برای قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی ساخت وتولید(دولتی) چه کنم؟

fayyazjahani

عضو جدید
واقعا تعجب میکنم بعضیا میگن یه چیزایی که آدم شاخ در میاره.کی میگه عمومی نیاز نیست.مطمئن باشید که کسی ادبیات و معارف رو بالای 60 درصد بزنه قطع و یقین شک نکن تضمین من که رتبه شما زیر 100 میشه.من تخصصیم 30 بود و استاتیک و مقاومت 18 درصد رتبم شد 71 بخاطر اینکه ادبیات و معارفم هر کدوم 60 زده بودم .شک نکنید ادبیات و معارف خیلی مهمه و همچنین علم مواد تو رتبه شما تک رقمی هارو جابجا میکنه.

pooooooya

کاربر فعال
سلام به همه

یادش بخیر سال 2008 بود که این تاپیکو زدم الان درسم 1 ساله که تموم شده

خوشحالم که این تاپیک هنوز فعالیت میکنه

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

اره داداش یادش بخیر ما هم یه دورانی رو با این گذروندیم

ah_madadi

عضو جدید
سلام به همه لطفامیشه کامل تر درمورد منابع بگید حتی مثل معارف، ریاضی ، علم مواد چه ،کتابای مرجع است،نویسندش ،جزوات دانشگاهی چقدر به دردم میخوره؟حتما تو کلاسهای مدرسان شرکت کنم؟راستی من برای ساخت وتولید میخونم.

hamid20222

عضو جدید
سلام کسی چند نمونه کارنامه جدید مثلا واسه 90 یا 91 نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza_goudarzi

عضو جدید
واقعا تعجب میکنم بعضیا میگن یه چیزایی که آدم شاخ در میاره.کی میگه عمومی نیاز نیست.مطمئن باشید که کسی ادبیات و معارف رو بالای 60 درصد بزنه قطع و یقین شک نکن تضمین من که رتبه شما زیر 100 میشه.من تخصصیم 30 بود و استاتیک و مقاومت 18 درصد رتبم شد 71 بخاطر اینکه ادبیات و معارفم هر کدوم 60 زده بودم .شک نکنید ادبیات و معارف خیلی مهمه و همچنین علم مواد تو رتبه شما تک رقمی هارو جابجا میکنه.

من سال 88 معارف رو 100 زدم و درسای دیگه رو هم تقریبا حدود 40 زدم به جز ادبیات که خالی دادم
رتبم شد 5
ولی متاسفانه این همه تلاش رو برای دانشگاه آزاد تهران جنوب کردم و به شدت پشیمونم
حیف وقت
حیف پول
حیف تلاش
حیف از دست دادن شغل به خاطر این همه تلاش
کاش میرفتم توی علمی کاربردی میخوندم و تلاشم رو میزاشتم برای ارشد

ما گول اسم تهران جنوب رو خوردیم اما آخرش تهش هیچی نبود جز سراب

reza_goudarzi

عضو جدید
راستی من کلاسای ماهان رو شرکت کردم که متاسفانه هم وقتم رو گرفت هم پولم رو چون کلاساش واقعا بیخود و چرت بودن
حیف وقتم
اما یه کمک بزرگی که به من کرد با کتابای مدرسان شریف آشنا شدم :D:D
چون تا قبلش فکر میکردم کتاب کنکور نیست برای کارشناسی ناپیوسته و باید خودمون بخونیم از جزوه :D:D:D

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی من کلاسای ماهان رو شرکت کردم که متاسفانه هم وقتم رو گرفت هم پولم رو چون کلاساش واقعا بیخود و چرت بودن
حیف وقتم
اما یه کمک بزرگی که به من کرد با کتابای مدرسان شریف آشنا شدم :D:D
چون تا قبلش فکر میکردم کتاب کنکور نیست برای کارشناسی ناپیوسته و باید خودمون بخونیم از جزوه :D:D:D

اینو من از دوستام شنیدم که برای ازمون کاردانی به کارشناسی فقط کتاب های مدرسان شریف

hamid20222

عضو جدید
من سال 88 معارف رو 100 زدم و درسای دیگه رو هم تقریبا حدود 40 زدم به جز ادبیات که خالی دادم
رتبم شد 5
ولی متاسفانه این همه تلاش رو برای دانشگاه آزاد تهران جنوب کردم و به شدت پشیمونم
حیف وقت
حیف پول
حیف تلاش
حیف از دست دادن شغل به خاطر این همه تلاش
کاش میرفتم توی علمی کاربردی میخوندم و تلاشم رو میزاشتم برای ارشد

ما گول اسم تهران جنوب رو خوردیم اما آخرش تهش هیچی نبود جز سراب
به چه درصدایی میشه سراسری قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid20222

عضو جدید
کسی اینجا چند نمونه کارنامه قبول شدگان سال های قبل رو نداره واسه سراسری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid20222

عضو جدید

سلام داداش درصدایی که میگید واسه چه سالیه؟؟؟؟؟بعد میشه درصدای کاملتون رو بگید مثلا علم مواد رو چند زدید؟؟؟

شریفزاده

عضو جدید
اگه میشه راهنمایی کنید.

اگه میشه راهنمایی کنید.

من کنکور کاردانی به کارشناسی 92 شرکت کردم حدودا این درصدها رو زدم امکان قبول شدنم کجا هست.
ادبیات 30
معارف 40
علم مواد 60
استاتیک و مقاومت 40
تخصصی 48
ظرفیت دانشگاه ها امسال دو برابر شده.

fayyazjahani

عضو جدید
سلام داداش درصدایی که میگید واسه چه سالیه؟؟؟؟؟بعد میشه درصدای کاملتون رو بگید مثلا علم مواد رو چند زدید؟؟؟
درصد من ماله سال 89 بود .
ادبیات 60
معارف 60
تخصصی 30
مقاومت و استاتیک 18
رتبه رشته قالب سازی 71
علم مواد هم یادم نیست ولی زیر 15 درصد بود همین حول حوش
دیگه باید خودتون بشینید بخونید تو کتاب های موجود در بازار همون مدرسان شریف رو بخونید بقیه موسسات بیخودن و برای کاردانی به کارشناسی کتاب های همین موسسه خوبه و تمام .درس ریاضی رو خودتون میدونید ولی خب معمولا 99 درصد بچه های فنی اصلا نزدیکشم نمیشن :D ولی اگه بزنید که خیلی فوق العادست ولی بیخیال شید .
همون عمومی زبان و معارف را نجات شماست بالای 50 بزنید اگه رتبتون خوب نشد هرچی میخواین بگین البته تخصصی رو باید یه حد معقول خب بزنید این عمومیا مکمل تخصصیا هستن .

*honey

عضو جدید
سلام دوستان.من تو کاردانی به کارشناسی90 رتبه 4 ماشین ابزارو اوردم دلیل موفقیت من فقط خواندن ریز به ریز مدرسان بود همین.دقیق بخون تک رقمی میاری

داداش میشه درصداتو هم بگی و اینکه بالاخره اینکه کدوم دانشگاه را برای کارشناسی انتخاب کردی؟

miladokuma

عضو جدید
با سلام بر دوستان عزیز
من دانشجوی انصرافی دانشگاه پیام نور رشته فناوری اطلاعات هستم که مدرک معادل کاردانی تو این رشته رو گرفتم .
می خواستم بدونم من می تونم تو رشته ساخت گرایش قالبسازی کاردانی به کارشناسی کنکور بدم یا نه ..... ؟!
لطفا راهنمایی کنید .....

mostafa.a.ahmadi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
من فوق دیپلمم مکانیک خودرو بوده حالا تغییر رشته دادم سمت ماشین ابزار
خیلی از منابع و جزوات رو خوندم ولی دنبال یه جزوه کامل درس ماشین ابزار میگردم لطفا راهنمایی کنید !!!!!

اگه درس های دیگه هم بود ممنون میشم معرفی کنین

بالا