برخی اعمال چهارشنبه سوري حرام است

mahsajoonevar

اخراجی موقت
آيت الله نوري همداني از مراجع عظام تقليد در پاسخ به استفتاء خبرگزاري جمهوري اسلامي در خصوص حکم شرعي برگزاري مراسم چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: چهارشنبه سوري جزء خرافات است و کارهايي که انجام مي دهند و موجب آزار و اذيت مردم مي شود حرام مي باشد.

به گزارش ايرنا، اين مرجع تقليد در خصوص استفتاء خبرگزاري جمهوري اسلامي مبني بر اينکه در شب چهارشنبه پاياني هر سال تعدادي از هموطنان اقدام به برگزاري مراسم آتش بازي مي کنند که اين مراسم در سال هاي اخير با تلفات جاني و مالي همراه بوده است و مسئولان در جلوگيري از آن اقدامات بسياري انجام داده اند اما با توجه به گسترش برخي مواد محترقه جديد و ايجاد آزاد و اذيت براي هموطنان حکم شرعي برنامه هاي چهارشنبه آخر سال چيست نظر خود را اعلام کرد.

آيت الله نوري همداني در پاسخ به اين استفتاء ايرنا بيان داشت: بسمه تعالي. چهارشنبه سوري جزء خرافات است و کارهايي که انجام مي دهند و موجب آزار و اذيت مردم مي شود حرام مي باشد و بايد جدا از آن اجتناب شود.

MaFia

عضو جدید
خدارو شكر توي اين دم دم هاي صبح اين فتوا رو ديدم ، ورنه فردا شب به گناه ميفتادم...

واي اگر سيد علي حكم جهادم دهد
قاطي ميكنما !!!

waffen

اخراجی موقت
چیکار به امضاش داری اصل مطلبو بچسب
اولا که دختر این وقت شب چرا بیداری ؟؟؟ :surprised: دوما که من باهات قهرم. :razz:
خدارو شكر توي اين دم دم هاي صبح اين فتوا رو ديدم ، ورنه فردا شب به گناه ميفتادم...

واي اگر سيد علي حكم جهادم دهد
قاطي ميكنما !!!
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

MaFia

عضو جدید
دوستان خواهشا يكي توي تاپيك بمونه كه اين 2 تا زير يه سخقغف با هم تنها نشن كه اصن آيه داريم كه به گناه ميفتن و حضور شيطان و غيره

من برم بخوابم امشب زيادي كابوس گفتم

بچه ها شب خوش و خوش باشين

waffen

اخراجی موقت
دوستان خواهشا يكي توي تاپيك بمونه كه اين 2 تا زير يه سخقغف با هم تنها نشن كه اصن آيه داريم كه به گناه ميفتن و حضور شيطان و غيره

این آواتارت خیلی جیگره. ;)
برو بخواب.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز بهت یاد ندادن که تو دعوا های زن و شوهری دخالت نکنی:mad:
:surprised::eek::surprised:
از کجا میدونی من به چی بیدارم ؟؟؟ ها ؟؟؟:eek::eek:
آره دیگه. دیشب بهت گفتم که باهات قهرم. خودتم میدونی چرا. :razz:
نمیشه گفت :razz:
:surprised:دیشب؟؟؟ما که دیشب همدیگرو ندیدیم حتما یکی دیگه بوده اشتباه گرفتی:razz::razz::razz:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised:
شبت قشنگ :gol:
آره. همینه ولی این یارو شبیه احمدی نژاده.
جوجو اینطوری نیست که.
جوجو کیه؟؟؟
این آواتارت خیلی جیگره. ;)
برو بخواب.
چشاتو درویش کن :razz::razz::razz:

waffen

اخراجی موقت
جوجو کیه؟؟؟

چشاتو درویش کن :razz::razz::razz:
جوجو جناب عالی هستید دیگه. من تصمیم گرفتم بهت بگم جوجو. یا جیگر. حالا هر کدوم رو که خودت دوست داری انتخاب کن. چون مرمت گر جوون آدم رو یاد دیوید کاستلو میندازه :surprised::surprised:

من چشام درویشه. ولی خوب خدایی شما هیکل رو نیگاه... هیچی مثل لباس نظامی باعث جیگر شدن خانوم ها نمیشه.

به جان خودم فردا اخراجم می کنند بره این دری وری ها.

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوجو جناب عالی هستید دیگه. من تصمیم گرفتم بهت بگم جوجو. یا جیگر. حالا هر کدوم رو که خودت دوست داری انتخاب کن. چون مرمت گر جوون آدم رو یاد دیوید کاستلو میندازه :surprised::surprised:

من چشام درویشه. ولی خوب خدایی شما هیکل رو نیگاه... هیچی مثل لباس نظامی باعث جیگر شدن خانوم ها نمیشه.

اوهوی......

مگه خودت خواهر مادر نداری که میای به مامان من میگی جوجو........:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

دو صد درود به تمام دوستان.....

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek:
نکنه دوربینی چیزی کار گذاشتی هااااا.:mad:
نه دیگه. دیشب بود گفتم بیا با هم یه سر بریم لاس ... گفتی نمیام.:cry::razz:
اونش بماند :D
دیروز بود :razz: همش تقصیر شما شد دیگه گفتم بریم اونجا گفتی اونجا خیلی خوشگل زیاده :razz::razz::razz:

:surprised: جوجو بهتره
:razz::razz::razz:
-------------------------------
کاملا مشخصه:razz:
----------------------------------
قبل اینکه اونا اخراجت کنن من اخراجت میکنم :razz:
بابا فکر بد نکنید.
منظورم لاس وگاس بود. من گفتم بریم یکم عیدی خوش گذرونی کنیم. گفت نمیام.
ابرومونو بردی!!!هر چی شد که نباید بگی :razz:

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
بابا فکر بد نکنید.
منظورم لاس وگاس بود. من گفتم بریم یکم عیدی خوش گذرونی کنیم. گفت نمیام.

ایضا دوباره می فرمایم که مگر شما خواهر مادر نداری میخوای با مامان من بری لاس....

بعد از دو صد درود به مادر عرض کنم که از شما انتظار نمیرفت مادر جان....
ما را میپیچانی می خوای بری.....

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایضا دوباره می فرمایم که مگر شما خواهر مادر نداری میخوای با مامان من بری لاس....

بعد از دو صد درود به مادر عرض کنم که از شما انتظار نمیرفت مادر جان....
ما را میپیچانی می خوای بری.....
:razz::razz::razz: من دیگه بزرگ شدم خودم تصمیم میگیرم :eek::surprised::eek:

گفتم که فقط دو نفر میشه رفت ک اونم منو وافن میخوایم بریم