بزرگترین اشتباه زندگیم را انجام دادم.عشقم شوهر کرده!

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بگم؟
خودت میدونی
تو تو دنیا تکی..فقط یه آدم هست..فقط تو
پس خودت بشین . با خودت روراست باش
خوووووووودت
باش
و هوا رو نفس بکش
اونجور که خودت میخوای
تمام دنیا برای تو آفریده شده...فقط برای تو

بابا بیخیال!
داری ادای دکتر آزمندیان رو در میاری؟ این دیوونه هست ها!!! دکترای صنایع داره، اونوقت داره جلسات روانشناسی میذاره!

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم بخاطر اینکه عشقتو از دست دادی ولی دنیا که به آخر نرسیده. بازم آدم های خوب تو دنیا هست که می تونی عاشقشون بشی. این چیزی که تو تصور ما از عشق هست مخصوصا در ایران اصلا واقعیت نداره چون متاسفانه آدم ها در ایران بجای عاشق شدن به تجارت می پردازن یعنی بهت میگن که عاشقتن ولی اون پشت مشتا فقط به خاطر منافع خودشون بهت ابراز علاقه میکنن و تا وقتی که منافعشون رو تامین کنی عاشقت میمونن و به محض اینکه نیازهاشون برآورده نشه دیگه از عشق و مشق (Meshgh) خبری نیست و تو براشون هیچ ارزشی نخواهی داشت. پس ناراحت نباش و بیخیالی طی کن.

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به اینکه تو این دو سال رابطه ای بینتون نبوده ختی صحبت هم نمیکردید با هم فکر کنم راحتتر بتونی فراموش کنی

AVINA

عضو جدید
بابا بیخیال!
داری ادای دکتر آزمندیان رو در میاری؟ این دیوونه هست ها!!! دکترای صنایع داره، اونوقت داره جلسات روانشناسی میذاره!
اینم از مهندس مملکت
راجب مردم درست صحبت کنید.اخویییییی
من اصلا ایشونو نمیشناسم
حرفای خودم بود
اصلنم اهل ادا در آوردن نیستم

root

عضو جدید
سامی جان، اتفاقیه که افتاده، نمی تونم بگم که غصه نخور، اما اون ازدواج کرده و رفته. بعضی وقتا فرصت هایی هست تو زندگی که باید حتماِ حتما قاپیده شن وگرنه بعدش افسوسه ، برای همه هم از این اتفاقا می افته.
ایشالا کس دیگه ای رو پیدا میکنی که از داشتنش هر روز خوشحال تر از دیروزت باشی.

آخرین ویرایش:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم تو این 2 ساعت قیافم این قدر تابلو شده که مامانم اومده پیشم میگه چی شده؟چته؟می گم هیچی؟می گه خودتی...
مثل یک حالت شوک می مونه نه می تونم فکر کنم نه می تونم گریه کنم
رفتم از اتاقم بیرون.داره بارون میات.می خوام برم زیر بارون تا هیچ کسی اشکام نبینه.شاید اگه گریه کنم یک کم آروم بشم.:crying2::crying2::crying2:

AVINA

عضو جدید
نمی دونم تو این 2 ساعت قیافم این قدر تابلو شده که مامانم اومده پیشم میگه چی شده؟چته؟می گم هیچی؟می گه خودتی...
رفتم از اتاقم بیرون.داره بارون میات.می خوام برم زیر بارون تا هیچ کسی اشکام نبینه.شاید اگه گریه کنم یک کم آروم بشم.:crying2::crying2::crying2:
یا علی
برو
اینجوری آرومتر میشید

saman89

عضو جدید
باید بزرگترین درس را از شکستت بگیری.تغییر هم راه خوبیه.
سعی کن اول باورها و افکارت را تغییر بدی کار آسونی نیست اما ممکنه.
به حرفهای مشاوران ازدواج نون به نرخ روز خور هم گوش نکن.آنها هر حرفی که به نفعشون باشه میگن.کی گفته آشنایی پیش ازدواج بده؟؟؟ این حرفها را تنها یک مشت مشاور مزدور می زنن.
سعی کن هیچ حرف و هیچ عقیده ای را باور نکنی مگر اینکه درستی آن برایت اثبات شده باشه.دیگه هم دور بچه مثبت بودن خط بکش.شاید والدینت خوششون بیاید اما هیچ فایده ای برای خودت نداره.
سعی کن یک عشق جدید پیدا کنی تا عشق قبلیت را زودتر فراموش کنی.البته عشق اول هیچوقت فراموش نمیشه و همیشه در کنج ذهنت باقی می مونه.سعی کن اگه کسی را پیدا کردی هیچوقت اونو با عشق قبلیت مقایسه نکنی.

paeeizan

اخراجی موقت
خب طرف ازدواج کرده و مقصر هیشکی نیست و کاری از دست هیشکی برنمیاد
.
.

باید واقع بین بود:
.
.
.
تنها کاری که میکنی باید اینقدر حسرت بخوری تا خسته بشی و فراموشش کنی ... سخته ولی تحمل لازمه

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان همه چیزو حل میکنه ولی سخت میگذره الان برات، همیچ کسم نمی تونه کمکت کنه، الا خودت

saba4

عضو جدید

:surprised:دلم کباب شد :cry::cry::cry::crying2::crying2::crying2:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز نمیدونم چی بگم اما شما داری از یکسری باورهای درست نتیجه گیریه غلط میکنی.من نمیدونم چرا به قول خودت این چرندیات را گوش کردی اما این را خوب میدونم که اگر به خاطر گناه نکردن و... گوش کردی و انجامش دادی خدا کمکت میکنه.الانم این را بدون که شاید خداوند راه بهتری جلوی پات بگذاره و به قولی ازدواج با این دختر به صلاحت نبوده............
بسیار عالی گفتی:gol::gol:

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین اشتباه زندگیم را انجام دادم.ای کاش هیچوقت زنده نبودم تا بشنوم عشقم ازدواج کرده:crying2:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/240209-نیازمند-همفکری-شما-برای-امر-خیر(خانم-ها-اگر-شما-بوديد-چگونه-برخورد-مي-كرديد؟)
از بس تو گوشمون خوندن خودتون دنبال ازدواج نباشین.وقتی شرایط ازدواج را داشتین برای آشنایی اقدام کنین.
از بس از بچگی بمون گفتن نگاه نکن به دختر مردم.گناهه.حرف نزن..................:cry:
از بچگی باورهای غلط سنتی در ذهن من القاء کرده اند که برقراری هرگونه رابطه با جنس مخالف قبل از ازدواج صحیح نیست و یک سد ذهنی روانی در برابر اینکه کسی را خودم برای ازدواج بیابم قرار دادند.اعتماد به نفسم را در برابر خانم ها از من گرفتن.منم بچه مثبت حرف گوش کن
نتیجه این چرندیات این شد.عشقم شوهر کرده.خدا چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟من از هیچکدومشون نمی گذرم.
نمی دونم چی کار کنم؟دوست دارم گریه کنم(اما من مردم نمیشه که گریه کنم)
خیلی اعصابم خرده.

inam az on harfaye mozakhrafe!yani chi mard gerye nemikone!mage mard adam nist ensan nist!del nadare!delesh nemishkane!!!!!:(

taze shodi mesle man!kheily vaghte azash khabar nadaram!ehtemalan zan gerefte!!!!!:cry::cry::cry:

base khosh bakhtish doa kon enjoori hadeaghal aroom mishi!badesham ma ye donyaye dh darim!in hamishe yadet bashe!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین اشتباه زندگیم را انجام دادم.ای کاش هیچوقت زنده نبودم تا بشنوم عشقم ازدواج کرده:crying2:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...(خانم-ها-اگر-شما-بوديد-چگونه-برخورد-مي-كرديد؟)
از بس تو گوشمون خوندن خودتون دنبال ازدواج نباشین.وقتی شرایط ازدواج را داشتین برای آشنایی اقدام کنین.
از بس از بچگی بمون گفتن نگاه نکن به دختر مردم.گناهه.حرف نزن..................:cry:
از بچگی باورهای غلط سنتی در ذهن من القاء کرده اند که برقراری هرگونه رابطه با جنس مخالف قبل از ازدواج صحیح نیست و یک سد ذهنی روانی در برابر اینکه کسی را خودم برای ازدواج بیابم قرار دادند.اعتماد به نفسم را در برابر خانم ها از من گرفتن.منم بچه مثبت حرف گوش کن
نتیجه این چرندیات این شد.عشقم شوهر کرده.خدا چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟من از هیچکدومشون نمی گذرم.
خیلی اعصابم خرده.
کاری نمیشه کرد جز تحمل...گذر زمان همه چی رو حل خواهد کرد..ضمنا باورهاتون خیلی بجا و درست بوده
اجازه نده این باورهای درست به هیچ قیمتی از دست بره
به نظر من اشتباه از خودتون بوده و شما میتونستید بدون دوستی قبل از ازدواج به خواستگاری ایشون برید
حالا چرا اینکارو نکردید جای سوال داره

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
shayad b dostash gofte k dorogh began!ba khodesh sohbat kon!az khodesh bepors!

eye to eye

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...(خانم-ها-اگر-شما-بوديد-چگونه-برخورد-مي-كرديد؟)
خیلی اعصابم خرده.

خدایا خلوتگاه کجاست تا کسی نبیند مرد هم گریه میکند

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
آموخته ام که وقتی نا امید میشوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمت او بار دیگر امید آورم...آموخته ام اگر به آن خواسته ام نرسیدم ، خدا برایم بهتر از آن را فراهم کرده است...

داداشی من به این جمله ایمان دارم.....مطمئن باش حتما همینطوره....

ھیچ گاه عشق به ھمدم را پاینده مپندار و از روزی که دل می بندی این نیرو را نیز در خویش بیافرین که اگر
تنھایت گذاشت نشکنی و اگر شکستی باز ھم نامید نشو چرا که آرام جان دیگری در راه است . ارد بزرگ

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نباش بیخیال همون بهتر که ازدواج کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میخوایی چیکار؟؟؟؟؟؟

heat-love

عضو جدید
......................................................حکمت خـــــــــــــــــــــدا بوده همین............................................

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام برشما

در این طور مواقع درست است که ما افسر ده می شویم انگار زندگیمون یک لحظه هنک گرده ولی بی راه وبی دلیل هم نیست

اگر شما واقعا از خصوصیتان این طرف خوشتان میامدو ان روز از روی منطق وعقل انتخاب کردین خوب همون موقع اقدام میکردین وخواستتون میگفتید ولی کاری نمی کردید تا شرایطتتون درست شود

واگر با رعایت دین خدا هم این تصور کردین وگناه نکردین مطمئن باشید خدا کمکتون میکند شاید صلاحتون نبوده وفرد بهتر ومتناسب باشما در زندگیتون قرار میگیرد

آگوم باگوم

عضو جدید
ببين حالا اين يكي كه پريد.هيچ.بعدي بيشتر حواستو جمع كن كه يكي ديگه قبل تو دست به كار نشه
اصلآ از من ميشنويا اين دخترارو بايد بي خيل شد.
دخترا مثل سايه هستن هرچي بيشتر ازشون فرار كني بيشتر سيريشت ميشن

homeyra_haghighi

عضو جدید
خیلی اعصابم خرده.
راههایی همیشه هستن و بودن که میتونستی بهش نشون بدی بهش علاقه داری و هیچ گناهی هم نکنی، دخترا چون احسساساتین زود اینجور مطلبا رو میگیرن. کوتاهی از خودت بوده ولی حالا که شده، کاریشم نمیشه کرد. پس زودتر بخودت بیا و خودتو جمع و جور کن. کمک خواستی و احتیاج داشتی با کسی حرف بزنی همه بچه ها هستن که کمکت کنن زودتر باخودت کنار بیای.
در ضمن صحبت و دوستی دختر و پسر اگه جنبه شو داشته باشن و به گناه نکشه میتونه موثرتر از دوستیهای دختر-دختر یا پسر-پسر باشه اما لزوما اینطور نیست.
برات دعا میکنم. موفق و صبور باشی:heart:

heat-love

عضو جدید
جالب بود ، اینجورشو دیگه نشنیده بودم
ببين حالا اين يكي كه پريد.هيچ.بعدي بيشتر حواستو جمع كن كه يكي ديگه قبل تو دست به كار نشه

AVINA

عضو جدید
حیف اون یه دونه تشکر

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من امروز مي خوام برم پيش يك مشاور.به نظرتون كار درستي مي كنم؟؟؟