بیاین جشن....

monir arch

عضو جدید
سلام دوستای گلم چه اونایی که میشناسم چه اونایی که نمیشناسم و قراره بشناسم.
نظرتون راجع به یه جشن چیه؟؟؟؟؟؟:w33::w33::w32::w42::w14::w14::w14::w14:
بیاین یه مناسبتی رو بهونه کنیم که تو یه روز و یه ساعت هممون اینجا جمع شیم هم یکم حال کنیم هم همدیگر و بشناسیم. ;)
هر کی یه روزی رو پیشنهاد بده. زوودی بگین.
این خبر رو هم به دوستاتون بدین.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنبه صبح خوبه:lol:
حتما نباید که یه روز خاص باشه هر روزی رو میشه خاص کرد با دور هم بودن :victory:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوست گلم خیلی کار خوبیه ! ولی کاش بعد از امتحانها باشه که همه بیایم حال کنیم ! نمی دونم امتحان های من که 8 ام تموم میشه ! اتفاقا خیلی هم به یه تغییر روحیه نیاز دارم. برای اکثر ما که باشگاه و اعضاش مثل خانواده مون می مونه اند ، خستگی در کردن و شادی کردن هم باید اینجا باشه دیگه ! :redface:

minoo m.pezeshki

عضو جدید
مرسی دوست گلم خیلی کار خوبیه ! ولی کاش بعد از امتحانها باشه که همه بیایم حال کنیم ! نمی دونم امتحان های من که 8 ام تموم میشه ! اتفاقا خیلی هم به یه تغییر روحیه نیاز دارم. برای اکثر ما که باشگاه و اعضاش مثل خانواده مون می مونه اند ، خستگی در کردن و شادی کردن هم باید اینجا باشه دیگه ! :redface:

8ام؟! چرا انقدر دیر؟ مال ما 23ام تموم شد!:w31:

lady bayat

عضو جدید
کادو هم می دی؟:D من میام بگو کی فقط 7 ام نباشه امتحان ترسیم دارم

monir arch

عضو جدید
خیلی خوبه که همتون هستین.فقط چون تعدادمون احتمالا زیاد میشه پس هماهنگی مون هم سخت میشه.من خودم تا10 تحویل دارم و نمی تونم و 17هم وقت adslام تموم میشه چون میخوام نوعش و عوض کنم احتمالا یه 10روزی طول بکشه . پس من10-17 و بعد از بهمن میتونم بیام.میگم چون احتمالا خیلیا بخوان ولی وقت نکنن بیان این کارو 3 روز انجام بدیم. نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

monir arch

عضو جدید
به دوستاتون نگفتین؟ چرا دیگه کسی نمیاد؟
بیاین روز جشن هممون اواتارامون و عوض کنیم بعد نظر سنجی کنیم هرکی برنده شد همه بهش امتیاز بدن.اینم میشه یکی از جایزه ها.
چطوره؟

hani sam

عضو جدید
منم موافقم ولی اکثرا الان تحویل پروژه دارن میشه از 20 ام به بعد که همه بتونن بیان برنامه بزارین

vov

عضو جدید
منم هستم

در زمین عشقی نیست که زمینت نزند آسمان را دریاب ...

monir arch

عضو جدید
منم هستم

در زمین عشقی نیست که زمینت نزند آسمان را دریاب ...

منم موافقم ولی اکثرا الان تحویل پروژه دارن میشه از 20 ام به بعد که همه بتونن بیان برنامه بزارین

خب منم که نامبر وان ام
منم میام ;)
منم موافقم که بعد تحویل باشه.ولی چرا به دوستاتون نمیگین؟لازم نیست که حتما معماری بخونن فقط میخوایم جزو باشگاهیا باشن که همدیگرو بشناسیم.