بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که مشکلی در این ازدواج ها نمی بینم
ممکنه مورد پسندم نباشه اما دلیلی هم برای منعش نمی بینم
خدارو شکر که یک کشور هست که حقوق همه ی انسان هارو در نظر می گیره:gol:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم پیشرفت کرده DNA ش رو در میارن ببینین مال کدومه:razz:
شناسنامه میخواد چیکار؟

حالا فعلاً پدر مادرا خوش باشن یه حالی بکنن، بعد بچشون بزرگ شد باز دوباره یه قانون جدید میذارن که اشکالی نداره یک نفر دو تا پدر مادر داشته باشه، حال رو دریاب و حالت رو بکن....

دور باطلی که غرب داره توش دست و پا میزنه، همینه:smile:
دور باطلی هم که ایران توش دست پا می زنه بچه های صیغه ای هستن که مادر پدراشون هیچ کدوم قبولشون نمی کنن و این صیغه کردن باعث از هم پاشیدن خونواده ی اصلی اون مرد هم میشه باز خوبه اینا 2 تا مادر پدر دارن و با توافق هر دو طرف انجام شده
تازه خوبه خودتون قبول دارید که علم پیشرفت کر ده از روی DNA تشخیص میدن البته علم یه مدل دیگه هم پیشرفت کرده اونم استفاده از وسایلی برای جلوگیری از بارداریه که هنوز تو ایران این چیزا تو ایران نیومده ایشالا هزار سال دیگه شاید شما هم متوجه این چیزا شدی

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
به راحتی هر چه تمامتر
کافیه بره پیش دکتر،اونم عملش میکنه یا اصلا عمل نکنه هورمون مورد نیاز بدنشو تامین میکنه.
ببخشید 300 سال پیش چیکار باید می کرده
چون اسلام برای 1400 سال پیش پس حکمش در 300 سال پیش هم اجرا میشده
یه سوال دیگه اگه همجنسگرایی فساد هست و باید این مفسدان اعدام بشن و اسلام دینی هست که همه جوانب سنجیده چرا برای همجنسگرایی دختر ها حکم اعدامی نیست یعنی همجنسگرایی پسران فساد و برای دخترا فساد نیست؟:surprised:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم مترقی ما که این مسائل مهم رو ثابت کرده، نتونسته این اشکال در بشر رو هنوز اصلاح کنه؟؟؟

شما انسان رو مصلوب در غرایزش فرض میکنید و بعد نتیجه میگیرید که خوب خودش که نخواسته اینجوری باشه، انسان اشرف مخلوقاته که میتونه خودش رو به هر شکلی بخواد در بیاره و اشکالات وجودی خودش رو هرچیز که باشه اصلاح کنه. باید شرایط اصلاح این جور افراد رو فراهم کرد نه کارشون رو رنگ و بوی قانونی داد...
اونوقت چجوریاست که واسه اقایون دین و قانون اجازه ازدواج با 4 نفر و ان نفر صیغه رو میدونه فکر نمی کنید این قوانین مردها رو مصلوب غرایزشون فرض کرده؟
حالا اگه یه آقایی همزمان با 4 تا زن ازدواج می کرد از این حرفا می زدید اما چون خانوم ها هم در این کار شرکت کردن یهو شد مصلوب غرایز بعد حیوانی انسان و از این چرندیات

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما درست میگی..........!!!
ولی مشکل اینجاست که این قوانین به تصویب میرسههههههه!!!
در صورتی که تو کشور ما یا سایر کشورها اینها ناشی از چیزهایی دیگه است! و یک جرم محسوب میشه!
اینه تفاوت ما با اونها!!!
یه تفاوت دیگه هم ما با اونا داریم به صورت قانونی یهو یه مرد با 4 تا زن ازدواج می کنه و چندین صیغه هم داره و اگه یه زنی به یه مرد دیگه ای جز شوهر باشه سنگسار میشه :cool:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به بحثتون ندارم. اما میدونم همجنس بازا یخورده فرق دارن مثلا زنای همجنس باز هورمونای مردانه ی بیشتر و مرداشون هورمونای زنانه ی بیشتری دارن نسبته به بقیه

آیا کم و زیاد شدن ترشح یک هورمون در بدن چند درصدش فطری و چند درصدش حاصل عوامل وراثتی، محیطی، تاثیرات روحی و روانی، داروهای منجر به برهم خوردگی تعادل هورمونی هست

خودگول زن شدیم ما مردم؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم برای خودم که وقتم رو برای کسی هدر دادم که منطقش عبارات بالاست و توهین خانوادگی میکنه!
پسر جون/ دختر کوچولو فوش دادن برای من هم از پشت کامپبوتر کار سختی نیست ولی بهت سفارش میکنم توی زندگی کارای سختو بکنی چون اگه فکر کردی با این فوش های خانوادگیت من ضایع شدم اشتباه میکنی، خانواده خودت رو شرمنده کردی.
:gol::gol:

وقتی یه چیزی رو دقیقا بدونی و تاسف بخوری ارزش داره اگه ندونی که نداره

در اولی مثال زدم و هیچ ربطی به خانواده نداشت گفتم 20 سال بعد رو در نظر بگیریم بحث ما که هنوز اندر خم یک کوچه ایم به فرزندانمون میکشه
در مثل جای مناقشه نیست.
بیا :gol::gol: پس می دم

اما درمورد لارس مانسون خودمون
اون یک شوخیه بین خودم و خودش
خودش درجریان هست نیاز به وکیل وصی هم نداره
یک کارتون از لارس و مانسون بوده:smile::smile::smile::smile:

نیاز به عذر خواهی هم نیست:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون قدیما که مسلمونا سلاح بدست نمیگرفتند و مومن واقعی بودند , دنیا ازشون حساب میبرد. حالا با اینمه فسق و فجوری که از مسلمونا دیده میشه , اونام دیگه خجالت رو گذاشتن کنار و هر کاری دوست داشتند انجام میدن. اونا آزاد و ما در خفا.
بدترین فجایع دنیا در حال حاضر بدست کسانی انجام میگیره که ادعای مسلمونی دارند. دیگه همه دنیا از دین بیزار شده و همه این کار ها برای اعلام بیزاریشونه.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون قدیما که مسلمونا سلاح بدست نمیگرفتند و مومن واقعی بودند , دنیا ازشون حساب میبرد. حالا با اینمه فسق و فجوری که از مسلمونا دیده میشه , اونام دیگه خجالت رو گذاشتن کنار و هر کاری دوست داشتند انجام میدن. اونا آزاد و ما در خفا.
بدترین فجایع دنیا در حال حاضر بدست کسانی انجام میگیره که ادعای مسلمونی دارند. دیگه همه دنیا از دین بیزار شده و همه این کار ها برای اعلام بیزاریشونه.

اگه صد سال پیش این حرف رو میزدی شاید
اونا که دیگه از این مرحله که گفتی گذشتند و به پست مدرن رسیدند آیجا جان
چرا حالا بیان و از دین بیزاری اعلان کنند

راه دگر گیریم زانکه ایشان رفته اند
ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت چجوریاست که واسه اقایون دین و قانون اجازه ازدواج با 4 نفر و ان نفر صیغه رو میدونه فکر نمی کنید این قوانین مردها رو مصلوب غرایزشون فرض کرده؟
حالا اگه یه آقایی همزمان با 4 تا زن ازدواج می کرد از این حرفا می زدید اما چون خانوم ها هم در این کار شرکت کردن یهو شد مصلوب غرایز بعد حیوانی انسان و از این چرندیات
دوست عزیز نگو دین
بگو اسلام آخوندی و صفوی !

wasper

عضو جدید
یه تفاوت دیگه هم ما با اونا داریم به صورت قانونی یهو یه مرد با 4 تا زن ازدواج می کنه و چندین صیغه هم داره و اگه یه زنی به یه مرد دیگه ای جز شوهر باشه سنگسار میشه :cool:

داشتن 4 زن با زمان اون موقع مناسب بوده و شرایط اون موقع بوده که باعث این دستور اسلام بشه.
یک نکته را دقت کن.وقتی قران گفت 4 تا زن.بر ای اعراب اون موقع محدودیدت بوده و حیلی از اعراب به تعدادش اعتراض کردند.
شما تعداد زوجات را در اسلام فقط نمیبینی.
شما برو جاهایی که تا به حال اسلام پا نذاشته.مثل چین .
مثل ایران باستان.
شما میبینید که اکثریت مردها و ثروتمندان اون زمان خیلی زن داشتند.
در واقع این تصور که شما دارید که اسلام اومد ازادش گذاشت .اشتباه هست.
اسلام اومد یک حدی گذاشت.
شما فرض کن یک زنی باشید که حامله نمیشید.اوم زمان در اون فرهنگ پدر شما را میفرستاد خونه شوهر .مرده شما را تحویل میگرفت.
یعنی اون شوهر شما را ول میکرد به امان خدا و طلاق میدادتون؟؟؟
و بعدش میرفت یک زن دیگه میگرفت.
شما توجه کن که در گذشته اکثر ازدواج ها از عشق نبوده با توجه به فقر مردم.یارو سبیلش سبز میشد.میرفتند براش زن میگرفتند.
ایا اون زن که طلاق داده میشد در اون زمان چطوری میتونست خرج خودش را در بیاره.
مثل الان نیست که شما با یک دکمه و با هوشتون بتونید 1000 تا خانواده را سیر کنید.
اون موقع خرج زندگی فقط با زور و بازو مهیا میشد.

در همین ایران الان هم قانون هست که باید زن راضی باشه تا زن دوم بگیرید .درسته.
من به شخصه خانواده فقیری را میشناسم که زن بچه دار نمیشد و چون فقیر بود راضی به ازدواج همسرش شد و خودش هم همچنان زن اون فرد بود

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که مشکلی در این ازدواج ها نمی بینم
ممکنه مورد پسندم نباشه اما دلیلی هم برای منعش نمی بینم
خدارو شکر که یک کشور هست که حقوق همه ی انسان هارو در نظر می گیره:gol:
دلیل منعش نابودی خانواده و تربیت نشدن فرزندان و رواج جرم و جنایت توسط همون فرزندان در آینده به علت تربیت نادرست, چیزی از این بدتر؟
دور باطلی هم که ایران توش دست پا می زنه بچه های صیغه ای هستن که مادر پدراشون هیچ کدوم قبولشون نمی کنن و این صیغه کردن باعث از هم پاشیدن خونواده ی اصلی اون مرد هم میشه باز خوبه اینا 2 تا مادر پدر دارن و با توافق هر دو طرف انجام شده
تازه خوبه خودتون قبول دارید که علم پیشرفت کر ده از روی DNA تشخیص میدن البته علم یه مدل دیگه هم پیشرفت کرده اونم استفاده از وسایلی برای جلوگیری از بارداریه که هنوز تو ایران این چیزا تو ایران نیومده ایشالا هزار سال دیگه شاید شما هم متوجه این چیزا شدی
اولا کدوم دختره عاقل و باکره ای حاضر میشه ازدواج صیغه ای کنه؟ در ضمن اصیغه کردن بدون رضایت پدر دختر که نمیشه, تازه صیغه از این بهتره که یه دختر با چند نفر تو یه مدت *** داشته باشه و بعدش ایدز بگیره و نفهمه از کی گرفته حالا باردار شدن و آبروریزیش پیشکش! من خودم نفس صیغه رو به اون شکلی که بعضیا فکر میکنن قبول ندارم, اما به نظرم راه خوبیه که دخترا و پسرا اگه واقعا همیدگه رو دوست دارن و میخوان با هم س ک س هم داشته باشن با رضایت طرفین برن صیغه کنن که دیگه قانونا هم مشکلی نداشته باشن, از اون طرف هم اگه یه موقع مشکلی براشون پیش اومد, مثل باردارشدن دختر, لااقل باباش معلوم باشه اونم بدون گرفتن آزمایش DNA
ببخشید 300 سال پیش چیکار باید می کرده
چون اسلام برای 1400 سال پیش پس حکمش در 300 سال پیش هم اجرا میشده
یه سوال دیگه اگه همجنسگرایی فساد هست و باید این مفسدان اعدام بشن و اسلام دینی هست که همه جوانب سنجیده چرا برای همجنسگرایی دختر ها حکم اعدامی نیست یعنی همجنسگرایی پسران فساد و برای دخترا فساد نیست؟:surprised:
راستش من در مورد حکم دختران چیزی نشنیدم,
توام یه نفر بیار که غیر هم جنس باز دنیا اومده باشه
همه وقتی به سن بلوغ جسمی می رسن مشخص میشه که به جنس موافق تمایل داره یا مخالف خودش
بله , همه افراد دو جنس باز هستن, یعنی هم به جنس نر و هم به جنس ماده تمایل دارن اما این واقعا مزخرف هست که بگیم طرف لواط میکنه چون هردوجنسگرا هست, هر کس عقل داره و باید فکر کنه
دلیلهای این سوالتو با یه سرچ تو اینترنت میتونی پیدا کنی, دلایل آنچنان قوی هستند که هر کس رو قانع میکنن.

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ضربدري مي س.كس.ن ؟ يا تو رختخواب خودشونو شانسشون ؟

آخرین ویرایش:

روياي ماه

عضو جدید
بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد

بعد از آنكه در غنی ترین ایالت آمریكا یعنی كالیفرنیا همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان مجاز شناخته شد نوع دیگری از ازدواج نیز برای اولین بار در این ایالت پا به عرصه گذاشت: ازدواج گروهی! ازدواج همجنسگرایان باعث ایجاد مشاغل جدیدی شده است؛ از تولید مبلمان های ویژه زنان همجنسباز و مردان همجنسباز تا ساخت كیكهایی مختص این نوع ازدواجها و ارتباط ها!
اما به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار تركیه به نقل از حریت، آخرین نوع ازدواج كه در آمریكا به صورت قانونی ثبت شد بسیار عجیب تر از قانونی شدن ازدواج بین همجنسگرایان است: برای اولین بار در تاریخ دو زن و شوهر با دو زن و شوهر دیگر به صورت قانونی ازدواج كردند!
زوج تونی و كایه با كوین و سندی به صورت قانونی ازدواج كردند.
عشق و ازدواج چهارگانه این دو زن و شوهر همه را متعجب كرده است. تونی، كایه، كوین و سندی كه برگه های امضای چهارگانه را امضا كرده اند به خانه جدیدی نقل مكان كردند.
این چهار نفر در منزل جدید، یك تخت مشترك دارند و به صورت گروهی مسئولیت فرزند تونی و كایه را نیز به عهده گرفته اند.

من که حالم بد شد:hate::w00:

ماه عسل رو چیکار میکنن
با چی میرن ! کجا میرن !اصلا جایی میرن؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل منعش نابودی خانواده و تربیت نشدن فرزندان و رواج جرم و جنایت توسط همون فرزندان در آینده به علت تربیت نادرست, چیزی از این بدتر؟
مثلا بقیه که خونواده داشتن تربیت بچه هاشون درسته چند درصد ایرانی ها که ادعای پایبندی به خونواده دارن بچه های درست و حسابی تربیت کردن؟
اولا کدوم دختره عاقل و باکره ای حاضر میشه ازدواج صیغه ای کنه؟در ضمن اصیغه کردن بدون رضایت پدر دختر که نمیشه, تازه صیغه از این بهتره که یه دختر با چند نفر تو یه مدت *** داشته باشه و بعدش ایدز بگیره و نفهمه از کی گرفته حالا باردار شدن و آبروریزیش پیشکش! من خودم نفس صیغه رو به اون شکلی که بعضیا فکر میکنن قبول ندارم, اما به نظرم راه خوبیه که دخترا و پسرا اگه واقعا همیدگه رو دوست دارن و میخوان با هم س ک س هم داشته باشن با رضایت طرفین برن صیغه کنن که دیگه قانونا هم مشکلی نداشته باشن, از اون طرف هم اگه یه موقع مشکلی براشون پیش اومد, مثل باردارشدن دختر, لااقل باباش معلوم باشه اونم بدون گرفتن آزمایش DNA
همیشه برای توجیه صیغه حتی تو کتاب مطهری گفته شده برای جووناییه که امکان ازدواج ندارن و نمی تونن خودشونو کنترل کنن یعنی دختر باکره که امکان ازدواج نداره بمیره؟:surprised: 40 سالشه مجرد شعور نداره باباش باید اجازه بده اگه اجازه نداد چی با میل جنسیش چی کنه؟:surprised:
یعنی اگه دختری صیغه کنه دیگه ایدز نمی گیره؟:surprised:
حالا به فرض هم بفهمه بچه از کیه چه فرقی می کنه طبق قانون اسلام هیچ مسئولتی پدر در قبال بچه ی صیغه ای نداره
خوب این بنده خداها هم همدیگرو گروهی دوست داشتن و خواستن قانونی با هم باشن مگه هر چیزی قانونی درسته
و در آخر باز هم فرق بین صیغه و این نوع ازدواج معلوم نشد چون باز هم مصلوب غرایز میشه انسان

راستش من در مورد حکم دختران چیزی نشنیدم,

بله , همه افراد دو جنس باز هستن, یعنی هم به جنس نر و هم به جنس ماده تمایل دارن اما این واقعا مزخرف هست که بگیم طرف لواط میکنه چون هردوجنسگرا هست, هر کس عقل داره و باید فکر کنه
کتاب جنس سوم بخون می فهمی هر کس عقل داره و باید فکر کنه اما چجوری باید از عقل و فکرش استفاده کنه
دلیلهای این سوالتو با یه سرچ تو اینترنت میتونی پیدا کنی, دلایل آنچنان قوی هستند که هر کس رو قانع میکنن.
خیلی سرچ کردم کتاب خوندم انقدر قانع کننده بود که حالمون بهم خورد
البته آقایون بدون دلیل قانع میشن

بالا