بیاین برای براورده شدن حاجات دوستامون صلوات بفرستیم!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم.ایه چیزی شنیده بودم که می گفتن هر کی حاجتشو میون دو تا صلوات بر پیغمبر خدا بگه، خدا دعاشو براورده می کنه!برای همین این تایپکو زدم. تا همه بیایم و در این ایام برای براورده شدن حاجات دوستامون که در این دو تایپکمهم : ****<< جلسه هفتگی قرائت قرآن باشگاه مهندسان ایران >>**** و هر کی دعا داره بیاد بگه تا هممون واسش دعا کنیم. التماس دعا دادن هر روز بیایم اینجا و هر چند تا می تونیم صلوات بفرستیم.
التماس دعا.

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
خیلی کار زیبای هست
منم 50 تا صلوات میفرستم

گلبرگ نقره ای

کاربر ممتاز
100 تا صلوات.
یا امام رضا به مناسبت تولد جوادت گوشه چشمی به اینجا بکن.آمین

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
14

انشا الله ، خداوند ، حاجت های خیر همه رو ، با عافیت بده
هر کی دوست داشت در همینجا صلوات که میفرسته ، صلواتش رو هدیه بده برا فرج امام زمان ( عج ) و از امام زمان هم بخواد تا واسش دعا کنه
یا علی
خدا بانی های این مکان رو خیر بده

Data_art

مدیر بازنشسته
نمی دونم گفتن آفرین ، کار قشنگی انجام می دهید و.... در مقابل کار بزرگ و مقدس این دو دوست خوبمان کافی است.

من اگر قابل باشم به نوبه خود برای تمام کسانی که بانی این امور معنوی و مقدس که برای همه خیر و برکت دنیا و آخرت را در پیش دارد باشند.
به جای آفرین و... به همان تعداد صلوات که برای پیامبر بزرگوار اسلام(ص) و امام عصر(عج) می فرستم برای آنها و مخصوصاً این دو عزیز دل نیز صلوات :gol::gol: می فرستم.

بانی این امور بودن سعادت می خواهد.

114صلوات برای امام عصر(عج):gol:
200 صلوات برای پیامبر بزرگوار اسلام(ص)
:gol:
التماس دعا

گلبرگ نقره ای

کاربر ممتاز
ممنونم عزیزم.التماس دعا.100تا
و 100 تا "یا جوادالائمه ادرکنی"به مناسبت تولد امام جواد.باشد که امام رضا نظر لطفی به همه ما بکنن.

آخرین ویرایش:

vahm

عضو جدید
کاربر ممتاز
100 صلوات میفرستم واسه همه دوستانی که مریض هستن ...انشالله که شفا پیدا کنن.
100 هم میفرستم بخاطر بهترین دوست و همراهم تا همیشه شاد و سلامت باشه.

mahsa_af سبز

عضو جدید
بچه ها از همتون میخوام واسه من خیلی دعا کنید واسه حاجت های دوستام ، مشکلاتشون واسه اون کسی که واسم عزیزه و داره راه رو اشتباه میره و هر چی بهش میگم میگه تو موقعیت من نیستی درک نمیکنی.
ای خدا رو سیاه تر از اونی هستم که بخوام واسه دوستام دعا کنم ولی ازت میخوام همشون رو حاجت روا کن .
خدایا نمیدونم چی کار کنم کمکم کن یه نگاه به من و حاجت هام کن خدایا من سست اراده هستم ، ایمانم رو قوی کن بهم صبر بده نزار بیراهه برم خدایا زبونی بهم بده که حرفام اثر گذار بشه خدایا کمکشون کن ، کمکم کن .
یه مدت هست که فقط با دعا و ندر برداشتن آروم و قرار دارم
یا علی مدد 110 صلوات
التماس دعا

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(دوستان من اینجا مزایده صلوات فرستادنه؟؟؟

گلبرگ نقره ای

کاربر ممتاز
بچه ها از همتون میخوام واسه من خیلی دعا کنید واسه حاجت های دوستام ، مشکلاتشون واسه اون کسی که واسم عزیزه و داره راه رو اشتباه میره و هر چی بهش میگم میگه تو موقعیت من نیستی درک نمیکنی.
ای خدا رو سیاه تر از اونی هستم که بخوام واسه دوستام دعا کنم ولی ازت میخوام همشون رو حاجت روا کن .
خدایا نمیدونم چی کار کنم کمکم کن یه نگاه به من و حاجت هام کن خدایا من سست اراده هستم ، ایمانم رو قوی کن بهم صبر بده نزار بیراهه برم خدایا زبونی بهم بده که حرفام اثر گذار بشه خدایا کمکشون کن ، کمکم کن .
یه مدت هست که فقط با دعا و ندر برداشتن آروم و قرار دارم
یا علی مدد 110 صلوات
التماس دعا
سلام.منم برات دعا می کنم عزیز دلم.و می خواستم یه تجربه رو به شما هم بگم.اگه دیدی حرفات تو دوستایی که دارن بیراهه می رن اثر نکرد ازشون فاصله بگیر.یعنی زیاد خودتو درگیر مسائل اونا نکن.شیطون از هر فرصتی برای فریب فرزندان آدم استفاده می کنه.موفق باشی دوست گلم.

Data_art

مدیر بازنشسته
التماس دعا

التماس دعا

پرنده نقره ای عزیزم خسته نباشید.

از همه دوستان التماس دعا

من 100 صلوات می فرستم.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرنده ی نقره ای عزیز
نمی دونم برای تشکر از این کار زیبا که شروع کردی چی بگم اما امیدوارم به هر چی که می خوای و به صلاحته برسی.

گلبرگ نقره ای

کاربر ممتاز
پرنده ی نقره ای عزیز
نمی دونم برای تشکر از این کار زیبا که شروع کردی چی بگم اما امیدوارم به هر چی که می خوای و به صلاحته برسی.
قربونت برم عزیزم.همین دعاهای خیر شما بهم جرات می ده دعا کنم.ممنونم دوسی:w27:التماس دعا.50 تا صلوات برای برآورده شدن دعای همه دوستام می فرستم.قربون دلای پاکتون برم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا