به نظرشما چی ارزش داره؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان

می خواستم نظرشما عزیزان و بدونم با وجود اینکه میدونیم این دنیا فانی هست وهمه مشکلاتم درنتیجه فانی هست وچه بسا یه مشکلی از نظرشما مشکل و ازدید افرادی مشکل نیست

با این حال

چه چیزهای ارزش گریه کردن داره؟

چه چیزهای ارزش صبر کردن داره حتی اگه جواب نگیری؟
.
.
.
.

mech_eng2000

عضو جدید
سلام دوستان

می خواستم نظرشما عزیزان و بدونم با وجود اینکه میدونیم این دنیا فانی هست وهمه مشکلاتم درنتیجه فانی هست وچه بسا یه مشکلی از نظرشما مشکل و ازدید افرادی مشکل نیست

با این حال

.
.
.
.
هیچ چیز ارزش گریه کردن نداره
برای پیروزی بر دشمن گاهی باید صبر کرد
گاهی هم برای گرفتن انتقام
در مذاکره هم باید صبر کرد شتاب زده تصمیم نگرفت، حرف نزد، قول نداد (محمد رضا شعبانعلی)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که گفتی نمیدونم ولی شرف و انسانیت از همه چی مهمتره.:D

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هیچ چیز ارزش گریه کردن نداره
برای پیروزی بر دشمن گاهی باید صبر کرد
گاهی هم برای گرفتن انتقام
در مذاکره هم باید صبر کرد شتاب زده تصمیم نگرفت، حرف نزد، قول نداد (محمد رضا شعبانعلی)

پس تا حالا شما گریه نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا
سال 1998، وقتی جام جهانی ایتالیا بازی رو به فرانسه در ضربات پنالتی باخت، چند قطره ای اشک ریختیم

عزیزم بهتون امیدوارشدم پس بالاخره یه چیزی بود براش بشه گریه کرد

میدونید من خودم گاهی برام قابل درک نیست چرا افراد برای ازدست دادن عزیزاشون گریه میکنن چرا مادری برای اینکه جوانشو ازدست میده گریه میکنه هرچندگریه کردن طبیعی هست و نکردن غیر طبیعی ولی بعضی مواقع احساس میکنم من جای اونا بودم گریه نمیکردم نمیدونم شاید میکردم ..........................................

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارزش گريه كرن:آيندت،زندگيت و خانوادت
ارزش صبر كردن: مشكلات ، ناملايمات زندگي،هدفت

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

با این حال

.
.
.
.

خیلی چیزای که می دونیم فانین ارزش گریه کردن دارن،همه ی کسای بهشون تعلق خاطر دارم،خصوصا خوانوادم،دوستای خیلی نزدیکم
حتی چند بارهم وقتی کاری از دستم برای کسی که واقعا مستحق کمک بود بر نمی یومد باعث شد اشکم در بیاد.

حتی اگه پاسخ صبرت رو نگیری حتی اگه کسی ارزش صبر کردنت رو متوجه نشه
بازهم خوانوادم
و خیلی وقتها که دارم چیزی رو می خونم یا می نویسم و یا طراحی می کنم همش نیاز به صبر صبر صبر داره.شایدم آخرش به نتیجه نرسه اما صبر واقعا چیز بزرگیه.
الهم انی صبرالجمیل

Green Head

عضو جدید
عزیزم بهتون امیدوارشدم پس بالاخره یه چیزی بود براش بشه گریه کرد

میدونید من خودم گاهی برام قابل درک نیست چرا افراد برای ازدست دادن عزیزاشون گریه میکنن چرا مادری برای اینکه جوانشو ازدست میده گریه میکنه هرچندگریه کردن طبیعی هست و نکردن غیر طبیعی ولی بعضی مواقع احساس میکنم من جای اونا بودم گریه نمیکردم نمیدونم شاید میکردم ..........................................

مردم وقتی ناراحت می‌شن گریه می کنن، حالا ممکنه ناراحت بشن ولی گریه نکنن، ولی اگر خیلی ناراحت بشن گریه می‌کنن، ممکنه خوددار باشن و باجود ناراحتی زیاد باز هم گریه نکنن، بعضی‌ها هم منتظرن یه چیزی بشه تا گریه کنن یا خیلی احساساتین و سر هر اتفاق نارحت کننده‌ای ممکنه گریه کنن.

ولی در کل مردم وقتی ناراحت میشن یا ناراحتیشون رو یا نشون می‌دن یا نشون نمی‌دن، اگر نشون بدن یا از حالت چهره و رفتارشون معلومه یا گریه می‌کنن. هیچکدومش هم اشکالی نداره و هیچکدومش از اون یکی بهتر یا بدتر نیست ولی اینکه چرا ناراحت می‌شن به میزان عاطفه و حساسیتشون روی موضوع برمی‌گرده که به خیلی عوامل تو زندگی هر کس وابسته است و ممکنه خارج از درک و سلیقه‌ی سایرین باشه چون شخص فقط خودش حال خودش رو می‌فهمه.

ممکن هم هست که پیدا بشن افرادی که با از دست دادن عزیزشون هم ناراحت نشن یا گریه نکنند ولی فکر کنم بعید باشه!

در مورد صبر کردن اگر احساساتی وجود نداشته باشه صبر کردن هم معنی نداره، یعنی اگر کسی پیدا بشه که با یک همچین اتفاقی (از دست دادن عزیزش) ناراحت نشه، صبر کردن هم در موردش معنی نداره.

صبر کردن در مورد هر چیزی ارزش داره ولی نه به معنی بی‌تفاوتی و بی‌خیالی چون همون‌طور که از اسمش معلومه کار خیلی سختیه در صورتی که بی‌تفاوتی سخت نیست!

ایناخیلی بدیهی هستن.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

با این حال

.
.
.
.
به نظر من گریه دست خود آدم نیس اگه هرکسی با اراده گریه میکرد میتونس تصمیم بگیره واسه فلان چیز گزیه بکنه یا نه
مث حس عصبانیت حسادت خوشحالی و ....
فقط باید یاد گرفت کنترل یا کمترش کرد
به نظر من هر مشکلی تو زندگی آدم حکمتی داره
یروزمیشه که حکمتشو می فهمیم
اگه چشو گوشمون باز باشه هشیار باشیم کم کم دست دنیا واسمون رو میشه و گول ظاهر ناراحت کننده بعضی چیزارو نمیخوریمو راحت تر صبر میکنیم
صبر همیشه جواب میده
همیشه

fire.boy

کاربر فعال
به نظر من گریه دست خود آدم نیس اگه هرکسی با اراده گریه میکرد میتونس تصمیم بگیره واسه فلان چیز گزیه بکنه یا نه
مث حس عصبانیت حسادت خوشحالی و ....
فقط باید یاد گرفت کنترل یا کمترش کرد
به نظر من هر مشکلی تو زندگی آدم حکمتی داره
یروزمیشه که حکمتشو می فهمیم
اگه چشو گوشمون باز باشه هشیار باشیم کم کم دست دنیا واسمون رو میشه و گول ظاهر ناراحت کننده بعضی چیزارو نمیخوریمو راحت تر صبر میکنیم
صبر همیشه جواب میده
همیشه

WOW, GREAT