بهترین هدیه ای که از باشگاه مهندسان گرفتین؟

سلام..خب این هدیه میتونه شامل خیلی چیزا بشه..حتی اگه این باشگاه باعث شد تا عاشق بشین و فرد مورد علاقتونو پیدا کنین..

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

kazhalbonita

عضو جدید
سلام..خب این هدیه میتونه شامل خیلی چیزا بشه..حتی اگه این باشگاه باعث شد تا عاشق بشین و فرد مورد علاقتونو پیدا کنین..

سلام دوست عزیز ... ممنون از این تاپیک خوب ... من بهترین هدیه را تا الان از قسمت دانشکاه مجازی گرفتم که دیدم را نسبت به حس نقطه در پیرامون ما وسیعتر کرد . از مهندس صدیق بینهایت سپاسگزارم :gol:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین هدیه ای که باشگاه در این مدت کوتاه به من داد یه دوست خوب بوده که زندگیم و راه زندگیم رو مدیون اونم و با اینکه تا حالا ندیدمش ولی حاضرم جونم رو به خاطرش بدم!!!!!!
کاشکی زودتر باهاش آشنا میشدم........یکم دیر شده اما.........هنوزم فرصت برای جبران هست...............
البته هدیه های دیگری هم گرفتم................مثل دوستای خوب با مرام دیگه...................

واقعا این باشگاه تو دنیا تکه تکه.....حرف نداره.........
این گلا هم تقدیم به هم باشگاهس های عزیز.....

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

منم خیلی معلوماتم زیاد شد ،..دوستای خوبی دارم که برام عزیزن ...کسی در حد عاشقی بوده؟

آخرین ویرایش:

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دیدم که میگم هست ! حالا نه به اون شدت فیلم هندیا ولی هستن کسایی که خعلی همو دوس دارن :/

اصن تو چی میگی اینوسط من نمیدونم :D

نمیگم 100% نیست که ..ولی در اکثر موارد یا عشق آنی و زودگذر هست یا از پایه و اساس خالی بندیه .. منم دیدم که میگم :|

عَی بابا ! خو چرا از من نقل قول میگیری اصن ؟! :|

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من منتظر هدیه ام:redface:
ی غیر منتظره...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیگم 100% نیست که ..ولی در اکثر موارد یا عشق آنی و زودگذر هست یا از پایه و اساس خالی بندیه .. منم دیدم که میگم :|

عَی بابا ! خو چرا از من نقل قول میگیری اصن ؟! :|

دیدم که میگم هست ! حالا نه به اون شدت فیلم هندیا ولی هستن کسایی که خعلی همو دوس دارن :/

اصن تو چی میگی اینوسط من نمیدونم :D

منم مثال نقض جفتتونو دیدم!

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بلخره که هس ........:D

خدا دل این مونثات رو امشب شاد کن

خدا تو برو برا ننت و ننت رو برای تو حفز کنه :دی:biggrin:
ماشالا چقدم بهم میاید یکی از یکی کلنگ تر:biggrin: با این تفاوت که یکی سر پهنشه یکی سر تیزشه :biggrin:

آره ..منم گفتم شاید باشه ولی تضمینی نیست که واقعی باشه ... کمااینکه همینجا چند مورد بوده متاسفانه ...

:razz:
ننه ! اون لنگه دمپاییتو پرت کن طرف این ! اصن ادب نداره :|

pouya86

عضو جدید
من عاشق شدم بدجور. اصرار نکنید نمیگم کیه. به شما چه نمیگم اصرار نکنید دیگه........................

آخرین ویرایش:

عشقولانه

کاربر بیش فعال
یه بار اخطار گرفتم تنها هدیه بود که باعث شد دیگه خلاف ملاف نرم!!!!!!!!

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماکه سرسوزنی ندیدیم.اونای که چیزی گرفتن بگن ماهم دلمون آب شه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی...
ولی در صدد هستم تا یه اف جی بقاپم ازش!:D

• Like
واکنش ها: etnn

ilili

عضو جدید
هدیه نخواستیم .. چند وقته قرار به من جایزه امتیاز بدن هنوز که خبری نشده...من گول خوردم:razz:
این رفیخ ما تکش و کی شهید کرده چرا شهید شده؟؟؟