برترین دانشگاه های ایران برای مهندسی مواد

sfk123

اخراجی موقت
با سلام
دوستان، کسی میدونه که نفرات برتر کارشناسی ارشد کدوم دانشگاه ها و رشته ها رو برای ادامه تحصیل انتخاب میکنن؟
تا اینجا که من تحقیق کردم دانشگاههای تهران و صنعتی شریف (به دلیل بورسیه راحتتر در خارج از کشور) و رشته شناسایی (فکر کنم برای دکتری بهتره چون یکی از اساتید بنده ارشد استخراج خونده بود ولی دکتری رو رفت شناسایی )

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان، کسی میدونه که نفرات برتر کارشناسی ارشد کدوم دانشگاه ها و رشته ها رو برای ادامه تحصیل انتخاب میکنن؟
تا اینجا که من تحقیق کردم دانشگاههای تهران و صنعتی شریف (به دلیل بورسیه راحتتر در خارج از کشور) و رشته شناسایی (فکر کنم برای دکتری بهتره چون یکی از اساتید بنده ارشد استخراج خونده بود ولی دکتری رو رفت شناسایی )

نظر بنده است:
1.دانشگاه تهران
2.دانشگاه صنعتی شریف
3.دانشگاه علم و صنعت ایران
4.دانشگاه فردوسی مشهد
5.دانشگاه صنعتی اصفهان
6.دانشگاه صنعتی امیر کبیر
7.دانشگاه بین المللی قزوین
8.دانشگاه صنعتی سهند تبریز
9.دانشگاه آزاد اسلامی- واحد علوم و تحقیقات
10.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد کرج
11.پژوهشگاه مواد و انرژی
12.دانشگاه شیراز
13.دانشگاه تربیت مدرس
14.دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
15.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد نجف آباد
16.دانشگاه صنعتی مالک اشتر
17.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد شهر مجلسی
18.دانشگاه یزد
19.دانشگاه بوعلی سینا همدان
20.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد ساوه

این رتبه بندی با توجه به اولیت کارشناسی بوده بعد کارشناسی ارشد و همچنین هیئت علمی دانشگاهی!

آخرین ویرایش:

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر بنده است:
1.دانشگاه تهران
2.دانشگاه صنعتی شریف
3.دانشگاه علم و صنعت ایران
4.دانشگاه فردوسی مشهد
5.دانشگاه صنعتی اصفهان
6.دانشگاه صنعتی امیر کبیر
7.دانشگاه بین المللی قزوین
8.دانشگاه صنعتی سهند تبریز
9.دانشگاه آزاد اسلامی- واحد علوم و تحقیقات
10.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد کرج
11.پژوهشگاه مواد و انرژی
12.دانشگاه شیراز
13.دانشگاه تربیت مدرس
14.دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
15.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد نجف آباد
16.دانشگاه صنعتی مالک اشتر
17.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد شهر مجلسی
18.دانشگاه یزد
19.دانشگاه بوعلی سینا همدان
20.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد ساوه

این رتبه بندی با توجه به اولیت کارشناسی بوده بعد کارشناسی ارشد و همچنین هیئت علمی دانشگاهی!

پس دانشگاه تبریز چی مهندس ؟!
یعنی 20ام به بعده !؟‍!!!! :cry:

m_mahdi_tbt

عضو جدید
پس دانشگاه تبریز چی مهندس ؟!
یعنی 20ام به بعده !؟‍!!!! :cry:
خانم مهندس شماره 8 دانشگاه صنعتی سهند تبریزه دیگه
از اون گذشته مهندس حمید هم متذکر شدن از نظر ایشون اینجوریه و بنده هم تایید میکنم اما خوب ممکنه یه جابه جایی هایی هم وجود داشته باشه
بعدم از دانشگاه مهم تر خوده دانشجوهه

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم مهندس شماره 8 دانشگاه صنعتی سهند تبریزه دیگه
از اون گذشته مهندس حمید هم متذکر شدن از نظر ایشون اینجوریه و بنده هم تایید میکنم اما خوب ممکنه یه جابه جایی هایی هم وجود داشته باشه
بعدم از دانشگاه مهم تر خوده دانشجوهه

بله، حق با شماست. خود دانشجو خیلی مهم تره :D
نظر شما و ایشون محترمه ولی منظور من خود دانشگاه تبریز بود. آخه دانشگاه تبریز با دانشگاه سهند یکی نیستن که خیلی فرق دارن.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
بله، حق با شماست. خود دانشجو خیلی مهم تره :D
نظر شما و ایشون محترمه ولی منظور من خود دانشگاه تبریز بود. آخه دانشگاه تبریز با دانشگاه سهند یکی نیستن که خیلی فرق دارن.

جفتش در یک سطحه شاید یه کم صنعتی سهند بهتر باشه! به دلیل همون صنعتی بودنش تا اینکه دانشگاه مادر باشه! شریف و تهران هم در یک سطحه اما تهران رو به دلیل این اول نوشتم که امکاناتش از شریف بهتره !!!

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
جفتش در یک سطحه شاید یه کم صنعتی سهند بهتر باشه! به دلیل همون صنعتی بودنش تا اینکه دانشگاه مادر باشه! شریف و تهران هم در یک سطحه اما تهران رو به دلیل این اول نوشتم که امکاناتش از شریف بهتره !!!

ممنون از اطلاعاتتون مهندس :gol:

metalorgist

عضو جدید
نظر بنده است:1.دانشگاه تهران2.دانشگاه صنعتی شریف3.دانشگاه علم و صنعت ایران4.دانشگاه فردوسی مشهد5.دانشگاه صنعتی اصفهان6.دانشگاه صنعتی امیر کبیر7.دانشگاه بین المللی قزوین8.دانشگاه صنعتی سهند تبریز9.دانشگاه آزاد اسلامی- واحد علوم و تحقیقات10.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد کرج11.پژوهشگاه مواد و انرژی12.دانشگاه شیراز13.دانشگاه تربیت مدرس14.دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی15.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد نجف آباد16.دانشگاه صنعتی مالک اشتر17.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد شهر مجلسی18.دانشگاه یزد19.دانشگاه بوعلی سینا همدان20.دانشگاه آزاد اسلامی - واحد ساوهاین رتبه بندی با توجه به اولیت کارشناسی بوده بعد کارشناسی ارشد و همچنین هیئت علمی دانشگاهی!
عجب! یعنی فردوسی بالاتر از صنعتی اصفهانه؟ فردوسی و شیراز تقریبا در یه حدند.

sfk123

اخراجی موقت
دوستان کسی نمیدونه نفرات برتر کنکور ارشد 90 چه گرایش هایی رو برای ادامه تحصیل انتخاب کردن؟؟؟؟
حداکثر رتبه مجاز برای قبولی در گرایش های مختلف 6 دانشگاه اولی که دوستمون معرفی کردن چند بوده؟؟؟

sfk123

اخراجی موقت
به دنبال موافقت سریع و سوال برانگیز رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با درخواست بازنشستگی پنج تن از برترین اساتید متالوژی و علم مواد ایران، این اساتید در محفلی کوچک و به دور از حضور مسئولان مربوطه تجلیل شدند و به این ترتیب حق شانیت پدر خوردگی ایران و غول های علم مواد و متالوژی ایران که یکی از این پنج استاد بود، خورده شد.

تجلیل از پنج استاد نمونه متالوژی ایران در بی خبری رسانه ها و به دور از حضور خبرنگاران، در فضایی غریبانه و بدون حضور مسئولان علمی در سطح وزارتخانه و استان و حتی هیات رییسه دانشگاه صنعتی اصفهان صورت گرفت و حتی مسئولان برگزاری که اساتید دانشگاه و دانشجویان بودند و از جایگاه علمی این استادان آگاهی داشتند عنوان می کردند که مسئولان دانشگاه اجازه برگزاری این مراسم تجلیل را در دانشگاه ندادند، لذا مجبور به برگزاری آن در تالار آهن و فولاد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شدیم. فضا به اندازه ای کوچک بود که مجری برنامه مرتب به دلیل کمبود فضا عذرخواهی می کرد و از این که این چنین با پنج استاد برجسته کشور که عمر خود را برای اعتلای صنعت کشور هزینه کرده بودند و هر کدامشان هنوز بیش از 10 سال فرصت داشتند که به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه صنعتی اصفهان تدریس کنند، ابراز شرمندگی می کرد.
رئیس انجمن علوم و تکنولوژی سطح ایران در این مراسم گفت : برای من صحبت از بزرگی و مقام علمی این استادان بزرگوار بسیار مشکل است؛ چرا که اگر امروز من در مقام ریاست انجمن سطح ایران صحبت می کنم، به دلیل تلاش های شبانه روزی این اساتید بلند مرتبه است که بحق، مقام علمی شامخی دارند . مهدی صالحی تصریح کرد: تمامی ما با مباحث و دستاوردهایی که دکتر محمد حسن عباسی در سراسر ایران در حوزه ترمودینامیک به وجود آوردند، آشنا هستیم و از تحقیقات پروفسور عباس نجفی زاده در عرصه متالوژی اطلاع داریم. وی با اشاره به استفتائات پروفسور احمد ساعتچی در عرصه خوردگی بیان داشت: همچنین کتاب های عملیات حرارتی دکتر محمد علی گلعذار و مباحث سرامیک و دستاوردهای علمی دیرگداز دکتر احمد منشی دست به دست در دانشگاه ایران و در میان دانشجویان می چرخد. صالحی با اشاره به این که این اساتید همگی در ابتدای دهه 60 و پس از تحصیل در بهترین دانشگاه های امریکا و اروپا به وطنشان بازگشتند، گفت: این در شرایطی بود که عده ای به دلیل وقوع جنگ تحمیلی ایران را ترک می کردند، اما افرادی نظیر این پنج استاد برتر خدمت به کشور را در هر شرایطی ترجیح دادند و سال های جوانی خود را صرف خدمت به آموزش و پژوهش و توسعه صنعت ایران کردند. در این مراسم از پروفسور احمد ساعتچی، پدر علم خوردگی ایران، پروفسور عباس نجفی زاده که به وی لقب غول مواد ایران را داده اند، پروفسور محمد حسن عباسی، پروفسور محمد علی گلعذار و پروفسور احمد منشی تجلیل شد و به این ترتیب دانشگاه صنعتی اصفهان که حرف اول را در مهندسی مواد و متالوژی در کشور می زند، پنج نفر از بهترین استادان خود را از دست داد؛ چرا که با نگاهی به سال تولد این بزرگواران و سوابق علمی آنها هرکدامشان می توانستند سال های سال در دانشگاه تدریس کنند، اما به دلیل مناسب ندیدن شرایط و موافقت سریع و سوال برانگیز رئیس دانشگاه با بازنشستگی آنها دانشجویان و طالبان علم زیادی از وجود چنین افرادی بی بهره ماندند.

---

خبر بالا در روزنامه زاینده رود چهارشنبه 24 خرداد 1391 ، صفحه 3 (در شهر) به چاپ رسیده است. به هر حال هم روزنامه ی متبوع ماست و هم در مورد دانشگاه ما نوشته است، گفتم خبرش را در وبلاگ بگذارم.
با تشکر از وبلاگ:http://divane83-2.persianblog.ir/post/223/

sfk123

اخراجی موقت
اگه خبر بالا درست باشه فکر کنم دیگه دانشگاه صنعتی اصفهان شانس زیادی برای رقابت در بین بهترین دانشگاه ها برای رشته مهندسی مواد نداشته باشه.
البته این اتفاق باعث قوی تر شدن دانشگاه های آزاد میشه (جایی بهتر از دانشگاه آزاد برای این اساتید سراغ دارید؟؟؟؟؟)
کسی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان نیست بگه جریان استعفا چی بوده؟؟؟؟

metallurgism

عضو جدید
با سلام
من از دانشجویان صنعتی هستم
ظاهرا این بزرگواران با ریاست دانشگاه مشکل داشتند و استعفایشان را هم اوایل ترم بهمن نوشتند
من این ترم با یکی از این بزرگواران درس داشتم و ارتباط دوستانه ای دارم در یک فرصت مناسب کل ماجرا را می پرسم.
اکثر این عزیزان در دانشگاه آزاد نجف آباد کلاس دارند و احتمالا در آتجا ادامه بدهند .
این اساتید راهنمای چندتا از بجه ها هستند اونا که گریه می کردند
منم که خیلی شوکه شدم.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
واقعا جای تاسف داره که همه چیز بخاطر جاه طلبی برخی از افراد واقعا بی لیاقت و ناشایسته و غیر متخصص بوده تو این مملکت!
.
مملکت تماما پر شده از روسای کاملا متفاوت از زمینه صنعتی! افرادی هم که خووب هستند و جانانه کار می کنن کاری می کنن که سرانجام به استعفا و خودبرکناری شون می شه!
.
به یاری خدای جان و خرد بشود که بتوانیم ریشه سیاست و شر را بسوزانیم!

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
جای این بزرگان هیچوقت پر نخواهد شد

جای این بزرگان هیچوقت پر نخواهد شد

به دنبال موافقت سریع و سوال برانگیز رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با درخواست بازنشستگی پنج تن از برترین اساتید متالوژی و علم مواد ایران، این اساتید در محفلی کوچک و به دور از حضور مسئولان مربوطه تجلیل شدند و به این ترتیب حق شانیت پدر خوردگی ایران و غول های علم مواد و متالوژی ایران که یکی از این پنج استاد بود، خورده شد.

تجلیل از پنج استاد نمونه متالوژی ایران در بی خبری رسانه ها و به دور از حضور خبرنگاران، در فضایی غریبانه و بدون حضور مسئولان علمی در سطح وزارتخانه و استان و حتی هیات رییسه دانشگاه صنعتی اصفهان صورت گرفت و حتی مسئولان برگزاری که اساتید دانشگاه و دانشجویان بودند و از جایگاه علمی این استادان آگاهی داشتند عنوان می کردند که مسئولان دانشگاه اجازه برگزاری این مراسم تجلیل را در دانشگاه ندادند، لذا مجبور به برگزاری آن در تالار آهن و فولاد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شدیم. فضا به اندازه ای کوچک بود که مجری برنامه مرتب به دلیل کمبود فضا عذرخواهی می کرد و از این که این چنین با پنج استاد برجسته کشور که عمر خود را برای اعتلای صنعت کشور هزینه کرده بودند و هر کدامشان هنوز بیش از 10 سال فرصت داشتند که به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه صنعتی اصفهان تدریس کنند، ابراز شرمندگی می کرد.
رئیس انجمن علوم و تکنولوژی سطح ایران در این مراسم گفت : برای من صحبت از بزرگی و مقام علمی این استادان بزرگوار بسیار مشکل است؛ چرا که اگر امروز من در مقام ریاست انجمن سطح ایران صحبت می کنم، به دلیل تلاش های شبانه روزی این اساتید بلند مرتبه است که بحق، مقام علمی شامخی دارند . مهدی صالحی تصریح کرد: تمامی ما با مباحث و دستاوردهایی که دکتر محمد حسن عباسی در سراسر ایران در حوزه ترمودینامیک به وجود آوردند، آشنا هستیم و از تحقیقات پروفسور عباس نجفی زاده در عرصه متالوژی اطلاع داریم. وی با اشاره به استفتائات پروفسور احمد ساعتچی در عرصه خوردگی بیان داشت: همچنین کتاب های عملیات حرارتی دکتر محمد علی گلعذار و مباحث سرامیک و دستاوردهای علمی دیرگداز دکتر احمد منشی دست به دست در دانشگاه ایران و در میان دانشجویان می چرخد. صالحی با اشاره به این که این اساتید همگی در ابتدای دهه 60 و پس از تحصیل در بهترین دانشگاه های امریکا و اروپا به وطنشان بازگشتند، گفت: این در شرایطی بود که عده ای به دلیل وقوع جنگ تحمیلی ایران را ترک می کردند، اما افرادی نظیر این پنج استاد برتر خدمت به کشور را در هر شرایطی ترجیح دادند و سال های جوانی خود را صرف خدمت به آموزش و پژوهش و توسعه صنعت ایران کردند. در این مراسم از پروفسور احمد ساعتچی، پدر علم خوردگی ایران، پروفسور عباس نجفی زاده که به وی لقب غول مواد ایران را داده اند، پروفسور محمد حسن عباسی، پروفسور محمد علی گلعذار و پروفسور احمد منشی تجلیل شد و به این ترتیب دانشگاه صنعتی اصفهان که حرف اول را در مهندسی مواد و متالوژی در کشور می زند، پنج نفر از بهترین استادان خود را از دست داد؛ چرا که با نگاهی به سال تولد این بزرگواران و سوابق علمی آنها هرکدامشان می توانستند سال های سال در دانشگاه تدریس کنند، اما به دلیل مناسب ندیدن شرایط و موافقت سریع و سوال برانگیز رئیس دانشگاه با بازنشستگی آنها دانشجویان و طالبان علم زیادی از وجود چنین افرادی بی بهره ماندند.

---

خبر بالا در روزنامه زاینده رود چهارشنبه 24 خرداد 1391 ، صفحه 3 (در شهر) به چاپ رسیده است. به هر حال هم روزنامه ی متبوع ماست و هم در مورد دانشگاه ما نوشته است، گفتم خبرش را در وبلاگ بگذارم.
با تشکر از وبلاگ:http://divane83-2.persianblog.ir/post/223/

با ابراز و عرض تاسف از این اتفاق بسیار نا خوش آیند برای علم مواد ایران بایستی عرض کنم که همه ی ما در طول تحصیلمون شاهد بودیم که هر چیزی از ابتدا یاد گرفتیم، همه از دانش بنیانگذاران این علم در ایران از پروفسور دوامی، پروفسور نظم دار، پروفسور گلعذار، پروفسور حجازی، و و و و و . . . دیگر بزرگان علم مواد در ایران بوده که هر کدام نه تنها در ایران، بلکه در دنیا کم و بیش سرآمد بودن و همگی از در طول دوران تحصیلشون در کشور های دیگه، از دانشجویان اساتید به نام دنیا مثل پروفسور Ashby و... بودن که این علم رو برای ما در ایران بنا گذاشتن......

هر چیزی که بگم از این اتفاق بد، کم گفتم........
ضربه ای که نبود و خلأ حضور این بزرگان به پایه ی علمی مواد در دانشگاه صنعتی اصفهان میزنه بسیار زیاده....

البته تا اونجایی که من میدونم جناب آقای پروفسور گلعذار الآن ۱سال و خورده ای هست که باز نشسته شدن، اما به دلایلی در دانشگاه حضور داشتن....

مشکل ما اینه که قدر اونهایی که بایستی بدونیم رو نمیدونیم......

آسیب عدم حضور این اساتید رو چند سال آینده خواهیم دید....

من به شخصه فکر میکنم خیـــــلی هاشون الآن بعد از بازنشستگی از ایران برن..............:cry::cry:

یادمون هم باشه که پروفسور گلعذار و پروفسور ساعتچی و پروفسور نجفی زاده بودن که مواد صنعتی رو راه انداختن و الآن این همه نام و شهرت صنعتی مدیون این اساتید هست....

ای کاش ما هم میتونستیم یه جوری از این اساتید تقدیر کنیم و مدیون بودنمون رو به اونها ثابت کنیم و ارج بنهیم......
:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

esi.928

عضو جدید
[سلام مهندس...........
اين رتبه بندي كاملا" نه ولي تقريبا " اشتباهه مثلا" دانشگاه تبريز چقدر اومده پايين اما در اصل تو اون اول هاست
رتبه بندي دقيقش تو سايت وزارت علوم مو جوده

m_mahdi_tbt

عضو جدید
[سلام مهندس...........
اين رتبه بندي كاملا" نه ولي تقريبا " اشتباهه مثلا" دانشگاه تبريز چقدر اومده پايين اما در اصل تو اون اول هاست
رتبه بندي دقيقش تو سايت وزارت علوم مو جوده
سلام دوست عزیز این رده بندی تو رشته مهندسی مواد ارائه شده و اینکه بر اساس یه سری آیتم هاست که در اول تاپیک ذکر شده ، از این ها گذشته بالاخره هیچوقت نمیشه یه دسته بندی دقیقا درست ارائه کرد قطعا دانشگاه تبریز از دانشگاههای برتر کشور هستش اما در کل باید از این حواشی دوری کرد چون بنظر بنده دانشجو مهمتر از دانشگاهه. هستن افرادی که از دانشگاه های شریف و تهران و پلی تکنیک و ... فارغ التحصیل میشن اما اونجور که باید و شاید نمیتونن تو پیشبرد علم و صنعت تاثیر گذار باشن.

sonya.b

عضو جدید
منم خیلی وقته این خبرو شنیدم و واقعا شوکه شدم!!! خدارو شکر که ما درسمون تموم شد چون با این وضعی که داره دانشگاهها پیش میره فقط یه مشت دانشجوی بی سواد تحویل جامعه میده!!! واقعا متاسفم!!!!!:cry:

9434

عضو جدید
من هم از این خبر متاسف شدم، من دعا میکردم ارشد دانشگاه صنعتی قبول بشم ولی الان دیگه دلم نمیخواد اونجا قبول بشم.
من فکر نمیکنم این بزرگواران از ایران برند، من خودم با دکتر نجفی کلاس داشتم تو دانشگاه صنعتی فولاد (فولاد شهر) که خودشون یکی از اعضای هیئت موسس و هیئت علمی اونجا هستند، خبر دارم که دکتر عباسی هم اونجا تدریس می کنند.
احتمالا این بزرگواران یکی از اساتید پایه ثابت این دانشگاه خواهند شد.

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی وقته این خبرو شنیدم و واقعا شوکه شدم!!! خدارو شکر که ما درسمون تموم شد چون با این وضعی که داره دانشگاهها پیش میره فقط یه مشت دانشجوی بی سواد تحویل جامعه میده!!! واقعا متاسفم!!!!!:cry:

خوش به حالتون!
پس خدا به داد ما برسه ...

mut

عضو جدید

من هم از این خبر متاسف شدم، من دعا میکردم ارشد دانشگاه صنعتی قبول بشم ولی الان دیگه دلم نمیخواد اونجا قبول بشم.

:eek:!!!!!!!!:eek:

masoude1991

عضو جدید
خوشبختانه پروفسور گلعذار در این ترم درس خواص فیزیکی1 و همچنین پروفسور عباسی هم ترمودینامیک رو ارایه میدن.....و دل خیلی از دانشجو ها رو شاد کردن
ولی حیف شد که پروفسور ساعت چی نجفی زاده و منشی دیگه حضور ندارن....

golmetal

عضو جدید
خوشبختانه پروفسور گلعذار در این ترم درس خواص فیزیکی1 و همچنین پروفسور عباسی هم ترمودینامیک رو ارایه میدن.....و دل خیلی از دانشجو ها رو شاد کردن
ولی حیف شد که پروفسور ساعت چی نجفی زاده و منشی دیگه حضور ندارن....

خوشبختانه پروفسور منشی هم هنوز در دانشگاه حضور دارند و با سرامیک ها درس برداشتند و فقط پروفسور ساعتچی و نجفی زاده در دانشگاه نیستند

9434

عضو جدید
خوشبختانه پروفسور منشی هم هنوز در دانشگاه حضور دارند و با سرامیک ها درس برداشتند و فقط پروفسور ساعتچی و نجفی زاده در دانشگاه نیستند

دکتر ساعتچی که رفته خارج، من شنیدم دکتر عباسی، گلعذار و منشی هم فقط این ترم دانشگاه هستند.

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
دکتر ساعتچی که رفته خارج، من شنیدم دکتر عباسی، گلعذار و منشی هم فقط این ترم دانشگاه هستند.

حسابی ناامید شدیم ...

کلی انگیزه داشتیم ارشد رو بیایم صنعتی اصفهان ..
اونوقت با این شرایط ...

:(

• Like
واکنش ها: mut

mut

عضو جدید
حسابی ناامید شدیم ...

کلی انگیزه داشتیم ارشد رو بیایم صنعتی اصفهان ..
اونوقت با این شرایط ...

:(

غصه نخورحسين جون
صنعتي اصفهان 10 تا استاد تمام و 11 تا دانشيار داره !! از بين اساتيدي هم كه مراسم خداحافظي براشون گرفتن فقط دكتر ساعتچي و دكتر نجفي زاده ديگه نيستند، بقيه از جمله دكتر منشي، گلعذار و عباسي هنوز مشغول كارند و حرفي از رفتنشون براي ترم هاي بعد نبوده ...
متأسفانه تنها مشكل امسال صنعتي اصفهان، شاهكار مشترك سازمان سنجش و تحصيلات تكميلي دانشگاه از نظر تعداد ورودي هاست... البته بعيد ميدونم سال ديگه از اين خبرا باشه ...

آخرین ویرایش: