بیا زیر کرسی تا قصه های قدیمی رو واست تعریف کنم

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سگ باهوش[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]قصاب با دیدن سگی که به طرف مغازه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]اش نزدیک می شد حرکتی کرد که دورش کند اما کاغذی را در دهان سگ دید .کاغذ را[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]گرفت.روی کاغذ نوشته بود " لطفا ۱۲ سوسیس و یه ران گوشت بدین" . ۱۰ دلار همراه کاغذ[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بود.قصاب که تعجب کرده بود سوسیس و گوشت را در کیسه ای گذاشت و در دهان سگ گذاشت[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT][FONT=&quot]سگ هم کیسه راگرفت و رفت[/FONT][FONT=&quot] .
[/FONT]
[FONT=&quot]قصاب که کنجکاو شده بود و از طرفی وقت بستن مغازه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بود تعطیل کرد و بدنبال سگ راه افتاد[/FONT][FONT=&quot] .
[/FONT]
[FONT=&quot]سگ در خیابان حرکت کرد تا به محل خط کشی[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]رسید . با حوصله ایستاد تا چراغ سبز شد و بعد از خیابان رد شد.قصاب به دنبالش راه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]افتاد. سگ رفت تا به ایستگاه اتوبوس رسید نگاهی به تابلو حرکت اتوبوس ها کرد و[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ایستاد .قصاب متحیر از حرکت سگ منتظر ماند[/FONT][FONT=&quot] .
[/FONT]
[FONT=&quot]اتوبوس امد, سگ جلوی اتوبوس امد و[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]شماره انرا نگاه کرد و به ایستگاه برگشت .صبر کرد تا اتوبوس بعدی امد دوباره شماره[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]انرا چک کرد اتوبوس درست بود سوار شد.قصاب هم در حالی که دهانش از حیرت باز بود[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]سوار شد[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]اتوبوس در حال حرکت به سمت حومه شهر بود وسگ منظره بیرون را تماشا می[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کرد .پس از چند خیابان سگ روی پنجه بلند شد و زنگ اتوبوس را زد .اتوبوس ایستاد و سگ[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]با کیسه پیاده شد.قصاب هم به دنبالش[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]سگ در خیابان حرکت کرد تا به خانه ای رسید[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT][FONT=&quot]گوشت را روی پله گذاشت و کمی عقب رفت و خودش را به در کوبید .اینکار را بازم تکرار[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کرد اما کسی در را باز نکرد[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]سگ به طرف محوطه باغ رفت و روی دیواری باریک پرید[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]و خودش را به پنجره رساند و سرش را چند بار به پنجره زد و بعد به پایین پرید و به[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]پشت در برگشت[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]مردی در را باز کرد و شروع به فحش دادن و تنبیه سگ و[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کرد[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]قصاب با عجله به مرد نزدیک شد و داد زد :چه کار می کنی دیوانه؟ این سگ یه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]نابغه است .این باهوش ترین سگی هست که من تا بحال دیدم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]مرد نگاهی به قصاب کرد[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]و گفت:تو به این میگی باهوش ؟این دومین بار تو این هفته است که این احمق کلیدش را[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]فراموش می کنه[/FONT][FONT=&quot] !!!

[/FONT]
[FONT=&quot]نتیجه اخلاقی[/FONT][FONT=&quot] :
[/FONT]
[FONT=&quot]اول اینکه مردم هرگز از چیزهایی که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دارند راضی نخواهند بود[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]و دوم اینکه چیزی که شما انرا بی ارزش می دانید بطور[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]قطع برای کسانی دیگر ارزشمند و غنیمت است[/FONT][FONT=&quot] .
[/FONT]
[FONT=&quot]سوم اینکه بدانیم دنیا پر از این[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]تناقضات است[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]پس سعی کنیم ارزش واقعی هر چیزی را درک کنیم و مهمتر اینکه قدر[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]داشته های مان را بدانیم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
محمدحسين جدا نمي خواي بگي؟چشمام داره بسته ميشه ها.

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]مرد نگاهی به قصاب کرد[/FONT][FONT=&quot]و گفت:تو به این میگی باهوش ؟این دومین بار تو این هفته است که این احمق کلیدش را[/FONT][FONT=&quot]فراموش می کنه[/FONT][FONT=&quot] !!!
[/FONT]
:w15::w15:

خيلي قشنگ بود مرسي.

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اِ بهناز جان شرمنده من شما رو نديدم.خوبيد؟

من ديگه واقعا برم بخوابم.
شبتون بخير

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مثل اينكه همه رفتن منم برم بخوابم
شب همگي بخير ايشالا خواباي خوب خوب ببينيد
سمين جان ايشالا امتحانتو خوب بدي
بهناز جان ايشالا هرچه زود تر خواهراتو ببيني
يا حق

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
یلدا یعنی یادمان باشد که زندگی آنقدر کوتاه است که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت... یلدایتان خجسته باد...

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستای گلم من احتمالا امشب نیستم بینتون ..خوش بگذره ..فقط سهم خوراکی های من رو یادتون نره ..
جای منم نیت کنین موقع فال .
یا علی

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی سرمای این شب طولانی به فکر بی خانه مان هایی که چشم میزنند

زودتر صبح بشه هم هستی ؟

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز

این عکس فوق رو همین به تازگی روی وب آپلود فرمودیم. عاشق اون میز سرو هستم.

خدائیش این عکس مال ما نیست!!

این هم تفال اش!!

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
حمید جون سلام
بابا چرا زحمت کشیدی
این همه چیزی خریدید
بابا دستتون درد نکنه
بفرما بفرما داخلی یه کمشم بدید من واستون بیارم

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا داداش تنهايي جونم كجايي
مهمون دعوت مي كني مي ذاري مي ري :D
ايول داداش عجب مهمون نوازي اي
:eek::D:biggrin:

من احساس غريبي مي كنم :redface:

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام خوبی
خوش اومدید
بفرما زیر کرسی
امشب چایی با شماست
از شانس بد ما امشب آرامش adsl اش خراب شده
محمد صادقم کامیش خرابه

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ها فقط مخصوص یک نفره نه هیچ کس دیگه ای:
تقدیم به دوست گرانبها و ارزشمند و خوبم :

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی
خوش اومدید
بفرما زیر کرسی
امشب چایی با شماست
از شانس بد ما امشب آرامش adsl اش خراب شده
محمد صادقم کامیش خرابه

داداشي چه كار سختي چاييييييييييييييييي :eek::surprised:
به خدا من بلد نيستم نه بريزم نه بيارم :D
ولي ميشه يكي كاري كرد ميگم حميد بريزه شما بيا ببر تعارف كن خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:;)

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها
امشب آرامی نیست تو میخوای جای اونو بگیری
خب بابا حمید خسته است وگرنه به اون میگفتم
هههههه

تنهايي نميشه پارتي بازي كني يه كار راحت تر به من بدي :smile:;)
حميد كجاش خسته اس :eek:
حميد يالا پاشو بيا چايي بريز بدو ها :D