بووووووق! خدایی دخترا و پسرا چی دارین بگین!؟

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز یه دختری ، مثل خیلی از دخترای ما ، آرایش میکنه و به خودش میرسه و میزنه بیرون...

وزیر و خدمه در حال گشت و گذار بودن که می بینن این دختر داره از دور میاد ، نزدیک که میشن می بینن دختر قشنگ آرایش کرده و ادکلن و اینا هم زده و خیلی خوشگل میاد ، وزیر زیرک و کاردان ما ، میپره جلو و دخترو میگیره و یه بو - س ، دختره میترسه و جیغ میزنه عوضی گمشو ، وزیره از خدمه یکی یکی میپرسه آقا شما شوهر این خانومین؟ همه میگن نه.
آخر سر بر میگرده میگه خانوم شوهر شما که اینجا نبود که بگی برای شوهرم آرایش کردم ، پس برای ما آرایش کردی ، منم گرفتم بو=-س...
تو برای من آرایش کردی و منم احساسمو ابراز کردم!

(این داستان ساختگی بود...)

واقعا چه رمزی پشت این آرایش وجود داره که من نمیدونم؟ چرا آخه وضع ما اینجوریه؟
من نمیدونم دقت کردین به این تبلیغات های تلویزیونی یا نه؟ جلف ترین و فوق العاده ترین ادا و اطفار ها رو در تبلیغات در میارن اون ابزارهای خانوم ، خب دیگه حالتون بده؟ برید لخت بشید دیگه خیال همه رو هم راحت کنید خلاص ، آخه این چه وضعشه آخه؟ بابا عقده ای هستین بعضیا؟ اینجا کشور اسلامیه آخه؟ بابا بخدا من شنیدم میگفت آمریکا در دانشگاه شما حق نداری لاک بزنی ، حق نداری شلوار جین بپوشی ، باید برخی ضوابط رو رعایت کنید وگرنه راهتون نمیدن. اینم وضع دانشگاه ماست ، هرچی فساده از همونجا بلند میشه ، چه خبره آخه؟ واااا. بعضی وقتا کفر آدم در میاد به این مسائل فکر میکنه. چیه ما خوبه؟ من موندم واقعا

آخرین ویرایش:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خدا یه زیبایی به انسان داده ، این وضعیتا والا آرایشم نیست ، گریمه ، ساخت عروسکه ، والا

موافقم

من خودم ملایم ارایش میکنم
مگرعروسی چیزی غلیظ بشه

ب نظرمنم ادم اگه میخواد خوشگل کنه واسه خونش کنه

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب وقتی من طوری ارایش میکنم ک پیدا نیست
جلب توجه نمیکنه
بگم چی میکنم پس؟

اگه پیدا نیست پس چرا آرایش میکنی؟؟؟:lol:
الآن من که دارم میگم خودم هم در همون حد هستم ولی واقعیت تلخیه چون جامعه ی ما غیر از این قبول نمیکنه

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اونایی که ارایش میکنن بیان واقعا بگن چه دلیلی برای اینکار دارن؟

باور کنین من اگه یه مسئولیتی چیزی داشتم از اینکارا میکردم تا درس عبرت بشه.

نپوشیدن روسری و نپوشوندن مو ، خییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییی بهتر از این روسری هایی هست که میپوشن. مو اصلا کامل بیرون باشه اینقد زننده نیست که پوشوندن اون مدلی مو بد جلوه میکنه. آخه من نمیدونم دختر ها از دیدگاه آقایون هم به خودشون نگاه میکنن یا اصلا تا حالا اینجوری بهش فکر نکردن؟

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اونایی که ارایش میکنن بیان واقعا بگن چه دلیلی برای اینکار دارن؟

باور کنین من اگه یه مسئولیتی چیزی داشتم از اینکارا میکردم تا درس عبرت بشه.

نپوشیدن روسری و نپوشوندن مو ، خییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییی بهتر از این روسری هایی هست که میپوشن. مو اصلا کامل بیرون باشه اینقد زننده نیست که پوشوندن اون مدلی مو بد جلوه میکنه. آخه من نمیدونم دختر ها از دیدگاه آقایون هم به خودشون نگاه میکنن یا اصلا تا حالا اینجوری بهش فکر نکردن؟

اولش خیلی اسم تاپیکتون به موضوعتون نمیاد:D
این موضوع آرایش واسه آقایون بیشتر زننده است

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
موضوع بحث خیلی تکراریه
اما لازم میبینم ک بازم نظرات قبلیمو بگم
ارایش اراستگی خانوماس اما از حدش ک بگذره میشه نازیبایی و من اسم اونو ارایش نمیذارم
غلیط و لایتشم خیلیییییییییی باهم متفاوته
اقایونی ک همه مشکلات اخلاقیو ارایش خانوما میدونید بهتره ی نیم نگاهی هم ب وضعیت روحی و روانی و پوشش و ارایش خودتونم بندازید
حالا ما خانوما نجابت میکنیم و اونارو تو بووق و کرنا نمیکنیم دلیل نمیشه ک متوجهشون نباشیم!

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن قدیما خانوم از پشت در دستشو جلوی دهنش میگرفت که صداش نازک در نیاد. یا مثلا حالا اسوه های ما که چطور زندگی میکردن ، اونا بماند...

اینم وضعیت ماست :

اون تبلیغات پمینا رو دیدین؟غذای منجمد تبلیغ میکنه. دیدین؟

همونکه میگه: همیییییییینا پمییییییییییییینا دست به کار شین. اصلا ببخشیدا اگه دقت کنین از صدتا فیلم مستهجن بدتره. یه بار نگاش کنین

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع بحث خیلی تکراریه
ارایش اراستگی خانوماس اما از حدش ک بگذره میشه نازیبایی و من اسم اونو ارایش نمیذارم
اقایونی ک همه مشکلات اخلاقیو ارایش خانوما میدونید بهتره ی نیم نگاهی هم ب وضعیت روحی و روانی و پوشش و ارایش خودتونم بندازید
حالا ما خانوما نجابت میکنیم و اونارو تو بووق و کرنا نمیکنیم دلیل نمیشه ک متوجهشون نباشیم!
;)l...

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن قدیما خانوم از پشت در دستشو جلوی دهنش میگرفت که صداش نازک در نیاد. یا مثلا حالا اسوه های ما که چطور زندگی میکردن ، اونا بماند...

اینم وضعیت ماست :

اون تبلیغات پمینا رو دیدین؟غذای منجمد تبلیغ میکنه. دیدین؟

همونکه میگه: همیییییییینا پمییییییییییییینا دست به کار شین. اصلا ببخشیدا اگه دقت کنین از صدتا فیلم مستهجن بدتره. یه بار نگاش کنین

:surprised: تا حالا از این زاویه نگا نکرده بودم ینی پسرا اینطورین؟؟:w45:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع بحث خیلی تکراریه

والا به پیر به پیغمبر من یکی که به عنوان یه پسر اصلا تا حالا به این فکر نکردم که ارایش مرد ها رو خانوما نگاه میکنن. من هیچی نمیدونم.شما بگید ما هم روشن بشیم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه یکی نیست بگه پدرت خوب مادرت خوب وسط خیابون جای اینکاراست؟؟
نمیگی زبونم لال ماشین بزنتون؟؟؟/
خوب یا برین این سمت یا اون ور خیابون
چرا با جونتون بازی میکنین؟؟
راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ
:D

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه یکی نیست بگه پدرت خوب مادرت خوب وسط خیابون جای اینکاراست؟؟
نمیگی زبونم لال ماشین بزنتون؟؟؟/
خوب یا برین این سمت یا اون ور خیابون
چرا با جونتون بازی میکنین؟؟
راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ
:D

نسوزی پسر:biggrin:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا مثلا همین سریال ستایش که میداد توش اون دو تا دختر صابر که بودن ، اونا ، اونا وضعشون چطوری بود بنظرتون؟

از نظر فیلم نمیگما ، میگم توی جامعه ، یه دختر اون شکلی ، چه حالتی داره؟ خوب شد اون حشمته قشنگ دیالوگ گفت یه قسمتش....

روسری واسه پوشوندن موست ، نه واسه تزئین مناره...:biggrin:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه روز یه دختری ، مثل خیلی از دخترای ما ، آرایش میکنه و به خودش میرسه و میزنه بیرون...

وزیر و خدمه در حال گشت و گذار بودن که می بینن این دختر داره از دور میاد ، نزدیک که میشن می بینن دختر قشنگ آرایش کرده و ادکلن و اینا هم زده و خیلی خوشگل میاد ، وزیر زیرک و کاردان ما ، میپره جلو و دخترو میگیره و یه بوس بر میداره ، دختره میترسه و جیغ میزنه عوضی گمشو ، وزیره از خدمه یکی یکی میپرسه آقا شما شوهر این خانومین؟ همه میگن نه.
آخر سر بر میگرده میگه خانوم شوهر شما که اینجا نبود که بگی برای شوهرم آرایش کردم ، پس برای ما آرایش کردی ، منم گرفتم بوسیدمت.
تو برای من آرایش کردی و منم احساسمو ابراز کردم!

(این داستان ساختگی بود...)

واقعا چه رمزی پشت این آرایش وجود داره که من نمیدونم؟ چرا آخه وضع ما اینجوریه؟
من نمیدونم دقت کردین به این تبلیغات های تلویزیونی یا نه؟ جلف ترین و فوق العاده ترین ادا و اطفار ها رو در تبلیغات در میارن اون ابزارهای خانوم ، خب دیگه حالتون بده؟ برید لخت بشید دیگه خیال همه رو هم راحت کنید خلاص ، آخه این چه وضعشه آخه؟ بابا عقده ای هستین بعضیا؟ اینجا کشور اسلامیه آخه؟ بابا بخدا من شنیدم میگفت آمریکا در دانشگاه شما حق نداری لاک بزنی ، حق نداری شلوار جین بپوشی ، باید برخی ضوابط رو رعایت کنید وگرنه راهتون نمیدن. اینم وضع دانشگاه ماست ، هرچی فساده از همونجا بلند میشه ، چه خبره آخه؟ واااا. بعضی وقتا کفر آدم در میاد به این مسائل فکر میکنه. چیه ما خوبه؟ من موندم واقعا

من با خیلی ازین حرفا موافقم ....آرایش کلا بد نیست ولی نه در حدی که با آرایش عروسی فرق نکنی.....تازه هر چی جا و مکانی داره ...واقعا محیطایی مثل دانشگاه و غیره که رسمین جاش نیست با موی قرمز برن یا آقایون با تیشرتی که نه بالا داره نه پایین ...این صحبت سرش به هر دو طرفه هم آقا هم خانوما.....

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
والا به پیر به پیغمبر من یکی که به عنوان یه پسر اصلا تا حالا به این فکر نکردم که ارایش مرد ها رو خانوما نگاه میکنن. من هیچی نمیدونم.شما بگید ما هم روشن بشیم

پس دلیل ارایششون چیه؟؟!! شما بگید ما روشن شیم:)

sahel70

عضو جدید
دختر ذاتا زیبا و آراسته بودنو دوست داره
ولی واسه بعضیا افراطی میشه ،به مرورم شروع میشه اول یکم موهات بیرونه بعدش میگی بیشترم بشه اشکالی نداره بعدش میگی واسه تنوع مدل دارشم کنم هر دفعه دوست داری یه تغییری توش ایجاد کنی و از اونجا که زیبایی رابطه مستقیم با برهنگی بیشتر داره رو به سمت برهنگی پیش میری بدون اینکه خودتم متوجه شده باشی
خ از خانوما قصد بد یا نیت خاصی از این کارشون ندارن و صرفا جهت زیبا بودنه ولی اندکی برای فریب جوونا این طور میان بیرون که اونای جای برخورد دارن
به نظر من آرایش باید ملایم باشه ولی هر چیزی که از حد اعتدالش گذشت دیگه زیبایی ای نداره

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

لازمه توضیح بدم دربارش؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
دختر ذاتا زیبا و آراسته بودنو دوست داره
ولی واسه بعضیا افراطی میشه ،به مرورم شروع میشه اول یکم موهات بیرونه بعدش میگی بیشترم بشه اشکالی نداره بعدش میگی واسه تنوع مدل دارشم کنم هر دفعه دوست داری یه تغییری توش ایجاد کنی و از اونجا که زیبایی رابطه مستقیم با برهنگی بیشتر داره رو به سمت برهنگی پیش میری بدون اینکه خودتم متوجه شده باشی
خ از خانوما قصد بد یا نیت خاصی از این کارشون ندارن و صرفا جهت زیبا بودنه ولی اندکی برای فریب جوونا این طور میان بیرون که اونای جای برخورد دارن
به نظر من آرایش باید ملایم باشه ولی هر چیزی که از حد اعتدالش گذشت دیگه زیبایی ای نداره
100% مخالفم!!!!!!!!
البته خودتم تو ادامه حرفات نقضش کردی:)

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز

لازمه توضیح بدم دربارش؟؟

واااا. این چه مثالیه میارید؟ مگه من اینارو گفتم؟ این بیچاره قیافه ی چپر چلاقشو بایدم خوب کنه ، اینو من گفتم؟

من گفتم اونی که یه قیافه معمولی داره ، اون چه دلیلی داره ارایش کنه؟ اونم عرض کردم چه ارایشی ، ارایش نیست که ، رسما گیریمه ، عروسک سازیه