بس نیست؟؟؟

بس نیست؟؟؟

• بله

رای: 5 20.0%
  • خیر

رای: 15 60.0%
  • نظری ندارم

رای: 5 20.0%

• مجموع رای دهندگان
    25

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستای گلم مهندسان و غیر مهندسان عزیز...
قبل از شروع حرفم می خوام بگم اصلا قصد توهین یا جسارتی نسبت به هیچ کاربری ندارم...فقط می خوام نظرات رو بدونم...
به نظر من تالار آزاد خیلی وقته که هیچ بحث مفید و در شان این باشگاه توش انجام نمیشه..
کل کل های دختر و پسر، تاپیک های درمورد ازدواج و...به نظرتون بس نیست؟
چه کار کنیم که سطحش رو دوباره ببریم بالا؟
چی باعث ایجاد هم چین جو و نگرشی شده که فکر مهندسان حال و اینده جامعه فقط به این موضوعات سوق پیدا کرده؟
اگر دقت کرده باشید بیشتر تاپیک های غیر خاله زنکی!یا مربوط به تبریک به مناسبت تولد و...
میشوند و یا در مورد مسائل سیاسی و نظامی هستند....
نظرتون چیه؟چه کار کنیم؟
با تشکر;)

red-boy

عضو جدید
قبل از شروع حرفم می خوام بگم اصلا قصد توهین یا جسارتی نسبت به هیچ کاربری ندارم...فقط می خوام نظرات رو بدونم...
به نظر من تالار آزاد خیلی وقته که هیچ بحث مفید و در شان این باشگاه توش انجام نمیشه..
چی باعث ایجاد هم چین جو و نگرشی شده که فکر مهندسان حال و اینده جامعه فقط به این موضوعات سوق پیدا کرده؟
اگر دقت کرده باشید بیشتر تاپیک های غیر خاله زنکی!یا مربوط به تبریک به مناسبت تولد و...
نظرتون چیه؟چه کار کنیم؟
با تشکر;)
هر بحثی غیر از روابط دختر و پسر مربوط به مسائل اجتماعی میشه که ربط پیدا میکنه به سیاست
پس کسی پیدا نمیشه که دلش اخطار و اخراج بخواد (غیر یوزا)
مثلا چی در مورد بازار صحبت بشه میشه سیاسی
در مورد قیمت ها صحبت بشه میشه سیاسی
در مورد بهداشت و سلامت بحث بشه میشه سیاسی
حتی این روزا ازدواجم سیاسی شده
فقط میمونه بحثای تخصصی که اونم تالار داره
به نظر من خود ادمین و پیرجو اینجوریش کردن
با دیر سازمان دادن بحث های سیاسی

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بحث از ادمین و مدیرای تالار گذشته . این وضع زندگیمونه که باعث شده همه چی مون به سیاست ربط پیدا کنه . اگه ماها این بحثای سیاسی رو تموم کنیم هر بلایی که سرمون بیاد حقمونه . در مورد تاپیکای دختر و پسر و ازدواج و تولد کاملاً موافقم .

red-boy

عضو جدید
به نظر من بحث از ادمین و مدیرای تالار گذشته . این وضع زندگیمونه که باعث شده همه چی مون به سیاست ربط پیدا کنه . اگه ماها این بحثای سیاسی رو تموم کنیم هر بلایی که سرمون بیاد حقمونه . در مورد تاپیکای دختر و پسر و ازدواج و تولد کاملاً موافقم .
ببین من نگفتم تقصیر ادمین و پیرجو بوده
من گفتم اونا باید زودتر بحثا رو سازمان میدادن
تا یه مدت که فقط تایپیک میبستن ، پست حذف میکردن ، اخطار میدادن و اخراج میکردن
اگه اینارو زودتر بهش هدف میدادن
الان این تالار اینجوری نبود!!!!!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم از فروغ عزیز :gol:

چند روز پیش، در یه تاپیک که مثل دیگر تاپیکای بیشمار تالار آزاد به اسپم کشیده شده بود، خواستم همچین نظری رو بیان کنم، چند سطری نوشتم، پاک کردم، و نوشتم
و در آخر دوباره پاک کردم
ممنونم ازت بخاطر زدن این تاپیک
بحثا رو در ادامه صحبتای دوستان دنبال میکنم ....

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر بحثی غیر از روابط دختر و پسر مربوط به مسائل اجتماعی میشه که ربط پیدا میکنه به سیاست

مخالفم
بحث‌های خیلی سازنده، دوست داشتنی، آموزشی و غیره هم داریم، ولی متاسفانه هیچ جهت گیری ندارن
بحث سیاسی ؟ شما یه بحث درست راه بندازین، در حد 20 درصد بهتر از بحثای خاله زنکی، اخطاری گرفتین من رو خبر بدین
در مرحله بعد، تاپیکایی هستن که میشه روال طبیعی خودشون رو طی کنن، روال زیبایی داشته باشن، ولی متاسفانه در اونجا هم دوستانی به سلام و احوال پرسی و ... می‌پردازن، چندی پیش شاهد پاک شدن یه سری تاپیکا بودیم، که عده‌ای متاسفانه ناراحت شدن
مشکل رو توی خودمون و اعمالمون جستجو کنیم بسیار بهتره

این ما هستیم که سعی می‌کنیم برای فرار از واقعیت های خودمون مشکلات و کارامون رو به گردن دیگران بندازیم

ببین من نگفتم تقصیر ادمین و پیرجو بوده
من گفتم اونا باید زودتر بحثا رو سازمان میدادن
تا یه مدت که فقط تایپیک میبستن ، پست حذف میکردن ، اخطار میدادن و اخراج میکردن
اگه اینارو زودتر بهش هدف میدادن
الان این تالار اینجوری نبود!!!!!

همون جواب بالا
مدیران هیچ گونه تقصیری ندارن، تا اونجا که توانشون بود کمک کردن
ولی دیگه بقیش با خودمونه

هر شخص می‌تونه یه شخصیت سازنده برای دیگر فرد توی تالار باشه ( اینجا بحث در مورد تالاره )
سعی کنیم خودمون رو بسازیم، دیگران هرگز مقصر نیستن

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید دوستم یه سوالی در اینجا برام مطرح شد !!! اگر شما تازه وارد هستین از کجا " یوزا "رو با این دقت میشناسین ؟ :surprised:کمی مشکوک زدین ، البته ببخشید ها:child:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حال بهتر نیست بجای اینکه مشکلات رو به گردن دیگران بندازیم، خودسازی کرده و سپس بدنبال راهی هدفمند و هوشمندانه برای رفع این مشکل مهم حداقل توی همین تالار باشیم ؟

کمی به زندگی خودمون نیگاه کنیم، روزانه چند ساعت رو بیهوده هدر می‌دیم ؟ بهتر نیست بجای هدر دادن زمان، چیزی یاد بگیریم از زمان ؟

فروغ جان بازم ازت ممنونم

سوالی دارم:
با مخالفت و پاک کردن پست و تاپیک میشه این مهم رو براندازی کرد ؟
( راستش پیشنهادی خواستم بدم، دیدم مجبور به این کار میشیم و این کار درست نیست به نظرم، شاید بعدها سازنده بشه )

باز هم نوشتم و پاک کردم ....

شاید بهتر باشه در هر تاپیک شخصی که از نظر توانایی بیان و درک و ... بالایی برخوردار هستش، پستی زده و در مورد اینکار نادرست حرف بزنه
( اخه همش بحث دختر و پسر و روابط مربوطه خیلی پیش پا افتاده نیست، خاله‌زنکی‌های زیادی صورت میگیره
عدالت در دانشگاه
این تاپیک نمونه‌ای از خروارها )

بعضی از تاپیک‌ها رو هم مستقیم گزارش بدیم پاک بشن دیگه .....

ولی در مرحله اول داشتن یه تاپیک خیلی خوب مهمه، تاپیکی که در این راستا زده شده و در اون ارشاد صورت گرفته باشه، یعنی یه سری قوانین
این قوانین واقعن نیاز هستن

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخالفم
بحث‌های خیلی سازنده، دوست داشتنی، آموزشی و غیره هم داریم، ولی متاسفانه هیچ جهت گیری ندارن
بحث سیاسی ؟ شما یه بحث درست راه بندازین، در حد 20 درصد بهتر از بحثای خاله زنکی، اخطاری گرفتین من رو خبر بدین
در مرحله بعد، تاپیکایی هستن که میشه روال طبیعی خودشون رو طی کنن، روال زیبایی داشته باشن، ولی متاسفانه در اونجا هم دوستانی به سلام و احوال پرسی و ... می‌پردازن، چندی پیش شاهد پاک شدن یه سری تاپیکا بودیم، که عده‌ای متاسفانه ناراحت شدن
مشکل رو توی خودمون و اعمالمون جستجو کنیم بسیار بهتره

این ما هستیم که سعی می‌کنیم برای فرار از واقعیت های خودمون مشکلات و کارامون رو به گردن دیگران بندازیم

با قسمت اول صحبتت کاملاً موافقم . در مورد قسمت دوم صحبتت باید بگم که اگه اینطور که شما میگید بود باید می نشستیم و هر کی که اومد اشکالشو بگیم و نق بزنیم ولی این هدف روال سیاسی که ما پیش گرفتیم نیست . ما میخوایم سرنوشت کشورمونو تغییر بدیم حالا چه با بحثای سیاسی چه با شرکت در راهپیمایی و چه تحصن در دانشگاه .
ما از واقعیت فرار نمی کنیم باهاش دست و پنجه نرم می کنیم دوست عزیز

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با قسمت اول صحبتت کاملاً موافقم . در مورد قسمت دوم صحبتت باید بگم که اگه اینطور که شما میگید بود باید می نشستیم و هر کی که اومد اشکالشو بگیم و نق بزنیم ولی این هدف روال سیاسی که ما پیش گرفتیم نیست . ما میخوایم سرنوشت کشورمونو تغییر بدیم حالا چه با بحثای سیاسی چه با شرکت در راهپیمایی و چه تحصن در دانشگاه .
ما از واقعیت فرار نمی کنیم باهاش دست و پنجه نرم می کنیم دوست عزیز

با قسمت دوم موافقم
نوشتم کار درستی نیست

بحث سیاسی رو من خودم دنبال می‌کنم، من نگفتم سیاسی نباشیم، من منظورم تاپیک‌های دیگه بود عزیزم
ولی باز نق زدن و توجیه کردن و ... درست نیست

غعظش

عضو جدید
نظرتون چیه؟چه کار کنیم؟
با تشکر;)

درسته
ولی چیکار کنیم؟خودشون میخواند
تاپیک بحث دینی میزنیم اخراجمون میکنند خوب
تاپیک آموزنده از تجربه ها میزنیم میگند بی محتواست پا ک میشه
ولی این تاپیکا ی چرت دختر پسر و آیا با مرد ریش دار ازدواج میکنید و این چرتو پرتا پاک نمیشه

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به مدیرا هم گفتم اگه میخواین این مشکل حل بشه باید تالار زنگ تفریح صاحب تشکر محدود بشه که لطف کردن گفتن دلیلی داره که تو نمیدانی ............

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب در مورد چي بحث بشه پس ؟؟! :surprised:

من از وقتي يادمه بحث در مورد دختر پسرو كلكل و مخ زني و اينا هميشه تو گفتگو آزاد وجود داشته...البته تو يه بازه زماني كوتاهي آسمان اعتماد يه حركت جالبي انجام داده بود اونم اين بود كه با كمك كاربرا چند تا موضوع رو مطرح ميكرد و بعدش راي گيري ميشد كه سر كدوم موضوع بحث كنيم خلاصه اون تاپيكي كه موضوعش با راي گيري انتخاب شده بود به مدت يه هفته باز بود و توش بحث ميشد و بعد از يه هفته قفل ميشد ميرفتيم سراغ بحث بعدي

در حال حاضر من تاپيكايي رو كه مهرشاد في البداهه ميسازه خيلي دوست دارم :w11:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به مدیرا هم گفتم اگه میخواین این مشکل حل بشه باید تالار زنگ تفریح صاحب تشکر محدود بشه که لطف کردن گفتن دلیلی داره که تو نمیدانی ............

سهيل جون زنگ تفريحم بدون تشكر يه موقعي اندازه ي الان گفتگو آزاد طرفدار داشت ، به نظر من اين يه موجيه كه از زمان انتخابات اومده تو گفتگو آزاد و تاپيكاي گفتگو آزاد از اون موقع اونقدر بحثاي جذاب توش مطرح شد كه همه رو تو خودش موندگار كرده و بچه ها تفريحاشونم با خودشون آوردن تو اين تالار ! فكر نميكنم گذاشتن سيستم تشكر تو زنگ تفريح هم مشكلو حل كنه ... بايد از خودمون شروع كنيم
;)

mrha

عضو جدید
من كه از تاپيكام راضيم خيلي هم آموزندست:D!
اگه كسي اعتراضي نسبت به تاپيكاي من داره بگه:cool:!
جوابشو ميدم.;)

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرتون چیه؟چه کار کنیم؟
با تشکر;)
میدونی فروغ جون، این یه جور اپیدمی هست
نزدیک تولد و عید و جشن که میرسیم، همه میرن سراغ عروسی و آشنایی و خواستگاری و ....
میریم سمت محرم و صفر و رمضان، خوب بحث ها به ناراحتی و گریه و زاری و ..... ختم میشه

امیدوارم همیشه بحث شادی باشه تا ...... ;)

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز

با من که مبودی خدایی نکرده ؟!!! :دی
من به نظرم اون تاپیکم خیلی مفیده ..... باور نداری امتحان کن ( تضمینی و مجانی )

ولی در مرحله اول داشتن یه تاپیک خیلی خوب مهمه، تاپیکی که در این راستا زده شده و در اون ارشاد صورت گرفته باشه، یعنی یه سری قوانین
این قوانین واقعن نیاز هستن

این دقیقا در مورد تاپیک من بود
ممنون جوجو جان

در کل فک کنم موضوعای خوب تموم شدن ... البته بگذریم که قبلا تو تالار اصلی میشد داستان گذاشتو متالب پزشکی سلامت که خوب خیلی مفید بودن ولی الان نمیشه ( نمیگم بده ) ولی خوب به هر حال باعث میشه بحثا تو همین حالو هوای موجود پیش بره ... به هر گفتگوی ازاده دیگه ... به نظر من به جای نقد و برسی دوتا تاپیک خوب بزنین اونا رو از کارو کاسبی بندازین :w16:

mehrshad53

اخراجی موقت
ببینین بر و بچ، اینجا 80 درصد بهونه است برای دور هم بودن و کسی برای یادگیری توی این تالار نمیاد!
این بحث دختر و پسر و این چیزا هم که من اصلا باهاش حال نمیکنم، بهونه ایه برای کل کل و خنده......
خدا را شکر هرچی بخوای بدونی،گوگل مثل چراغ جادو توی دستته!
در کل به نظر من تاپیکهای دست نویس و کوتاه، درباره خاطرات جالب و تجربیات خاص، بهتره چون مارو با هم بیشتر آشنا میکنه و تکراری هم مطمئنا نیست!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا زندگی ما جوونا تکراری و خسته کننده شده ........
یه جورایی داریم دور خودمون می چرخیم
یاد داستان تام سایر افتادم که برا هیجان از خونه فرار می کن و می رن به یه جزیره و بعد یه مدتی اونجام حوصله شون سر میره

mehrshad53

اخراجی موقت
کلا زندگی ما جوونا تکراری و خسته کننده شده ........
یه جورایی داریم دور خودمون می چرخیم
یاد داستان تام سایر افتادم که برا هیجان از خونه فرار می کن و می رن به یه جزیره و بعد یه مدتی اونجام حوصله شون سر میره

میدونی آبجی، سیستم اعتقادی ما افسرده کنه کلا...
وقتی عقاید و محیط،با بیولوژیک تو مخالف باشه،به اسم اینکه ما اشرف مخلوقاتیم، همین میشه.
اگه میبینی خارجیها یه مراسم عجیب و غریب مثلا جشن گوجه دارن،برای همینه که حال کنن و غصه نخورن، ولی ما چون فکر میکنیم که عقل کلیم و همه دنیا منحرف، تاوانشم باید بدیم....

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی آبجی، سیستم اعتقادی ما افسرده کنه کلا...
وقتی عقاید و محیط،با بیولوژیک تو مخالف باشه،به اسم اینکه ما اشرف مخلوقاتیم، همین میشه.
اگه میبینی خارجیها یه مراسم عجیب و غریب مثلا جشن گوجه دارن،برای همینه که حال کنن و غصه نخورن، ولی ما چون فکر میکنیم که عقل کلیم و همه دنیا منحرف، تاوانشم باید بدیم....
تنها خودمون یا این باشگاه نیس کلا من خیلی تو زندگی آدمای دوربرم دقت کردم همه یه جورایی تو خودشونن ........یه جورایی یا دارن تو گذشته یا تو آینده سیر می کنن اصلا از حال لذت نمی برن
می رن مسافرت یا مهمونی که حال وهوایی عوض کنن همون مسئله میشه براشون آیه غصه و دغدغه فکری ........
چن وقت پیش با یه آقایی برخوردم که حدود 67 -68 سالی سن داشت یه معلم بازنشسته با خانومش اومده بودن شهر ما
چقدر این مرد شاد و پر انرژی بود چقدر راحت زندگی می کرد خودش می گفت چن تا کشور رو رفته دیده ..... می گفت ما ایرانی ها زندگی نمی کینم بلکه مامور جمع کردن اسباب اثاثیه منزل هستیم جمع می کنیم اما استفاده نمی کنیم و...........

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظرتون چیه؟چه کار کنیم؟
با تشکر;)
این مشکل هنوز هم سر جاشه.

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هیچ چیزی همه چی مثبت مثبت نیست و همیشه مخالفت تضاد و چیز های منفی وجود داره بعضی تاپیکا خوبه و بعضی ها بد البته از نظر من و جابه همه تو تاپیکی پست میزارن که واقعا ارزش نداره پس اگه به یه تاپیک مسخرا حتی سر نزنیم اینطور نمیشه.یکی میاد یه تاپیک بزنه که همرو شاد کنه اما یه تاپیک مسخره و لوس میزنه خب باید چی گفت................مثلا رنگ چشای نفر قبلو حدس بزنم که چی بشه؟؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ayja عزیز میشه بگید منظورتون از تو گور بیرون کشیدن این تاپیک ها چیه و چی رو دنبال می کنید دوست عزیز؟

خوب چرا خودتون تاپیکی در حد این باشگاه نمی زنید و....

حالا بعد با هم بحث می کنیم و....