بزرگ ترین دلخوشیت واسه ی آینده ی زندگیت چیه؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مهندس, من تا الان فکر میکردم بلندپروازی یه ویژگیه مخصوص مهندسا:smile:ولی الان اینجا دارم میبینم اینطور نیست
من به شدت بلند پروازم,تاحالا زیاد زمین خوردم ولی نمیدونم چرا ناامید نمیشم
اینقدر هدف دارم توی زندگی که نگو.......
به بعضیاش رسیدم و دارم تلاش میکنم که به بقیه هدف هام هم برسم
وقتی یه عده با تعجب به زندگیت نگاه میکنن و میگن نمیشه به این چیزا برسی بیشتر انگیزه و امید پیدا میکنی
من که اینطوریم و در کنارش خیلی ریسک پذیرم
از زندگی بی هدف متنفرم چون یه دوره خیلی کوتاه این حس بی هدفی رو تجربه کردم ولی برای تمام عمرم بس بود الان جوری شدم که دوستام هم از بعضی تصمیمای من شاخ درمیارن ولی خداییش همیشه خونوادم حامی من بودن و هستن شاید اگه پشتیبانی همیشگی اونا نبود من هم یه بی هدف بودم.

ای ول خیلی از حرفات خوشم اومد! به این می گن یک آدم موفق;) مرسی دوست عزیز,منم برات آرزوی موفقیت دارم

اولا سلام به همه ی بچه های افسرده و غیر افسرده!

دوما ترجیح میدم که به زندگی امیدوار باشم نه ناامید...

سوما که دلخوشیامو الان میگم!

اول درسمو تموم کنم بعد ارشد قبول شم بتونم پدر و مادر گلمو سربلند کنم....

بعدش برم سر کار....بعدشم با یه پسر خوب و گل و آقا ازدواج کنم بعد تا آخر عمر خوشبخت زندگی کنیم:)

سلام

دلخشویت یه ذره عامه! البته ایرادی هم نداره!
من خودم همیشه دنبال چیزای خاص می گردم! والا چیزایی که در مسیر زندگیم قرار می گیرن
همیشه قابل انتظاره!

با چه سنجیده ای و نتیجه گرفته ای؟ باعقلت؟
پس بدان كسى كه بر عقل جزوى اعتماد مى كند و حقيقت كلى را از او مى طلبد, مانند خفته اى است كه جامه اش در آب افتاده و خود در خواب به دنبال آب مى گردد و در جايى ديگر آب را مى جويد.
به دليل محدوديت عقل جزوى در تنگناى كثرت و خودى, اين عقل تنها حقايقى را درك مى كند كه دامنه آن به هستى خاكى ختم شود و به وراى اين عالم نمى تواند بينديشد.

پيش بينى اين خرد تا گور بود
و آنِ صاحب دل به نفخ صور بود
اين خرد از گور و خاكى نگذرد
وين قدم عرصه عجايب نسپرد
زين نظر وين عقل نايد جز دوار
پس نظر بگذار و بگزين انتظار

خوب شما منظورت اینه که به چیزی فرارتر از عقلت دسترسی داری؟

• Like
واکنش ها: F.H

جواد111

عضو جدید
اینکه ، این آخرین امتحان رو هم بدیم و واسه همیشه خدا حافظ درس و دانشگاه.....

WOMIS

عضو جدید
دلخوشیهای من آرزوها واهدافم یکیشون:بعد از دکترام تخصص بگیرم تو رشته دلخوام کارکنم اگه براش کار پیدا نکردم داروخونه هم خوبه یه جور خدمت به مردمه!مهمترازهمه یه آرزومه که البته هروقت بخام میتونم انجامش بدم !منتظرم یکم وقت براش پیدا کنم که حتما انجامش بدم
که اگر به آرزوم برسم برای همیشه شاد شادم:D
بااین جمله حال میکنم:اگر یک افلیج قهرمان مسابقه دو نشود مقصر اصلی 100% خود اوست (اسم نویسندشو یادم نیست)
شادشادشاد باشید:thumbsup2:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه ، این آخرین امتحان رو هم بدیم و واسه همیشه خدا حافظ درس و دانشگاه.....

وا؟ پس چرا این همه زمت کشیدی؟ فقط واسه مدرک؟:biggrin:

دلخوشیهای من آرزوها واهدافم یکیشون:بعد از دکترام تخصص بگیرم تو رشته دلخوام کارکنم اگه براش کار پیدا نکردم داروخونه هم خوبه یه جور خدمت به مردمه!مهمترازهمه یه آرزومه که البته هروقت بخام میتونم انجامش بدم !منتظرم یکم وقت براش پیدا کنم که حتما انجامش بدم
که اگر به آرزوم برسم برای همیشه شاد شادم:D
بااین جمله حال میکنم:اگر یک افلیج قهرمان مسابقه دو نشود مقصر اصلی 100% خود اوست (اسم نویسندشو یادم نیست)
شادشادشاد باشید:thumbsup2:
پ

بسسیییییییییی خوشنود گشتیم دوست عزیز:دی

کلا من هر آدم شادی رو می بینم از خود بی خود می شم:دی

همیشه شاد باشی و به هدفات برس!

tina364

عضو جدید
من تاالان اینجوری زندگی کردم که خودمو وابسته ومحدود به یه دلخوشی نکردم همیشه سعی کردم چندتا دلخوشی و چندتا موضوع واسه امیدواری ایندم داشته باشم... به خیلی دلخوشیهام زود رسیدم خیلی هارو هم از دست دادم...اما میدونم اندیشه ی خدا بالاتر از فکر کوتاه ماست...
اما همیشه یه دلخوشی بود اونم وجود مادر پدرم بوده...امیدوارم روزی برسه روحم اونقدر بزرگ بشه که رضای خدا تنها دلخوشیم بشه.....

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تاالان اینجوری زندگی کردم که خودمو وابسته ومحدود به یه دلخوشی نکردم همیشه سعی کردم چندتا دلخوشی و چندتا موضوع واسه امیدواری ایندم داشته باشم... به خیلی دلخوشیهام زود رسیدم خیلی هارو هم از دست دادم...اما میدونم اندیشه ی خدا بالاتر از فکر کوتاه ماست...
اما همیشه یه دلخوشی بود اونم وجود مادر پدرم بوده...امیدوارم روزی برسه روحم اونقدر بزرگ بشه که رضای خدا تنها دلخوشیم بشه.....

ما هم امیدواریم:)

ضمنا امضای جالبی داری

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دلخوشی داش؟
ما دلخوشیمون تو این دنیا خودتی با مرام...

لوتوسو

عضو جدید
دلخوشی م جنگیدنمه واسه رسیدن ب ارزوهام
اخ انقد میچسبه ادم یه چیزیو با جنگ ب دست بیاره...

loee

عضو جدید
من عاشق زنئگيم سعي ميكنم فرصتهارو بدزدم...و البته دلخوشيامم زياده...همين كه وجودم باعث ميشه خونوادم خوشحال باشن و اگه وجود نداشته باشم زندگي اونا سخت ميشه برام كافيه........

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگ ترین دل خوشیم مرگ
بزرگ ترین خوشیم زندگی

EECi

مدیر بازنشسته
دلخوشیه من خدمت به مردم هست
دلخوشیه من لبخند هموطنم هست
دلخوشیه من سلامتیه خانواده ام هست
دلخوشیه من دیدن طبیعت کشور های مختلف هست ( من یک کوهنورد اماتور هستم)

در نهایت دلخوشیه من این هست که خدا از من راضی باشد

آتی جوون

عضو جدید
کاش همان کودکی بودیم که حرفهایش را از نگاهش می توان خواند!

اما اکنون اگر فریاد هم بزنیم کسی نمی فهمد !

و دل خوش کرده ایم که سکوت کرده ایم " سکوت پر بهتر از فریاد تو خالیست "

mycobacter

عضو جدید
دکترا بگیرم ...زن بگیرم...یه پسر بیاره واسم ...و در آخر بزنم برم استرالیا زندگی کنم..