بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sedre

عضو جدید
بچه ها چقدر خوب کار کردین. من که ایده خاصی نداشتم
فقط کشیدم. نما وقت نشد بکشم. ولی بقیه رو کشیدم به راندو هم نرسیدم.
یه شیتم یه پرسپکتیو ناظر بود.
یه شیت دیگه پرسپکتیو داخلی از لابی، مقطع، یه دیتیل
یه شیتم 2 طبقه پلان بود با چنتا روند که تو 2 دیقه کشیدم.
هر چی بود دیگه تموم شد. امیدوارم همه نتایج خوبی بگیرن

آخرین ویرایش:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها!!! خوبین؟؟؟ همگی خسته نباشید!!! من تو رشت طراحی کردم!!! چون میشد برون گرا طراحی کرد!!! من دورش یه غلام گردش گذاشتم و از 4 طرف بش راه دادم در نهایت از سمت خیابون (شرق) ورودی گرفتم!!! کارم شبیه مقبره ی شیخ زاهد گیلانی شده (البته از مقبره بودن خارجش کردم)!!! پلانم رو 20 *20 گرفتم (غلام گردشو جز مساحت حساب نکردم)!!! وستش یه سرسرا دارم که از یه گنبد انتزاعی شده از مقبره شیخ زاهد با شیار هایی روی گنبد نور میگیره!!! گالری هامم دورش هس که یه سری پنجره کوچولو ب سمت سرسرا داره که نور و میاره تو گالری!!! واسش نوشتم طواف ب دور فضای نورانی (تجلی نور خدایی)!!! و... ب نظرم امسال میانگین بچه ها ب 35 و 40 میرسه!!! من از کار داخلیم بسیار بسیار راضیم!!! یا نمرم خیلی بالا میشه یا متوسط!!!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها!!! خوبین؟؟؟ همگی خسته نباشید!!! من تو رشت طراحی کردم!!! چون میشد برون گرا طراحی کرد!!! من دورش یه غلام گردش گذاشتم و از 4 طرف بش راه دادم در نهایت از سمت خیابون (شرق) ورودی گرفتم!!! کارم شبیه مقبره ی شیخ زاهد گیلانی شده (البته از مقبره بودن خارجش کردم)!!! پلانم رو 20 *20 گرفتم (غلام گردشو جز مساحت حساب نکردم)!!! وستش یه سرسرا دارم که از یه گنبد انتزاعی شده از مقبره شیخ زاهد با شیار هایی روی گنبد نور میگیره!!! گالری هامم دورش هس که یه سری پنجره کوچولو ب سمت سرسرا داره که نور و میاره تو گالری!!! واسش نوشتم طواف ب دور فضای نورانی (تجلی نور خدایی)!!! و... ب نظرم امسال میانگین بچه ها ب 35 و 40 میرسه!!! من از کار داخلیم بسیار بسیار راضیم!!! یا نمرم خیلی بالا میشه یا متوسط!!!

سلااام
خدا قوت
شکر ک راضی بودید!!
غلام گردش همون مردگرده؟؟؟؟
و اینکه درباره داخلی هم بگید چیکار کردید

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااام
خدا قوت
شکر ک راضی بودید!!
غلام گردش همون مردگرده؟؟؟؟
و اینکه درباره داخلی هم بگید چیکار کردید
چون سایت داده بود حتما نیاز ب ستاوند از 4 طرف داش!!! تو صورت سوالم ذکر شده بود که تعامل مردم و هنرمندانو...!!! من اشتباها پلان 1:100 کشیدم بعد فهمیدم 1:200 باید می کشیدم!!! عرق سرد بر پیشانیم نقش بست!!! ولی در نهایت جم شد!!! 2 تا پلان کشیدم!!! اسکیس داخلی هم با صندلی های بالا بر میرن پایین!!! حس معلق بودن می گیرن!!! پرس داخلیم عالی شد!!!

sedre

عضو جدید

واسه داخلی چه ایده ای داشتین چکار کردین؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
چون سایت داده بود حتما نیاز ب ستاوند از 4 طرف داش!!! تو صورت سوالم ذکر شده بود که تعامل مردم و هنرمندانو...!!! من اشتباها پلان 1:100 کشیدم بعد فهمیدم 1:200 باید می کشیدم!!! عرق سرد بر پیشانیم نقش بست!!! ولی در نهایت جم شد!!! 2 تا پلان کشیدم!!! اسکیس داخلی هم با صندلی های بالا بر میرن پایین!!! حس معلق بودن می گیرن!!! پرس داخلیم عالی شد!!!
خیلی دوس دارم حجم و راندوی کارتونو ببینم.کاش میشد عکس بگیرید...
خب یکم توضیح بدید
واسه داخلی آزانس هواپیمایی چه طراحی خاصی انجام دادید؟؟
صندلی بالابر؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اقتصادیه واسه ی آژانس؟؟؟؟؟
نورگیریشو چطور انجام دادید؟؟؟؟ میشه شماتیک کارتونو بذارید اگه حوصلشو دارد..ممنون میشم

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی دوس دارم حجم و راندوی کارتونو ببینم.کاش میشد عکس بگیرید...
خب یکم توضیح بدید
واسه داخلی آزانس هواپیمایی چه طراحی خاصی انجام دادید؟؟
صندلی بالابر؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اقتصادیه واسه ی آژانس؟؟؟؟؟
نورگیریشو چطور انجام دادید؟؟؟؟ میشه شماتیک کارتونو بذارید اگه حوصلشو دارد..ممنون میشم
نور گیراشم متصلن ب صندلیا!!! اقتصادی بودن اصن مهم نیس!!! هرگز سر کنکور ب فکر اقتصادی بودن کارت نباش!!! الان ک تهرانم!!! رفتم رشت میکشم!!!

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
نور گیراشم متصلن ب صندلیا!!! اقتصادی بودن اصن مهم نیس!!! هرگز سر کنکور ب فکر اقتصادی بودن کارت نباش!!! الان ک تهرانم!!! رفتم رشت میکشم!!!

اما یکی از داورا گفت موقه انتخاب کار برتر کاری انتخاب میشه ک قابلیت اجرایی بالاتری داره
مرسییییییییییییی منتظرم!!!!!!!!!!

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه دوستان خسته نباشید امیدوارم همگیتون موفق باشین وجزورتبه اولی های امسال باشین.به افتخار همه تون:w17::w17:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما یکی از داورا گفت موقه انتخاب کار برتر کاری انتخاب میشه ک قابلیت اجرایی بالاتری داره
مرسییییییییییییی منتظرم!!!!!!!!!!
اجرایی نه اقتصادی!!! من کلی دیتیل اجرایی دادم!!! حالا بازم نظر داوراس!!! ممکنه هر درصدی بگیرم!!!!

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
اجرایی نه اقتصادی!!! من کلی دیتیل اجرایی دادم!!! حالا بازم نظر داوراس!!! ممکنه هر درصدی بگیرم!!!!

انشا... شیت شما جزء بهترینهاس!دیتیل تو داخلی خیلی مهمه!! حتما مقطعتونم بذارید واسم
من اگه رو داخلی زوم کردم چون میخوام از تجربتون استفاده کنم آخه شاید من فقط داخلی شرکت کنم
اینم ک گفتید درسته!اجرایی بودن با اقتصادی بودن فرق داره!!!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ایده ام رو می گم :
شعر سهراب که می گه
پشت درياها شهري است
كه در آن پنجره‌ها رو به تجلي باز است.
بام‌ها جاي كبوترهايي است كه به فواره هوش بشري مي‌نگرند.
دست هر كودك ده ساله شهر، خانه معرفتي است.
مردم شهر به يك چينه چنان مي‌نگرند
كه به يك شعله، به يك خواب لطيف.
خاك، موسيقي احساس تو را مي‌شنود
و صداي پر مرغان اساطير مي‌آيد در باد.

پشت درياها شهري است
كه در آن وسعت خورشيد به اندازه چشمان سحرخيزان است.
شاعران وارث آب و خرد و روشني‌اند.

پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.

یه ایده دیگه هم که راشتم ... بحث نور اگهی و ظلمت نادانی بود ... انتهای گالری من ختم می شه به دیوازی نوار باریک مشبک که در کنار راهروی باریک و تاریکی قرار داشت ... انتهای این راهرو به یه پیچ صدو هشتاد درجه ای میرسید ... در حقیقت این جا نقطه ی شک و تردید بود ... که طرف به تاریکی بر می گرده یا مسیری خلاف اون رو طی می کنه ... راهروی جانبی نیمه تاریک بود چرا که نور گیری اون صرفا به وسیله نوری بود که از سنگ های مرمر درون سقف عبور میکرد و حالت روحانی و مرموز به فضا میداد ... به انتهای این راهرو که می رسیدی وارد یک مکعب با جداره هایی مرتفع با نوار مشبکی میشدی ... که خالی بود و تنها یک لوح در وسط اون قرار داشت
روبروی لوح که می ایستادی فقط یک اینه ساده قدی روبروی خودت می دیدی ... در حقیقت انسان نهایت هنر خالقشه و نهایت اگاهی و دانش خودشناسیه ...

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

خوشحالم که شما هم راضی هستید انشاله امسال همه شیرینی بدن شهریور بهمون

venus.

عضو جدید
رسما حذف شدم رفت
کارهایی که بچه ها کردنو خوندم افسرده شدم
مقطع خیلی وقتمو گرفت اصلا جا نمی شد اخرش الکی یه چیزی کشیدم شیت خالی نباشه یهو به خودم اومدم نیم ساعت بیشتر وقت نمونده بود ار استرس دستو بامو گم کردم اونم الکی 2 تابرسبکتیو زدم با یه داخلی بیشتر شبیه کار بچه 5 ساله شد یعنی هیچی دیگه بیچاره شم اخرش این استرس منو نابود میکنه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسما حذف شدم رفت
کارهایی که بچه ها کردنو خوندم افسرده شدم
مقطع خیلی وقتمو گرفت اصلا جا نمی شد اخرش الکی یه چیزی کشیدم شیت خالی نباشه یهو به خودم اومدم نیم ساعت بیشتر وقت نمونده بود ار استرس دستو بامو گم کردم اونم الکی 2 تابرسبکتیو زدم با یه داخلی بیشتر شبیه کار بچه 5 ساله شد یعنی هیچی دیگه بیچاره شم اخرش این استرس منو نابود میکنه

ببین عزیزمن اول از همه که هنوز چیزی معلوم نشده و دومش انیکه شما مدیریت زمان نداشتید ، به هر حال هر چی بود تموم شد اجازه بدید تا شهریور ببینیم خدا چی م یخواد در ضمن ناامیدی از شیطان توکل کن به خدا

beni belazi

کاربر بیش فعال
من بازم از امتحانم راضی نیستم یعنی موضوع اینقدر راحت بود که فکر کنم 300 تا بهتر از من با ایده و ترسیم قوی حتما هست. ولی یه بار که بلند شدم کارای بچه ها رو دیدم دوست داشتم دست قوی بعضیا رو داشتم در یک نگاه میشد فهمید مطلقا براشون مهم نبود که چی میخواد ( اینقدر صورت سوال خوب بود که نمیشه گفت نفهمیدن) داشتن هر چی دوست داشتن با هر ابعادی که میخواستن میکشیدن...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من که از معماری راضی نبودم چون سالن 2 هم از لحاظ اجرایی افتضلح بود و هم از لحاظ گرما ....اما به احتمال زیاد تو منظر جز برترهای اسکیسم اینم بگم که من تو منظر راندو حرفه ای نکردم اما کارم به لحاظ کانسپت طراحی و اون چیزی کهع مد نظرشون بود فوق العاده شد....
کانسپت طرح جنات تجری من تحت النهار بود ....با توجه به مضمون شعر و این آیه.اول ورودی چند جا پله میخوردیم میرفتیم 1 طبقه پایین تر که نمادی از پستی بود که مجاز از دنیا بود کوشکی که تو طرح 4 باغ گذاشتم نمادی از تعالی بود که میشد بهشت ... اما با دید کوشک همه به سمت کوشک دید داشتن چون 5 درصد شیب داشتیم یعنی دوست داشتن که به سمت هبشت برن اما فضا هایی که تو قسمت دنیا طراحی شده بود هم زیبا بود و هم دارای امکانات زیاد ....در هر صورت با حرکت آب میرفتیم به سمت کوشک ...اما کوشک کاملا مدرن طراحی شد که به شکل یو بود و از زیرش باز هم پله میخوردیم و به لول های بعدی میرفتیم از کنارهای uهم پله داشتم و به سمت کافی شاپ رو باز و بسته میرفتیم که از اینجا به کل باغ دید داشتم ....کار از چند تا زون تشکیل شده بود ....اول عمارت سر در که یه نما هم ازش زدم ...بعد فروشکاه و پارکینگ ....بعد آلاچیق و درخت ...بع کوشک و خلوتی باغ ....2 تا پرس هم زدم ازش ..... ...داخلی هم چند تا از بچه ها که کارمو دیدن تایید کردن که خوبه و خودمم راضی بودماز وسط این فضا یه منشور مانندی مثل رایشتاک گذاشتم که نورو جمع میکرد وسط و کل فضا نورانی میشد بنا براین من دیگه نیاز به نور آنچنانی که از صقف بگیرم نداشتم ....فضاها هم از مدیریت و سرویس گرفته تا جای نشستن و ....سعی کردم داخل فضا رو با حرکت هایی که از طرقیه سری پوب هایی که رنچ های مختلف داشتن بدم به فشا ...اها زیر این منشوره هم آب و حوض گذاشتم که تلالو نو و ... ر. داشتم ...از دو سمت کنار مخزن که یه دو تا مستطیل کوچیک بود بری کانال کولر استفاده کردم ....و تاسیسات ....تو این موضوع نحوه ی دسترسی خیلی مهم بود همش دوست داشتم پله گرد بدم اما آخرش ندادم ...3 تا پرس هم کشیدم اما وقت واسه راندو نبود و با روان نویس هاشور زدم ....مقطع 1/50 هم کشیدم با پند تا دتیل و....من شنیدم که مصحح اگه از کارت تو اولین دید خوشش بیاد حتما قبولی که شیت اول من تو داخلی خوب شده بود ... ...مطالعات رو هم مقاله ای که نوشتم خیلی خوب شد...علی اکبر رو هم زدم با قزوینیه رفیق بوده .....
اما طرحم به این ضورت بود که تو یزد طراحی کردم ....حیاط مرکزی داشتم کانسپتم با عارف یکیه و خیلیای دیگه هم میدونم که اینو نوشتن ....من یه کانسپت دیگه هم داشتم روشنایی در دل تاریکی .....
شمال سایت آمفی تئاتر و تاسیاسات و نماز خانه که چرخیده بود ....چند تا پله که وارد حیاط مرکزی میشدیم ...پائین همین پله ها ورودی لابی بود ...گالری ها به صورت موزه ی هنر های معاصر بود و در چند لول طراحی شده بود ....ته آخرین گالری میرسیدیم به یه راه پله که وارد گالری طبقه 2 میشدیم و با یه پل که از محل تقاطع گوشه سایت و پارک که تو طبقه اول باز گذاشته بودم وارد یه گنبد میشدیم که همون مضمون این آیه بود و تو همکف زیر این گنبد محل گرد هماییبود و از این گنبد نورانی که رد میشدیم وارد کافی شاپ و پای خونه میشدیم که سازه پادری داشت و زیر این فضا هم تو همکف اداری بود بقلشم که آمفی تئاتر که تا 2 طبقه بالا اومده بود ....رو پلان وقت زیاد گذاشتم پلانم خدا وکیلی خیلی خوب شد ...یه برش و یه نما هم کشیدم ....پرس دید پرنده هم زدم یه پرس دیگه از پارک و یه پرس دیگه هم ازداخل ...اما از پرس هایی که زدم به هیچ وجه راشی نیستم و واسه پرس زدن وقنت نداشتم 3 تا زدم ولی خوب نشد ....کلا از معماری معماری راضی نبودم

beni belazi

کاربر بیش فعال
به نظر من طراحی بر اساس شعر واقعا مزخرفه.ما معماریم نه شاعر!!!!!

نه اینطور نیست. طرح هادی میرمیران برای کتابخانه ملی هم با الهام از شعر بود « چون زر گدازنده که بر قیر چکانیش». به نظر من هر چیزی وقتی استادانه به کار گرفته بشه خوبه.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من که از معماری راضی نبودم چون سالن 2 هم از لحاظ اجرایی افتضلح بود و هم از لحاظ گرما ....اما به احتمال زیاد تو منظر جز برترهای اسکیسم اینم بگم که من تو منظر راندو حرفه ای نکردم اما کارم به لحاظ کانسپت طراحی و اون چیزی کهع مد نظرشون بود فوق العاده شد....
کانسپت طرح جنات تجری من تحت النهار بود ....با توجه به مضمون شعر و این آیه.اول ورودی چند جا پله میخوردیم میرفتیم 1 طبقه پایین تر که نمادی از پستی بود که مجاز از دنیا بود کوشکی که تو طرح 4 باغ گذاشتم نمادی از تعالی بود که میشد بهشت ... اما با دید کوشک همه به سمت کوشک دید داشتن چون 5 درصد شیب داشتیم یعنی دوست داشتن که به سمت هبشت برن اما فضا هایی که تو قسمت دنیا طراحی شده بود هم زیبا بود و هم دارای امکانات زیاد ....در هر صورت با حرکت آب میرفتیم به سمت کوشک ...اما کوشک کاملا مدرن طراحی شد که به شکل یو بود و از زیرش باز هم پله میخوردیم و به لول های بعدی میرفتیم از کنارهای uهم پله داشتم و به سمت کافی شاپ رو باز و بسته میرفتیم که از اینجا به کل باغ دید داشتم ....کار از چند تا زون تشکیل شده بود ....اول عمارت سر در که یه نما هم ازش زدم ...بعد فروشکاه و پارکینگ ....بعد آلاچیق و درخت ...بع کوشک و خلوتی باغ ....2 تا پرس هم زدم ازش ..... ...داخلی هم چند تا از بچه ها که کارمو دیدن تایید کردن که خوبه و خودمم راضی بودماز وسط این فضا یه منشور مانندی مثل رایشتاک گذاشتم که نورو جمع میکرد وسط و کل فضا نورانی میشد بنا براین من دیگه نیاز به نور آنچنانی که از صقف بگیرم نداشتم ....فضاها هم از مدیریت و سرویس گرفته تا جای نشستن و ....سعی کردم داخل فضا رو با حرکت هایی که از طرقیه سری پوب هایی که رنچ های مختلف داشتن بدم به فشا ...اها زیر این منشوره هم آب و حوض گذاشتم که تلالو نو و ... ر. داشتم ...از دو سمت کنار مخزن که یه دو تا مستطیل کوچیک بود بری کانال کولر استفاده کردم ....و تاسیسات ....تو این موضوع نحوه ی دسترسی خیلی مهم بود همش دوست داشتم پله گرد بدم اما آخرش ندادم ...3 تا پرس هم کشیدم اما وقت واسه راندو نبود و با روان نویس هاشور زدم ....مقطع 1/50 هم کشیدم با پند تا دتیل و....من شنیدم که مصحح اگه از کارت تو اولین دید خوشش بیاد حتما قبولی که شیت اول من تو داخلی خوب شده بود ... ...مطالعات رو هم مقاله ای که نوشتم خیلی خوب شد...علی اکبر رو هم زدم با قزوینیه رفیق بوده .....
اما طرحم به این ضورت بود که تو یزد طراحی کردم ....حیاط مرکزی داشتم کانسپتم با عارف یکیه و خیلیای دیگه هم میدونم که اینو نوشتن ....من یه کانسپت دیگه هم داشتم روشنایی در دل تاریکی .....
شمال سایت آمفی تئاتر و تاسیاسات و نماز خانه که چرخیده بود ....چند تا پله که وارد حیاط مرکزی میشدیم ...پائین همین پله ها ورودی لابی بود ...گالری ها به صورت موزه ی هنر های معاصر بود و در چند لول طراحی شده بود ....ته آخرین گالری میرسیدیم به یه راه پله که وارد گالری طبقه 2 میشدیم و با یه پل که از محل تقاطع گوشه سایت و پارک که تو طبقه اول باز گذاشته بودم وارد یه گنبد میشدیم که همون مضمون این آیه بود و تو همکف زیر این گنبد محل گرد هماییبود و از این گنبد نورانی که رد میشدیم وارد کافی شاپ و پای خونه میشدیم که سازه پادری داشت و زیر این فضا هم تو همکف اداری بود بقلشم که آمفی تئاتر که تا 2 طبقه بالا اومده بود ....رو پلان وقت زیاد گذاشتم پلانم خدا وکیلی خیلی خوب شد ...یه برش و یه نما هم کشیدم ....پرس دید پرنده هم زدم یه پرس دیگه از پارک و یه پرس دیگه هم ازداخل ...اما از پرس هایی که زدم به هیچ وجه راشی نیستم و واسه پرس زدن وقنت نداشتم 3 تا زدم ولی خوب نشد ....کلا از معماری معماری راضی نبودم

چه کردی پویان خان ،ماشاله همه امتحان ها را دادی خخخخخخخخخخخ

aytakin69

عضو جدید
سلام به همگی....

من که امسال تلاش نکردم حتی سر جلسه هم تمرکز نداشتم به همین خاطر انتظاریم ندارم چند روزدیگه هم شروع میکنم واسه خوندن دوباره.....به نظرم موضوع آسون بود مثل تئوری که آسون بود و خیلیا با اندک اطلاعاتم اومدن بالا برا همین تو همین مرحله ام رقابت سخت و نزدیک میشه و کار واسه اونایی که از جون و دل مایه گذاشتن سخت میشه...جایی که من بودم بچه ها اکثرا کاراشون عالی بود...امیدوارم هر کی که حقشه قبول شه و همگی موفق باشین...:)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی....

من که امسال تلاش نکردم حتی سر جلسه هم تمرکز نداشتم به همین خاطر انتظاریم ندارم چند روزدیگه هم شروع میکنم واسه خوندن دوباره.....به نظرم موضوع آسون بود مثل تئوری که آسون بود و خیلیا با اندک اطلاعاتم اومدن بالا برا همین تو همین مرحله ام رقابت سخت و نزدیک میشه و کار واسه اونایی که از جون و دل مایه گذاشتن سخت میشه...جایی که من بودم بچه ها اکثرا کاراشون عالی بود...امیدوارم هر کی که حقشه قبول شه و همگی موفق باشین...:)

توکل به خدا انشاله هر چی خیر براتون پیش بیاد

2 روز ماراتن تو گرمای مضخرف تهران .....ولی زیاد امید ندارم ....نمیدونم بزاریم نتایج بیاد ....

والا این جور که تو داری تعریف می کنی 1نشی 2 میشی .........خوبه حالا امتحان توی خوزستان نیست همچین حال می کردید همه تون که اسم شیت از گرما یادتون می رفت چه رسد به کشیدن

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
والا تو سیستم بیمار ارشد معماری ادم بازسازی هم قبول شد باید بره :biggrin:

:w09:

دوستان اسکیس دهنده
لطفا ریکاوری ک شدید و ب آغوش خونواده برگشتید ی شماتیک از شیتاتون بذارید...
اگه هم کامل بکشید ک دیگهههههههههههههههههههههههههه:redface:

رضی بلا

عضو جدید
خوب منم کمی از ایده و طرحم بگم من خیلی اسکیسی کار میکنم اصن سبک مخصوص خودمو دارم کار بچه ها رو که میدیدم چون کلاس رفته بودن احساس میکردم که یک نفر اون کارها رو کشیده باشه فقط ایده فرق میکرد به هر حال من در شهر کرمانشاه سرد و کوهستانی حیاط مرکزی درختهای سوزنی و سایه انداز با دیوارهای بلند و مصالح با ظرفیت حرارتی زیاد مثل بتن بعدش رفتم سراغ ایده بازار ایرانی خیلی دوست دارم نورگیری های بازار هورنو و بعد مدرنش کردم سازه های چادری و رو قسمت امفی تاتر هم یک گنبد بزرگ ژئودزیک کار کردم اخه شنیدم خیلی معماری های تک میدوستن ورودی شاخص زدم با الهام از معماری ساسانی طاقبستان کرمانشاه با شعر هم میشد کار کرد ولی من دونستم اکثرا این شعر ها رو استفاده میکنن پس خودمو درگیر نکردم و اولین چیزی که تو ذهنم اومد رو زدم تاوقت کم نیارم حالا من 100 درصد مطمنم قبولم ولی من ارشد ازاد میخوام اونو نمیدونم خدا به دادم برسه برام دعا کنین انشااله موفق باشین

samsungs3

عضو جدید
به نظرم هر 4 تا سوال خیلی خوب و منطقی بودن.....یعنی اینجوری نبود که سوال رو ببینی و نا امید بشی...ولی خوب رقابت خیلی سخته..من اصلا تصورشم نمیتونم بکنم که چه جوری این همه کار میخواد داوری بشه...برای من منظر از همه مزخرفتر بود....یک چون علاقه نداشتم...دو چون خیلی آسون بود...3 اینکه توی منظر ایده زیاد مهم نیست..و گرافیک کار خیییلی مهمه..چیزی که من نداشتم...و هم اینکه فوق العاده خسته بودم...معماری و اقعا تمام توان مارو گرفت...مطالعات واقعا خیلی خوب بودوومن اصلا احساس نمیکردم سر جلسه هستم ...چون خیلی واقعا برام شیرین بود و واقعا حس میکردم دارم تحقیق میکنم و مقاله مینویسم.....کلی هم چیز در مورد مسجد بی بی خانم یاد گرفتم..متن انگلیسی هم داشت که دیگه کار منو راحت تر کرد..خدایی انگلیسیش از فارسی خیلی سلیس تر بود.....و خیلی هم خوب....واقعا دوست دارم قبول بشم مطالعات ..
داخلی تنها بدیش مقیاس 1/50 هست که ناخداگاه باعث میشه تو حس کنی که شیتت خالیه...من توی داخلی چیزی شبیه کار کتابخونه فرهاد احمدی رو انجام دادم...ولی خوب ورودیم حس پرواز داشت..و باید به منظر بیرون هم توجه میشد دیگه و دعوت کننده و معرف موضوع بودو..و...بخش فروش بلیط داخلی و خارجی رو از هم جدا کردم....
سجی هم الکی ناله میکنه کارش خیلی خوب بود....کلا 2 روز خوش گذشت

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي منم منظر خيلي بد بود. كاره بعضيارو ميديدم دلم مي خواست بميرم. خيلي كاراشون خوب بودا. از خيلي اون ورتر. همه نقاش شده بودن. براي من داخلي از همه بهتر بود. معماري هم زيادي اسون بود و من نتونستم خوب ايده هامو نشون بدم. :(

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منم برا همتون ارزوی موفقیت میکنم
منم از ا*** معماری راضی بودم وتمامی مدارک رو رسوندم هنوز تهرانم اومدم شهرمون براتون کامل شرح میدم چیکار کردم

moeinz

کاربر بیش فعال
نمیدونم کسایی ک ورکشاپ نرفته بودن چ جوری میتونستن همه مدارکو کامل کنن
ورکشاپ مفید بود
و اینکه خدا ب داد همه تهرانیا برسه
چ شهریه اخهههههههههههههه
اومدم شهرمون انگار وارد بهشت شدم
خدا بهتون صبر بده

bet

عضو جدید
سلام دوستان امیدوارم همه تون به ارزوتون برسین و قبول شین
من یه سوال بپرسم به هر حال این دوران را گذروندین من اسکیسم خوبه اما خیلی شاهکارم نیست چه کلاسی پیشنهاد می دین برم برا پایه نمی خوام میخوام اسکیسم سطحش متفاوت باشه
و جریان این ورکشاپ چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا