بشتابید بشتابید نظر بدید!

باران 87

عضو جدید
بچ ها من تو ویرایش انتخاب رشته شناسایی دانشگاه سهند رو قبل از نانوی تربیت مدرس زدم.رتبه نانوی من 53 بود.استادمون گفتن که احتمال داره تربیت قبول شم.حالا که انتخاب رشته تموم شده همش فکر میکنم اشتباه کردم.ولی از طرفی نانو ازجهت بازار کار چندان خوب نیست.البته اینم میدونم که هیچ گرایشی کار نداره و پارتی حرف اولو میزنه.
نظر شما چیه.من کار درستی کردم یا نه.فرض براینکه نانوی تربیت مدرس قبول میشم.
اینکه جوونای ما درگیر این مسایلند اینکه چه رشته ای بخونم کارکنم و اینکه از آینده می ترسند خیلی از انرژی هارو تلف میکنه.کاش میشد همه آسوده خاطر درس بخونن و راحت زندگی کنن.

b_aa

عضو جدید
سلام دوست عزیز
مطمئنا کار درستی کردید، انقدر نگران نباشید. نانو برای آدمهایی که میخوان یه عمر پژوهشگرانه کار و زندگی کنن، رشته مناسبیه! از بازار کار اطلاع ندارم.
و یک نکته دیگه، وقتی سبک سنگین کردن شما در آخرین لحظات انتخاب به این رسیده، مطمئن باشید انتخاب درستی کردید. نانو رشته ایه که علاقه داشتن حرف اول رو میزنه، و از سایر نظرات شاید پایین تر از بقسه گرایش ها قرار بگیره.
این تردید دامنه دار آزار دهندس، مطمئن باشید و مهم تر توکل بر خدا.
ان شاءالله زود یه روزی برسه که اتفاقی که گفتید بیفته.... درس، بی دغدغه عارضی، بی تردید...

• Like
واکنش ها: SMAW

باران 87

عضو جدید
سلام دوست عزیز
مطمئنا کار درستی کردید، انقدر نگران نباشید. نانو برای آدمهایی که میخوان یه عمر پژوهشگرانه کار و زندگی کنن، رشته مناسبیه! از بازار کار اطلاع ندارم.
و یک نکته دیگه، وقتی سبک سنگین کردن شما در آخرین لحظات انتخاب به این رسیده، مطمئن باشید انتخاب درستی کردید. نانو رشته ایه که علاقه داشتن حرف اول رو میزنه، و از سایر نظرات شاید پایین تر از بقسه گرایش ها قرار بگیره.
این تردید دامنه دار آزار دهندس، مطمئن باشید و مهم تر توکل بر خدا.
ان شاءالله زود یه روزی برسه که اتفاقی که گفتید بیفته.... درس، بی دغدغه عارضی، بی تردید...

ازتون خیای ممنونم.از لحاظ رشته شناسایی رو بیشتر دوست دارم اما تربیت مدرس دانشگاه دلخواهم بود.من ترم 7 درس خوندم اگه وقت زیادی داشتم میشد شناسایی تربیت مدرس قبول شم.حالا اینطوری شد دیگه.

• Like
واکنش ها: b_aa

b_aa

عضو جدید
ان شاءالله دکترا تربیت مدرس می خونید.
اصلا تردید و نگرانی به دل راه ندید، رفتید سراغ چیزی که دوستش دارید.
ای ول، ترم 7 و رتبه به این خوبی، تبریک میگم.
یا علی و علی علی