بدترين بلايي كه سر معلم يا استادت آوردي!!!!

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خیلی حرفه ای تر عمل کردیم سر این شعر...
کل شعرو روی برگه قبل کلاس نوشتیم و بعد امتحانم به دبیرمون همون برگه رو دادیم...
ولی چند روز بعدش که میخواست یه درس دیگه رو بپرسه یهو به من گفت شعر دماوندو بخون....
ولی بچه ها خیلی پایه بودن حواسشو پرت کردن بعدا رفتن بیرون گرفتنش به حرف تا زنگ خورد:D
ماهم این کاررو می کردیم ولی اخه نامرد نگفته بود شعر رو حفظ کنیم

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون معلم ادبیاته قدش خیلی کوتاه بود قبل ازکلاسش همه گچها رو جمع می کردیم می ذاشتیم بالای تخته بیچاره وقتی می خواست گچهارو برداره باید کلی تلاش می کرد.........یادش به خیر

coherent

عضو جدید
شاگردان برای مزاح روی تخته سیاه نوشتندشورت اقا معلم گلداره.
معلم با خونسردی گفت:
من کاری ندارم ولی هرکی نوشته مامانش خیلی دهن لقه

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
دوباره سلام
یک بار من تو زنگ ورزش زدم با توپ پنجره کلاسمونو که دقیقاً کنارش معلم مینشست شکوندم
از اون جایی که کلاشمون طبقه سوم بود یعنی 3 طبقه رو هم کف یاد شدیدی میومد
وبعد زمستونم بود
از این رو اولین زنگ بعد شکستن شیشه معلم که موهاش کلاً کلاه گیسم بود نشسته بود
رو صندلیش تا حضور غیاب کنه ولی امان از بادو بارونی که میخورد تو صورتشگ....
از اون روز معلمامون تا 2 روز نیومدن سر کلاس تا پنجره دوباره درست شد.

• Like
واکنش ها: RZGH

دکترتپل

عضو جدید
ماهم این کاررو می کردیم ولی اخه نامرد نگفته بود شعر رو حفظ کنیم
تازه یه بارم دبیر زمینمون میخواست ازمون امتحان بگیره مازیر بار نرفتیم!
بعد سر یه کلاس دیگه که از استادش میترسیدیم اورد برگه هارو داد!
مام که هیچی نخونده بودیم !
منم نامردی نکردم رفتم اولین صندلی جلوی معلم نشستم جزوه رو باز کردم !
اونم که اصلا فکرشو نمیکرد من تقلب کنم حواسش به بقیه بود !
خلاصه از رو جزوه همه تستا رو جواب دادم 4تا پاسخنامه پرکردم اسم 3تا دوستامو نوشتم تازه یکیشونم غایب بود!
بعدشم خودش برگه ها رو جمع کرد اصلا نفهمید من4تا پاسخنامه بهش دادم!

• Like

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی همیشه دانش اموز خوبی بودم تو دوران مدرسه و الانم دانشجوی خوب و درس خونیم.:w25:شیطونم بودم اما نه تا این حد که بلا سر معلم یا استادم بیارم

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زیاد سر معلمها بلا آوردم
دوران راهنمایی بودیم که روز معلم بچه ها به جای اینکه تخم مرغ پر شده با کاغذ رنگی بیارن ، تخم مرغ سالم آوردن منم گرفتم تخم مرغو تا معلم اومد زدم بالای سرش. چه حالی داد کلی خندیدیم
توی هنرستان هم که بودیم یه ضرب سر کلاسها تیکه می انداختم ، یه استاد داشتیم تیک داشت ، خیلی اینو اذیت کردم ، چند روز پیش روی پل عابر دیدمش خواستم آشنایی بدم گفتم ولش کن الان خودشو پرت می کنه پایین
یک سری توی دانشگاه زمانی که کاردانی می خوندم ، یه درس داشتیم کارگاه جوش بود ، استاد یه پلیت میداد و چندتا سیم جوش میگفت به یه مدلی جوش بدین من و یه دستمم دوممون گرم تا اخر کلاس 3-4 پلیت واسه خودمونو بچه ها میاوردیم اما یه روز که اومد با رکتیفایر جوش بده ، من که قبلش دستگاهو کار انداخته بودم نمی دونستم که چه جوری باید تنظیمش کرد ، دکمه هاشو روی هر شکلی که دوست داشتم گذاشتم ، استاد نزدیک 1 ربع با این دستگاه ور رفت تا فهمید که اشتباه کار کردم ف بنده خدا چششاش چپ شد دیگه
و این داستانها ادامه دارد

• Like

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما جدیدترینش بر می گرده به چند هفته پیش که ما بودیم و یه استاد بد عنق ریاضی که شباهت زیادی به مرحوم بروسلی داره.
این استاد میومد تو می گفت سلام ، می رفت می گفت خداحافظ
من دیدم که اینطور نمی شه ، سر شوخی رو باز کردم ، تا من یکم شوخی کردم ، دوستم ایمان هم ادامه داد و بقیه بچه ها راه افتادن.
این روند یکم صمیمی تر شد تا بالاخره تیر آخرو زدم استادی که اصلا حرف نمی زد بعد حرف من شروع که به حرفهای خاک تو سری زدن ( حرف هایی از ..........) یکی از دوستان هم برگشت گفت من فکر می کردم شما ........... کار بیخ پیدا کرد ولی سریع جمش کردم. خالصه یه 20 دقیقه ای گفتیم و شنیدیم.
جلسه پیش تو رودروایسی موند گفت به همتون 0/25 اضافه میدم ولی با اصرار زیاد من و بچه ها شد 2 نمره.
به این میگن استاد خر کنون

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بلا نیاوردم.فقط خیلی حاضر جواب بودم.یه بار بحث شوهر شد معلم گفت(نگران نباشین.یه کور و کچلی پیدا میشه شما رو ببره)
منم بلافاصله بهش گفتم(نه خانوم.یه کور و کچل تو دنیا بود که شما رو برد)!!!!!!!!

• Like

hadise70

عضو جدید
دوران راهنمایی بچه ها هماهنگ شدن بلایی سر یه معلم بیارن
بالاخره تصمیم گرفتن سر معلم تاریخ بیارن ،همگی اون روز آدامس جویدن وبعد روی صندلی معلم رو با ادامس پوشوندن،اونم مثل بز اصلا به صندلی نگاه نمیکرد ومیشست رو صندلی
وقتی خواست بلند بشه باسختی بلند شد از شدت عصبانیت میخواست بگه یخ بیارید بکشم به مانتوم می گفت خیار بیارید مدیر هم که نمیدونست هی بیچاره رو مسخره کرد

• Like

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوران راهنمایی بچه ها هماهنگ شدن بلایی سر یه معلم بیارن
بالاخره تصمیم گرفتن سر معلم تاریخ بیارن ،همگی اون روز آدامس جویدن وبعد روی صندلی معلم رو با ادامس پوشوندن،اونم مثل بز اصلا به صندلی نگاه نمیکرد ومیشست رو صندلی
وقتی خواست بلند بشه باسختی بلند شد از شدت عصبانیت میخواست بگه یخ بیارید بکشم به مانتوم می گفت خیار بیارید مدیر هم که نمیدونست هی بیچاره رو مسخره کرد

خیاررررر؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:biggrin:

kolaqermezi

عضو جدید
ولي با اين كه اين همه بلا سرشون اووردم و شايد اون موقع زياد هم ازشون دل خوشي نداشتم ولي حالا كه فكرشو ميكنم ميبينم دلم براشون تنگ شده

سلطان جنگل

عضو جدید
من کار خاصی نکردم فقط اول دبیرستان با بطری نوشابه زدم توصورت معلم.:biggrin:
درسته کم بود اون درسو بی افتم ولی خیلی حال داد

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
اینو توی کلاس ما در مورد تخته پاک کن می کردن کلی می خندیدیم ولی اصلا یادم نیست کدوم معلمها!! اما شخص موذی یادمه!!

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما سمپادی بودیم بچه های کلاسمون نزدیک بود برن کفش های معلمامون رو هم واکس بزنن
چی تعریف کنم از اون موقع ها آخه؟!!

یه سوتی از دانشگاه تعریف میکنم،
قبل اینکه استاد بیاد با دوستامون تو کلاس نشسته بودیم بعد یکی از اینا پاشد رفت بیرون آب بخوره برگرده
من از شیشه ی در دیدم داره میاد، وایسادم پشت در که یهو پیییخخخخ کنم بترسه:D
در که باز شد:
من: پیییییخخخخخخ
فکر کنین کی بود...
استادمون:razz:
دیگه فقط یه ببخشید گفتم رفتم نشستم سرجام...:biggrin:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ما نمونه بودیم ولی کلی بلا ملا می آوردیم !! دسته جمعی!

مثلا روی سکو می ایستادن بعد همزمان می پریدن کف کلاس!! طبقه پایین دقیقا زیر کلاس ما دفتر معلمها بود!!

هر بار فکر میکردن زلزله میاد آخرش یکی فهمیده بود دخترای کلاس طبقه بالا دارن می پرن!!:biggrin:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلا که سر استاد نیاوردم

ولی خیلی از استادام اتنقاد کردم - الانم دارم ادامه می دم (خصوصا رو کردن سوتی یا وقتی که بحث ازاد می کنن و اطلاعاتشون غلط باشه خیلی انتقاد مزه میده:))

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی استاد داشتیم کلا بلد نبود درس بده ی روز همه دست جمعی دم کلاس درس ایستاده بودیم استاد رفت داخل کلاس ولی ما موندیم پشت در اقا بدبخت ی 5 دقیقه ای موند تو کلاس دید کسی نمیاد کلاس خودش مودبانه سرشو انداخت پایین از کلاس اومد بیرون و رفت

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه استاد داشتیم که خیلی زود جبهه میگرفت یبار یکی از دوستام به ایشون گفتن شما نباید استاد میشدید چون خیلی زودرنج هستید من خواستم به استاد بفهمونم که دوستم منظوری نداشت اما به من گفت شما ساکت شو :mad: منم محترمانه اشکشو درآوردم :razz:البته من فقط محترمانه بهش گفتم شما حق همچین برخوردیو ندارید من یک انسان هستم و این شد که بچه ها هم از من دفاع کردن و تشویقم کردنو ایشون اشکشون دراومدو با حالت قهر کلاسو ترک کردن بعدم اومدن معذرت خواستن خوب اصلا" نمیتونست تدریس کنه بچه ها سئوال پیش میومد واسشون خو

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه استاد داشتیم که خیلی زود جبهه میگرفت یبار یکی از دوستام به ایشون گفتن شما نباید استاد میشدید چون خیلی زودرنج هستید من خواستم به استاد بفهمونم که دوستم منظوری نداشت اما به من گفت شما ساکت شو :mad: منم محترمانه اشکشو درآوردم :razz:البته من فقط محترمانه بهش گفتم شما حق همچین برخوردیو ندارید من یک انسان هستم و این شد که بچه ها هم از من دفاع کردن و تشویقم کردنو ایشون اشکشون دراومدو با حالت قهر کلاسو ترک کردن بعدم اومدن معذرت خواستن خوب اصلا" نمیتونست تدریس کنه بچه ها سئوال پیش میومد واسشون خو
عجب....آورین...:D

samane456

اخراجی موقت
لاستیک ماشین استادمو پنچر کردم،البته با هماهنگی و کمک بچه ها:cool:

samane456

اخراجی موقت
من یه داداش دارم اینو جدی میگم،الان دبیرستانی هستش: داخل کلاس معلمشو کتک زد،چک و لقد و فحش و.....:surprised:

بعد از مدرسه اخراج شد که با کمک یکی از بزرگان از دوباره وارد مدرسه شد....

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زیاد اذیت کردم معلمامو

یکیشو که الان یادمه خیلی بی ادبی هست نمیتونم تعریف کنم:razz:............................ولی جاتون خالی عالی بود:w15:

اشک دریا

عضو جدید
من انقدمثبت بودم همه ی معلمادوسم داشتم
به جزدوتاعقده ای که یکی زمین شناسی درس میدادیکی هم مطالعات
بپه هاکلاسمونم ازاین عرضه هانداشتن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی چی بگم شاخ دربیارین
مدرسه راهنمایی بود...اقا یهم یکی از گنده های کلاسو دیدن داره تو حیاط میاد،یه کنده درخت هم دستشه!!!
ی معلمی بود از اینا که اذیتش میکنن.اقا این همین اومد بیاد تو کلاس،طرف کنده درخت رو پرت کرد سمتش! شانس اورد...اگه بهش خورده بود فک کنم بیست سانت به ضخامت دیوار اضافه شده بود.دیگه نمیدونم اون پسره رو هم چی کردن