بهشت و جهنم ( تشريح جنازه)

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه جوري نوشتي طرف دلو رودش ريخته بود كف خيابون انگار گوسفند بوده.

خب شیکمش پاره شده بود همش اومده بود بیرون:D
تازه خودم تو بچگی دل و روده خیلی حیونا رو کشیدم بیرون :D

این جنازه ها رو حدودا چقدر میشه استفاده کرد ؟؟؟/
بعدش خاکشون میکنن

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شیکمش پاره شده بود همش اومده بود بیرون:D
تازه خودم تو بچگی دل و روده خیلی حیونا رو کشیدم بیرون :D

این جنازه ها رو حدودا چقدر میشه استفاده کرد ؟؟؟/
بعدش خاکشون میکنن

دو سه سال.اما بعلت كمبود جنازه تا وقتي چيزي از جنازه باقي مونده ازش استفاده ميكنن.

baron90

عضو جدید
پزشكي يه بخش كوچيكش تشريح جنازس.

آره میدونم منظورم از فکر کردن به همه جنبه هاش بود. به نظر من هرکی ک پزشکی یا هر شغل سخت دیگه ای رو انتخاب میکنه باید دو چیز رو داشته باشه
1.عاشق پزشکی باشه
2.در پی پول زیادش باشه
درمورد اولی من پزشکی رو دوست داشتم نه عاشقش نبودم و دومی هم بیشتر به فکر آرامش زندگی بودم نه پول زیاد. آخه زندگی چندتا از دکترها رو از داخل ک دیدم پول داشتن ولی آرامش نه...
به خاطر همین طرز فکر و انتخاب این رشته ام کلی سرزنش شدم

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره میدونم منظورم از فکر کردن به همه جنبه هاش بود. به نظر من هرکی ک پزشکی یا هر شغل سخت دیگه ای رو انتخاب میکنه باید دو چیز رو داشته باشه
1.عاشق پزشکی باشه
2.در پی پول زیادش باشه
درمورد اولی من پزشکی رو دوست داشتم نه عاشقش نبودم و دومی هم بیشتر به فکر آرامش زندگی بودم نه پول زیاد. آخه زندگی چندتا از دکترها رو از داخل ک دیدم پول داشتن ولی آرامش نه...
به خاطر همین طرز فکر و انتخاب این رشته ام کلی سرزنش شدم

آره.رشته ي ما نميدونم مگه چشه كه ميگي زيست شناسي همه يه جوري ميشن. زيست توي كشور ما خيلي مظلوم واقع شده. زيست توي كشور ما خيلي مظلوم واقع شده.خودمون بايد تلاش كنيم تو مقاطع بالاتر اين ديدو عوض كنيم.وگرنه دكترا كه دارو نميسازن يا يه بيماري رو كشف كنن.داران از تلاشاي زيستيا استفاده ميكنن

baron90

عضو جدید
آره.رشته ي ما نميدونم مگه چشه كه ميگي زيست شناسي همه يه جوري ميشن. زيست توي كشور ما خيلي مظلوم واقع شده. زيست توي كشور ما خيلي مظلوم واقع شده.خودمون بايد تلاش كنيم تو مقاطع بالاتر اين ديدو عوض كنيم.وگرنه دكترا كه دارو نميسازن يا يه بيماري رو كشف كنن.داران از تلاشاي زيستيا استفاده ميكنن

موافقم ولی خدا رو شکر لااقل یه کم داره بهمون توجه میشه مثلا تو پژوهشکده ها راهمون میدن:biggrin:

baron90

عضو جدید
به دور از شوخی جدیدا داره اوضاع عوض میشه مثلا فقط یه گرایش خاص روی یه موضوع کار نمیکنه از تمامی تخصصها کمک میگیرن هم بیو هم مهندسی هم شیمی و هرچی ک به موضوع نزدیک باشه. گسترش این حالا بدست خودمونه که بریم و تو پژوهشکده ها اعلام آمادگی کنیم تا متوجه بشن رشته ما تازه پایه زندگیه چون حتی برای ساختن یه خونه که دارای مصرف انرژی پایینی باشه نه فقط مهندس عمران و برق بلکه یک زیست شناس هم میتونه مفید واقع بشه

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دور از شوخی جدیدا داره اوضاع عوض میشه مثلا فقط یه گرایش خاص روی یه موضوع کار نمیکنه از تمامی تخصصها کمک میگیرن هم بیو هم مهندسی هم شیمی و هرچی ک به موضوع نزدیک باشه. گسترش این حالا بدست خودمونه که بریم و تو پژوهشکده ها اعلام آمادگی کنیم تا متوجه بشن رشته ما تازه پایه زندگیه چون حتی برای ساختن یه خونه که دارای مصرف انرژی پایینی باشه نه فقط مهندس عمران و برق بلکه یک زیست شناس هم میتونه مفید واقع بشه

اره اين اره اين كه هست اصن يه كاريو يه نفر نميتونه انجام بده كل علوم پايه ها بايد تو كار باشن.ما اگه بخوايم يه كار زيستي انجام بديم.شيمي, بيو شيمي,فيزيولوژي, بيو,ميخواد.مگه مملكت چقد مهندس عمران با نفت بيكار ميخواد

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از تشریح جنازه خیلی خوشم میاد !

مرسی برای عکسا دوست عزیز ...

حیف ! قسمت نشد بریم پزشکی :-(

dreng

عضو جدید
دوست غزيز چيزاي علمي رو نميشه سانسور كرد.وگرنه هيچ دختري رو نبايد تو سالناي تشريح بخاطر اين چيزا راه بدن
درست میفرمائید اما وقتی موضوع اونجا نیس که میشه پوشوندش،هممون دیدیم،زیادم دیدیم اما بالاخره یه سری هنجار و نا هنجار هس که میشه رعایتشون کرد،من نظر شخصیمو گفتم،همین:gol:

حلما68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز خیلی جالب بود

انشا الله همیشه موفق باشین

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست میفرمائید اما وقتی موضوع اونجا نیس که میشه پوشوندش،هممون دیدیم،زیادم دیدیم اما بالاخره یه سری هنجار و نا هنجار هس که میشه رعایتشون کرد،من نظر شخصیمو گفتم،همین:gol:

حرفتون درسته. من خودم وقتي عكسا رو ميذاشتم اصن متوجهش نشدم.بعد حالا اگه سانسورش كنم توجها بيشتر طرف اين چيزا جلب ميشه.ممنون بابت نظرتون

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عکس ها رو بذار میسی:redface:

اونا دیگه تموم شدن ! فسیل و چروکیدن ! به درد نمی خورن ! :D

تشریح حیوانات رو من می تونم عکسایی که خودم گرفتم بزارم

فیلم هم با توضیح استاد گرفتم ولی اون دیگه قابل ارسال نیست :redface:

پس این عکس های ما چی شد؟ مــادر :D

baron90

عضو جدید
من از شروع ترم
مارمولك
ماهي
كبوتر
همستر
قورباغه
رو ميذارم.

خوش بحالتون عکس گرفتید. ما چنان آغشته در خون بودیم ک فکر اینکه دستمون بره تو جیبمون تا جواب زنگ و اس بدیم نمیکردیم چه برسه عکس بگیریم.

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش بحالتون عکس گرفتید. ما چنان آغشته در خون بودیم ک فکر اینکه دستمون بره تو جیبمون تا جواب زنگ و اس بدیم نمیکردیم چه برسه عکس بگیریم.

ما گروهي بوديم.دوتا تشريح يكي عكس و فيلم يكي مينوشت.

از كارايي خطرناك كه انجام داديم تشريح مار جعفري بود.اگه نيش بزد بليط يه طرفه بود

يه بار يه گروه از بچه ها داشتن كبوتر تشريح ميكردن وسطاي كار به هوش اومد ندونستن چيكار كنن كله شو كندن

سر تشريح آز جنين يه قورباغه رو تشريح كردن قلبشو جدا نكرده بودن رو صورتش يه كم الكل ريختم بهوش اومد

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبِ اول از مارمولک بذار!:D

کسی تشریح در مورد مـار نداره؟! خیلی دلم میخواد بدونم چه جوریه!

من مار تشريح كردم اونم جعفري.يه گنجشكو خورده بود.خيلي باحاله.فيلم گرفتن اما نميشه فيلمشو گذاشت اينجا

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
مـارِ جعفری !؟ :huh:

اره.يه نوع مار اطراف ما هست بهش ميگن مار جعفري يه سرچ تو گوگل بزني پيدا ميكني عكسشو.يكي از بچه هاي تاريخ تو راه گرفته بود. داد به ما تشريحش كنيم.بشدتم خطرناكه. نيش بزنه مستقيم اون دنيا.من بيهوشش كردم دور سرش چسب پيچوندم كه اگه بهوش اومد كاري نتونه كنه

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اره.يه نوع مار اطراف ما هست بهش ميگن مار جعفري يه سرچ تو گوگل بزني پيدا ميكني عكسشو.يكي از بچه هاي تاريخ تو راه گرفته بود. داد به ما تشريحش كنيم.بشدتم خطرناكه. نيش بزنه مستقيم اون دنيا.من بيهوشش كردم دور سرش چسب پيچوندم كه اگه بهوش اومد كاري نتونه كنه

دیدم مرســی! خوشبحالتون شماها چیزی دیدین :w05:

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
اقرار می کنم هر کاری کردم نتونستم خودمو راضی کنم روی لینکا کلیک کنم عکسارو ببینم. :redface:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گیاه تشریح کردم..
گل گوجه سبز....وقتی در تخمدان .. گل دوتا بذر گوجه سبز بود.. گوجه سبزام دوقلو داشتن به دنیا میومدن....:smile:
ماهم میتونیم گیاهامونو تشریح کنم.
یا اینجا جای جک و جونوره؟:smile:البته ببخشید 1پرسیدمآآآآ.. من اشنایی ندارم که....
مرسی.. باید بعضی بخش ها رو که سوال کردم.. زحمت بکشید.. منت به دودیده چشم من بدید جواب بدید.. مرسی از همتون.:smile:

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گیاه تشریح کردم..
گل گوجه سبز....وقتی در تخمدان .. گل دوتا بذر گوجه سبز بود.. گوجه سبزام دوقلو داشتن به دنیا میومدن....:smile:
ماهم میتونیم گیاهامونو تشریح کنم.
یا اینجا جای جک و جونوره؟:smile:البته ببخشید 1پرسیدمآآآآ.. من اشنایی ندارم که....
مرسی.. باید بعضی بخش ها رو که سوال کردم.. زحمت بکشید.. منت به دودیده چشم من بدید جواب بدید.. مرسی از همتون.:smile:

بسي بسي تنكس فال مي شيم ميك ايت و ما پلژر ميشم از سي دت.
فلور هم لايك جانورا يك كايند اف جكوجونوره.
Don't mention it.

بالا