بهترين کتابي‌ که به تازگي خوانده‌ايد؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w10:چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
و
:w10:موفقیت نامحدود در بیست روز از آنتونی رابینز
رو الان دارم تموم می کنم!

:w34:توصیه می کنم: شفای زندگی از لوئیز هی ترجمه گیتی خوشدل، پیامبر از جبران خلیل جبران، رمان کوری را حتماً بخوانید!

بابك خرمدين

عضو جدید
اگزيستانسياليسم و اصالت بشر
من او
بي و تن
يك مرد
(الان هم دو قرن سكوت دستمه، كه فكر مي كردم خيلي قويتر باشه؛ با تمام ارادتي كه به جناب استاد زرين كوب دارم)

a young Architect

عضو جدید
جدیدا کتاب بی وتن رو دارم می خونم که برخلاف کتاب قبلی رضا امیرخانی "من او" اصلا توقعات منو براورده نمیکنه. یه جورایی خیلی پر از شعار و حرفه، هر چند زبان و نحوه ی روایتش جذابه و تو رو به ادامه خوندن تشویق می کنه. . و مو ضوعش که یکی از دغدغه های امروزی همه ی ماست، حتی اگه خودمون ندونیم. اگه کس دیگه ای این کتابو خونده لطفا نظرشو بگه.

بین کتابایی که تازگیا خوندم
دو قرن سکوتو که گفتم
تمام کتابای دن براون
راز داوینچیو 3 سال پیش خوندم
ولی بقیه ی کتاباش : شیاطین و فرشتگان ، دژ دیجیتالی ، نقطه ی فریب
هر چند سبک کتاباش تکراریه ولی همگی واقعا قشنگن , از غافلگیریاشون(هرچند اگه باهاش پیش رفته باشی شخصیت منفیش فابل پیشبینی میشه) تا اطلاعاتی که به ادم میدن

آخرین ویرایش:
و کتابهای اشنایی با ارسطو , اشنایی با ماکیاولی ،اشنایی با سقراط ، اشنایی با نیچه (واسه این همه ی اشناییارو زدم که یکی به نظر نیان:smile:) از مجموعه کتابهای اشنایی با فیلسوفان که از نظره جمع و جور بودن و اشنایی دادن عالین ،در واقع اسم اصلیه اونا ... in 90 minutes هست که خیلی خوبن

2تا کتاب جنگ جهانی دوم و محاکمات نورنبرگم ار مجموعه ی تاریخ جهان که از نمایشگاه گرفتم >> واسه علاقه منداش میشه گفت اونام واقعا قشنگ بودن

راستی همه ی اینا خوب بودن دلم نیومد نگم
ولی اون تاپیک معرفی کتابهایی که تازگیا خوندین رو هم ارجاع دادین اینجا خب!!!

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
وراستی همه ی اینا خوب بودن دلم نیومد نگم
ولی اون تاپیک معرفی کتابهایی که تازگیا خوندین رو هم ارجاع دادین اینجا خب!!!
با سپاس از حضور سبز شما!
منظورتان را از عبارت بالا متوجه نشدم. آن تاپيک هم‌چنان سر جايش برقرار است و شما الان ميهمانش هستيد!
:gol:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سپاس از حضور سبز شما!
منظورتان را از عبارت بالا متوجه نشدم. آن تاپيک هم‌چنان سر جايش برقرار است و شما الان ميهمانش هستيد!

منظورشون تاپیکی هستش که توی بخش گفتگوی آزاد وجود داره، با عنوان "هر کتابی خوندی بیا معرفی کن"

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
منظورشون تاپیکی هستش که توی بخش گفتگوی آزاد وجود داره، با عنوان "هر کتابی خوندی بیا معرفی کن"
از آن تاپيک بي‌اطلاعم، اما به هرحال عناوين‌شان، گواه بر تفاوت راه و مقصدشان است: در اين‌جا بر "سودمندي" تأکيد شده است... بنابراين کاش برخي از دوستان، به نام اکتفا نکرده، توضيحاتي درباره کتاب ارائه مي‌دادند...

آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w34:"روی ماه خداوند را ببوس" و
:w14:"می خواهم بچه هایم را قورت بدهم" (که مجموعه اشعار هست)
رو شنیدم که کتابهای خوبی هستند، اگر کسی خونده میشه نظرش رو بگه؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین : در زمینه ی روانشناسی جدید و اثرات افکار بر زندگی روزانه و رسیدن به خواسته ها بحث می کند ، و تفاوتی که با سایر کتابهای این زمینه دارد استناد به بخشهایی از انجیل است و به نوعی پیوندی میان روانشناسی و ایمان به خداوند است.

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین : در زمینه ی روانشناسی جدید و اثرات افکار بر زندگی روزانه و رسیدن به خواسته ها بحث می کند ، و تفاوتی که با سایر کتابهای این زمینه دارد استناد به بخشهایی از انجیل است و به نوعی پیوندی میان روانشناسی و ایمان به خداوند است.
با اين حساب موضوعش "روانشناسي ديني" مي‌شود.

a young Architect

عضو جدید
:w34:"روی ماه خداوند را ببوس" و
:w14:"می خواهم بچه هایم را قورت بدهم" (که مجموعه اشعار هست)
رو شنیدم که کتابهای خوبی هستند، اگر کسی خونده میشه نظرش رو بگه؟؟

کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور رو خوندم. جزء کتابایی نیست که روی کاناپه
لم بدی و سرسری بخونیش ، دغدغه ی اصلی قهرمان داستان اگزجره اش میشه کانکت شدن به منبع اصلی نور و روشنایی زمین و اسمانها( یعنی خدایی که میشه روی ماهش رو بوسید.} یه جورایی می شه گفت ورژن ایرانیه ناتور دشت هم میتونه باشه. شخصیت اولش که بی شباهت به هولدن کالفید نیست با همون روح نا ارام و در عین حال در تلاش برای رسیدن به درستی.

russell

مدیر بازنشسته
راستش دارم کتابی رو که هنوز چاپ نشده به زحمت می خونم:mad:
آخه دارم ویرایشش می کنم :cry:
استادمون از من خواهش کردن تا کمکشون کنم ;)
STRUCTURED COMPUTER ORGANIZATION
از تنن بام

بابك خرمدين

عضو جدید
سلام عزيز
دو قرن سكوت اونقدري عاليه كه هر كسي كه ميخوندش رو از خود بي خود ميكنه برا همين خيلي زياد اسم و رسم در اورده(مثه باقي كتاب هاي استاد) برا همين منم (احتمالا" ، فكر كنم!!!) به سرنوشت اون دوست مهندس معمار جوونمون افتادم كه اول با من او ي رضاخاني به اوج آسمون پريد و اونقدي بالا گرفت كه الان ديگه بي و تن ارضاش نميكنه.....
يادمه ماه ها بعد از اوني كه كتاب من او رو خوندم واقعا" اعتقاد داشتم اين يارو(اميرخاني!) منو ميشناخته و يه جايي واستاده بوده ( كه حال و آينده منو ميديده!) و داشته زاق زندگي منو ميزده!!!!! جدي ميگم! نخندين!

بابك خرمدين

عضو جدید
چگونه فولاد آبديده شد؟
يه رمان ساده روسي، كه بسيار ساده(واقعي همون طوري كه همه چيز هاي بزرگ و واقعي رخ ميدن؛ نه اونطوري كه وقتي رخ دادن اونا رو جلوه ميدن؟!) چگونگي ايجاد پذيرش ايدئولوژي ماركسيسم رو در زادگاهش به زيبا ترين شكل و جذاب ترين نحوهاي شرح ميده....
بخونيد و لذت ببريد.....

بالا