تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

MR-FL

عضو جدید
کار آخری خوب شده....ولی سعی کند تو ساخت متریال چوب از لایه های بیشتری استفاده کنید....نحوه ساخت متریال چوب رو توضیح بدید..
راستی مکس 2009!! بهتره کوچ کنید از این ورژن ...

topman85

عضو جدید
کار آخری خوب شده....ولی سعی کند تو ساخت متریال چوب از لایه های بیشتری استفاده کنید....نحوه ساخت متریال چوب رو توضیح بدید..
راستی مکس 2009!! بهتره کوچ کنید از این ورژن ...
ممنون! از اونجایی که رندرام رو با موتور منتال ری می گیرم معمولن از پرو متریال هارد وود استفاده می کنم. که ساده ترین شکلش اینه که متریال رو می دم و بعد بهش بامپ مربوط رو می دم... یه چن وقته دیگه ورژنم رو عوض می کنم:redface:

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان بهترین راه برای یادگیری کارآمد نرم افزار اتوکد چیه . شرکت تو کدوم کلاس ها رو توصیه میکنید

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام دوستان بهترین راه برای یادگیری کارآمد نرم افزار اتوکد چیه . شرکت تو کدوم کلاس ها رو توصیه میکنید
سلام
اتوکد رو میشه تا حد قابل قبولی بدون کلاس با فایل های pdf از اینترنت و نرم افزار ها و فیلم های اموزشی و ... یاد گرفت واقعا نیاز چندانی به کلاس نیست ؛ فقط برای شروع زیاد به دستورها پیله نکنید مثلا وقتی می تونید بعد از کشیدن یه مربع اون رو به راحتی بچرخونید ، زیاد دنبال این نباشید که توی یه مرحله ، یه مربع با زاویه خاصی از افق بکشید ... و بیشتر تمرکزتون رو روی تمرین بذارید مثل کشیدن پلانی که از قبل روی کاغذ طراحی کردید .

آخرین ویرایش:

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید کاراتون برای اول راه بد نیست اما خوب ایرادهایی هم داره اول اینکه موجی که به آب دادین خیلی زیاده سعی کنید موجهارو ریز تر کنید هرچه ریزتر واقعی تر،مقدار نویز رو کم کنید،
نکته بعد هم اینکه سعی کنید ازمتریال هالهای با کیفیت بالاتر استفاده کنید صد درصد در کیفیت کارتون تاثیر داره،ازموتر وی ری استفاده کنید زنده تر میشه کارتون...بازم خسته نباشید:smile:

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اینکه ایراد های کار رو گقتید ممنون. سعی میکنم رفعشون کنم البته موتور رندر وی ری هستش ولی تنظیمات رو با کیفیت پایین گرفتم تا سیستم بتو نه رندر بگیره:smile:

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
taze ha.jpg

[h=1]نرم افزار: [/h][h=1]REVIT[/h] سلام این داخلی مال یقسمت کارمه که کتابخونه بود.قسمت تازه هاس اون آخرم نمایشگاس.
وای با ذوق این دوتا آدمارو دانلود کردم بعد که رندر گرفتم دیدم عین آدم آهنین!:biggrin:
بچه ها راجب فواره آبم اگه آبجکت طبیعی دارید ممنون میشم بذارید.
نظر یادتون نره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aref3dsmax

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گلم.
این کار مربوط به آخرین video tutorial تالیفی بنده هست.
ساختش پاره وقت یه ماهی وقتم رو گرفت. چون لابه لای کارام انجام میدادم.
مدلسازی اولیه اتاق با Autocad بوده
ابزارهای کلاسیک و این ها توی 3dsmax اضافه شد.
تقریبا مدلهای اصلی همش یا مدل شده یا ادیت زیادی روی مدلهای آماده انجام دادم.
رندرهای تقریبا بین 6 تا 8 ساعت بوده.پست پروداکشن هم هر کدوم میانگین نیم ساعت تا 1 ساعت بوده
سعی کردم فاز هنری کار رو تا جای ممکن رعایت کنم.حالا اینکه چقدر موفق بودم شما دوستان گلم باید قضاوت کنین.

دوستانی که تمایل داشتن این فیلم آموزشی رو تهیه کنن بهم پیغام خصوصی بدن.موفق باشید.

توی سایت cgsociety هم به گالری Editor's Showcase - 3D هم راه پیدا کرد.

لینک

Bedroom 01.jpgBedroom 02.jpg

elsiz

عضو جدید
سلام دوستان من تازه کار با 3d رو شروع کردم و این هم نمونه کارم هست منتظر نظراتتون برای بهتر شدن کارم هستم :gol:12.jpg