بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 92

jhangard

کاربر بیش فعال
ساعت 8 شد و هنوز هم اعلام نکردن.....
هه هه هه مسئولین سایت سنجش الان تو رستورانی.... مهمونی یا مسافرتی دارن به ریش امسال من و شما میخندن... :biggrin: رفت تا شاید یکشنبه نتایج رو بزنند... حتا به خودشون زحمت دو خط نوشته هم نمیدن....
در کل باید زار گریست وقتی ریز میشی میبینی همه چیز مملکت و کارامون همینطوریه... طرف تو ژاپن برا همچنین بدقولی خودکشی میکنه. تو آلمان کلا استعفا میده. تو آمریکا اخراج میشه.... به نظر شما تو ایران چی میشه؟ هه..

S-NAZ

عضو جدید
هه هه هه مسئولین سایت سنجش الان تو رستورانی.... مهمونی یا مسافرتی دارن به ریش امسال من و شما میخندن... :biggrin: رفت تا شاید یکشنبه نتایج رو بزنند... حتا به خودشون زحمت دو خط نوشته هم نمیدن....
در کل باید زار گریست وقتی ریز میشی میبینی همه چیز مملکت و کارامون همینطوریه... طرف تو ژاپن برا همچنین بدقولی خودکشی میکنه. تو آلمان کلا استعفا میده. تو آمریکا اخراج میشه.... به نظر شما تو ایران چی میشه؟ هه..

هعیی...بزن بر طبل بی عاری که آن هم عالمی دارد..!

archi&tini

عضو جدید
از صبح هرچقدر تماس می گیرم با سنجش خطش میافته روی خط شرکت پالاز موکت.....
کسی می دونه چطور میشه به 20:30 پیغام داد تا ببینه که این تلفن این سنجش چطور همه رو مسخره ی خودش کرده ؟
اعصابم خوردههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
از صبح هرچقدر تماس می گیرم با سنجش خطش میافته روی خط شرکت پالاز موکت.....
کسی می دونه چطور میشه به 20:30 پیغام داد تا ببینه که این تلفن این سنجش چطور همه رو مسخره ی خودش کرده ؟
اعصابم خوردههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

من که هرچی تماس میگیرم تمام خطوط اشغاله:surprised:

elnaz...

عضو جدید
بله....
کارنامه نهایی تا وقتی تکمیل ظرفیتا نیاد به درد من یکی که نمیخوره. کارنامه ام که بیاد باز باید بشینم منتظره تکمیل ظرفیت.

archi&tini

عضو جدید
بله....
کارنامه نهایی تا وقتی تکمیل ظرفیتا نیاد به درد من یکی که نمیخوره. کارنامه ام که بیاد باز باید بشینم منتظره تکمیل ظرفیت اعلام شه.

اتفاقا به درد می خوره.....شاید توی انتخاب قبولی اشتباهی شده باشه...من نمونه اش رو سال قبل دیدم
ولی در کل...اینکه تاریخی اعلام کنند و بعدش جواب رو ندن ...و حتی یه بیانیه ندن نشون دهنده مسخره بودن این سازمان....

archi&tini

عضو جدید
اومد....
برای من زده اسم من رفته جزو نفرات معرفي شدگان چند برابر ظرفيت سوره جهت انجام مراحل مصاحبه قرار گرفته است. اما این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

archi&tini

عضو جدید
راستی سوره مگه ظرفیتش تکمیل نیست چطور اسم شما رو واسه چند برابر ظرفیت زده؟

نمی دونم...منم توی همین موندم.....! از اون طرف این 20 نفر فاصله تا شریعتی:cry: از اینطرف معرفي شدگان چند برابر ظرفيت برای سوره....!!!! اصلا نمی دونم یعنی چی///الان هم کسی نیست این دانشگاه تا بفهمم منظورشون چیه !

donya-70

عضو جدید
سلام
من میخواستم دانشگاه خودم جابربن حیان رشت قبول بشم ... دانشگاه دامون - فومن ... انتخاب نهم قبول شدم ...

photocat.jpg

photocat.jpg

به نظرتون برای تکمیل ظرفیت امیدی داشته باشم ؟

donya-70

عضو جدید
اینم برای دوستم که انتخاب اویش ... دانشگاه جابربن حیان رشت قبول شد ...

6.jpg

خودمه : دانشگاه دامون - فومن ... انتخاب نهم ...

7.jpg

mahnaz .sh

عضو جدید
رتبه کل چقدر شدیم . . . این کارنامه چرا این شکلیه . . . من چیزی متوجه نمیشم یکی واسه من توضیح بده لطفا . . . :eek:

elnaz...

عضو جدید
اول باید بگم که من اصلا نخوندمو فقط شرکت کردم. هنوزم فارغ التحصیل نشدم.
اینم کارنامم
فقط هم روزانه شریعتی نیمه دوم رو انتخاب کردم!
Capt1ure.jpg

پیوست ها

• Capture.jpg
    Capture.jpg
    15.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:
بالا