برو بچه های دانشگاه ازاد اسلامشهر بفرماییییینننن........

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هان؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:نه کلا به علامت تعجب علاقه دارم جالبه که همه هم همین رو بهم گفتن:biggrin:
راستش خبر ندارم از وقتی نمره هام اومده نرفتم سایته یونی!!!!!!!!

اخه انقدر استفادش می کنی ....کلا ادم متعجبی به نظر میای...:دی
منم خیلی وقته نرفتم....

kave8

عضو جدید
جریان علامت تعجبا چیه؟؟.نکنه دگمه کیبردت گیر کرده؟؟:دی...

اووو خیلی وقته اومده .......راستی انتخاب واحد حدودا چندم شروع میشه؟؟

سلاااااااااااااااااااام.هیچ خبری از انتخاب واحد نیست من هر روز یه سری به سایت میزنم هر وقت توسایت زدن من برا شما میزنم

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام.هیچ خبری از انتخاب واحد نیست من هر روز یه سری به سایت میزنم هر وقت توسایت زدن من برا شما میزنم
سلام....دسته شما درد نکنه منتظر خبرا هستیم......دمت گرم....

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به سلام علیکم به دوستان این تاپیک
یه بوسه زیبا ویژه خانوما

ببخشید یه سوال اسلامشهر ماله کجاست؟
نه من دانشگاه ازادی نیستم
پیام نوریم:D

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راسته که میگن دانشگاه ازاد مثه کویته؟
یعنی اینقد خوش میگذره بهتون اونجا؟

اگه اینجوریه خوش به احوالتون

mahsa.92

عضو جدید
راسته که میگن دانشگاه ازاد مثه کویته؟
یعنی اینقد خوش میگذره بهتون اونجا؟

اگه اینجوریه خوش به احوالتون
سلام فرشته جان کویت کجا بود .هفت جدت میاد جلوی چشمت تا تازه از حراست دم در رد بشی..این از اغازش................

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فرشته جان کویت کجا بود .هفت جدت میاد جلوی چشمت تا تازه از حراست دم در رد بشی..این از اغازش................

نه بابا؟...راست میگی؟
دختر دائیم ازاد نجف اباد درس میخونه...کویته کویت!
خب یه دانشگاه بین المللی حساب میشه...با ظرفیت 25000 دانشجو...فک کنم تنها دانشگاهیه که حراست کاری بهشون نداره و چادر اجباری نیست
دانشگاه شما چادر اجباریه؟

سلام...
جنوب تهرانه
نه بابا کویت چیه؟؟!!....والا ما شنیدیم پیام نور کویته....!

ببخشید شما از چه نظر میگی پیام نور کویته؟
کتاب 550 صفحه ای که من ترم 2 پاس کردم...شما عمرا ترم اخر این حجم صفحه رو بخونی!!!
ادم تو پیام نور احساس نمیکنه دانشجوئه
هی...

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا؟...راست میگی؟
دختر دائیم ازاد نجف اباد درس میخونه...کویته کویت!
خب یه دانشگاه بین المللی حساب میشه...با ظرفیت 25000 دانشجو...فک کنم تنها دانشگاهیه که حراست کاری بهشون نداره و چادر اجباری نیست
دانشگاه شما چادر اجباریه؟

ببخشید شما از چه نظر میگی پیام نور کویته؟
کتاب 550 صفحه ای که من ترم 2 پاس کردم...شما عمرا ترم اخر این حجم صفحه رو بخونی!!!
ادم تو پیام نور احساس نمیکنه دانشجوئه
هی...
هم شنیدم هم یکی از فامیلامون و دیدم....
ما داریم 800 صفحه ای می خونیم..... دینامیک.....استاتیک....همون ترمه 2 که استاتیک پاس شد.....حالا طراحی اجزاء و خیلی درسایه دیگه هم هست که نمیدونم چند صفحن ولی میدونم کت و کلفتن...:دی
نه چادر اجباری نیست ولی به مانتو کوتاه گیر میدن بعضی موقع ها هم به پسرا که استین کوتاه پوشیدن گیر میدن....کلا ما هم حس دانشجو بودن نداریم...!!

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هم شنیدم هم یکی از فامیلامون و دیدم....
ما داریم 800 صفحه ای می خونیم..... دینامیک.....استاتیک....همون ترمه 2 که استاتیک پاس شد.....حالا طراحی اجزاء و خیلی درسایه دیگه هم هست که نمیدونم چند صفحن ولی میدونم کت و کلفتن...:دی
نه چادر اجباری نیست ولی به مانتو کوتاه گیر میدن بعضی موقع ها هم به پسرا که استین کوتاه پوشیدن گیر میدن....کلا ما هم حس دانشجو بودن نداریم...!!

800 صفحه؟
والا تا اونجایی که من دیدم..استادای دانشگاه ازاد جزوه میگن...که به زور به 50 صفحه میرسه
عجب جایی گیر افتادی شما!!!
میدونی من از چه لحاظ میگم احساس دانشجو بودن ندارم؟
چون تعداد کلاسایی که برگزار میشه اندک...هفته ای دو یا 3 روز ...هر نوبت 4 ساعت...نری سر کلاسم اشکال نداره..استادامون بعضیاشون افتضاح درس میدن...خودخوان بخونی بهتره
بازم بگم؟:crying2:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
800 صفحه؟
والا تا اونجایی که من دیدم..استادای دانشگاه ازاد جزوه میگن...که به زور به 50 صفحه میرسه
عجب جایی گیر افتادی شما!!!
میدونی من از چه لحاظ میگم احساس دانشجو بودن ندارم؟
چون تعداد کلاسایی که برگزار میشه اندک...هفته ای دو یا 3 روز ...هر نوبت 4 ساعت...نری سر کلاسم اشکال نداره..استادامون بعضیاشون افتضاح درس میدن...خودخوان بخونی بهتره
بازم بگم؟:crying2:

بله....
جزوه هم میگن ولی نه همشون نه همه ی درسا.....
همهی دانشگاها اینه....
خوب باید هفته ای 3 4روز باشه دیگه هر روز که بری دانشگاه که دیگه مدرسه میشه دانشگاه نمیشه که......!!..البته 4 ساعت بیشتره.....
پس در کل به این نتیجه میرسیم که پیام نور خیلی داغونه..!!
به نظرم بیای ازاد بخونی خیلی بهتره...

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله....
جزوه هم میگن ولی نه همشون نه همه ی درسا.....
همهی دانشگاها اینه....
خوب باید هفته ای 3 4روز باشه دیگه هر روز که بری دانشگاه که دیگه مدرسه میشه دانشگاه نمیشه که......!!..البته 4 ساعت بیشتره.....
پس در کل به این نتیجه میرسیم که پیام نور خیلی داغونه..!!
به نظرم بیای ازاد بخونی خیلی بهتره...

داغونه داغون
باورت میشه بابام مخالف بود بیام پیام نور؟...بخاطر پیام نور 3 روز اشک ریختم:(..تا اینکه رضایت داد
میگفت برو ازاد..منم دلم نمیومد بابام اینقد خرج دانشگاه ازادم بکنه...
بیخیال دوست من...میگذرونیم...میگن پیام نور چون بیشتر باخودته ...واسه ارشد کارت راحت تره
خیلی کار دارم...یه سرمو هزار سودا...هر چی یاد گرفتم ناقصه..از زبان بگیر تا کتابای تخصصی شبکه
نمیدونم کودومو کی شروع کنم!!!....یعنی وقت نمیکنم...برنامه ریزی میخواد با ارده قوی...که ارادشو من ندارم
من اصلا رفتم بمیرم...

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داغونه داغون
باورت میشه بابام مخالف بود بیام پیام نور؟...بخاطر پیام نور 3 روز اشک ریختم:(..تا اینکه رضایت داد
میگفت برو ازاد..منم دلم نمیومد بابام اینقد خرج دانشگاه ازادم بکنه...
بیخیال دوست من...میگذرونیم...میگن پیام نور چون بیشتر باخودته ...واسه ارشد کارت راحت تره
خیلی کار دارم...یه سرمو هزار سودا...هر چی یاد گرفتم ناقصه..از زبان بگیر تا کتابای تخصصی شبکه
نمیدونم کودومو کی شروع کنم!!!....یعنی وقت نمیکنم...برنامه ریزی میخواد با ارده قوی...که ارادشو من ندارم
من اصلا رفتم بمیرم...
حالا برنامه ریزی و بی خیال اصلش اراده قوی چون من خودم انقدر برای خودم برنامه ریزی های باحال کردم که این برنامه سنجش هم همچین برنامه ریزی هایی نمیده ولی اصلش ارادشه که بشینی بخونی....:دی
زبان و که به نظرم برو سوا یاد بگیر اصلا رو زبان دانشگاه حساب نکن.....برنامه هایی هم که به درده رشتت می خوره و حتما یاد بگیر چون اخرش با همین برنامه ها کار داری......ولی درسای تخصصی و باید یه جوری بخونی دیگه.....
با مردن چیزی حل نمیشه...:دی
موفق باشی...

احسان اسدی

عضو جدید
سلام
من احسان از بچه های دا نشگاه آزاد اسلامشهر رشته ء مدیریت بازرگانی هستم
از آشنایی با شما خیلی خوشبختم:gol:

احسان اسدی

عضو جدید
سلام
من تو دانشگاه پیام نور درس خوندم
بی نظم ترین و بی شعورترین مسئولین رو داره واقعا آزاد از پیام نور بهتره

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من تو دانشگاه پیام نور درس خوندم
بی نظم ترین و بی شعورترین مسئولین رو داره واقعا آزاد از پیام نور بهتره

هووم
حالا من یذره از پیام نور بد گفتم
دیگه این بیشعور این وسط چکارست؟
حرفت زشت بودا....
بی نظمیشو گاهی اوقات فبول دارم اما بیشعوریشو نمیدونم به چه علت گفتی؟

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هووم
حالا من یذره از پیام نور بد گفتم
دیگه این بیشعور این وسط چکارست؟
حرفت زشت بودا....
بی نظمیشو گاهی اوقات فبول دارم اما بیشعوریشو نمیدونم به چه علت گفتی؟

حتما هستن دیگه.....:دی
اینجوری میشه که کویت میشه دیگه.....