به نظر شما مزاياي ماهواره بيشتر است يا معايبش؟ چرا؟

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته البته این مسابقات در چندین رده از جمله wwe raw - smack down و مسابقات سطح پایین تر wTc همون برگزار می شود که منظور از wwe
world wrestling entertainment است - مسابقات دارای اتفاقات دیگر مثل tag team tournament و black bash و .... هم است که هر کدام دارای قهرمانان جداگانه است
اما قشنگترین آنها به نظرم مسابقات royal rumble است که همه قهرمانان مهم حضور دارند

فکر کنم منظورشون همون کشتی کجه;)

simiar

عضو جدید
دوستان عزیز خیلی بهتر میشد حداقل چند مورد از مزایا و معایب ذکر میکردید ، اکثر دوستان فقط نظرشون در مورد استقاده دادن ، خیلی کم از مزایا و معایب سخن گفتن / من باید از مزایا و معایب یه مقاله درست کنم و ارایه بدم خواهشا بیشتر همکاری کنید / دمتون گرممممممممممممممم

معایب : برنامه هایی که با فرهنگ ایرانی درتقابل هستند؛ مثل Farsi1 و شبکه هایی از این دست.
حتی کانال های س.ک.سی اون هم جزو معایب اون محسوب نمیشه؛ چون فرهنگ خاصی رو منتقل نمیکنه بلکه به یک غریزه میپردازه. هر چند زشته ولی بر فرهنگ تأثیرگذار نیست.
مزایا : ارتباط با جهان پیرامون و دیدن زندگی و فرهنگ های دیگر کشورها که خودش میتونه باعث پی بردن به رفتارهای ناشایست و ارتقاء فرهنگ بشه. به طور خاص میشه به نهادینه شدن فرهنگ دروغگویی در بین مردم اشاره کرد ، این در حالیه که مردم اروپا کمتر دروغ میگن ...
از طرفی به رفتارهای درست خودمون هم بیشتر واقف میشیم و این نقاط قوتمون رو تقویت میکنیم. مثلاً به طور خاص احترام به بزرگتر که در فرهنگ ما ارزش محسوب میشه که داره کمرنگ میشه ...
انسان میل به درستکاری و کمال داره ، بنابراین همیشه تبادل فرهنگی در جهت مثبت نتیجه میده. (البته در دراز مدت، چون ممکنه در موارد نادر و موقتی برعکس عمل بشه) ...
ضمناً از مهمترین مزایای اون شنیدن رخدادهای مهم دنیا و تحلیل اون از دیدگاه های مختلف هست که برای علاقمندان سیاست و حتی مردم عادی میتونه جالب باشه.

آخرین ویرایش:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] آنتن هاي ماهواره داراي مزايا و معايبي هستند، كه برخي مزايا را پررنگ و بعضي ديگر، معايب آن را بيشتر مي دانند[/FONT].
دوستان عزیز لطف کنید نظراتتون در مورد مزایا و معایب ماهواره بنویسید
در ضمن من بعد از یکماه برگشتم به باشگاه مهندسین دوست دارم این تایپک داغ داغ بمونه چون نظرات شما را در یک مقاله باید ارایه بدم:)

1- [FONT=&quot]به نظر شما مزاياي ماهواره بيشتر است يا معايبش؟ چرا؟[/FONT]
2- [FONT=&quot]آيا با قانوني شدن توليد و توزيع تجهيزات[/FONT] DVB ([FONT=&quot]رسانه ماهواره اي) در كشور موافقيد يا نه؟[/FONT]

معایبش بیشتره

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] 1- [FONT=&quot]به نظر شما مزاياي ماهواره بيشتر است يا معايبش؟ چرا؟[/FONT]
2- [FONT=&quot]آيا با قانوني شدن توليد و توزيع تجهيزات[/FONT] DVB ([FONT=&quot]رسانه ماهواره اي) در كشور موافقيد يا نه؟[/FONT]

با توجه به فضای بسته و یکجانبه داخل کشور و صداوسیمایی که قادر به رقابت با شبکه های ماهواره ای نیست،بله صددرصد باهاش موافقم.قبل از هرچیز باید گفت که اولا بیان سخنی مثل مزایای آن بیشتر است یا معایبش بی معناست چرا که بستگی به کاربرد شما داره.از چاقو میشه برای کشتن یک شخص استفاده کرد و یا با آن(ازنوع جراحی!) جان شخصی رو نجات داد.حالا باید استفاده از چاقو ممنوع بشه؟
یا آیا باید اینترنت رو از دسترس مردم خارج کرد چون ممکنه ازش بد استفاده بشه؟این دیگه بستگی به شخص داره که چطور ازش استفاده کنه. مانمی تونیم چون عده ای از ابزاری استفاده نامناسب می کنند بقیه رو ازش محروم کنیم.باید به آزادی اندیشه و جریان آزاد اطلاعات احترام بگذاریم و رعایتش کنیم.اگر ما افرادی داری قوه تفکر و تجزیه و تحلیل هستیم پس باید به این مسائل احترام بگذاریم.ما فقط یک عده میمون دست آموز نیستیم که عده ای هرچه دوست دارند بگن و ما فقط تقلید کنیم و اطاعت کنیم.متاسفانه وقتی عده ای فکرمی کنند حق وحقیقت در انحصار خودشون هست و هرچی بگن وحی منزل خواهد بود اونوقت ما با این مشکل مواجه خواهیم شد که این افراد سعی می کنند هر ابزاری رو که صدای دیگران و مخالفان و دگراندیشان رو به گوش مردم خواهد رسوند رو خفه کنند چونکه این افراد ازمنظراین اشخاص افرادی گمراه هستند.اما همه ما انسان هستیم و کسی از آسمان بر زمین نازل نشده. همه ما انسان هستیم و هیچ کسی مقدس نیست و حرفش وحی منزل نیست.حق وحقیقت فقط زمانی مشخص میشه که موافقان و مخالفان به یک اندازه بتونند اظهارنظر کنند و این مردم هستند که تصمیم نهایی رو می گیرند.بله ممکنه اشتباه بکنند اما انسان ذاتا حق طلب هست وباید بپذیریم که انسان باید جستجویی مادام العمر برای دستیابی به حقیقت داشته باشه و مسلما در راه دستیابی به این هدف نباید از اشتباه کردن بترسه چون اشتباه اجتناب ناپذیره.عقل انسان ظرفی نیست که عده ای عقاید خود را در این ظرف بریزند و مردم هم اطاعت کنند.بلکه عقل انسان قوه ای تحلیل گر هست و باید انسان با تجزیه تحلیل سبک سنگین کردن و تفکر و جستجو حقیقت رو کشف کنه.منع کردن مردم از چیزی فقط موجب میشه که مردم برای دستیابی بهش اشتیاق بیشتری داشته باشند. به قول حضرت علی: الانسان حریص بما منع.
باتوجه به اینکه اعتقاد دارم باید استفاده از ماهواره برای عموم مردم آزاد باشد پس طبیعتا با سوال دوم هم موافق خواهم بود.