آدما فکر می کنن هنوز با هم دوستن
البته این نظر شخصیه منه :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا