*بچه های شیرازی مقیم اصفهان*

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسا هم پیش میره!!نگرانتون شدیم دیگه پیداتون نشد!!گفتیم شاید قاطی مرغا شدید!!دیگه ترم آخره:Dبیشتر بهمون سر بزن!!
نه خدارو شکر هنوز قاطی نشدیم .....بخدا خودمم خیلی دوست دارم بیام ولی متاسفانه ....... ولی بازم چششششم

Armin pak

عضو جدید
سلام .کجایین نیستید راستی میدونید اون پسره که توی مشکلات پیام میداد کمیته انظباتی شده.باقری رو میگم

MEHDISH12

عضو جدید
با اصرار از شوهرش می‌خواهد که طلاقش دهد.شوهرش میگوید چرا؟ ما که زندگی‌ خوبی‌ داریم.از زن اصرار و از شوهر انکار.در نهایت شوهر با سرسختی زیاد می‌پذیرد ، به شرط و شروط ها. زن مشتاقانه انتظار می‌کشد شرح شروط را. تمام ۱۳۶۴ سکهٔ بهار آزادی مهریه آت را می‌باید ببخشی . زن با کمال میل می‌پذیرد.در دفتر خانه مرد رو به زن کرده و میگوید حال که جدا شدیم . لیکن تنها به یک سوالم جواب بده . زن می‌پذیرد."چه چیز باعث شد اصرار بر جدائی داشته باشی‌ و به خاطر آن حاضر شوی قید مهریه ات که با آن دشواری حین بله برون پدر و مادرت به گردنم انداختن را بزنی‌. زن با لبخندی شیطنت آمیز جواب داد :طاقت شنیدن داری؟ مرد با آرامی گفت :آری . زن با اعتماد به نفس گفت: ۲ ماه پیش با مردی اشنا شدم که از هر لحاظ نسبت به تو سر بود.از اینجا یک راست میرم محضری که وعده دارم با او ، تا زندگی‌ واقعی در ناز و نعمت را تجربه کنم. مرد بیچاره هاج و واج رفتن همسر سابقش را به تماشا نشست.زن از محضر طلاق بیرون آمد و تاکسی گرفت .وقتی‌ به مقصد رسید کیفش را گشود تا کرایه را بپردازد.نامه‌ای در کیفش بود . با تعجب بازش کرد .خطّ همسر سابقش بود.نوشته بود: " فکر می‌کردم احمق باشی‌ ولی‌ نه اینقدر. نامه را با پوزخند پاره کرد و به محضر ازدواجی که با همسر جدیدش وعده کرده بود رفت .منتظر بود که تلفنش زنگ زد.برق شادی در چشمانش قابل دیدن بود.شمارهٔ همسر جدیدش بود.تماس را پاسخ گفت: سلام کجایی پس چرا دیر کردی.پاسخ آنطرف خط تمام عالم را بر سرش ویران کرد . صدا، صدای همسر سابقش بود که میگفت : باور نکردی؟، گفتم فکر نمیکردم اینقدر احمق باشی‌.این روزها میتوان با ۱ میلیون تومان مردی ثروتمند کرایه کرد تا مردان گرفتار از شرّ زنان احمق با مهریه‌های سنگینشان نجات یابند.

Armin pak

عضو جدید
با اصرار از شوهرش می‌خواهد که طلاقش دهد.شوهرش میگوید چرا؟ ما که زندگی‌ خوبی‌ داریم.از زن اصرار و از شوهر انکار.در نهایت شوهر با سرسختی زیاد می‌پذیرد ، به شرط و شروط ها. زن مشتاقانه انتظار می‌کشد شرح شروط را. تمام ۱۳۶۴ سکهٔ بهار آزادی مهریه آت را می‌باید ببخشی . زن با کمال میل می‌پذیرد.در دفتر خانه مرد رو به زن کرده و میگوید حال که جدا شدیم . لیکن تنها به یک سوالم جواب بده . زن می‌پذیرد."چه چیز باعث شد اصرار بر جدائی داشته باشی‌ و به خاطر آن حاضر شوی قید مهریه ات که با آن دشواری حین بله برون پدر و مادرت به گردنم انداختن را بزنی‌. زن با لبخندی شیطنت آمیز جواب داد :طاقت شنیدن داری؟ مرد با آرامی گفت :آری . زن با اعتماد به نفس گفت: ۲ ماه پیش با مردی اشنا شدم که از هر لحاظ نسبت به تو سر بود.از اینجا یک راست میرم محضری که وعده دارم با او ، تا زندگی‌ واقعی در ناز و نعمت را تجربه کنم. مرد بیچاره هاج و واج رفتن همسر سابقش را به تماشا نشست.زن از محضر طلاق بیرون آمد و تاکسی گرفت .وقتی‌ به مقصد رسید کیفش را گشود تا کرایه را بپردازد.نامه‌ای در کیفش بود . با تعجب بازش کرد .خطّ همسر سابقش بود.نوشته بود: " فکر می‌کردم احمق باشی‌ ولی‌ نه اینقدر. نامه را با پوزخند پاره کرد و به محضر ازدواجی که با همسر جدیدش وعده کرده بود رفت .منتظر بود که تلفنش زنگ زد.برق شادی در چشمانش قابل دیدن بود.شمارهٔ همسر جدیدش بود.تماس را پاسخ گفت: سلام کجایی پس چرا دیر کردی.پاسخ آنطرف خط تمام عالم را بر سرش ویران کرد . صدا، صدای همسر سابقش بود که میگفت : باور نکردی؟، گفتم فکر نمیکردم اینقدر احمق باشی‌.این روزها میتوان با ۱ میلیون تومان مردی ثروتمند کرایه کرد تا مردان گرفتار از شرّ زنان احمق با مهریه‌های سنگینشان نجات یابند.
هه هه هه.........>

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون جالب بود . بعضیا خیلی نامرد و احمق هستن .انشاالله نصیب هیچ کس نشه چنین ادمایی

MEHDISH12

عضو جدید
سلام فرزانه خانم چه عجب پیداتون شد؟؟
حالا نگفتید واسه چی کمیته انظباطی شده؟؟
بیشتر سر بزنید!!

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فرزانه خانم چه عجب پیداتون شد؟؟
حالا نگفتید واسه چی کمیته انظباطی شده؟؟
بیشتر سر بزنید!!

سلام .عجب نباشید همینجاهاییم .امتحانام به صورت رگباری از این هفته شروع میشه ....
نه بابا بچه ها شوخی میکنن .کمیته انظباطی کجا بوده .
چششششم

توصیه شیرازی ها :
سعی کنید روزها استراحت کنید تا شبها راحت بخوابید!
در نزدیکی تخت خوابتان صندلی بگذارید تا اگر از خواب بیدار شدید روی آن نشته و استراحت کنید!
ایستادن به رفتن، نشستن به ایستادن و خوابیدن به نشستن اولویت دارد!
کار امروز را به فردا موکول کنید و کار فردا را به پس فردا!
اگر حس کار کردن به شما دست داد کمی صبر کنید تا این حس از شما بگذرد!
از همه دیرتر سر سفره رفته و زودتر بلند شوید تا زحمت چیدن و جمع کردن سفره به شما تحمیل نشود!
به خواب نگویید کار دارم به کار بگویید خواب دارم!

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه شیرازی ها :
در نزدیکی تخت خوابتان صندلی بگذارید تا اگر از خواب بیدار شدید روی آن نشته و استراحت کنید!
از همه دیرتر سر سفره رفته و زودتر بلند شوید تا زحمت چیدن و جمع کردن سفره به شما تحمیل نشود!
اصلا ابا این حرفای الکی موافق نیستم .باگفتن و بازگو کردن این ببخشید اراجیف هم کاملا مخالفم دیگه شما که خودتون میگین شیرازی هستین چرا اینحرفارو میزنید ....:surprised: هر چند که شما واسه خندیدن گفتین ولی چیزی رو که حقیقت نداره و فقط واسه سرگرمی و مسخره کردن هست رو نباید گفت

اصلا ابا این حرفای الکی موافق نیستم .باگفتن و بازگو کردن این ببخشید اراجیف هم کاملا مخالفم دیگه شما که خودتون میگین شیرازی هستین چرا اینحرفارو میزنید ....:surprised: هر چند که شما واسه خندیدن گفتین ولی چیزی رو که حقیقت نداره و فقط واسه سرگرمی و مسخره کردن هست رو نباید گفت
سلام دوست عزیز. حد اقل خوب اخرش فهمیدید من برای خندیدن گفتم .نمیدونم چرا شما از همه چیز ناراضی هستید پس کی راظیه هستید. جبهه گیریتون خیلی ناراحت کننده هستش نمیدونم دلیلش چیه ولی انگار دوست دارید بد ترین چیزی که ممکنه توی یه حرف یا یه حرکت یا یه رفتار باشه رو پیدا کنید و دادش بزنید همه بفهمند و فکر کنند شاید منظور این بوده در صورتی که میدونید اصلا همچین چیزی نبوده .خیلی با هوش هستید . افرین

ramin-002

عضو جدید
توصیه شیرازی ها :

واقعا تو چه ورقی هستی همه جا هم هستی همه جا هم چرت می نویسی جو اینجا رو هم خراب کردی واقعا خسته نباشی .همه می دونند که پرچم شیراز و بچه های شیراز همه جا بالاست .ابرو شیرازی هارو بعضی مثل تو می برند .لطف کن جو اینجا رو خراب نکنن.البته من که می دونم همش دارم فریاد زیر آب می زنم کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
واقعا تو چه ورقی هستی همه جا هم هستی همه جا هم چرت می نویسی جو اینجا رو هم خراب کردی واقعا خسته نباشی .همه می دونند که پرچم شیراز و بچه های شیراز همه جا بالاست .ابرو شیرازی هارو بعضی مثل تو می برند .لطف کن جو اینجا رو خراب نکنن

باشه شما شیرازی هستید همه فهمیدیم ولی فرهنگ و مرام و خیلی چیزای دیگه به جای که زندگی میکنی ربطی نداره..من داهاتی هستم اینو همه میدونند و افتخار میکنم..اینجا هم که امدم اجازه گرفتم دوست عزیز شهر و همه فرهنگهای جدیدی که انگار شما استاد همه این خصلت های جدید وباب روز هستید باشه باسه خودتون..

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تو چه ورقی هستی همه جا هم هستی همه جا هم چرت می نویسی جو اینجا رو هم خراب کردی واقعا خسته نباشی .همه می دونند که پرچم شیراز و بچه های شیراز همه جا بالاست .ابرو شیرازی هارو بعضی مثل تو می برند .لطف کن جو اینجا رو خراب نکنن
بله بااون جمله قرمزکاملاموافقم
ولی منم خاب روبه همه لذتای دنیاترجیح میدم باخاب ادم آرامش میگیره این دلیل نمیشه کسی بیادبگه فقط شیرازیااین شکلی ان ماتنبل نیستیم ...ای مردم جهان بدانیدوآگاه باشیدتنبلی روبه مانسبت ندهید....من خودم خسیسم وقناعت جوینی اصفهونی ام؟نه اینطوری نیس هرکسی یه خصلتی داره ربطی به شهرنداره خیلی ازمردم ایران خاب رودوس دارن ینی همه دنیاخاب رودوس دارن فقط ماهااینطوری نیستیم
من شیرازی ام وبه شیرازی بودنم افتخارمیکنم ...ازقدیم گفتن نژادفارس برترینه;)

بله بااون جمله قرمزکاملاموافقم
ولی منم خاب روبه همه لذتای دنیاترجیح میدم باخاب ادم آرامش میگیره این دلیل نمیشه کسی بیادبگه فقط شیرازیااین شکلی ان ماتنبل نیستیم ...ای مردم جهان بدانیدوآگاه باشیدتنبلی روبه مانسبت ندهید....من خودم خسیسم وقناعت جوینی اصفهونی ام؟نه اینطوری نیس هرکسی یه خصلتی داره ربطی به شهرنداره خیلی ازمردم ایران خاب رودوس دارن ینی همه دنیاخاب رودوس دارن فقط ماهااینطوری نیستیم
من شیرازی ام وبه شیرازی بودنم افتخارمیکنم ...ازقدیم گفتن نژادفارس برترینه;)
سلام خیلی خوش آمدید. پرچم شیرازی ها همیشه بالا هستش منم افتخار میکنم شیرازی هستم البته قبلاکفتم به شما هم میگم اصلم روستایی و افتخار میکنم این پستم فرستادم که اولا یه کم با مزه بود برای خنده شما .و دوستان .توی حرفای شما شکی نیست کاملا منطقی ولی کاملا مشخسه که این پیام برای شوخی کردن هست و فکر میکنم که بعضیا خیلی بی جنبه باشند که با یه همچین پیامی بهشون بر میخره یا هم میخان جو اینجارو خراب کنند یا خیلی بچه هستند.به هر حال از اشنایی شما خوشحالم................ المیرا خانم؟...............

honey2009

کاربر بیش فعال
ممنون منم خوشحال شدم .بله واقعا همینطوره .شهر و مردم اصفهان خیلی سردن .وقتی بعد از چندماه میرم شیراز به دروازه قران که میرسم بغض گلمو میگیره منم اینجا درس میخونم . مهندسی شیمی البته دیگه سال آخرم اگه خدا بخواد دیگه میرم بهشت شیراز:smile:

نه عزیزم سرد نیستن،تو احساس غربت میکنی...بعد چند ترم نظرت عوض میشه...
من اصفهانیم...nتا هم میدوستمت...
نبینم غمتو آجی...

سلام
خدا به فریادتون برسه
نه بخاطر اصفهان آ بخاطر غربت و دوری از شیراز من قبلا خونمون اصفهان بوده مردم گلی هستن امااااااااااااااااااااااا نه به گلی شیرازیا هاهاها