به نظر شما شیوه مرگ کدام دیکتاتور بهتر بود ؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بایستی جواب برخی دوستان رو بدم .اما از اونجایی که این تاپیک و نوشته ی دوستان رو خیلی خیلی عجیب میدونم بی خیالش میشم.

بعید نیست با این مهندسان اجتماع فردا بدی خوب بشه و خوب بشه بدی.
قتل و غارت بشه کاری پسندیده و کمک و همدردی بشه زشت.

راستی و درستی قبیح بشه و دروغگویی و ظلم بشه کار نیک!!!!

برای همین تو این تاپیک شما رو به خدای بزرگ میسپرم.(والا تو این دنیا همین خدا هم داره جاشو به شیطان میده و شیطان پرستی داره مد میشه)

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
منهم فکر میکنم هیتلر بهترین راه رو انتخاب کرد . اینجا نمیخام راجع ایده و تفکر هیتلر بحث کنم که البته حرفهای زیادی برای گفتن هست ولی موضوع تاپیک چیز دیگه ایه .

هیتلر در طول جنگ جهانی دوم جنایات زیادی کرد ولی جنایتهاش اصلا به پای استالین و چرچیل و رزولت نمیرسید . اگر امروز هیتلر رو جنایتکارتر از سایر رهبران کشورهای دیگه درگیر جنگ میدونند علتش اینه که همیشه قلم در دست فاتحان است ! :razz:

یه حرفی از چرچیل نقل قول میکنند که زمانی گفته بوده : قطعا تاریخ خطاهای مرا خواهد بخشید و از من به نیکی یاد خواهد کرد زیرا تاریخ را خود من مینویسم !! :eek:

هیتلر تا اخرین روز با ارتشش در مقابل روسها مقاومت کرد و وقتی دید شکست نهایی نزدیکه و چیزی نمانده که به دست نیروهای روسی اسیر بشه خودکشی کرد و قبلش دستور داد تا جسدش رو بسوزونند تا پیکرش به دست دشمن نیفته . بنظر من مرگش شرافتمندانه بود .

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
می بایستی جواب برخی دوستان رو بدم .اما از اونجایی که این تاپیک و نوشته ی دوستان رو خیلی خیلی عجیب میدونم بی خیالش میشم.

برای همین تو این تاپیک شما رو به خدای بزرگ میسپرم.(والا تو این دنیا همین خدا هم داره جاشو به شیطان میده و شیطان پرستی داره مد میشه)
میدونی چیه؟! همیشه اسناد سیاسی حداقل 50 سال بعد که آبا از آسیاب افتاد رو میشه. حاظرم سوگند بخورم ده ها سال بعد اسنادی رو میشه از دوران ما که افرادی بودند بسیار خونخوارتر از هیتلر. تو همه چیزو با هم قاطی کردی؟ 1000 بار گفتم آرمانهای میهن پرستانه هیتلر و ناپلئون و... رو یاد بگیریم. چرا میچسبونیش به شیطان؟
دیگه زیاد دارین بی احترامی میکنین. ادمو چرا شیطان پرست میکنی؟! چرا خودتو علامه 10 میدونی؟ چرا پستاتو بزرگ می نویسی؟ می خوای خودنمایی کنی؟

alborz_2000

اخراجی موقت
میدونی چیه؟! همیشه اسناد سیاسی حداقل 50 سال بعد که آبا از آسیاب افتاد رو میشه. حاظرم سوگند بخورم ده ها سال بعد اسنادی رو میشه از دوران ما که افرادی بودند بسیار خونخوارتر از هیتلر. تو همه چیزو با هم قاطی کردی؟ 1000 بار گفتم آرمانهای میهن پرستانه هیتلر و ناپلئون و... رو یاد بگیریم. چرا میچسبونیش به شیطان؟
دیگه زیاد دارین بی احترامی میکنین. ادمو چرا شیطان پرست میکنی؟! چرا خودتو علامه 10 میدونی؟ چرا پستاتو بزرگ می نویسی؟ می خوای خودنمایی کنی؟
اونایی که باید قدر نادر شاه، هیتلر و ناپلئون بدونن، میدونن. شما خودتو ناراحت نکن. واسه خودیا پست بزار

Major Geologist

کاربر ممتاز
اونایی که باید قدر نادر شاه، هیتلر و ناپلئون بدونن، میدونن. شما خودتو ناراحت نکن. واسه خودیا پست بزار
آقا خشمم جدی میگم دیگه بر انگیخته شده. دیگه بی احترامی تا یه حد. اون موقع که هیتلر میجنگید شیطان پرستی نوین نبوده که.
شما بی زحمت کدوم طرفی؟

alborz_2000

اخراجی موقت
آقا خشمم جدی میگم دیگه بر انگیخته شده. دیگه بی احترامی تا یه حد. اون موقع که هیتلر میجنگید شیطان پرستی نوین نبوده که.
شما بی زحمت کدوم طرفی؟
ما که معلومه کدوم طرفیم. هر طرفی که پیشوا باشه. من کاری به خدا و شیطون ندارم. اصلا بحث هیتلر این چیزا نیست. همیشه عادت داره بحث رو به این سمت بکشونه
بزرگی هیتلر و اهدافش در مغز بعضیا نمیگنجه. البته من به شخصه ناپلئون رو بیشتر دوست دارم.

Major Geologist

کاربر ممتاز
به نظر من ناپلئون دانشمند بود. دلیلشو مطلبشو پیدا کردم میگم. نمی دونم کجای کمدمه.

alborz_2000

اخراجی موقت
به نظر من ناپلئون دانشمند بود. دلیلشو مطلبشو پیدا کردم میگم. نمی دونم کجای کمدمه.
والا من راجع به هیتلر زیاد نخوندم ، فقط کتاب "نبرد من" حدود 6-7 سال پیش، و یکم از این ور از اونور، که بیشتر یه مشت اراجیف بوده
راجع به ناپلئون زیاد خوندم، که متاسفانه در گذر زمان فراموش کردم جزییات رو. ولی خیلی جاها دیگه تقریبا شبیه داستانای هری پاتر چرت و پرت نوشتن
در کل هر 2تاشون نبوغ خاصی داشتن. هیتلر یکم بیشتر خون ریخته، که در جنگ اجتناب ناپذیره، فکر کن، این 2نفر 1 تنه با روس و انگلیس میجنگیدن، حالا هیتلر که امریکا رو هم داشت، و ناپلئون هم باید با المانیا میجنگید.
نادر شاه خودمون هم در همین حد و اندازه بوده، بلکه در دوره خودش موفق تر
شاه عباس هم کارای زیادی انجام

Major Geologist

کاربر ممتاز
والا من راجع به هیتلر زیاد نخوندم ، فقط کتاب "نبرد من" حدود 6-7 سال پیش، و یکم از این ور از اونور، که بیشتر یه مشت اراجیف بوده
راجع به ناپلئون زیاد خوندم، که متاسفانه در گذر زمان فراموش کردم جزییات رو. ولی خیلی جاها دیگه تقریبا شبیه داستانای هری پاتر چرت و پرت نوشتن
در کل هر 2تاشون نبوغ خاصی داشتن. هیتلر یکم بیشتر خون ریخته، که در جنگ اجتناب ناپذیره، فکر کن، این 2نفر 1 تنه با روس و انگلیس میجنگیدن، حالا هیتلر که امریکا رو هم داشت، و ناپلئون هم باید با المانیا میجنگید.
نادر شاه خودمون هم در همین حد و اندازه بوده، بلکه در دوره خودش موفق تر
شاه عباس هم کارای زیادی انجام
میگن هیتلر جوانیاش وقتی سخنرانی میکرد خیلیها رو تحت تأثیر قرار میداده با حرفاش.
ناپلئون قضیه ی اینکه وقتی مصر رو گرفت یه سری محاسبات کرد راجع به سنگهای اهرام رو شنیدی؟
زیاد دنبال نادر و شاه عباس نبودم. اطلاعاتی ندارم ازشون.

alborz_2000

اخراجی موقت
میگن هیتلر جوانیاش وقتی سخنرانی میکرد خیلیها رو تحت تأثیر قرار میداده با حرفاش.
ناپلئون قضیه ی اینکه وقتی مصر رو گرفت یه سری محاسبات کرد رو شنیدی؟
چیزی الان خاطرم نیست، شاید اشاره کنی یادم بیاد
راستی یه یادی هم از شزار، و پمپی و از همه مهمتر سورنا خودمونم باید بکنیم.
همه اینا تو میدون جنگ افتخار کسب کردن، و جاودانه شدن

Major Geologist

کاربر ممتاز
چیزی الان خاطرم نیست، شاید اشاره کنی یادم بیاد
راستی یه یادی هم از شزار، و پمپی و از همه مهمتر سورنا خودمونم باید بکنیم.
همه اینا تو میدون جنگ افتخار کسب کردن، و جاودانه شدن
خوب سوادم نم کشید.
اینا کی بودن؟

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان من جو تاپیک نگرفتت؟
نه خدایی من یه سری کارای هیتلرو قبول دارم
اون هیتلر اولی هم برا جواب سوال بود ولی خب یهو زد صفحه آخر دیدم اینجا چه درهمه

هیتلر کم زحمت نکشید که به این پست و مقام برسه
البت کارایی که کردو به قول معروف کوره های آدم سوزیشو کاری ندارما
ولی خب هیتلر کسی بود که از همون دولت خودشو مدال افتخار گرفت

Major Geologist

کاربر ممتاز
نه خدایی من یه سری کارای هیتلرو قبول دارم
اون هیتلر اولی هم برا جواب سوال بود ولی خب یهو زد صفحه آخر دیدم اینجا چه درهمه

هیتلر کم زحمت نکشید که به این پست و مقام برسه
البت کارایی که کردو به قول معروف کوره های آدم سوزیشو کاری ندارما
ولی خب هیتلر کسی بود که از همون دولت خودشو مدال افتخار گرفت
در همش کردن.

arash_441

متخصص انرژی های نو
پستامو از دیشب تا الآن اگه حال داری دنبال کن.

من از دیشب همه پست های که زدینو خوندم از اول فقط گفتین هیتلر هیتلر هیتلر ........ عوض این حرفا یه خورده از عقاید و کارایی که هیتلر انجام داده رو بگین ماهم بدونیم این آقا چطور آدمی بودن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس با تمام احترامی که واست قایلم و برخی نظراتت عالیه یه چیزی رو فهمیدم

ناراحت نشی یه عیب بزرگت اینه دوست داری همه جا ساز مخالف بزنی و خودتو تو اقلیت ادمهای خوب بذاری
ما هم ایرانی هستیم منم به وطنم و عقایدم غیرت دارم ولی سعی کن با منطق بیشتری با مسایل رفتار کنی و واقعیت ها رو هم ببینی

ببخشید اینقدر رک گفتم

Major Geologist

کاربر ممتاز
من از دیشب همه پست های که زدینو خوندم از اول فقط گفتین هیتلر هیتلر هیتلر ........ عوض این حرفا یه خورده از عقاید و کارایی که هیتلر انجام داده رو بگین ماهم بدونیم این آقا چطور آدمی بودن
بیشتر آنچه که راجع بش میدونم اینجاست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/319105-وصیت-نامه-هیتلر/page3

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس با تمام احترامی که واست قایلم و برخی نظراتت عالیه یه چیزی رو فهمیدم

ناراحت نشی یه عیب بزرگت اینه دوست داری همه جا ساز مخالف بزنی و خودتو تو اقلیت ادمهای خوب بذاری
ما هم ایرانی هستیم منم به وطنم و عقایدم غیرت دارم ولی سعی کن با منطق بیشتری با مسایل رفتار کنی و واقعیت ها رو هم ببینی

ببخشید اینقدر رک گفتم

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/323653-شخصیتهای-خوب-تاریخ-شخصیهای-بد-تاریخ

samras

عضو جدید
منم با نانام موافقم باید از هیتلر اموخت.......................قابل توجه بعضیا:razz:

esmikhani.m

عضو جدید
هیتلر دیکتاتور نبوده، یک انسان آزاده بوده، که جز آزادی بشر، هدف دیگه ای نداشته.
اما مثل یه سامورایی مرگ با عزت رو انتخاب کرد.
آقا شرمنده فقط از شما نقل قول گرفتم ولی اینکه یک نفر انسان وحشی خونخوار جنایتکار یه دنیارو خونشو بکنه تو شیشه کجاش آزادست من نمیدونم چرا انفدر جوگیرید نمیدونم دلیل طرفداری از هیتلر چیه جدیدا مد شده میتونیم مناطره هم بکنیم ببینیم حرف کی درسته....
اگرم دوست نداشتید اندازه کافی مستند نوشتاری و تصویری برای شرح جنایات و حماقت این انسان عقب افتاده وحشی هستش

alborz_2000

اخراجی موقت
آقا شرمنده فقط از شما نقل قول گرفتم ولی اینکه یک نفر انسان وحشی خونخوار جنایتکار یه دنیارو خونشو بکنه تو شیشه کجاش آزادست من نمیدونم چرا انفدر جوگیرید نمیدونم دلیل طرفداری از هیتلر چیه جدیدا مد شده میتونیم مناطره هم بکنیم ببینیم حرف کی درسته....
اگرم دوست نداشتید اندازه کافی مستند نوشتاری و تصویری برای شرح جنایات و حماقت این انسان عقب افتاده وحشی هستش
اینا همه ساخت و پرداخته انگلیس برای ذهن نا اماده شما