بدووووووووووووووووووو بیااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا تولد فهو جونمههههههههههههههههه

Tinoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوهررررررررر بی شوهررررر اول باید فهو درس بخونه دندوناش مث موهاش سیاه بشه بعد شوهر کنه:biggrin:

آهاي چي ميگين پشت سرمن
من نيستم جوابتونوبدم
حالتونوميگيرمااااااااااااا
كسي نظرنده لطفا:D

Tinoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم ۱۰۰ سال بعد در چنین روزی کنارت کلی نوه نتیجه باشه و شمعای کیک … سالگیت رو فوت کنی و هیچی از کیکم به خودت نرسه

اولا 100سال زياده خسته ميشم
بعدشم اول بزرگتركيك ميخوره بعدكوچيكتر
اون موقع هم من ازهمه بزرگترم اول خودم ميخورم
ديدي بااين استراتژي به خودم كيك رسيد;)

Tinoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکی این کارارو برا من نکرددددددددددددددددد :cry:
من چه انسان رئوف و مهربون و باگذشت و خوب و جیگریممممممممممممممم ای خدا در عجبم چطور این همه خوبی فقط به من دادیییییییی اخه چرااااااااااااا:biggrin:
ولی منم تولد میخام خیلی بیمعرفتینننننننننن:razz:
خيلي خوب بابا بي جنبه
حالا1بارتولد گرفتي برام
منم واست ميگيرم يه تولد خوشششششششگل راضي شدي؟

• Like
واکنش ها: fr69

Tinoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چلمنگ هر چی میزنگم بر نمیداره رفته کپه بزاره اخه فردا امتحان داره
کافی نتش کجا بودددددددددددددددددددد بیچاره میخواد بیاد خونمون باید از 7خان رستم بگذره چه برسه به اینکه الان بره کافی نتتتتتتتتتتتتتت :biggrin:

ديوونه توكه ميدوني من سيم ندارم واسه چي به برارم زنگيدي؟من خواب بودم اونم جوابتو نداد
اصلامن دوست ندارم ديگه بيام خونتون اين همه من اومدم تونيومدي.ديگه هم راهت نميدم
فكرخرمالو و كيوي وپرتقال و انگور وانار و....همه رو ازسرت بيرون كن.ديگه هيچ كدومشونو بهت نميدم نه به تو نه به داداشت.:D

Tinoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس همون بهتر که شووووور کنه

خواهرزاده جونم مثلا من خالتماااااااااااااا اين چه مدل حرف زدنه؟اصلا اگه من نخام .................كيو بايد ببينم؟چراهمتون گيردادين به من؟
1بارديگه بگين جيغ بنفش ميكشم سرتونااااااااااااااااااااااااااحواستون باشه.

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهرزاده جونم مثلا من خالتماااااااااااااا اين چه مدل حرف زدنه؟اصلا اگه من نخام .................كيو بايد ببينم؟چراهمتون گيردادين به من؟
1بارديگه بگين جيغ بنفش ميكشم سرتونااااااااااااااااااااااااااحواستون باشه.

خیلی خب...به عمه میگم یه بلونی بزرگ تر بگیره که هم من هم تو با هم جا بشیم توش...خیلیم خوب...دیگه تنها هم نیستیم

itorict

عضو جدید

بد جور تولدت مبارك

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهیم جونیییییییییییییییی کوشییییییییییی؟
این هفته میام خونتون باید بم کیک بدیااااااااااااااااااااااااااااااااا :mad: وگرنه خفهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
راستی نمرم برگشت ولی تشریحیش نیومده
فهووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو بازم تفلدت نفالک:biggrin:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAQCAYAAAAf8%2F9hAAAB30lEQVQ4EZVTSy8DURT%2BZjpm6GhL0pKQphYeCZF4hIVEWLDowsaCxMJC8AP8AMI%2FsBQWFhKPxMpGbIgFK6vWe0WoRVOPPihth3vmTm%2FTUuEs7r3zzfnO950zdySw6Nz6%2FKT9v3EyIknSX8idHiZSBRzcA1fP%2BTK%2FFiDiXBdQo%2BdI%2Fp00wklFALI4FRxm2oCl%2FnwypXS7E8gYGZH9YwFSHWvgOUehd0zsPYJ2CqcqI5lK8pdszXmxICIP1fGHueMXLAcS0BQNTW4bemqAu1gGhmElsy2vAKkWkl12F3RNR2UpJwUjKSisYDZEC44SYKqFw2SXlLNkQvuZ%2Bn3cwFkkzYppkCWeKwqQMhWhWAly26RMQV%2BhsQLYvXmHqqgwIMOwbo5ooa%2FWzDUXFxuUXmp5ZgjNhWLjIg67Wo50sRnwNGC%2Bx4mnwxQ%2BmMp0M7tEHjY8Zv%2BU9V%2FtUmG5N9OFg1CCJxJKn2p1IDcowm6jbHiygnaPzXRw%2FgRQF2IG69dAlCSLhNehYKpVx2Iv4PcBUuEQ6Y5P7mdMm1Qj%2BmFg8%2BoVg9thE%2FM6bBiu1zC%2B94a1ixSyv5%2B0cDmaJxtP6jh%2FaADtii0Nt%2BMR3sqQwJxlMXT4AswBp5lGCosU6eIbPNu0KX0BMmqe8Db%2Bbr8AAAAASUVORK5CYII%3D

Tinoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهیم جونیییییییییییییییی کوشییییییییییی؟
این هفته میام خونتون باید بم کیک بدیااااااااااااااااااااااااااااااااا :mad: وگرنه خفهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
راستی نمرم برگشت ولی تشریحیش نیومده
فهووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو بازم تفلدت نفالک:biggrin:
اولا راهت نميدم خونمون
دومابرفررررررررض محال اگه گذاشتم بياي 1دونه بيسكويت مادرميارم واست كه بخوري ياد بچگي هات بيفتي.1خوشه انگورم واست ميچينم اينم چون تويي دارم بهت لطف ميكنم.

Tinoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه يه روز جشنواسه همچين شخصيييييييييتي بزرگ كم نيست آخه ؟ خودت قضاوت كن اگه دست من بود 365 روزه برگزار ميكردم با گل و شيريني:gol:اينم گلش شيريني هم قبلا دادم:cool:
ممنون آقاي مهندس.شرمنده مي فرماييد:redface:

بالا