بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

behboy

عضو جدید
سهمیه بسیجی فعال

سهمیه بسیجی فعال

طبق تذکر 2 صفحه 54 دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد سال 1389: "داوطلبان واجد شرایط استفاده از سهمیه بسیجی فعال، جهت برخورداری از این امتیاز به منظور پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در حد ظرفیت مصوب سهمیه ها، میبایستی 95% نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده عادی(بدون سهمیه) را کسب نمایند" یعنی اگر مثلا نمره آخرین نفر تبدیل انرژی علوم تحقیقات 6211 باشه، دوست عزیز دارای سهمیه با نمره ی 6211*0.95=5900 هم تبدیل انرژی علوم تحقیقات قبول میشه. این یک مثال بود. البته باید بگم من نمیدونم ظرفیت مصوب سهمیه ها چند نفره...فیدل جان گفتند 5% اما من جایی اینو ندیدم و شک هم دارم تنها 5% باشه...کسی دیگه میدونه دقیق؟

rattling_boy

عضو جدید
بچه ها یه مشکل!!!!
من هنوز فارغ نشدم.... 31 شهریور میشم...
چون پروژه رو دارم
امروز رفتم دانشگاه و یه گواهی گرفتم دال بر اینکه من تا 31 شهریور فارغ التحصیل میشم...
به نظر شما گیر نمیدن بهم؟؟؟
واحد قبولی هم علوم و تحقیقات تهرانه....
یه کم استرس دارم که این همه راه برم و بهم گیر بدن!!!!

نه مشکلی پیش نمیاد

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فيدل جان شما ديگه داري از دست دانشگاه ازاد راحت ميشي
خدا كنه ما هم به ترم سه برسيم ودم فارغ التحصيلي اين پول هم ميديم
راستي نجف اباد دكتري نياورد
البته اينو بگم كه من طراحي كاربردي هستموبه چشم رقيب جواب نده

مهندس کجا داریم راحت میشیم ؟

پروژه ی ارشد من همی الان حدود 18 ماه برای تکمیلش زمان تخمین زدن ...

اینو استاد راهنما و استاد مشاورم گفتم .
میدونی یعنی کی ؟

بابا چشم بهم بزنی میرسی ترم 3 ...

دارم خودمو برای ازمون دکتری بهمن ماه اماده میکنم ...

نه دکتری میخواد بیاره بورسیه دکتری میکنه . باهاشون صحبت کردم و موافقت کردند تا بورسیه بشم ...

الان نوبت شماست تا برای من دعا کنید

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز این 5 درصد ممکنه 4 یا 5 نفر باشن... هرجا پر بشه تموم میشه...یعنی چی؟ یعنی اینکه آخرین نفری که با سهمیه بسیجی قبول شده اگه تو سهمیه عادی بود رتبش 198 می بود و مردود بود...من نگفتم که فاصله 94 تا 198 رو بسیجیا پر کردن!

فیدل جان قبل از اینکه کسی رو متهم کنی و تیکه بپرونی یکم بپرسی از منظور طرف بد نیست!

من کسی رو متهم نکردم ..

بعدشم شما که قبول شدی چرا بیخود جو رو متشنج میکنی ؟

بچه ها قبول شدن داریم شادی میکنیم و شما میای و بحثو سیاسی میکنی

الان دقیقا شما میخوی چیو ثابت کنی ؟

بسیج بده ؟

سهمیه بده ؟

دانشگاه بده ؟

جاسبی بده ؟

کنکور بده ؟

من بدم ؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

مهندس جان شوخی نکن با ما. تو این اوضاع مملکت و کار، قلب درست و حسابی برامون نمونده آ:(

مرد حسابی چه شوخی ؟

خودت حساب کن :

شهریه ثابت + 9 واحد درس تئوری + 6 واحد پروژه

توی دفترچه ی ثبت نام ببین شهریه ی هر واحد پروژه چقدره ...

fatima_mec65

عضو جدید
سلام من رتبه 40 تبدیل علوم تحقیقات شدم، اما چون سراسری قبول شدم نمیرم، می خواستم ببینم میشه یکی که جای من بره که مثلا نیاورده... قبلن می گفتن می شده

hasanpogc

عضو جدید
مهندس کجا داریم راحت میشیم ؟

پروژه ی ارشد من همی الان حدود 18 ماه برای تکمیلش زمان تخمین زدن ...

اینو استاد راهنما و استاد مشاورم گفتم .
میدونی یعنی کی ؟

بابا چشم بهم بزنی میرسی ترم 3 ...

دارم خودمو برای ازمون دکتری بهمن ماه اماده میکنم ...

نه دکتری میخواد بیاره بورسیه دکتری میکنه . باهاشون صحبت کردم و موافقت کردند تا بورسیه بشم ...

الان نوبت شماست تا برای من دعا کنید

انشا الله
من براي شما دعا ميكنم
دانشگاه خميني شهر هم دكتري مكانيك رو داره مياره
اما گفتن دادن به وزارت علوم كه تائيد كنه گويا خود دانشگاه ازاد هم تائيد كرده

rattling_boy

عضو جدید
دوستان عزیز یه لطفی کنید و کارنامه هایتون رو توی این تاپیک قرار بدید که بهتر بشه به همه ی کارنامه ها دسترسی پیدا کرد. الان کارنامه هایی که دوستان توی تاپیک قرار دادن بین بقیه موضوعات به نوعی گم شده و کسانی که می خوان از این کارنامه بهره بگیرن عملا کارشون خیلی سخت میشه.

ممنون:victory:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=202367

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشا الله
من براي شما دعا ميكنم
دانشگاه خميني شهر هم دكتري مكانيك رو داره مياره
اما گفتن دادن به وزارت علوم كه تائيد كنه گويا خود دانشگاه ازاد هم تائيد كرده

باور نکن تا وقتی توی دفترچه بزنن

اینا رو خیلی وقته میگن ...

البته بیارن خوبه ولی جمع و جور کردن هیئت علمیش خیلی سخته چون همشون باید استاد تمام باشن ...

behboy

عضو جدید
من کسی رو متهم نکردم ..

بعدشم شما که قبول شدی چرا بیخود جو رو متشنج میکنی ؟

بچه ها قبول شدن داریم شادی میکنیم و شما میای و بحثو سیاسی میکنی

الان دقیقا شما میخوی چیو ثابت کنی ؟

بسیج بده ؟

سهمیه بده ؟

دانشگاه بده ؟

جاسبی بده ؟

کنکور بده ؟

من بدم ؟

فیدل جان من احترام خاصی واستون قایلم اما باید بگم من جو رو متشنج نکردم، از سیاست هم بیزارم...منم خوشحالم...مثل همه...من اعتقادم چیز دیگست...هرکس عرضه داشته باشه خودش قبول میشه...بدون سهمیه...دوستمون پرسید منم جواب دادم...کار بدی کردم؟ خوب یا بد حقیقت باید روشن باشه...

هیچکس بد نیست، بد منم اما...خوب نیست اینقد عصبی باشی داداش.

منم واسه قبولی دکترات دعا میکنم...;)

آخرین ویرایش:

hasanpogc

عضو جدید
فيدل عزيز يه سوال دارم باتوجه به اينك شاغلم وخيلي از كلاسها رو نميتونم شركت كنم مشگل خاصي پيش نمياد
ولي واقعا خودم رو ميرسونم برا امتحان مشگلي نيست ميتونم نمره بيارم فقط از نظر حضور وغياب:)
منتظر جوابت هستم

kianoosh_py

عضو جدید
سلام خسته نباشید.
من چون خیلی خوشحال شدم که قبول شدم امروز رفتم و ثبت نام کردم. (یه وقت نگین بی جنبه همین امروز رفت ثبت نام):redface:

در سهای ترم اول :
مکانیک محیط های پیوسته - ریاضیات پیشرفته - محاسبات عددی پیشرفته (اینارو بهم دادن)

بهم گفتن چون تغییر گرایش دادم پیش نیازم میخورم. فعلا سوخت و احتراف رو دادن . راستی کسی میدونه این پیش نیازا چیاست؟ چه درس هایی هست؟ (با توجه به این که من دوره لیسانس ارتعاشات و کنترل رو پیچوندم و نگرفتم . یعنی طوری انتخات واحد کردم که اینا رو نگیرم) :biggrin: (البته برای ارشد رفتم و خوندم خیلی هم خوب بلدم الان. یعنی استاد خصوصی گرفتم. چون بعد از یکم خوندن این درسا فهمیدم که کار من نیست که خودم بخونم)

راستی بچه ها این درسایی که ترم اول بهم دادن چه جوریه سخته یا راحت میشه پاس کرد؟

ممنون از راهنماییتون؟;)

hasanpogc

عضو جدید
سلام خسته نباشید.
من چون خیلی خوشحال شدم که قبول شدم امروز رفتم و ثبت نام کردم. (یه وقت نگین بی جنبه همین امروز رفت ثبت نام):redface:

در سهای ترم اول :
مکانیک محیط های پیوسته - ریاضیات پیشرفته - محاسبات عددی پیشرفته (اینارو بهم دادن)

بهم گفتن چون تغییر گرایش دادم پیش نیازم میخورم. فعلا سوخت و احتراف رو دادن . راستی کسی میدونه این پیش نیازا چیاست؟ چه درس هایی هست؟ (با توجه به این که من دوره لیسانس ارتعاشات و کنترل رو پیچوندم و نگرفتم . یعنی طوری انتخات واحد کردم که اینا رو نگیرم) :biggrin: (البته برای ارشد رفتم و خوندم خیلی هم خوب بلدم الان. یعنی استاد خصوصی گرفتم. چون بعد از یکم خوندن این درسا فهمیدم که کار من نیست که خودم بخونم)

ممنون از راهنماییتون؟;)

اقا سختي يا راحتي درس بستگي مستقيم به استادش داره
كه چه اخلاقي داره ميشه باهاش درس پاس كرد يا نه و..................

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فيدل عزيز يه سوال دارم باتوجه به اينك شاغلم وخيلي از كلاسها رو نميتونم شركت كنم مشگل خاصي پيش نمياد
ولي واقعا خودم رو ميرسونم برا امتحان مشگلي نيست ميتونم نمره بيارم فقط از نظر حضور وغياب:)
منتظر جوابت هستم

ارادت دارم .
والا به استاداتون بر میگرده .

من الان به مهندس کاشانی که نجف اباد قبول شده هم گفتم بعضی استادا گیرن و بعضیشون نه ..

اما ارشد مثل لیسانس نیست که بخوای نمره پاسی بگیری

نمره پاسی 12 و معدل مشروطی 14

از الان هم بگم برای یه ارشد معدل کل بدون احتساب نمره پروژه ی پایانی اگه زیر 17 باشه هیچ ارزشی نداره

پس بهتره بخونی

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید.

در سهای ترم اول :

ممنون از راهنماییتون؟;)

این درسا رو بنا به نظر مدیر گروه ارشد هر دانشگاه ارائه میدن .

مثلا من لیسانسم جامدات بود و ارشد ساخت قبول شدم . هم کلاس لیسانسمم ساخت ارشد قبول شد .

من نجف اباد و اون کرمانشاه

به من 9 واحد جبرانی دادن و به اون 3 واحد ...

بستگی به مدیر گروه داره ...

اما در مورد جبرانیا :

نمره پاسی اینا همون 12 حساب میشه
توی معدل ترم و کل هم امال نمیشه و فقط باید پاس بشه
تا پاس نکنی مدرک ارشد بهت نمیدن پس از فکر پیچوندنش بیا بیرون

بهت پیشنهاد میدم همین الان هموش بگیری و به ترم اخر نندازی که خیلی حالتو میگیرن

kianoosh_py

عضو جدید
اقا سختي يا راحتي درس بستگي مستقيم به استادش داره
كه چه اخلاقي داره ميشه باهاش درس پاس كرد يا نه و..................

درسته کاملا قبول دارم.
ولی ماهیت بعضی از درسا سخته بعضیا به تمرین زیاد احتیاج دارن و بعضی از درسا هم تقریبا آسونن .
منظورم از سختی و آسونی این بود. از راهنماییت ممنون.

ea_mecs

عضو جدید
دینامیک!!

دینامیک!!

سلام خدمت دوستان . من یه مشکلی دارم ، ازتون راه حل می خوام .
من تو این دینامیک ، بد جوری دارم می لنگم . اصلا ازش خوشم نمیاد . تو دوران دانشگاه که زیاد جدی اش نگرفتیم . چیکار کنم.؟ یا بهتره بپرسم چطوری بخونم؟ اینو بگم که من تو درس خوندن وسواس دارم ، مثلا وقتی کتابی رو می خونم ، به فرض ، یه فرمول برای یه چیز خاصی نوشته شده یا یه مطلبی آورده شده ، باید برم تو نخش و از 3 - 2 تا کتاب دیگه اون مطلب رو بخونم و ببینم که از کجا این رابطه رو آورده و در کل بدون اثبات و دلیل ، نمی تونم اون مطلب رو همینجوری بپذیرم . همین عمل تو خوندن دینامیک ، منو خیلی اذیت می کنه . نظرتون چیه ؟ چیکار کنم؟

kianoosh_py

عضو جدید
این درسا رو بنا به نظر مدیر گروه ارشد هر دانشگاه ارائه میدن .

مثلا من لیسانسم جامدات بود و ارشد ساخت قبول شدم . هم کلاس لیسانسمم ساخت ارشد قبول شد .

من نجف اباد و اون کرمانشاه

به من 9 واحد جبرانی دادن و به اون 3 واحد ...

بستگی به مدیر گروه داره ...

اما در مورد جبرانیا :

نمره پاسی اینا همون 12 حساب میشه
توی معدل ترم و کل هم امال نمیشه و فقط باید پاس بشه
تا پاس نکنی مدرک ارشد بهت نمیدن پس از فکر پیچوندنش بیا بیرون

بهت پیشنهاد میدم همین الان هموش بگیری و به ترم اخر نندازی که خیلی حالتو میگیرن

pinion عزیز ممنون از راهنماییت. مخصوصا درمورد گرفتن واحدهای جبرانی همون ترم اول.
سعی میکنم همه رو همین ترم بگیریم. راستی در مورد درسا هم میتونی یکم اطلاعات بهم بدی؟
بازم ممنونم

Savonan

عضو جدید
با سلام .

بهترین کتاب آموزشی ریاضی مهندسی برای یادگیری و کلا برای ارشد سراسری چی هستش ؟

کدام کتاب رو همه استفاده می کنند ؟

تاکید بر کدام کتاب هستش ؟

نفرات برتر از کدام کتاب ها استفاده می کنند ؟

--------------

بهترین کتاب آموزشی ریاضی عمومی 1و 2 و کلا برای ارشد سراسری چی هستش ؟

بهترین کتاب آموزشی برای معادلات دیفرانسیل و کلا برای ارشد سراسری چی هستش ؟

کدام کتاب ها رو همه استفاده می کنند ؟

تاکید بر کدام کتاب هستش ؟

نفرات برتر از کدام کتاب ها استفاده می کنند ؟

--------------

آخرین ویرایش:

narges khatun

عضو جدید
منم ترم 7 مکانیک سیالاتم.یه نگاهی به کتابام کردم اما یه خورده میترسم.میخوام تبدیل انرژی بدم.اگه سر فصلای دقیق همه درسا رو بگید یه دنیا ممنون میشم.التماس دعا

MechanicJJ

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان.
آقا کسی می تونه بگه کل شهریه ی 4 ترم ارشد دانشگاه آزاد چقدر می شه؟
و اینکه کسی از شرایط پذیرش مستقیم و بدون کنکور دانشگاه آزاد خبر داره؟
ممنون:gol:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ..بعضی از دوستان در مورد تکمیل ظرفیت پرسیدن .. من یه چیزایی از ساخت و تولید میدونم ... از تکمیل ظرفیت پارسال .. امیدوارم به درد بخوره ...
نمره و درصدهای رتبه 25 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه عادی)
زبان 60 * ریاضی 15 * سیالات 5 * جامدات 15 * دینامیک 3.3 * ساخت و تولید 34.2 رتبه 25 تراز 5858 آخرین فرد قبولی 20 با تراز 5938 .. ایشون تو تکمیل ظرفیت کرمانشاه واسه بهمن ماه انتخاب شدن

نمره و درصدهای رتبه 69 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه بسیج فعال)
زبان 6.7 * ریاضی 11.7 * سیالات 6.7 * جامدات 8.3 * دینامیک 0 * ساخت 36.7 رتبه 69 تراز 5468 ایشون هم تو تکمیل کرمانشاه قبول شدن ..
.
تو کارنامه این داوطلب با توجه به سهمیه بسیج فعال رتبه 32 برای آخرین فرد قبولی و تراز 5698 هم برای آخرین تراز قبولی اومده بود
با توجه به اینکه 5938*0.95 =5641 میشه ...میشه فهمید کسایی که سهمیه داشتن واقعا به شرطی قبول میشن که 0.95 نمره فرد آخر سهمیه عادی رو بیارن ...اما این که چند نفر باشن رو نمیدونم .. چون نفر 33 پارسال نجف آباد تراز 5689 رو آورده بوده با سهمیه عادی .. با این وضعیت به نظر میرسه که فقط چند نفر (2,3, ..) از سهمیه ها رو پارسال تو نجف آباد قبول کردن ..

نمره و درصدهای رتبه 33 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه عادی)
زبان 10 * ریاضی 25 * سیالات 0 * جامدات 35 * دینامیک 20 * ساخت 20.8 تراز 5689 رتبه 33 و ایشون هم تو تکمیل ظرفیت کرمانشاه پذیرفته شدن ..
نمره و درصدهای رتبه 51 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه بسیج فعال)
زبان 26.7 * ریاضی 10 * سیالات 0 * جامدات 26.7 * دینامیک -1.7 * ساخت وتولید 30.8 رتبه 51 تراز 5559 ..این داوطلب تکمیل ظرفیت مرکزی (اراک) قبول شدن

پارسال آخرین فرد قبولی تو ساخت و تولید علوم و تحقیقات تهران رتبش 27 بود ... هم خود علوم و تحقیقات تهران تکمیل ظرفیت گرفت .. و هم اینکه واحدهای علوم تحقیقات کرمانشاه و مرکزی از داوطلبهای تهران واسه تکمیل ظرفیت بهمن ماه برداشتن ... به عنوان مثال رتبه 118 با سهمیه عادی کرمانشاه قبول شد و رتبه 108 با سهمیه عادی مرکزی قبول شد .
من چون بلد نبودم از کارنامه ها عکس بگیرم اطلاعات رو نوشتم اما لینک کارنامه ها رو دارم هر کس شک داشت بگه که لینکشو بدم که ببینید..

امید وارم امسال نجف آباد هم برای اولین بار تکمیل ظرفیت برداره ... هر چند من رتبم 61 شده و خیلی امیدوار نیستم

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ..بعضی از دوستان در مورد تکمیل ظرفیت پرسیدن .. من یه چیزایی از ساخت و تولید میدونم ... از تکمیل ظرفیت پارسال .. امیدوارم به درد بخوره ...
نمره و درصدهای رتبه 25 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه عادی)
زبان 60 * ریاضی 15 * سیالات 5 * جامدات 15 * دینامیک 3.3 * ساخت و تولید 34.2 رتبه 25 تراز 5858 آخرین فرد قبولی 20 با تراز 5938 .. ایشون تو تکمیل ظرفیت کرمانشاه واسه بهمن ماه انتخاب شدن

نمره و درصدهای رتبه 69 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه بسیج فعال)
زبان 6.7 * ریاضی 11.7 * سیالات 6.7 * جامدات 8.3 * دینامیک 0 * ساخت 36.7 رتبه 69 تراز 5468 ایشون هم تو تکمیل کرمانشاه قبول شدن ..
.
تو کارنامه این داوطلب با توجه به سهمیه بسیج فعال رتبه 32 برای آخرین فرد قبولی و تراز 5698 هم برای آخرین تراز قبولی اومده بود
با توجه به اینکه 5938*0.95 =5641 میشه ...میشه فهمید کسایی که سهمیه داشتن واقعا به شرطی قبول میشن که 0.95 نمره فرد آخر سهمیه عادی رو بیارن ...اما این که چند نفر باشن رو نمیدونم .. چون نفر 33 پارسال نجف آباد تراز 5689 رو آورده بوده با سهمیه عادی .. با این وضعیت به نظر میرسه که فقط چند نفر (2,3, ..) از سهمیه ها رو پارسال تو نجف آباد قبول کردن ..

نمره و درصدهای رتبه 33 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه عادی)
زبان 10 * ریاضی 25 * سیالات 0 * جامدات 35 * دینامیک 20 * ساخت 20.8 تراز 5689 رتبه 33 و ایشون هم تو تکمیل ظرفیت کرمانشاه پذیرفته شدن ..
نمره و درصدهای رتبه 51 ساخت و تولید نجف آباد(سهمیه بسیج فعال)
زبان 26.7 * ریاضی 10 * سیالات 0 * جامدات 26.7 * دینامیک -1.7 * ساخت وتولید 30.8 رتبه 51 تراز 5559 ..این داوطلب تکمیل ظرفیت مرکزی (اراک) قبول شدن

پارسال آخرین فرد قبولی تو ساخت و تولید علوم و تحقیقات تهران رتبش 27 بود ... هم خود علوم و تحقیقات تهران تکمیل ظرفیت گرفت .. و هم اینکه واحدهای علوم تحقیقات کرمانشاه و مرکزی از داوطلبهای تهران واسه تکمیل ظرفیت بهمن ماه برداشتن ... به عنوان مثال رتبه 118 با سهمیه عادی کرمانشاه قبول شد و رتبه 108 با سهمیه عادی مرکزی قبول شد .
من چون بلد نبودم از کارنامه ها عکس بگیرم اطلاعات رو نوشتم اما لینک کارنامه ها رو دارم هر کس شک داشت بگه که لینکشو بدم که ببینید..

امید وارم امسال نجف آباد هم برای اولین بار تکمیل ظرفیت برداره ... هر چند من رتبم 61 شده و خیلی امیدوار نیستم

ممنون از اینکه با محاسبه ی دقیق نشون دادی دقیقا 5 درصد سهمیه بسیج اعمال میشه .

milad_flower2

عضو جدید
آقا ببخشید کسی جواب مارو نمیتونه بده؟:confused:
بین طراحی کاریردی روزانه بوعلی همدان و آزاد تهران جنوب طراحی کاریردی موندم کدومو برم - با توجه به اینکه تهران باشم می تونم کار کنم.
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.مدرکاش خیلی فرق دارند؟

alibox

عضو جدید
آقا چرا کسی جواب ما رو نمی ده ؟!!!
من در رشته تبدیل دزفول 36 شدم در حالی که رتبه نفر آخر 31 بود.
می خواستم بدونم برای تکمیل ظرفیت امیدی هست یا نه؟ در ضمن کسی می دونه دزفول پارسال در کل چند نفر گرفته ؟ یک سوال دیگه هم اینکه مثلا اگر تو تکمیل ظرفیت مهر ماه قبول بشم از مهر ماه باید برم سر کلاس یا بهمن ماه ؟
سلام. امیدوارم که قبول بشی. منم 38 شدم. امروز که رفتم پرسیدم اکثرا می گفتن معلوم نیست اول باید ثبت نام ترم مهر انجام بشه.
پارسال هم با سهمیه 62 نفر گرفته.
ضمنا پارسال برای بار اول بود که ترم بهمن می گرفت.

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ببخشید کسی جواب مارو نمیتونه بده؟:confused:
بین طراحی کاریردی روزانه بوعلی همدان و آزاد تهران جنوب طراحی کاریردی موندم کدومو برم - با توجه به اینکه تهران باشم می تونم کار کنم.
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.مدرکاش خیلی فرق دارند؟

سلام یکی از دوستان چند صفحه قبل جواب شما رو داده ... گفته بری همدان ...
اما راستش من که چند سال پیش تو تاکستان ساخت و تولید میخوندم ...همون موقعا برادر یکی از دوستام بو علی همدان طراحی کاربردی قبول شد ... دانشگاه ما هم ارشد طراحی کاربردی داشت .. بعد یکی دو تا از استاداشون ( به عنوان مثال دکتر مجذوبی که اون سال مدیر گروه طراحی جامدات بود ) توو دانشگاه ما درس میدادن .. اون بنده خدا هم با این استادا هماهنگ کرده بود جای اینکه بره همدان میومد تاکستان سره کلاسا ... اما از اوضاع دانشگاه همدان مینالید ... من فقط در همین حد میدونم .. امیدوارم کمکت کرده باشم ... این جریانی که گفتم مال سال 84 یا 85 بود ...

AF.shin

عضو جدید
سلام دوستان
و سلام مخصوص به hasanpogc که داریم همکلاسی میشیم
آره منم خمینی شهر قبول شده:smile:
یه چند تا سوال داشتم دوستان لطف کنند هر کدوم رو میدونند جواب بدن
1-این 32 نفری که ظرفیت اعلام شده همه مال ترم اوله یا نصف دوم رو از بهمن حساب می کنند؟
2- میشه درخواست کرد از ترم بهمن شروع کرد؟
3-ترم اول رو مرخصی میدند؟
4-یک از دوستانم رتبش شده 54 (ظرفیت 32) اختمال داره قبول شه؟
5- درسای ترم اول مشکله(میشه هم فوق آزاد خوند هم برا کنکور دولتی درس خوند)

ممنون دوستان

راستی جناب hasanpogc من پنجشنبه میرم ثبت نام . اگه شما زودتر رفتین خبر بدین چجوریه. اگرم نه که پنجشنبه دانشگاه همو ملاقات میکنیم:cool:

hasanpogc

عضو جدید
سلام دوستان
و سلام مخصوص به hasanpogc که داریم همکلاسی میشیم
آره منم خمینی شهر قبول شده:smile:
یه چند تا سوال داشتم دوستان لطف کنند هر کدوم رو میدونند جواب بدن
1-این 32 نفری که ظرفیت اعلام شده همه مال ترم اوله یا نصف دوم رو از بهمن حساب می کنند؟
2- میشه درخواست کرد از ترم بهمن شروع کرد؟
3-ترم اول رو مرخصی میدند؟
4-یک از دوستانم رتبش شده 54 (ظرفیت 32) اختمال داره قبول شه؟
5- درسای ترم اول مشکله(میشه هم فوق آزاد خوند هم برا کنکور دولتی درس خوند)

ممنون دوستان

راستی جناب hasanpogc من پنجشنبه میرم ثبت نام . اگه شما زودتر رفتین خبر بدین چجوریه. اگرم نه که پنجشنبه دانشگاه همو ملاقات میکنیم:cool:

سلام افشين جان تبريك ميگم قبول شدي ومزد زحماتت رو گرفتي وخيلي خوشحالم كه همكلاسي شديم
اين 32نفر همش مال ترم اول هست اما من امروز دانشگاه بودم ونماينده هم از مركز ازمون اومده بود وخيلي به دانشگاه گير داده بود كه امكاناتشون كمه واز اين حرفها
خلاصه من پرسيدم گفتن مثل اينكه امثال توي نوبت دوم كمتر از پارسال پذيرش ميكنن
البته همه چيز به تعداد نفراتي كه ثبت نام ميكنن بستگي داره ممكنه اگه امار ثبت نامي بال باشه نيمه دوم كمتر پذيرش كنندوبالعكس
پارسال خوب گرفتن اما امثال شايد كمتر بگيرن البته اينها حرف مسولين دانشگاه هست وهنوز هيچي معلوم نيست اما من اميدوارم بچه ها ئي كه زحمت كشيدن توي تكميل قبول بشن

بالا