بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

HAMED1001

عضو جدید
فکر می کنین من با این درصدا رتبم در چه حدودی می شه؟
ریاضی 40
سیالات 61.66
جامدات 11.7
دینامیک 16.6
این همه دینامیک خوندم آخرش هیچ:cry:

واقعیت اینه که پیش بینی خیلی سخته، من وقتی درصد هام رو با شرکت کنندگان سالهای پیش مقایسه میکنم، افراد با رتبه های بین 1500-700 با درصدهای من تقریباً مشابه هستند:confused:

یک چیزی هم که تأثیر گذاره معدله، در هر صورت امیدوارم موفق باشید.;)

ashy

عضو جدید
سلام دوستان!!
به نظرتون من با این درصدا رتبم توی چه بازه ای میاد!؟
زبان 23
ریاضی 21
سیالات 51
جامدات 31
دینامیک 33

eng.esmail

اخراجی موقت
به نظر شما با این درصدها کجا میتونم قبول بشم؟؟
ریاضی 30
سیالات 41.67
جامدات 11.67 :biggrin:
دینامیک 15 :redface:

سبحان اله

عضو جدید
حرفت درسته

حرفت درسته

بچه ها به نظر من حل سوال 87 مکانیک هم از نظر ترسکا هم فون مایرز گسسته میشه
اینم حلم هست
اگر به نظر شما هم درسته بگین تا به سنجش در خواست بدیم
منم سر جلسه همین و بدست اوردم و زدم . باهات موافقم.

سبحان اله

عضو جدید
به نظر دوستان میشه با این درصدها امید به روزانه ساخت داشت؟زبان 6.67 ریاضی 38 جامدات 20 ساخت 33 (شبانه بابل چطور؟)

آخرین ویرایش:

fargo1

عضو جدید
آقا این سوال فون مایسز درست حل شده، متاسفانه گزینه همونه
آقای دیکتاتور بزرگ 3تا تنش اصلی داریم(70و120و130) با این سه تنش و فرمول فون مایسز یه بار دیگه جواب رو چک کنید، طبق فون مایسز گسسته نمی شود.
منم گزینه طبق هر دو گسسته می شود رو زدم ولی این درسته،من 2 مخرج رو یادم رفته بود تو فرمول فون مایسز،بعد از 100000 بار تاکید به خودم که حواسم به 2 باشه:wallbash:

fargo1

عضو جدید
ریاضی 48.33
جامدات 21.66
ساخت 31.66
میشه به شبانه تهران امیدوار بود؟:cry:

sh_mohamadzade

عضو جدید
زبان 10
ریاضی 33
جامدات 23
ساخت و تولید 20
توروخدا یکی بگه با این درصدا چی قبول میشم؟ اصلا قبول میشم یا باید واسه سال بعد بخونم

ali salehi

عضو جدید
کتاب مقاومت مصالح پوران پژوهش تالیف دکتر حسن نائی مگه چه ویژگی هایی داره که اینقدر تاکید می کنید؟نظر شما در مورد کتاب جانسون چی هست؟

jamal212

عضو جدید
بچه ها به نظر من حل سوال 87 مکانیک هم از نظر ترسکا هم فون مایرز گسسته میشه
اینم حلم هست
اگر به نظر شما هم درسته بگین تا به سنجش در خواست بدیم

منم با شما کاملا موافقم...از نظر من هم طبق هردو معیار گسسته می شود.

jamal212

عضو جدید
من سر امتحان با عدد و فرمول حل كردم طبق هر دو تاشون ايمن نيس كليد درسته:razz:

نگار خانم عزیز فکر کنم کلید رو اشتباه دیدید...چون کلید گفته فقط با معیار ترسکا می شکنه و با معیار فونمیزز ایمن هستش...

sami 65

عضو جدید
سلام به دوستان عزیزم
می خواستم بدونم به نظرتون آزاد ارشد شهر سازی خوبه؟
بعد اینکه می خوام بدونم شهریش چند؟

aminmecheng

عضو جدید
زبان 10
ریاضی 33
جامدات 23
ساخت و تولید 20
توروخدا یکی بگه با این درصدا چی قبول میشم؟ اصلا قبول میشم یا باید واسه سال بعد بخونم

سیالاتت هم همین حدوداست؟ میانگینت کمه. من کنکور 87 با میانگین 52 درصد رتبه م شد 75. تبدیل روزانه تهران رو آوردم. 4 تا مونده بود شریف رو بیارم.
اگه میانگین درصد هات همین حدوده فکرکنم بهتره برای سال بعد برنامه بریزی، نگران نباش با یکی دو سال اینور اونور زندگیت نمیپاشه:D سعی کن سال بعد خوب بخونی که ارشد جای بهتری قبول بشی تا برا دکترا بتونی پذیرش از خارج بگیری. اینجا آینده هیچکدوم از ما معلوم نیست. نمیگم حتما بدبختی در راهه ولی کلا ایران ریسک موندنش زیاده. به همه دوستان پیشنهاد میکنم ارشد هرجا قبول شدن خوب بخونن تا معدل و تعداد مقالاتشون رو زیاد کنن و بعدش apply کنن خارج. اونم آمریکا یا کانادا. من دوستم از کرمانشاه پذیرش گرفت پس نگران نباشید ولی هر چقدر دانشگاهتون بهتر باشه آینده تون قابل کنترل تره و خودتون بیشتر میتونید راجع به آینده تون تصمیم بگیرید.
من چیزی رو که ته دلم بود گفتم تو خواه زین سخنم پند گیر خواه ملال

یا حق

h_a_s

عضو جدید

سلام اين درصداي منه به نظرتون رتبم چند ميشه؟
رياضي37
سيالات50
جامدات23
ارتعاشات15
از دوستم اين شد درصداش به نظرتون اون چند ميشه؟
رياضي50
سيالات65
جامدات40
ارتعاشات30

sh_mohamadzade

عضو جدید
سیالاتت هم همین حدوداست؟ میانگینت کمه. من کنکور 87 با میانگین 52 درصد رتبه م شد 75. تبدیل روزانه تهران رو آوردم. 4 تا مونده بود شریف رو بیارم.
اگه میانگین درصد هات همین حدوده فکرکنم بهتره برای سال بعد برنامه بریزی، نگران نباش با یکی دو سال اینور اونور زندگیت نمیپاشه:D سعی کن سال بعد خوب بخونی که ارشد جای بهتری قبول بشی تا برا دکترا بتونی پذیرش از خارج بگیری. اینجا آینده هیچکدوم از ما معلوم نیست. نمیگم حتما بدبختی در راهه ولی کلا ایران ریسک موندنش زیاده. به همه دوستان پیشنهاد میکنم ارشد هرجا قبول شدن خوب بخونن تا معدل و تعداد مقالاتشون رو زیاد کنن و بعدش apply کنن خارج. اونم آمریکا یا کانادا. من دوستم از کرمانشاه پذیرش گرفت پس نگران نباشید ولی هر چقدر دانشگاهتون بهتر باشه آینده تون قابل کنترل تره و خودتون بیشتر میتونید راجع به آینده تون تصمیم بگیرید.
من چیزی رو که ته دلم بود گفتم تو خواه زین سخنم پند گیر خواه ملال

یا حق

یعنی ساخت هیچ جا قبول نمیشم؟به نظرتون رتبه ساختم حدودای چند میاد؟

h_me65

عضو جدید

کسی نمیتونه رتبه دقیق شمارو یا هر کس دیگه رو بگه.در حد یک حدس.مخصوصا که امسال سخت بوده و مقایسه کردن درصد ها با سال قبل غلط.بنابراین فقط میشه یک حدس زد.مثلا پارسال با درصد های شما رتبه شده 800 حالا امسال سخت بوده میشید 600 یا پارسال بوده 200 امسال سخت بوده پس میشید 100 و یا .....! بنابر این کسایی که فکر میکنن پایین زدن خیلی ناامید نباشن.نباید با سال پیش مقایسه کنن.

aminmecheng

عضو جدید
سلام اين درصداي منه به نظرتون رتبم چند ميشه؟
رياضي37
سيالات50
جامدات23
ارتعاشات15
از دوستم اين شد درصداش به نظرتون اون چند ميشه؟
رياضي50
سيالات65
جامدات40
ارتعاشات30

سلام
فکرکنم بین 800 تا 1000 تبدیل و 4 رقمی طراحی بیارید.
دوستت هم اگه شانس بیاره زیر 120 تبدیل و زیر 150 طراحی میاره.
البته بسته به اینکه بقیه چه جوری زدن ممکنه بالا پاینن بشه ولی اصولا میانگین درصدها در سالهای مختلف خیلی پیک نمیخوره و تقریبا قابل پیش بینیه.
ایشالا که رتبه تون خوب بشه. دوستت که عالی زده.

jamal212

عضو جدید
آقا اینم درصدهای نهایی من:زبان 30%ریاضی 20%سیالات 50%جامدات 31%کنترل 15%(به نظرتون تبدیل انرژی تبریز یا ارومیه میتونم قبول شم؟)

aminmecheng

عضو جدید

نمیدونم رتبه ت چند میشه ولی مطمئنم رتبه ساختت هم خیلی خوب نمیشه. نمیخوام نا امیدت کنم ولی زیاد انتظار بالایی نداشته باش. ایشالا که رتبه ت خوب میشه ولی من بالا قصه حسین کرد شبستری رو خوندم که بشینی برا سال بعد آماده بشی. چه اصراریه که همین امسال قبول بشی؟ به نظرم یه سال وایسی بخونی بهتره.
اوکی؟

aminmecheng

عضو جدید

نمیدونم رتبه ت چند میشه ولی مطمئنم رتبه ساختت هم خیلی خوب نمیشه. نمیخوام نا امیدت کنم ولی زیاد انتظار بالایی نداشته باش. ایشالا که رتبه ت خوب میشه ولی من بالا قصه حسین کرد شبستری رو خوندم که بشینی برا سال بعد آماده بشی. چه اصراریه که همین امسال قبول بشی؟ به نظرم یه سال وایسی بخونی بهتره.
اوکی؟

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خواهشا امروز یکشنبه،هر کس اعتراض داره تو تاپیک اعتراض به کلید اعلام شده ارشد مکانیک 89 توسط سنجش نظرش را بیان کنه تا با هم بررسی کنیم،یک نظر واحد را برای سازمان سنجش ارسال کنیم
انگار این تاپیک سرکاری رفیق:cry:

Hossein_b5717

عضو جدید
اینم درصدای من
زبان نمیدونم:biggrin:(4 تا زده بودم یکیشو یادم بودم چک کردم درسته،بقیش یادم نیست)
ریاضی 43.3:crying2:
جامدات 13.3 :wallbash:
ساخت20 :w22:

:w47:

oliverk

عضو جدید
یک تقسیم بر رادیکال 2 برای وقتی هست که بخوایم از تنشهای معمولی استفاده کنیم
اما اگر از تنشهای اصلی استفاده کنیم دیگه 1 تقسیم بر رادیکال 2 نمیخواد
البته من دارم به اين فكر مي كنم كه چرا شما از تنش 3 بعدي استفاده نكردين!!!!!

بالا