بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

13880715

عضو جدید
مشکل نبود اسکنره.کابل گوشی هم همرام نیست.فردا اسکن میکنم
گشتاور خمشی رو زدین صفر توسوال 75؟
سوال دیاگرام بد کنترلرو کسی حل کرد؟

84235705

عضو جدید
درسته، من اشتباه کردم، منم از گیر دار رفتم ولی از 2L، الان که نوشتی متوجه شدم که اشتباه کردم، 0.7L درسته.:cry:

هر چند اگر 0.7L باشه، صورت باید ضرب در 4 بشه، اما یادم نیست که تو گزینه ها بود یا نه (نیروی وارد به سر تیر P/2 بود)
بار بحرانی برابر 4 ضرب در پی ای تقسیم بر L به توان 2 .چون تیر یکسر در گیر یک سر لولا میباشد طول معادل برابر 0.7L است , و چون نصف بار روی ستون است بار بحرانی را برابر نصف p قرار میدهیم که باتوجه به اینکه 0.7 بتوان 2 حدودا برابر 0.5 است جواب گفته شده حاصل میشود. *4

pink83

عضو جدید
من اصلا راضی نیستم از خودم ..خوب ندادم.....یسری از سوالا گنگ بود ......اون سوال لوله ها باید میشد 32/1 یعنی با توان 5 d رابطه عکس داره کیو ولی نبود ...شاید افت فشارو گرفته اگه کیو ثابت باشه که میشه 16/1
یا اون ضخامت جابجایی ..من بین یک بروی رادیکا2 و تغییر نمیکند مونده بودم .....سوال مهندسی شیمی 79 تو کتاب انتقال فصل 7صفحه دوم این سوال هست ولی ضخامت لایه مرزی حرارتی ...که گفته کم میشه ...اخه با فرمول دلتا استار که به جایی نمرسیم ..:confused:

84235705

عضو جدید
دینامیک

دینامیک

این سوال دقیقا از مریام بود

HAMED1001

عضو جدید
توجه به امضا :دی

البته به این راحتی ها نمیشه گفت، بستگی داره که دیگران چه درصدهایی در هر درسی میزنن، ولی ریاضی و جامدات رو خیلی خوب زدی، درسته که دینامیک رو کم زدی ولی چون دینامیک سخت بود خیلی بهت ضربه نمیزنه، اما سیالات رو کم زدی، من فکر کنم میانگین شرکت کننده ها بالاتر از درصدای شما باشه.

احتمال من: 1100-1200، حالا یه خورده بالا پایین.

در هر صورت امیدوارم موفق باشی:w17:

HAMED1001

عضو جدید
این سوال دقیقا از مریام بود

من درست زدم، حالا ببینید چه طوری باید سوالهای اینطوری رو حل کنید:
تتا = 0 : شتاب برابر صفر، پس، صورت داریم sin
تتا = 90: در نتیجه صورت فقط میتونه gsin باشه

حالا مخرج: فقط ضریب cos مشکل ماست، با کمی دقت میبینیم که مخرج هیچوقت نمیتونه منفی باشه، پس باید حتماً از 1 کوچکتر باشه، پس ضریب 3/4 قابل قبوله.:redface:

13880715

عضو جدید
ممنون عزیز
سیالات برا خودم سوال 60 و61 روغلط حساب کردم شد این.60رو زدم یک بر روی رادیکال 2 61 رو زدم 1/8 اینا درست باشه میشم 40

84235705

عضو جدید
سوال

سوال

اون سوال که دو تا چرخدنده بود K معادلش رو کی در آورده؟(طراحی اجزا)
توی دینامیک ماشین دور خروجی چرخدنده به ساعتگرد بودن یا نبودن وابسته بود یا نه؟
جوابشو میدونم که 100 میشد.
هر کی سوالا یادشه مطرح کنه تا باکمک همدیگه به جواباش برسیم.

84235705

عضو جدید
دینامیک

دینامیک

نظرتون درباره اون سوال آونگ تو دینامیک چیه؟
من 3mgsin رو زدم.

IceLord

عضو جدید
اون سوال که دو تا چرخدنده بود K معادلش رو کی در آورده؟(طراحی اجزا)
توی دینامیک ماشین دور خروجی چرخدنده به ساعتگرد بودن یا نبودن وابسته بود یا نه؟
جوابشو میدونم که 100 میشد.
هر کی سوالا یادشه مطرح کنه تا باکمک همدیگه به جواباش برسیم.

نظرتون درباره اون سوال آونگ تو دینامیک چیه؟
من 3mgsin رو زدم.
سوال پیچش k/3 میشد.

این سوال بعدی هم منم همون 3mg sin در آوردم.

IceLord

عضو جدید
من اینجوری زدم.

زبان 11
زیاضیات 8
سیالات 9
جامدات 11
دینامیک 5

اینا تعداد سوال هایی بود که زدم. حالا با فرض 2 تا غلط توی هر کدوم و یک غلط هم توی دینامیک به نظرتون چه رتبه ای میارم؟

killer_pant

عضو جدید
خسته نباشید

خسته نباشید

[FONT=&quot]سلام خدمت همه برو بچز[/FONT]
[FONT=&quot]بالاخره کنکور تموم شد. به خدا امتحان رو که دادم اصلا برام هیچی مهم نبود فقط خستشه شده بودم از درس!راحت شدم!جاتون خالی امروز رفتم استادیوم بازی استقلال حالی داد..فردا هم هوافضا دارم و مهم نیست برام..راستی میدونستید هوافضا 200 نفر تهران میگیره؟؟؟؟یعنی احتمال قبولی برامون کم نیست![/FONT]
[FONT=&quot]ولی چقدر زود گذشت!![/FONT]
[FONT=&quot]بخش ارتعاشات چقدر سخت بود!! 10 درصدم نزدم!بقیه رو هم متوسط زدم![/FONT]
Ice lord[FONT=&quot] رو تایید میکنم منم همین گزینه زدم!![/FONT]
W=P(V2-V1)=200(0.2)=40 KjW=-20 Kjمنفی به خاطر اینه که ما روی سیستم کار انجام دادیم.Q=WQ=40+(-20)=20
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]جواب [/FONT]ice lord:
[FONT=&quot]w=(z-1)/(z-2)[/FONT]​
[FONT=&quot]|z+1|=3[/FONT]​

[FONT=&quot] جوابش رو من زدم خطی که از مبدا نمیگذره فکر کنم درسته[/FONT]
R12 [FONT=&quot]بزرگ است زدم البته شانسی زدم!!دلیلی براش نداشتم[/FONT]
[FONT=&quot]جواب دیکتاتور درسته [/FONT]
delta=((5x)/(Re)^(1/2)1
[FONT=&quot]با این حساب اگر سرعت دو برابر بشه ضخامت یک تقسیم بر رادیکال 2 میشه[/FONT]
[FONT=&quot]منم زدم 1/16 و شانسی زدم!!چون 1/32 [/FONT] [FONT=&quot]در میاوردم ولی نبود تو گزینه ها![/FONT]
[FONT=&quot]دما هم 19 درجه درست بود گزینه 1 [/FONT]
[FONT=&quot]سوال پیچش رو [/FONT]k/3 [FONT=&quot] در اوردم[/FONT]
[FONT=&quot]ماکزیمم کرنش برشی تنها سوالی بود که مطمین بودم درست زدم! میشد 150 !اول با شرط تنش سوم برابر صفر باید یک رابطه بین کرنش 3 و دو کرنش دیگه در بیارید بعد کرنش 3 رو حساب کنید!! عددی بزرگتر از از عدد بزرگه میشه که منهای 15 میشد 150!!مطمینم[/FONT]
[FONT=&quot]اونیکی تنش پیچشی رو منم زدم صفر البته شانسی زدم ولی فکر میکنم صفر نمیشد!ولی از فرمول عادی نمیشه بزاری حل کنی چون یک طرفش تکیه گاه نبود که!!اون در صورتیه که تکیه گاه داشته باشیم[/FONT]
[FONT=&quot]خدمت [/FONT]13880715[FONT=&quot] عزیز:[/FONT]
[FONT=&quot]اول یه سوال! شما سوالا رو از کجا اوردی؟من واقعا موندم تو این مسیله...؟جواباشو از کجا اوردی که درصد گرفتی؟[/FONT]
[FONT=&quot]دوست من ، بنده تخصص ویژه در رتبه شناسی دارم جدی میگم[/FONT]
[FONT=&quot]رو حرفم حساب کنی[/FONT]
[FONT=&quot]ریاضی خوب زدی—سیالات متوسط زدی جامدات خوب زدی دینامیک پایین متوسط زدی (بد نزدی)[/FONT]
[FONT=&quot]رتبه شما 700 میشه! برو حالشو ببر! [/FONT]
[FONT=&quot]دوستای من همشون خوف بودند تو کنترل و ارتعاشات میگند 4 تا هم نزدند! منم 4 تا زدم! 4 تا دیگه هم شانسی زدم که گویا 3 تاش غلط شده صد در صد!!!!!![/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

13880715

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام خدمت همه برو بچز[/FONT]
[FONT=&quot]بالاخره کنکور تموم شد. به خدا امتحان رو که دادم اصلا برام هیچی مهم نبود فقط خستشه شده بودم از درس!راحت شدم!جاتون خالی امروز رفتم استادیوم بازی استقلال حالی داد..فردا هم هوافضا دارم و مهم نیست برام..راستی میدونستید هوافضا 200 نفر تهران میگیره؟؟؟؟یعنی احتمال قبولی برامون کم نیست![/FONT]
[FONT=&quot]ولی چقدر زود گذشت!![/FONT]
[FONT=&quot]بخش ارتعاشات چقدر سخت بود!! 10 درصدم نزدم!بقیه رو هم متوسط زدم![/FONT]
Ice lord[FONT=&quot] رو تایید میکنم منم همین گزینه زدم!![/FONT]
W=P(V2-V1)=200(0.2)=40 KjW=-20 Kjمنفی به خاطر اینه که ما روی سیستم کار انجام دادیم.Q=WQ=40+(-20)=20
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]جواب [/FONT]ice lord:
[FONT=&quot]w=(z-1)/(z-2)[/FONT]​
[FONT=&quot]|z+1|=3[/FONT]​

[FONT=&quot] جوابش رو من زدم خطی که از مبدا نمیگذره فکر کنم درسته[/FONT]
R12 [FONT=&quot]بزرگ است زدم البته شانسی زدم!!دلیلی براش نداشتم[/FONT]
[FONT=&quot]جواب دیکتاتور درسته [/FONT]
delta=((5x)/(Re)^(1/2)1
[FONT=&quot]با این حساب اگر سرعت دو برابر بشه ضخامت یک تقسیم بر رادیکال 2 میشه[/FONT]
[FONT=&quot]منم زدم 1/16 و شانسی زدم!!چون 1/32 [/FONT] [FONT=&quot]در میاوردم ولی نبود تو گزینه ها![/FONT]
[FONT=&quot]دما هم 19 درجه درست بود گزینه 1 [/FONT]
[FONT=&quot]سوال پیچش رو [/FONT]k/3 [FONT=&quot] در اوردم[/FONT]
[FONT=&quot]ماکزیمم کرنش برشی تنها سوالی بود که مطمین بودم درست زدم! میشد 150 !اول با شرط تنش سوم برابر صفر باید یک رابطه بین کرنش 3 و دو کرنش دیگه در بیارید بعد کرنش 3 رو حساب کنید!! عددی بزرگتر از از عدد بزرگه میشه که منهای 15 میشد 150!!مطمینم[/FONT]
[FONT=&quot]اونیکی تنش پیچشی رو منم زدم صفر البته شانسی زدم ولی فکر میکنم صفر نمیشد!ولی از فرمول عادی نمیشه بزاری حل کنی چون یک طرفش تکیه گاه نبود که!!اون در صورتیه که تکیه گاه داشته باشیم[/FONT]
[FONT=&quot]خدمت [/FONT]13880715[FONT=&quot] عزیز:[/FONT]
[FONT=&quot]اول یه سوال! شما سوالا رو از کجا اوردی؟من واقعا موندم تو این مسیله...؟جواباشو از کجا اوردی که درصد گرفتی؟[/FONT]
[FONT=&quot]دوست من ، بنده تخصص ویژه در رتبه شناسی دارم جدی میگم[/FONT]
[FONT=&quot]رو حرفم حساب کنی[/FONT]
[FONT=&quot]ریاضی خوب زدی—سیالات متوسط زدی جامدات خوب زدی دینامیک پایین متوسط زدی (بد نزدی)[/FONT]
[FONT=&quot]رتبه شما 700 میشه! برو حالشو ببر! [/FONT]
[FONT=&quot]دوستای من همشون خوف بودند تو کنترل و ارتعاشات میگند 4 تا هم نزدند! منم 4 تا زدم! 4 تا دیگه هم شانسی زدم که گویا 3 تاش غلط شده صد در صد!!!!!![/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
SALAM KHEDMATE DOOSTE AZIZ
MAMNOON BABATE ROOHIEIE KE DADI
SOALARO AZ SARE JALASE DAR AVORDIM
BADESHAM DADIM CHAND NAFAR HAL KARDAN KE DARSADEMOONO BEGIRIM
DAR ASRAE VAGHT BARATOON SCAN MIKONAM SOALARO
BE OMIDE INKE ROTBAM ZIRE 1000 BESHE

بالا