بیا زیر کرسی تا قصه های قدیمی رو واست تعریف کنم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
نخیرم یاده رفته ارامش همه اینا را خودم با دوربین 8mg پییکسلی ازت گرفتم:D ...میگم یادته یه روز عاشق شده بودی از تفکراتت مخفیانه عکس گرفتم:D:D ببین چه عکست خوشکلو رویایی شده:w15::w15::w15:

کاملا کذب محضه!!چون اولا که من اصلا عاشق نمیشم!!دوما این خیلی آرومه به من اصلا نمیخوره!!:surprised:
باز اون قبلی داشت یه عکس العملی نشون میداد که قابل قبول بود!!داشتم بهت زبون درازی میکردم!!از اون موقع باهات لج بودم:w15::w15::w15:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نخیرم یاده رفته ارامش همه اینا را خودم با دوربین 8mg پییکسلی ازت گرفتم:D ...میگم یادته یه روز عاشق شده بودی از تفکراتت مخفیانه عکس گرفتم:D:D ببین چه عکست خوشکلو رویایی شده:w15::w15::w15:

دیگه فک کنم امروز گلاقا کردی بنده خدا رو بابا دمت گرم من که دیگه نمیتونم نفس بکشم آآآآآآآآی دلم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
آرام خانوم اینجا که میگی ی دفم به من گفتی ی عکس گذاشتم اپلود کنه هنوز که هنوزه بعد 4 روز تموم نکرده :razz:
نه بابا!!من دو سوته عکس هام رو تحویل میگیرم!!اون دفعه شاید چیزی شده چون من خیلی از اینجا آپ می کنم!ا:surprised:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وایییی
نکن این کارو
امشب شهید میشیمااا

آرام خانوم اینجا که میگی ی دفم به من گفتی ی عکس گذاشتم اپلود کنه هنوز که هنوزه بعد 4 روز تموم نکرده :razz:
ایول

راستی
چه خوب امضات عوض شد:biggrin::biggrin:
بچه ها
من جدی جدی رفتم
شب خوش

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
به پیشنهاد محمد صادق
صفحه عکسم به امضام اضافه شد
سلام جانی
بچه ها خیلی دیر می باشد
من برم لالا
شب همگی خوش
امشب فوق العاده بود
شبت بخیر باشه نگار جون!مرسی از این که زندگیم رو به تصویر کشیدی!
شبت پفکی:gol:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نگار خانوم شما همزمان چنتا جایی ؟

;)

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
به پیشنهاد محمد صادق
صفحه عکسم به امضام اضافه شد
سلام جانی
بچه ها خیلی دیر می باشد
من برم لالا
شب همگی خوش
امشب فوق العاده بود

شب بخیر نگار خانوم.:gol:..راستی قبل از اینکه بری نگاه کن آرامش بازم رویایی شده با در آورده امان از دست این دختر:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
تنهایی؟ والا الان داشتیم با هم میسکال بازی میکردیم، ولی نمیدونم چرا باشگاه نمیاد. :D
نمیدونم، شاید باز دوباره نتش قطع شده باشه :D

راستی بچه ها یه خبر جدید
خبر دارید هفته پیش آرامو با دوستاش تو پارتی دستگیر کردن، این عکسشه :D

اینم عکس جوونیای آرامه که قبل از اینکه تبدیل بشه به پیشی اولش اینجوری بوده :D
این عکسو تو آشپزخونه با غافلگیری ازش گرفتن که در حال درآوردن دلی از عزا بوده :D

:w15::w15::w15: من یهو تغییر کردم؟؟دچار دگردیسی شدم؟از موش به گربه؟؟نکنه گربه من رو خوردم و من در کالبد گربه به زندگی موشی خودم ادامه دادم!!:surprised::w15::w15:
مثلا گربه هه نشسته داره پنیر میگازه:w15::w15:
من که دیگه با تنهایی قهرم به شدت:razz:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام جانی خانوم ذکر خیرت بود ;)

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
شب بخیر نگار خانوم.:gol:..راستی قبل از اینکه بری نگاه کن آرامش بازم رویایی شده با در آورده امان از دست این دختر:D

نه بابا!!اینم من نیستم بگو چرا؟
این داره سبزی پاک می کنه:w15::w15::w15::w15: من تو عمرم دست به سبزی نزدم:w15::w15::w15::w15: این کلی خانه داره!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خب بچه ها با اجازه تون منم دیگه میرم.امشب خیلی خوش گذشت.دست همگی درد نکنه.
شب همه تون خوش و پفکی باشه.;):gol: