بچه های مشهد کجایین؟؟؟؟

shatel5000

عضو جدید
سلام دوستان گل
کجایین بچه ها
بیجنبه نبودین که؟؟؟!!!!!!!:eek:از وقتی میتینگ گذاشتیم همه تقریبا کم پیدا شدن

ایمان110

عضو جدید
سلام مهندسا من پدرم مشهدیه ولی از بچه گی تهران بودیم اما خودمو مشهدی می دونم:w27:

elissa_astro

عضو جدید
سلام.من از وقتی یادم میاد مشهد بودم الان دیگه نیستم اما فکر کنم یکم مشهدی حساب شم.آره؟؟

uraniburg

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام .....
چطورییییییییییییین ؟
مویم ببخشین جو گیر شدم منم هستم ;)

elissa_astro

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام .....
چطورییییییییییییین ؟
مویم ببخشین جو گیر شدم منم هستم ;)
اااااااااااااا.مهدی تونم اینجایی کاکو:eek:همشهری شدیم.نکنه بچه محل مایی خبر نداریم:smile:خوشحال شدم اینجا دیدمت.

uraniburg

عضو جدید
اااااااااااااا.مهدی تونم اینجایی کاکو:eek:همشهری شدیم.نکنه بچه محل مایی خبر نداریم:smile:خوشحال شدم اینجا دیدمت.

مگه نمدنی مو بچه مشدم ؟!
مگه ایجه شیرازه مو تعصب درماااااااااااا !!! (منظور اینه که بجای کاکو از یره:D استفاده کن!)
البته تاریخچه یره ره که مدنی:) ؟
خب مو مدنم ولی نمگم:razz: !
لهجه ره حال مکنی ؟! ( اگه رو انگلیسیم ایجور کار مکردم الان 9 ه تافله داشتم!!!!!!!!! )
چه خبرا خوش میگذره ؟

elissa_astro

عضو جدید
مگه نمدنی مو بچه مشدم ؟!
مگه ایجه شیرازه مو تعصب درماااااااااااا !!! (منظور اینه که بجای کاکو از یره:D استفاده کن!)
البته تاریخچه یره ره که مدنی:) ؟
خب مو مدنم ولی نمگم:razz: !
لهجه ره حال مکنی ؟! ( اگه رو انگلیسیم ایجور کار مکردم الان 9 ه تافله داشتم!!!!!!!!! )
چه خبرا خوش میگذره ؟
مهدی جون ما بگو این یره یعنی چی من اخرش فلسفش رو نگرفتم البته من لهجه ندارم ها اما هینجوری زیاد یره شنیدم

uraniburg

عضو جدید
مهدی جون ما بگو این یره یعنی چی من اخرش فلسفش رو نگرفتم البته من لهجه ندارم ها اما هینجوری زیاد یره شنیدم

یه سوال از کی یره شنیدی (به جز تو فیلما) :surprised:؟!
معنیش که بسته به موقعیتی که استفاده شده س .
فلسفشم که تو افسانه ها اومده فقط نگهبانه این لهجه میدونه و در زمان مرگش به جانشینش منتقل میکنه و این روند ادامه داره:cool: !!!
درباره ی معنیش هم فقط کارشناسان خبره ی این لهجه (مثل خودم:D) میتونن نظر بدن ! یه وقتایی برای توهین استفاده میشه و یه وقتایی برای صمیمیت و کلا برا خیلی چیزا استفاده میشه !
مثلا اگه یه مشهدی اصیل به کسی بگه : یره:smile: عجب آدم با حالیی تو مو نمدنستم تو انقد با حالی ! (در اینجا یره به معنای اینه که ازش خوشش اومده )
یا اگه بگه : یره:mad: تویم عجب آدمیی هااا (و حالت چهرش ناراحت باشه یره در اینجا به معنای اینه که عجب آدم بی خود بی معرفت بی ... (نقطه چینو خودت میتونی پر کنی !) ) !
کافیه:) ؟!

elissa_astro

عضو جدید
یه سوال از کی یره شنیدی (به جز تو فیلما) :surprised:؟!
معنیش که بسته به موقعیتی که استفاده شده س .
فلسفشم که تو افسانه ها اومده فقط نگهبانه این لهجه میدونه و در زمان مرگش به جانشینش منتقل میکنه و این روند ادامه داره:cool: !!!
درباره ی معنیش هم فقط کارشناسان خبره ی این لهجه (مثل خودم:D) میتونن نظر بدن ! یه وقتایی برای توهین استفاده میشه و یه وقتایی برای صمیمیت و کلا برا خیلی چیزا استفاده میشه !
مثلا اگه یه مشهدی اصیل به کسی بگه : یره:smile: عجب آدم با حالیی تو مو نمدنستم تو انقد با حالی ! (در اینجا یره به معنای اینه که ازش خوشش اومده )
یا اگه بگه : یره:mad: تویم عجب آدمیی هااا (و حالت چهرش ناراحت باشه یره در اینجا به معنای اینه که عجب آدم بی خود بی معرفت بی ... (نقطه چینو خودت میتونی پر کنی !) ) !
کافیه:) ؟!
آها.خو منم واسه همین ازت پرسیدم دیگه.یه حسی بهم گفت تو کار لهجه ای.چه کلاسی هم میذاره:smile:فلسفشم که تو افسانه ها اومده فقط نگهبانه این لهجه میدونه و در زمان مرگش به جانشینش منتقل میکنه و این روند ادامه داره !!! افسانه ایشم کردی که.زمینه ی تاریخی پیدا کرد.الان من کاملا متوجه شدم یره.نکته*** در اینجا یره به منظور کار درست بودن شما بود.حالا دانش اموز خوبی هستم یا نه؟؟؟

shatel5000

عضو جدید
سلام
اگه اجازه میدین که ماهم بیایم تو پاتوق فرامرزیا
محض گشت وگذار وبررسی سایتم تو فرامرز دور میزنیم
حالا که دوستم پیدا کردیم:heart:

elissa_astro

عضو جدید
سلام
اگه اجازه میدین که ماهم بیایم تو پاتوق فرامرزیا
محض گشت وگذار وبررسی سایتم تو فرامرز دور میزنیم
حالا که دوستم پیدا کردیم:heart:
سلام پس چرا اینقدر دیر به دیر سر میزنی؟اجازه میدیم .خوش اومدین.کل فرامرز سند به نام شد.