بیاین تو ببینین چه سوالی دارم (همه بیان)

hosseinassar

مدیر ارشد
یعنی اصطکاک بین هواکره زمین با زمین کم میشه ؟

که در نتیجه نیرو کمتر هدر رفته و سرعت زیاد میشه ؟

مثه یه توپ خار دار و بی خار ؟

بله
یه مثالی هم میزنند
که اگه دست تون (arm ) بدون مو باشه خیلی راحتتر و سریع تر می تونه حرکت کنه
البته چون زمین حجم بزرگی داره اگه این نظریه درست هم باشه تاثیر خیلی کمی داره

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم خیلی کوتاه بشه...
آخه درختا قطع شن دیگه زنده نمیمونیم که...

باران7

کاربر فعال
ه)همه موارد....جايزمو به ميخوام برم...من به خاطر جايزش اومدما....فكر نمي كردي من جواب درستو بدم...

farhad moradeyan

عضو جدید
ه)همه موارد....جايزمو به ميخوام برم...من به خاطر جايزش اومدما....فكر نمي كردي من جواب درستو بدم
این جواب تو 3 حالت دارد یاصلا تو سوال را نخوندی یا اینکه برای دید چشمت باید به یه دکتر مراجعه کنی یا اینکه باید به یک روان پزشک مراجعه کنی فکر کنم کنکوره این بلا را سرت در اورده برو اول سوالو بخون بعد جواب بده
ضمنا خبری از جایزه نبوده که تو از من جایزه می خوای

farhad moradeyan

عضو جدید
من یه سوال در مورد گزینه هاش دارم . منظور از این سوال مگه این نیست که طول شب بیشتر میشه یا طول روز .؟؟؟ پس چرا تو گزینه فقط گفته بیشتر یا کمتر میشه ( طول روز یا طول شب) :warn:و اگر هم منظور سوال اینه که شبانه روز از 24 ساعت بیشتر یا کمتر میشه که همچین چیزی امکان نداره چون 24 ساعت معیار سنجش ما و این به روشنی یا تاریکی ه هوا بستگی نداره :warn:. ودر غیر این صورت من منظور سوال رو نفهمیدم پس اگر توضیح بدین ممنون میشم .:que:;)

این سوال برام یه سواله:que::smile:

چرا امکان نداره که طول شبانه روز کم بشه با چه دلیلی می تونی این حرفت را اثبات کنی ضمنا سوال من واضع و شفاف بود.

اگر درختان قطع شود شب و روز باهم چه تغییری می کند نه جدا جدا........................ افتاد عزیزم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم طول روزکوتاهتر بشه چون سایه درخت باعث میشه روز کوناهتر باشه :D
. حالا سایه درخت چه ربطی به خورشید داره خودم توش موندم :biggrin::biggrin:جواب از این حکیمانه تر دیده بودین..نه وجدانا دیده بودی؟:biggrin:

آخرین ویرایش:

farhad moradeyan

عضو جدید
توجه

توجه

فکر کنم طول روزکوتاهتر بشه چون سایه درخت باعث میشه روز کوناهتر باشه :D
. حالا سایه درخت چه ربطی به خورشید داره خودم توش موندم :biggrin::biggrin:جواب از این حکیمانه تر دیده بودین..نه وجدانا دیده بودی؟:biggrin:

مگه تو فکر هم می کنی که اینجورر جوابی را حکیمانه تلقی می کنی
:wallbash::wallbash::wallbash::w39::w39:
مغزت پاره سنگ بر میداره اینقدر بهش فشار نیار خانمی...........:biggrin::biggrin::w26::w26::w26:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو فکر هم می کنی که اینجورر جوابی را حکیمانه تلقی می کنی
:wallbash::wallbash::wallbash::w39::w39:
مغزت پاره سنگ بر میداره اینقدر بهش فشار نیار خانمی...........:biggrin::biggrin::w26::w26::w26:

من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله که فکرم میکنم:w20:
ولی فقط گه گداری اگر خیلی لازم باشه:w05::D
حالا اخرش معلوم میشه درست جواب دادم یانه:دی

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی فرقی میکنه؟! من میگم هیچکدام
البته اطلاع ندارما

باران7

کاربر فعال
ه)همه موارد....جايزمو به ميخوام برم...من به خاطر جايزش اومدما....فكر نمي كردي من جواب درستو بدم
این جواب تو 3 حالت دارد یاصلا تو سوال را نخوندی یا اینکه برای دید چشمت باید به یه دکتر مراجعه کنی یا اینکه باید به یک روان پزشک مراجعه کنی فکر کنم کنکوره این بلا را سرت در اورده برو اول سوالو بخون بعد جواب بده
ضمنا خبری از جایزه نبوده که تو از من جایزه می خوای
هميشه تو مي زني زير قولت...

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذاشتی واسه اذیت؟
گمونم همه مون بمیریم آخه دیگه اکسیژنی وجود نداره تا بتونیم تنفس کنیم
این یعنی روز و شبمون یکی میشه