بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hastia89

عضو جدید
حالا كه اينجا همه دوستان مكس واردن يه سوايل دارم
من متريال اماده كه ميخام بدم به يه آبجكت (مثلا تري ديم تو درايو c نصبه و متريالام تو g هستن)
وقتي get material رو ميزنم كه متريالا بيان تو material library لود شن
لود نميشن بايد بريزمشون روي دسكتاپ تا لود شن
هم اينا هم بامپ و ساير مخلفاتشون
چيكار كنم؟؟؟؟راه حلي هست؟

از منو ی costomize میشه ادرس بدی که متریال ها رو بشناسه .متاسفانه من الان رو کامپیوترم مکس نصب نیست وگرنه دقیقش رو می گفتم.

milad-karimi

عضو جدید
ببین تورو خدا سایت سازمن باز میخاد اذیت کنه بجای اینکه نوشته باشه تاریخ ۶/۶ میاد وشته که «تا تاریخ ۶/۶» یعنی احتمال داره امشبم بیاد.....????

mahdooneh

عضو جدید
ببین تورو خدا سایت سازمن باز میخاد اذیت کنه بجای اینکه نوشته باشه تاریخ ۶/۶ میاد وشته که «تا تاریخ ۶/۶» یعنی احتمال داره امشبم بیاد.....????
امشب احتمالش ضعیفه.ولی از فردا عصری به نظرم باید شمارش معکوس رو شروع کنیم!:cool:

mahdooneh

عضو جدید
بچه ها اگر رتبه های پارسال و درصدهای اسکیس و مکان های قبولی چیزی می دونید؟
اگر می دونید امار بدید؟

رتبه 250/اسکیس 46/روزانه قزوین
رتبه 240/اسکیس 56/روزانه علم و صنعت مسکن
رتبه 230/اسکیس 46/روزانه بوعلی همدان
رتبه16/اسکیس 30/بوعلی
رتبه 140/اسکیس 35/روزانه کردستان
رتبه 1200/اسکیس 65/روزانه علم و صنعت پایدار(دو سال پیش)
فعلا حضور ذهن ندارم!

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز

تنها چیزی که از سازمان سنجش همیشه معلومه اینه که سروقت نیس یا زودتر میده یا دیرتر. یادمه نتایج کنکور سراسری سال ما رو یه روز زودتر داد. به خودتون سخت نگیرین سعی کنین خوش بگذرونین که زمان زودتر بگذره

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
امشب احتمالش ضعیفه.ولی از فردا عصری به نظرم باید شمارش معکوس رو شروع کنیم!:cool:

خدا بگم همیشه صحیح سلامت باشی...شمارش معکوست دیگه چی بووووووووود..از الان این ضربان قلب من شد ک معکوس میزنه...وااااااااااااااااااااااااااااای خدایا یعنی من غیرانتفاعی گرگان قبول بشم....همون موقع سکته میکنم از شادی..:cry:

تنها چیزی که از سازمان سنجش همیشه معلومه اینه که سروقت نیس یا زودتر میده یا دیرتر. یادمه نتایج کنکور سراسری سال ما رو یه روز زودتر داد. به خودتون سخت نگیرین سعی کنین خوش بگذرونین که زمان زودتر بگذره

فکر میکنی عزیزم....خدا این حس رو هیج وقت به هیشکی نده...لامصب تو هیچ کنکوری اینقدر استرس نداشتم ک الان دارم...چقدر فشار و استرس آخه....

jon_sina

عضو جدید
خدا بگم همیشه صحیح سلامت باشی...شمارش معکوست دیگه چی بووووووووود..از الان این ضربان قلب من شد ک معکوس میزنه...وااااااااااااااااااااااااااااای خدایا یعنی من غیرانتفاعی گرگان قبول بشم....همون موقع سکته میکنم از شادی..:cry:

فکر میکنی عزیزم....خدا این حس رو هیج وقت به هیشکی نده...لامصب تو هیچ کنکوری اینقدر استرس نداشتم ک الان دارم...چقدر فشار و استرس آخه....

ببخشید این بار چندم هست که شما ارشد میدین؟

arefeh

کاربر ممتاز
ببخشید این بار چندم هست که شما ارشد میدین؟

امسال اولین بار بود ک 1 ماه درس خوندم رفتم سرکنکور...این استرس برا اونه ک من سر هیچ آزمون و کنکوری درس نمیخوندم امسال برعکس شد هم درس خوندم هم بدجور و با برنامه ریزیه غلط درس خوندم هم فرصت درس خوندنم کم بود هم همه ملت فهمیدن من میخوام کنکور امتجان بدم واسه همین توقع زیادی دارن...اینها هست ک استرس به وجود میاره...

tiktaak

اخراجی موقت
امسال اولین بار بود ک 1 ماه درس خوندم رفتم سرکنکور...این استرس برا اونه ک من سر هیچ آزمون و کنکوری درس نمیخوندم امسال برعکس شد هم درس خوندم هم بدجور و با برنامه ریزیه غلط درس خوندم هم فرصت درس خوندنم کم بود هم همه ملت فهمیدن من میخوام کنکور امتجان بدم واسه همین توقع زیادی دارن...اینها هست ک استرس به وجود میاره...

یه دوستی داشتم...حرفش همیشه آویزه گوشمه....ما الان خودمون رو بکشیم هم دیگه کاری از دستمون ساخته نیست...به نظرم این دو روز رو اصلا اینجا نیاین من خودم 5 شنبه نگاه میکنم...چون الان اگه خیلی استرس داشته باشی خدایی نکرده اگه قبول نشیم...سکته رو زدیم ...خیلی ریلکس.....دست تو جیب تو خیابون راه برید;)
حرفمو پس میگیرم لامصب...خیلی حساســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه.....برا بعضی ها مرگ و زندگیه:D

آخرین ویرایش:

ماژیک

عضو جدید
رتبه 250/اسکیس 46/روزانه قزوین
رتبه 240/اسکیس 56/روزانه علم و صنعت مسکن
رتبه 230/اسکیس 46/روزانه بوعلی همدان
رتبه16/اسکیس 30/بوعلی
رتبه 140/اسکیس 35/روزانه کردستان
رتبه 1200/اسکیس 65/روزانه علم و صنعت پایدار(دو سال پیش)
فعلا حضور ذهن ندارم!

ممنون باز اگر کسی چیزی می دونه بگه

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دوستی داشتم...حرفش همیشه آویزه گوشمه....ما الان خودمون رو بکشیم هم دیگه کاری از دستمون ساخته نیست...به نظرم این دو روز رو اصلا اینجا نیاین من خودم 5 شنبه نگاه میکنم...چون الان اگه خیلی استرس داشته باشی خدایی نکرده اگه قبول نشیم...سکته رو زدیم ...خیلی ریلکس.....دست تو جیب تو خیابون راه برید;)
حرفمو پس میگیرم لامصب...خیلی حساســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه.....برا بعضی ها مرگ و زندگیه:D
فردا بعد از ظهر اعلام میشه مطمئنم چون نمیخواند سایت یکباره شلوغ بشه از اونجایی که انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی هم هست اینجوری از حجم سایت کمی کم میکنند پس احتمال زیاد فردا بعد از ظهر یکباره اعلام میکنند. جالبه با رتبه 1200 و رتبه اسکیس 65 علم وصهعت قبول شده. رتبه تئوریش که خود منم اما اسکیسش یا هستم یا نیستم:D

ماژیک

عضو جدید
فردا بعد از ظهر اعلام میشه مطمئنم چون نمیخواند سایت یکباره شلوغ بشه از اونجایی که انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی هم هست اینجوری از حجم سایت کمی کم میکنند پس احتمال زیاد فردا بعد از ظهر یکباره اعلام میکنند. جالبه با رتبه 1200 و رتبه اسکیس 65 علم وصهعت قبول شده. رتبه تئوریش که خود منم اما اسکیسش یا هستم یا نیستم:D

کوروش رتبه ات 1200شده؟

jon_sina

عضو جدید

برام فرقی نداره قبول بشم یا مردود هرچه بادا باد!!! شما هم زیاد سخت نگیرین مهم کار بیرونه نه مدرک.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

ميدوني كوروش جان،من و نيوتن با هم كلي رفيق بوديم
اون تنبل منم تنبل
ولي از يه جاهايي ديگه تناقضاتمون زياد شد
به دل نگيري كورش كبير تعريفتو زياد ميكنن
من دارم ميميرم از استرس

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدوني كوروش جان،من و نيوتن با هم كلي رفيق بوديم
اون تنبل منم تنبل
ولي از يه جاهايي ديگه تناقضاتمون زياد شد
به دل نگيري كورش كبير تعريفتو زياد ميكنن
من دارم ميميرم از استرس
من از استرس مردم الان روحمه داره تایپ میکنه آبجی:biggrin: رومونم زیاده ها انگار رتبه های تک رقمی دو رقمی داریم:D

Saretus

کاربر فعال
بچه ها از فردا که اعلام شه دیگه نمیاین این تاپیک؟!؟ :cry: ولی روزای خوبی بود تو این تاپیک! عاشق اینم که بیشترمون بیشتر نگران نگرانی اطرافیانمونیم تا خودمون!!!

mahboooobeh

عضو جدید
4شنبه صبح اعلام میشه داداش....
ایشاا... هرکی نتیجه زحماتشو بگیره
:w21:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
4شنبه صبح اعلام میشه داداش....
ایشاا... هرکی نتیجه زحماتشو بگیره
:w21:

و تو می توانی ...

آن باشی که یک عمر آرزو داشتی...
کمی تلاش کمی ایمان!
دیگر وقت آن رسیده است که به وجودت افتخار کنی!

mahboooobeh

عضو جدید
اینجا رو....چه سوت و کوره!!!!!!!!!!!!!
فکرکنم بچه های باشگاه پشت در سازمان سنجش رفتن زنبیل بذارن....
وای خدا 4شنبه اینجا غوغااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس....:w32:با ارزوی موفقیت برای همتون

mahboooobeh

عضو جدید
چه خاطراتی داشتیم با اندکی صبر سحر نزدیک است:smile: صبر صبر به قول محبوبه چهارشنبه صبح میاد دیگه راستی از کجا شنیدی این رو؟
همین الان توکلی و حسینی بای تو تیوی اومدن.....این 2 تا هیولای کنکورو خدا از رو زمین برداره!!!!!فط مو به تن ادم سیخ میکنن
من چرا نمیتونم تشکر کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!تشکرم تموم شده ایا؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا كه اينجا همه دوستان مكس واردن يه سوايل دارم
من متريال اماده كه ميخام بدم به يه آبجكت (مثلا تري ديم تو درايو c نصبه و متريالام تو g هستن)
وقتي get material رو ميزنم كه متريالا بيان تو material library لود شن
لود نميشن بايد بريزمشون روي دسكتاپ تا لود شن
هم اينا هم بامپ و ساير مخلفاتشون
چيكار كنم؟؟؟؟راه حلي هست؟
آخه مشکل از این ابتدایی تر؟؟
تو مسیر متریالت پوشه فارسی هست انگلیسیش کن درست میشه;)

بچه های تایپیک بعد از شنیدن جواب نهایی ارشد

اگه گفتید اون که از همه بیشتر می خنده عکس کیه؟؟؟؟
ستون اول ردیف چهارم منم;)
دارم به خودم میگم آخجون بازم دستم تو جیب بابامه:w11:

• Like
واکنش ها: HOTT

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های تایپیک بعد از شنیدن جواب نهایی ارشد

اگه گفتید اون که از همه بیشتر می خنده عکس کیه؟؟؟؟

ستون اول ردیف چهارم منم;)
دارم به خودم میگم آخجون بازم دستم تو جیب بابامه:w11:

منم ردیف پنجم اولین نفرم:D می بینم ای دل غافل من با دوست صمیمی مو.... تیک اف و ....معمارباشی تهران همکلاس شدیم....
این ته ته ته اعتماد به نفس ام بودا .........ببخشید اعتماد به سقفم.....

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سر به این سایت بزنین مطالب خوبی برای آموزش ویری و ... داره:rambo:
http://www.arel.ir/fa/Pages-Category-271-page-1.html
یعنی تو این شرایط چیزی هم کسی یاد میگیره؟؟ منکه زدم به سیم آخر:biggrin: امشب دوستامو دعوت کردم پارک براشون آبگوشت پختمو جاتون خالی چه حالی کردم:)
حالا شما بشینید ویری یاد بگیرید;)

ماژیک

عضو جدید
منم ردیف پنجم اولین نفرم:D می بینم ای دل غافل من با دوست صمیمی مو.... تیک اف و ....معمارباشی تهران همکلاس شدیم....
این ته ته ته اعتماد به نفس ام بودا .........ببخشید اعتماد به سقفم.....

اون که می خنده ریش و سبیل سفید داره کی؟

• Like
واکنش ها: HOTT
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا