بکس با صفای تهران! موافقید دور هم جمع بشیم؟!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اگه من بیام تو نیای یه عالمه ملت دعام میکنن . میام ثواب داره :thumbsup2::thumbsup2:

فک کردی.. تمومه دخترا بخاطر من میخوان بیان... حالا باشه توام اگه اصرار داری که بیای هفته بعد تورم با خودمون میبریم این هفته مینی بوسمون پر شد خداییش

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کردی.. تمومه دخترا بخاطر من میخوان بیان... حالا باشه توام اگه اصرار داری که بیای هفته بعد تورم با خودمون میبریم این هفته مینی بوسمون پر شد خداییش

قشنگ بزادین تو مهر که من نیستم منو ببرین خوبه ؟؟؟

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان تهران نیستم ولی تا 4شنبه میام...آقا سرمد هم که قدم رنجه کردن تشریف آوردن...دوستان قرار شد 5شنبه 26 شهریور پارک آب وآتش یا پارک جمشیدیه(مکانشو گفتم هر کی بیاد یکی از این 2 تا جا رو بگه در آخر رای گیری می کنیم)...فکر کنم منظور سرمد هم همین 26 ام بود...از الان هم دیگه زیاد اسپم نکنید قرارو دقیقا بزاریم...اونایی هم که 100% میان همینجا اعلام کنن...من چون الان زیاد دسترسی ندارم نمی تونم خیلی بیام فقط از این به بعد این لیست رو کامل کنید:
1-rezaafsharpoor
2-?

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان تهران نیستم ولی تا 4شنبه میام...آقا سرمد هم که قدم رنجه کردن تشریف آوردن...دوستان قرار شد 5شنبه 26 شهریور پارک آب وآتش یا پارک جمشیدیه(مکانشو گفتم هر کی بیاد یکی از این 2 تا جا رو بگه در آخر رای گیری می کنیم)...فکر کنم منظور سرمد هم همین 26 ام بود...از الان هم دیگه زیاد اسپم نکنید قرارو دقیقا بزاریم...اونایی هم که 100% میان همینجا اعلام کنن...من چون الان زیاد دسترسی ندارم نمی تونم خیلی بیام فقط از این به بعد این لیست رو کامل کنید:
1-rezaafsharpoor
2-?

2- fire dragon
آقا رضا احتمالا خودت باید زحمت بکشی به بچه هایی که می خوان بیان پیام خصوصی هم بدی
شاید اینجا سر نزنن

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
26 ام که میشه جمعه!!:surprised:
بالاخره جمعه یا پنج شنبه؟:w12:
هرکدومش باشه من میتونم بیام!:lol:
منم اعلام آمادگی میکنم منتها پارکه آتیش باره رو بلد نیستم!:whistle::love:

amin_architect22

عضو جدید
توجه توجه
اینو اعلام میکنم که دوستان افتخار دیدار با جناب آقای مهندس امین رو از دست دادین چون من نمیتوم 26 بیام.

mahan 2

عضو جدید
26 ام که میشه جمعه!!:surprised:
بالاخره جمعه یا پنج شنبه؟:w12:
هرکدومش باشه من میتونم بیام!:lol:
منم اعلام آمادگی میکنم منتها پارکه آتیش باره رو بلد نیستم!

من اگه بیام دم تو میشم ....باشه؟ :whistle:
باشه ؟باشه؟
چون تنهام دیگه...هااااااااا؟؟؟