به نظر شما چند درصد از دختران دوست پسر دارند !!؟

nafis...

مدیر بازنشسته
به نظر من 90درصد دخترا دوست پسر دارن و البته این آمار شامل پسراهم میشه و 60درصد اونا با هم رابطه .... دارن.
این رو بر اساس تجربیات شخصیم در 6سال دوران تحصیلات دانشگاهیم میگم و مطمئن هستم...

mahifouladi

عضو جدید
سلام
ماکه 18 سالمونه هنوز دوست دختر نداریم
از خیلی خوشم اومده اما به خاطر خجالتی بودنم نتونستم برم و باهاشون حرف بزنم و شماره بدم و .....
یه چیز هم هست
3مدرسه دخترونه شهرستانمون (دبیرستان ، هنرستان ،کاردانش ) تو خیابون ما هست ولی حیف که ......
باریکلا به شما. میدونی خیلی خجالتی هستی ها. سعی کن همینجوری بمونی. اگه خیلی هم دوست داری دوست دختر داشته باشی نگران نباش هنوز وقت داری....

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترا 99/99 درصدشون صاحاب دارن - دیگه واژه دوست پسر و اینا خیلی قدیمی شده بگید صاحب دارن

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
70درصدشون دوست پسر دارند 170درصدشون سر کارن!!!!!!
خودشون هم می دونن
مدارکش هم موجوده!!!:biggrin:
جالب اینجاست که پسرا همیشه فکر میکنن این اونا هستن که دخترها را سر کار میزارن ولی مطمئن باش اگه بخوای دختری را سر کار بزاری دختره رو هوا میزنه و از لحظه ای که این فکر به ذهنت خطور کرده به بعد این پسرس که سرکاره وخودش نمیدونه.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینقدر الان گرفتاری و مشکلات زیاده که هر به فکر دوست دختر و این چرندیاته واقعا تو خوابه.خوابی که امیدوارم زمانی ازش بیدار نشه که کار از کار گذشته باشه.

ولی خوب خیلی ها هم برای اینکه تحمل این مشکلاتی که میگی براشون راحت تر بشه میرن سراغش.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من 90درصد دخترا دوست پسر دارن و البته این آمار شامل پسراهم میشه و 60درصد اونا با هم رابطه .... دارن.
این رو بر اساس تجربیات شخصیم در 6سال دوران تحصیلات دانشگاهیم میگم و مطمئن هستم...

یا خدا:eek::eek::eek:

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
جالب اینجاست که پسرا همیشه فکر میکنن این اونا هستن که دخترها را سر کار میزارن ولی مطمئن باش اگه بخوای دختری را سر کار بزاری دختره رو هوا میزنه و از لحظه ای که این فکر به ذهنت خطور کرده به بعد این پسرس که سرکاره وخودش نمیدونه.
عزیزم پسرا کلا سرکارن...:biggrin:

arash_441

متخصص انرژی های نو
من عنوان سوال تاپیک و اصلاح میکنم: به نظر شما چند درصد دخترا 3تا دوست پسر دارند!!؟

البته نتیجه نهایی با سوال قبلی تفاوتی نداره!:D

arash_441

متخصص انرژی های نو
در دوره جاهلیت داشتیم
ولی الان سنمون رفته بالا، بیشتر از یکی نمیشه
چون اسماشونو قاطی میکنم:D
فکر کنم الزایمره. نه؟
شیما عزیزم؟ چی تو سارایی؟ میدونی عزیزم من کلا به کسی که دوسش دارم میگم شیوا
من گفتم شیما؟ نه بخدا من از اول گفته بودم سیما;)

آی گفتی !! یاد جوونیای خودم افتادم:biggrin:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در دوره جاهلیت داشتیم
ولی الان سنمون رفته بالا، بیشتر از یکی نمیشه
چون اسماشونو قاطی میکنم:D
فکر کنم الزایمره. نه؟
شیما عزیزم؟ چی تو سارایی؟ میدونی عزیزم من کلا به کسی که دوسش دارم میگم شیوا
من گفتم شیما؟ نه بخدا من از اول گفته بودم سیما;)
:biggrin::biggrin::biggrin: صداقت یعنی این.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1 رب هم تحملش کنه خیلی خانومه خوبیه . یوهاهاها نه این خنده هیولایی بود هه هه هه این با کلاس تره
شما هم که مثل مستر قانع میخندین خوبه خودتون تو تاپیک بنده از خنده ایشون ایراد گرفتین اونوقت ...:surprised:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دقیقا دیشب حساب کردم شد98.0135890035درصد از دختران دوست پسردارن بعد 99.3647000201058درصد از پسرا دوست دختر دارن البته اینها به درجه است که باید تبدیل به گرادیان بشه...دیگه همین...

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا دیشب حساب کردم شد98.0135890035درصد از دختران دوست پسردارن بعد 99.3647000201058درصد از پسرا دوست دختر دارن البته اینها به درجه است که باید تبدیل به گرادیان بشه...دیگه همین...
:biggrin:جدی که نمیگی؟