بررسی آزمون نظارت 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کلید آزمون رو کی میزارن؟ نتایج ش کی میاد؟ کسی نمی دونه؟

4079

عضو جدید
بچه ها من خیلی تضعیف روحیه شدم کلا 5 تا کتاب برده بودم همه با چمدون اومده بودن منننننننننننننننننن خیلی ناراحتم اگه قبول نشم چی :eek: اشکال نداره دوباره میدیم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من خیلی تضعیف روحیه شدم کلا 5 تا کتاب برده بودم همه با چمدون اومده بودن منننننننننننننننننن خیلی ناراحتم اگه قبول نشم چی :eek: اشکال نداره دوباره میدیم

از بچه های اینجا هیچ کی اجرا امتحان نداده؟؟؟؟واااااااااااای شدیدا نیاز دارم به جوابهاتون.....سئوالهای 53-9-39-20 اینها رو میخوااااام/////

SBARZEGAR

عضو جدید
بچه ها لطفا تو این تاپیک در مورد جواب سوالات آزمون نظارت 92 بحث کنید، به نظرم نسبت به سوالای اسفند 91 خیلی سخت تر شده بود.

اره واقعاااااا.....
همش صحيح ..غلط........
واقعا ظلمه!!
يسوال جوابش برام مبهم بود....اونكه تابلو نبايد به درخت ..مجاز نيس...چراغ قرمز متحرك....تابلو واس فروش ملك 0.25 مترمربع .....وآخريشم تابلو در ساختمان تا 1 متر مربع مجاز هست!!!!
كدومش غلطه؟؟
اقاجون 2تاش كه ادامه داره...مثلا تابلو واس فروش املاك گفته حداكثرو.0.5!!!!! يعني زير اون مساحتم مجازه ديگه!!!
ازطرفي چراغ متحرك تو بزرگراه 2حالته!!!اگه خطر باشه مورد نداره ولي تبليغاتي....مجاز نيس!!
اينا خيلي مبهمن!!!
شما كدومو زدين؟؟؟

SBARZEGAR

عضو جدید
بچه ها لطفا تو این تاپیک در مورد جواب سوالات آزمون نظارت 92 بحث کنید، به نظرم نسبت به سوالای اسفند 91 خیلی سخت تر شده بود.

یک سوال هم از تاسیسات بهداشتی داده بودن که اون هم هر 4 تا گزینه اش درست بود. ( هر 4 تاشو تو کتاب پیدا کردم)
سوالی که درباره ی لوله های پلیمری بود. شما این سوال و چی زدین؟

دیوار باراکنستانتینی
نوفه50-45
دیوارجداکننده بین دوواحد50
بیشتراز1 کارگر
فاصله بنای دردست تخریب وتعمیر40-25
تراورتن
1حجم سیمان.3حجم ماسه
بازشو1/3 سطح
طول سلختمان از2 برابر عرض ساختمان بیشتر نباشد
اختلاط بتن بادست به هیج وجه مجاز نیست به جز درموار...دستگاه نظارت...سی16
من گزینه طبقات زیرین ساختمان زیرزمین به توقف....ص39 رو زدم درسته؟

کتاب گاز رو نداشتم. 2 تا از اون سوال داده بودن

1سیمان 3 ماسه درسته مبحث 8 ص55

زاویه شیب پله برقی مگه 27-35 نبود؟ چرا تو گزینه ها 35 نداشت؟ من 33 زدم[/Q
من 30 زدم،اما نمیدونم درسته یا نه،مبحث 15 ص 57

منم 30 زدم با توجه به شکل بعد ص 58...چون گفتم وقتی 27 و 35 نی...حتما 30 ج درسته:razz:الان ج درست چیه؟

منم 30 زدم ولی فکر میکنم 33 درست باشه

30 درسته ص هم نوشتم عین جمله هست تو تون ص خیالت راحت
منم 30 زدم.........خداكنه همون باشه!!!!!!!!!!!!!!

shab khanoom

عضو جدید
اره واقعاااااا.....
همش صحيح ..غلط........
واقعا ظلمه!!
يسوال جوابش برام مبهم بود....اونكه تابلو نبايد به درخت ..مجاز نيس...چراغ قرمز متحرك....تابلو واس فروش ملك 0.25 مترمربع .....وآخريشم تابلو در ساختمان تا 1 متر مربع مجاز هست!!!!
كدومش غلطه؟؟
اقاجون 2تاش كه ادامه داره...مثلا تابلو واس فروش املاك گفته حداكثرو.0.5!!!!! يعني زير اون مساحتم مجازه ديگه!!!
ازطرفي چراغ متحرك تو بزرگراه 2حالته!!!اگه خطر باشه مورد نداره ولي تبليغاتي....مجاز نيس!!
اينا خيلي مبهمن!!!
شما كدومو زدين؟؟؟

منم این سوال و نزدم. چون به نظر، همه گزینه ها درست بودند. با این سوال طرح کردنشون!

SBARZEGAR

عضو جدید

یک سوال هم از تاسیسات بهداشتی داده بودن که اون هم هر 4 تا گزینه اش درست بود. ( هر 4 تاشو تو کتاب پیدا کردم)
سوالی که درباره ی لوله های پلیمری بود. شما این سوال و چی زدین؟

دیوار باراکنستانتینی
نوفه50-45
دیوارجداکننده بین دوواحد50
بیشتراز1 کارگر
فاصله بنای دردست تخریب وتعمیر40-25
تراورتن
1حجم سیمان.3حجم ماسه
بازشو1/3 سطح
طول سلختمان از2 برابر عرض ساختمان بیشتر نباشد
اختلاط بتن بادست به هیج وجه مجاز نیست به جز درموار...دستگاه نظارت...سی16
من گزینه طبقات زیرین ساختمان زیرزمین به توقف....ص39 رو زدم درسته؟

کتاب گاز رو نداشتم. 2 تا از اون سوال داده بودن

1سیمان 3 ماسه درسته مبحث 8 ص55

زاویه شیب پله برقی مگه 27-35 نبود؟ چرا تو گزینه ها 35 نداشت؟ من 33 زدم[/Q
من 30 زدم،اما نمیدونم درسته یا نه،مبحث 15 ص 57

منم 30 زدم با توجه به شکل بعد ص 58...چون گفتم وقتی 27 و 35 نی...حتما 30 ج درسته:razz:الان ج درست چیه؟

منم 30 زدم ولی فکر میکنم 33 درست باشه

30 درسته ص هم نوشتم عین جمله هست تو تون ص خیالت راحت

من میگم یه فلاسک ببررررررررررر از این گنده هاااااااااااااااا ..... :D موادم نداریم حداقل فردارو دوپینگ کنیم :redface: بعدشم یه عمر ........

تبریز خیلی از بچه ها اطراف تبریز نتونستن بیان

یعنی من از امتحان اومدم بیرون کولاک بود ماشین رو نتونستم پیدا کنم نیم ساعت داشتم ماشین رو پارو می کردم تو اون یخبندون و برف به زور خودمو به جلسه آزمون دوم که نمی دونستم کجاست رسوندم

:cry:روم نمیشه من الان 39.5 درجه تب کردم

:Dمن خودم کلی قرص سردرد و سرماخوردگی وپروفین گذاشتم تو کیف دیدم اوضاعم خطریه یکی یدونه بندازم بالا:redface:

به نظر من سوالا خیلی سخت بود برعکس اسفند که می تونستی با خیال راحت 30 تا رو بزنی این دفعه اینطور نبود، امیدوارم تو یه اعتراض جمعی بتونیم چند تا از سوالایی که ابهام داره رو حذف کنیم شاید فرجی بشه;)

یعنی اعصاب مصاب نمونده برام!!!!!!!!!!!!!! همش 31 ی زدم چنتا ام باشک،
سوالا واسه این مزخرف بود چون طراح : خود نظام مهندسی بود
10 تا سوال کدام صحیح است کدام نیست بود که باید 60 ساعت میگشتی 4 تا گزینشو چک میکردی، 4تا5تا جوش!!!!!!!!!
3 تا گاز!!!!!!!!!!!!! سوالاییی ام که مطمعن بودی جاش کجاست میرفتی پیدا میکردی تو گزینه نبود یا پیچونده بودن من چندتارو همینطوری نزدم خیلی احمقم :(
بچه ها اگه اعتراض بدیم(تعداد اعتراضا زیاد باشه) یکی از استادام گفت که اوناییکه نمرشون به حد نصاب نرسیده 45، 46 شدن براشون یه کلاس میزارن قبولشون میکنن
بچه هاااااااااااااااااا
عرض پلکان بر اساس بار تجمیعی مگه 140 نبود؟ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپس چرا تو گزینه ها نداشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!1

موافقم...........حرفاي شما حرفاي منم هست...خيلي بيشورن!!!!
برن بميرن..با اين سوال در اوردنشون!!!

SBARZEGAR

عضو جدید
فقط تونستم همین چند صفحه رو عکس بگیرم...:([/QUOTE]

واقعا دمت گرم مهندس....ايول خوشم اومد!!!

farinaz_kiani

عضو جدید
سلام همگی خسته نباشین بچه ها سوالای ازمونو از کجا دانلود کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام همگی خسته نباشین بچه ها سوالای ازمونو از کجا دانلود کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز که جایی نزاشتن. یکی از دوستان لطف کردن چند صفحه قبل عکس هایی رو که گرفته بودن گذاشتن

farinaz_kiani

عضو جدید
کاش زودتر همه مارو از هول واسترس در میاوردن واقعا حس وحال خوبی ندارم باید تا اسفندم صبر کنیم

بچه ها نمیدونین امتحان نظارت واجرا بهم ربطی دارن یا نه؟ یعنی اگه یکیشو قبول بشیم توی صلاحیتامون فرقی نمی کنه؟

respina

عضو جدید
کاش زودتر همه مارو از هول واسترس در میاوردن واقعا حس وحال خوبی ندارم باید تا اسفندم صبر کنیم

بچه ها نمیدونین امتحان نظارت واجرا بهم ربطی دارن یا نه؟ یعنی اگه یکیشو قبول بشیم توی صلاحیتامون فرقی نمی کنه؟

اگر فقط اجرا قبول بشی، تا زمانی که پروانه نظارت نگیری نمیتونی ازش استفاده کنی

farinaz_kiani

عضو جدید
اگر فقط اجرا قبول بشی، تا زمانی که پروانه نظارت نگیری نمیتونی ازش استفاده کنی

وایییییییییییییی چقدر بد مگه ما چه گناهی کردیم اخه که هم از مون همچین امتحانی گرفتن همم تا زمانی که پروانه نظارت نگیری نمیتونی از اجرا استفاده کنی من امتحان اجرامو بهتر دادم
چطور بدون امتحان مهر اجرا به سالهای پیش از ما که نظارت قبول شدن دادن

باز نوبت ما که شد آسمون تپید

italian_arch

عضو جدید
وضعیت
موضوع بسته شده است.