به این معتقدید که عاشق شدن یعنی جدایی

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی به این معتقدم که عاشقای واقعی از هم جدا نمی شن
تا ابد با هم میمونن چون خدا میبینه دلشون باهمه خودشونم به هم میرسونه
اما تو راهشون سختی هایی هست که تحملش سخت تر از سختییه

gol_bahar

عضو جدید
من یکی به این معتقدم که عاشقای واقعی از هم جدا نمی شن
تا ابد با هم میمونن چون خدا میبینه دلشون باهمه خودشونم به هم میرسونه
اما تو راهشون سختی هایی هست که تحملش سخت تر از سختییه

منم با این حرف کاملا موافقم.عاشقای واقعی هیچ وقت از هم جدا نیستند.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق بين دو نفر اتفاق ميفته ولي محدود به مكان نميشه وقتي شما عاشق يكي ميشه اگر در كنار كس ديگري هم باشي بازم با عشقتي چون كسي كه عاشقش ميشه درواقع اون خودت ميشه درواقع يكي ميشيد
من كه اينطوري حس كردم
من كسي رو كه دوست دارم ماله يه شهر ديگست ولي من اونو چندين بار توي تهران ديدم ولي اون نبوده ولي من وجودشو حس كردم
اون در كنار من نيست ولي من جدي باهاش حرف ميزنم

memarekochak

عضو جدید
وقتی عاشق کسی باشی ..............شاید پیشت نباشه ولی تا آخر عمرت همراهته....تو فکرت تو خیالت.تو رویاهات....هیچوقت ازت جدا نمیشه!!
دوری عشق های کوچیکو ازبین میبره ولی به عشق های بزرگ عظمت میده مثله باد که شعله شمع خاموش میکنه ولی شعله یه آتیشو شعله ورتر!!!!:gol:

آخرین ویرایش:

memarekochak

عضو جدید
من خودم مدت هاست عاشقم!!!و چند ماهیه که به جدایی رسیدیم!!!:cry: ولی همش همراهمه تو ذهنمه.کنارمه!!!
:cry::cry::cry::cry::cry:
و امید وار به اینکه دو باره به هم برسیم!!
:cry::cry::cry:
و در خواست از این که برام دعا کنید!:gol:
:cry:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم بانظر تنهایی موافقم هم مخالف موافقم چون افسانه شدنشون برای نرسیدشونه
اگر میداد لیلی کام مجنون
کجا افسانه میشد نام مجنون
از یه طرفم مخالفم
لیلی و مجنون مال قرن 5 هجری بودن اونموقع هواپیما نبود کامپیوتر نبود و....... هزار تا چیز دیگه
اونموقع اگه دو نفر همدیگه را می خواستن باید یا مرگ یا شهادت را انتخاب میکردن اما حالا بستگی به طرفین داره اگه پسرا صداقت مجنونا داشته باشن مطمئن باش دخترا چیزی از فداکاری لیلی کم نمیزارن

رنگ خدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart:عشق اصلا وصل نیست که به جدائی ختم بشه .
:heart:عشق برای انسان ابزاری ست برای ستایش
:heart:واسه همهینه که وقتی کسی رو خیلی دوست داریم می گیم عاشقش هستیم.
:heart:پس عاشق کسی باش که لایق ستایشه!!!!:gol::gol::gol:

memarekochak

عضو جدید
اگر میداد لیلی کام مجنون
از یه طرفم مخالفم
لیلی و مجنون مال قرن 5 هجری بودن اونموقع هواپیما نبود کامپیوتر نبود و....... هزار تا چیز دیگه
اونموقع اگه دو نفر همدیگه را می خواستن باید یا مرگ یا شهادت را انتخاب میکردن اما حالا بستگی به طرفین داره اگه پسرا صداقت مجنونا داشته باشن مطمئن باش دخترا چیزی از فداکاری لیلی کم نمیزارن

نمی دونم چرا شما دخترا همش فکر میکنید پسرا نامردن.................من با تمام وجودم عاشقشم.........ولی بعد 2سال بهم گفت ما به درد هم نمیخوریم..........طرف دختره خیلی خانومیه..............ولی میبینی که........هلان 4ماه تنهام...4ماه 24 ساعت جلو ذهنمه........و فقط دعا میکنم که دباره بهش برسم!!!

sina1

عضو جدید
منم موافقم چون اگه بهم برسن دیگه شکلش عوض میشه چون توی عشق همه چیز غلو شده دیده میشه اگه عاشق خیلی زرنگ باشه میتونه اونو تبدیل به دوست داشتن کنه (عشقو میگم )

phalagh

مدیر بازنشسته
عشق..
خود من تمیتونم بپذیرم که بیشتر عشقا آخرشون جداییه.اما وقتی به دور و برم نیگاه میکنم مبینم که بیشتر اونایی که واقعا همدیگه رو دوست داشتن به نحوی از هم جدا شدن یا به هم نرسیدن.
دوران عاشقی دورانیه که بسیار بسیار قشنگه و قشنگیه اونهم به سختیهاییه که تو اون دوران وجود داره.
اون عاشقایی که به هم میرسن بعدا کم کم اینقد تو زندگی و تعلقاتش غرق میشن که عشقشون کمرنگ میشه.(البته نمیگم از بین میره)اما اون اشتیاق و شوری که اوایل داشتن دیگه نیست.البته توی عشقای واقعی فقط شکلش عوض میشه و اون بعد بیرونیش تغییر میکنه اما در درون همچنان سوزنده باقی میمونه.
واقعیت تلخیه که میبینم بیشتر عاشقا به هم نمیرسن.
متاسفانه الان یکی از دوستای خودم درگیر همین مسالست.
تو چند ماهه اخیر مشکل از پی مشکل براشون ایجاد شده.و حالا تو پله آخر مشکل خونی مطرح شده.روز یکشنبه آخرین امید این دوستمه.اگه جواب ازمایش طرف مقابلشم مثبت باشه نمیدونم چه بلایی سر دوستم میاد.
تراخدا تو این با براش دعا کنید.که لااقل برای یه بار شاهد وصال دو عاشق باشم.

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
اگر میداد لیلی کام مجنون
از یه طرفم مخالفم

سلام ندا خانوم
میخواستم بگم اون عشق بود
و یه چیزی دیگه اگه صداقت وجود نداشته باشه بازم اسم اون کار رو میذاری عشق
عشق یه چیزی هست که وقتی تو وجود آدم میاد
ببخشید نمیدونم چطوری بیان کنم
ولی وقتی عاشق هم میشید هیچ وقت از هم جدا نمیشید

kad19612

عضو جدید
سلام به همگی
عشق واقعی این هست که دلها هیچ وقت از هم جدا نشن حتی گه جسم ها کنار هم نباشند
من یه عشق پاک رو میشناختم که پسری عاسق یه دختر بود اون دختر بنا به دلایلی خودکشی کرد و پسر نتونست دوریشو تحمل کنه من خیلی سعی کردم مانعش بشم ولی نتونستم و پسره هم خود کشی کرد
وقتی این خبرو شنیدم مدتها از ناراحتی تو خودم بودم
این عشق واقعا عشق بود

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام به همگی
عشق واقعی این هست که دلها هیچ وقت از هم جدا نشن حتی گه جسم ها کنار هم نباشند
من یه عشق پاک رو میشناختم که پسری عاسق یه دختر بود اون دختر بنا به دلایلی خودکشی کرد و پسر نتونست دوریشو تحمل کنه من خیلی سعی کردم مانعش بشم ولی نتونستم و پسره هم خود کشی کرد
وقتی این خبرو شنیدم مدتها از ناراحتی تو خودم بودم
این عشق واقعا عشق بود

خودکشی
درسته عشق بینشون بوده
ولی چرا خودکشی
اگه عاشق هم بودن باید راحتیه همدیگه واسشون مهم میبود
اگه پسر عاشق دختر بود
باید برای زنده بودن دختر کاری میکرد که دختره از پسر متنفر بشه
تا دختر آروم زندگی کنه