تاپیک سوالات الکترونیکی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نازنين مريم

عضو جدید
ds1307 و كمكككككككككككك!

ds1307 و كمكككككككككككك!

سلام. خوبين؟:smile:
چند هفته اي كه مي خوام وارد سايت شم اما اچازه نمي ده. الان خييييلي خوشحالم كه دوباره اومدم.
بچه ها يه سوال:
من ساعتي مي خوام با ds1307 به زبان بيسكام. يه برنامه دارم اما فقط تنظيم ، ساعت نيست.
كسي همچي برنامه اي رو داره.جون هر كي دوس دارين راهنمايي كنين.:cry:
ممنون.:gol:

esud

عضو جدید
سلام
من لیسانس برق هستم اما از لحاظ عملی صفرم.کمک؟

help me

عضو جدید
سلام لطفامنو راهنمایی کنین درباره اتصال دو دستگاه از طریق بلوتوث با میکروatmega 16یا atmega32
اطلاعات ارسالی باید روی lcdنمایش داده شود.

نازنين مريم

عضو جدید
كمككككككككككككككككككككككك كككككككككككككككككك

كمككككككككككككككككككككككك كككككككككككككككككك

سلام.
بابا توروخدا كمك . چرا كسي كمك نمي كنه؟؟؟؟؟؟!!!!!!:mad:
من ساعتي مي خوام با ds1307 به زبان بيسكام. يه برنامه دارم اما فقط تنظيم ، ساعت نيست.
كسي همچي برنامه اي رو داره؟
جون هر كي دوس دارين راهنمايي كنين.:cry:
ممنون.:gol:

افق جديد

عضو جدید
لطفا راهنمايي كنيد چه طور برنامهايي كه تو bascomنوشتم در پروتئوس شبيه سازي كنم.

moein

عضو جدید
لطفا راهنمايي كنيد چه طور برنامهايي كه تو bascomنوشتم در پروتئوس شبيه سازي كنم.
اول مدار رو در proteus می بندی!
بعد روی میکروی مورد نظر 2 بار کلیک کن
یه قسمت هست که برای load برنامه روی میکرو در نظر گرفته شده
البته قبلا باید فایل hex برنامه رو جایی save کنی تا بتونی در این قسمت فراخوانی کنی

• Like
واکنش ها: sh85

mm136667

عضو جدید
سلام
کسی هست که بتونه تو برنامه quartus یه شمارنده از 0 تا 9 با ای سی 74247 طراحی کنه؟
ممنونم

mobtime

عضو جدید
سلام
كسي ميتونه بهم كمك كنه در مورد اينكه چطور ميتونم به يه op amp فركانس 100khz بدم؟

دوست عزیز به op-amp ی که استفاده میکنی بستگی داره ، اگه پهنای باند op-ampت بالا باشه -مثل LF412 با گین 3 مگاهرتز و SR =10 v/usec - خوب صد در صد جواب خواهی گرفت .

آخرین ویرایش:

آنا خانم

عضو جدید
تلوزیون

تلوزیون

سلام بچه ها من یه سری اطلاعات کامل از تلوزیونهای led,lcd میخوام چندتامنبع معرفی کنیدخواهش میکنم فوری:cry:

m_hasani

عضو جدید
با سلام ، درباره ديودهاي شاتكي دنبال اطلاعات (نوع كاركرد ، ساختار و معرفي انواع مدل ها ) ميگردم ، واسه پروژه يا همون مقاله ! آگه pdf باشه چه بهتر ... دوستان خيلي برام مهمه ، اگه كسي در اين مورد چيزي داره كمكم كنه ... با تشكر

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
xn----pdf-ddhv1ba5c9n96b2mha.agahinameh.com/S_______دیود_شاتکی_PDF_.html -

mahyafa

عضو جدید
seven segment

seven segment

سلام، رشته من برق نيست، it مي خونم .;)نياز به اطلاعاتي در مورد سون سگمنت پيدا كردم، در مورد آشنايي و معرفي و طرز كار سون سگمنت. خواستم ببينم از دوستان الكترونيك كسي مي تونه كمكم بكنه؟

moein

عضو جدید
سلام، رشته من برق نيست، it مي خونم .;)نياز به اطلاعاتي در مورد سون سگمنت پيدا كردم، در مورد آشنايي و معرفي و طرز كار سون سگمنت. خواستم ببينم از دوستان الكترونيك كسي مي تونه كمكم بكنه؟
http://276.blogfa.com/post-246.aspx
http://forum.irantrack.com/thread4598.html
http://yazdkit.com/software-7segment-ehsanavr-1358.html/

majidmajidi

عضو جدید
سلام دوستان
مقاومت فتو سل نسبت به تغییرات شدت روشنایی به صورت لگاریتمی تغییر میکنه آیا امکانش هست که این تغییرات رو با یه مداری، قطعه ای، چیزی خطی کرد یا اصلا قطعه ای دیگه ای به جای فتو سل میشه بکار گرفت.
با تشکر از همکاریتان:gol:

افق جديد

عضو جدید
با سلام لطف كنيد اگر در مورد نرم افزارهاي كمكي plc اطلاعاتي داريد به اشتراك بگذاريد.

*KIA

عضو جدید
سلام
می شه یه قطعه تو PROTUCE باشه ؟من BC640 و C945 رو پیدا نمی کنم:cry::crying::question:
کمکم کنید

AHRABI

عضو جدید
سلام

سلام

بچه ها سلام میخواستم در مورد جزوات ارشد غیر از اینهایی که گفتین بپرسم اگه بیشتر راهنمایی کنین ممنون میشم:surprised::surprised:هر کس یه چیزی میگه موندم چی بخونم

hosseinassar

مدیر ارشد

farhoode

عضو جدید
کمک در مورد تست برد امپلی فایر اسپیکر کریتیو

کمک در مورد تست برد امپلی فایر اسپیکر کریتیو

سلام
من یه اسپپیکر کریتیو مدل T3030 دارم که مدتی میشه کار نمیکنه
رفتم فیوز ورودی DC برد رو تست کردم مشکلی نداشت
چطوری باید قدم به قدم عیب رو پیدا کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.