[بچه های عمران بیان خودشونو معرفی کنند] دکتری | ارشد | کارشناسی | کاردانی

[بچه های عمران بیان خودشونو معرفی کنند] دکتری | ارشد | کارشناسی | کاردانی

• دیپلم فنی

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    929

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز تو در سمنان هستی؟
من این ترم مشکلی برام پیش اومده. تو مهندس کریمی یا مهندس نظر علی قدس رو میشناسی نامردا منو انداختند ممکن 5 ترم شم.اگه میتونی شماره یا آدرسشونو بدی ممنون میشم.

جدی میگی؟:D
من با کریمی تو پرند 4 ترم پبش برنامه نویسی کامپیوتر داشتم ... نامرد امتحان گرفت در حد بنز خروجی برنامه سوال 1 ورودی برنامه سوال 2 بود...خروجی برنامه سوال 2 ورودی برنامه سوال 3 و 4 بود در حد خودکشی این درسو خونده بودم آخرش با کلی نمره تمرین و کوئیز و کوفت زهرمار شدم 18.28 تا حالا هیچ استادی بهم این جوری نمره نداده بود آدم خفنی بود (دکترای سازه از انگلیس داشت)...اگه دیر نشده می تونم برات شماره شو گیر بیارم...

واسه این که پست بی ربط نزده باشم...دانشجوی عمران-عمران کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد پرند هستم ترم 7 و یک ترم دیگه هم مهمون این دانشگاهم;)

ani25

عضو جدید
من2 تا پیشنهاد دارم
میشه توی گزینه ها یه گزینه هم واسه اینکه بدونیم چند تا خانوم داریم اختصاص بدین
البته می دونم هر کی می یاد پایین خودش رو معرفی میکنه ولی خوب اینم یه پیشنهاده .:redface:
دومی رو اول باید با عمو انگشتی هماهنگ کنم:biggrin:

سلام.به نظرم تو رشته عمران خیلی جنسیت را دخیل می دونن منم فارغ التحصیل مهندسی عمران اراک ام:heart::)

cybertex

عضو جدید
sسلام.
اینجا واسه آمار گیریه تالاره!!
لطفاً شرکت کنید تا ما بهتر بتونیم از وجودتون بهره ببریم!!
جا داره از کاربر ( علی(110) ) هم تشکر کنم که پیشنهاد انجام این کار رو داده!!!
.
من یادم رفت گزینه مربوطه رو فعال کنم، ممنون می شم جدا از شرکت در آمار و نظر سنجی، 1پست بزنید و با معرفی خودتون، راه آشنایی رو برامون بهتر باز کنید!!
با تشکر و عذر خواهی!!
سلام من ترم آخر کارشناسی عمران-عمران دانشگاه پلی تکنیک هستم از آشنایی با شما هم خوشحال هستم

دلتان سبز باشد

omid eshaghi

عضو جدید
جدی میگی؟:D
من با کریمی تو پرند 4 ترم پبش برنامه نویسی کامپیوتر داشتم ... نامرد امتحان گرفت در حد بنز خروجی برنامه سوال 1 ورودی برنامه سوال 2 بود...خروجی برنامه سوال 2 ورودی برنامه سوال 3 و 4 بود در حد خودکشی این درسو خونده بودم آخرش با کلی نمره تمرین و کوئیز و کوفت زهرمار شدم 18.28 تا حالا هیچ استادی بهم این جوری نمره نداده بود آدم خفنی بود (دکترای سازه از انگلیس داشت)...اگه دیر نشده می تونم برات شماره شو گیر بیارم...

واسه این که پست بی ربط نزده باشم...دانشجوی عمران-عمران کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد پرند هستم ترم 7 و یک ترم دیگه هم مهمون این دانشگاهم;)

مرسی عزیزم من ازش نتونستم نمره بگیرم داشتم مشروت میشدم رفتم از یه استاد دیگه نمره گرفتم بازم ممنونم.موفق باشی;)

foad_sallakh

عضو جدید
اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند....
فقط از فهميدن تو مي ترسند;)

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
ضمن تبریک سال نو به همه دوستان خوش آمد میگم
و منتظر فعالیت علمی دوستان هستیم;)

razipatala

عضو جدید
سلام منم دانشجوی کارشناسی عمران سازه مجتمع
اموزش عالی بناب هستم تازه سال اولیم از نام دانشگاه تعجب نکنید تازه مستقل شده دانشکده فنی مهندسی زیر نظر دانشگاه تبریز بوده

razipatala

عضو جدید
بعدا یادم افتاد من رشته خودمو تغییر دادم سال پیش صنایع می خوندم تو تنظیمات شخصی وارد کردم.

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام منم دانشجوی کارشناسی عمران سازه مجتمع
اموزش عالی بناب هستم تازه سال اولیم از نام دانشگاه تعجب نکنید تازه مستقل شده دانشکده فنی مهندسی زیر نظر دانشگاه تبریز بوده

امیوارم موفق باشی. اینجا سال اولی یا آخری مهم نیست. مهم فعالیته.

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیسانس عمران شاغل
خودم شرکت زدم الان هم کار میکنم
ازاد خوندم

chakavak_41

عضو جدید
کم کم داریم به امتحانای پایان ترم نزدیک میشیم.بیایین همه مون برای موفقیت همدیگه دعا کنیم.حتی با یه صلوات به نیابت موفقیت خودمون و دوستامون.

km67_123

عضو جدید
سلام به همه دوستان عمرانی ...من هم دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته عمران هستم.
یکی نیست به این وزارت علوم بگه کارشناسی ناپیوسته های عمران چه گناهی کردن که نباید دانشگاه دولتی مورد نظر قبول بشن.؟همش غیر انتفاعی یا آموزش دکه فنی :)

maede66

عضو جدید
سلام.مائده ام.ترم پاییز فارغ التحصیل کاردان عمران،اگه شانس میاوردمو تکمیل ظرفیت دانشگاها دانشجو میگرفتن منم الان دانشجو بودم.فردا کنکور کارشناسی دارم برام دعا کنید.خوشحالم که با سایتدون آشنا شدم. مرسی

Ommati

عضو جدید
من دانشجوی کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه هستم و ترم 7.... حالا من رو جز عمرانی ها حساب میکنید؟؟؟

nirgiya

عضو جدید
سلام به همه عمراني هاي عزيز
منم سال سوم مهندسي تكنولوژي ساختمانم
فكر كنم يكم دير خودمو معرفي كردم