تاپيك رفع اشكال درس فيزيك الياف

eng_textile

عضو جدید
دوستان عزيز و مهندس‌هاي گل گلاب
از اونجايي كه همواره برامون سوال‌هايي در راستا‌ي رشتمون مطرح هست، قصد كردم تاپيك رفع اشكال اون درس رو تدوين كنم.
اميدوارم با مشاركت خودتون بتونم سوالاتون رو پاسخ‌گو باشم.
دوستان هر اشكالي سوالي اگر در باره‌ي درس فيزيك الياف داريد اينجا مطرح كنيد، بنده يا هر شخص ديگري هم كه پاسخ رو بلد بودن بيان و بذارند.
ان شالله ارتقاي علمي تالار رو شاهد باشيم!!!

mkforlan24

عضو جدید
من گزارشکار از فیزیک الیاف میخوام کسی کمکم میکنه

دوستان عزيز و مهندس‌هاي گل گلاب
از اونجايي كه همواره برامون سوال‌هايي در راستا‌ي رشتمون مطرح هست، قصد كردم تاپيك رفع اشكال اون درس رو تدوين كنم.
اميدوارم با مشاركت خودتون بتونم سوالاتون رو پاسخ‌گو باشم.
دوستان هر اشكالي سوالي اگر در باره‌ي درس فيزيك الياف داريد اينجا مطرح كنيد، بنده يا هر شخص ديگري هم كه پاسخ رو بلد بودن بيان و بذارند.
ان شالله ارتقاي علمي تالار رو شاهد باشيم!!!

eng_textile

عضو جدید
درود و هزاران درود به دوست خوبم mkforlan24
مهندس خوشحال ميشيم خودتون رو معرفي كنيد و بفرماييد نساجي رو توي كدوم دانشگاه و شهر داريد ادامه ميديد.
بله كه ميشه. گزارش كار آزمايشگاه فيزيك الياف رو ميخواييد، بنده در خدمتتون هستم. اما لطفا ذكر بفرماييد كه گزارش كار كدوم آزمايش رو ميخواييد.
و البته اينجا خالي از لطف نيست كه بازهم تذكر بدم به دوستان نازنينم
مدتي قبل تمامي گزارش كارها روي تالار بود اما به دليل عدم ارتقاي سايت و متاسفانه متاسفانه متاسفانه كپي پيست هاي بدون آگاهي و صرفا جهت گرفتن نمره مجبور به برداشتن اون‌ها شديم و الان اگر كسي گزارش كار بخواد تنها قسمت تئوري گزارش كار رو براش قرار ميديم.
نوشتن شرح گزارش كار هم كه يقينا همه بلد هستن، اگر توي اين قسمت هم مشكلي داشتيد با سوال مطرح كنيد و با پاسخ، جوابتون رو بگيرد.
با تشكر از همه ي دوستان

shahrzadnri

عضو جدید
منم به گزارشكار ازمايشگاه فيزيك الياف احتياج دارم شديدا. به كجا مراجعه كنم؟

shahrzadnri

عضو جدید
من به تاريخچه دستگاه كلاف پيچ و ضخامت سنج و دستگاه تعيين متراژ و مقدمه و نتيجه گيري احتياج دارم. سرچ كردم ولى... چه طور مى تونيد كمكم كنيد؟ ممنون مى شم